• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Ahoj holky,my taky chodíme každý den ven jen dnes jsme nebyly.Já bych to s ní doma nevydržela.dnes to byl záhul.Ona doma strašně špatně spí.Tak 20-30min a pak je ospalá a protivná.venku toho taky moc nenaspí ale hodinku až hodinku a půl si dá.Zítra má být ale ještě větší zima tak budeme zase doma.Celý den s ní ležím na posteli a hrajeme si je to náročný ale sama vydrží tak 1Omin a řve.
Matru kdyby ti to nevadilo ani těm co půjdou na plavání s tebou tak bych s vámi chodila ráda.Stránky se mi líbily.
Jen jestli taky nebudeme proti Vám malý.Ale snad ne většinou je to od půl roku výš.
My taky máme vyrážku na tělíčku ale že by to mohlo být z plen mě nenapadlo.Zkusím je změnit.Koupila jsem je za dobrou cenu v Albertu.
6. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to bude fajn, když budete chodit taky, já budu chodit jen s jednou kámoškou, ta má chlapečka narozenýho 3.7. takže je jako Lucinka...písni mi do IP jméno a rodný číslo, zítra vás přihlásím, platí se 500 hned, zbytek při první lekci, VZP dává 1000, ostatní pojištovny taky, ale nevím kolik :wink:
6. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, my dnes vstávaly před šestou :angry: doufám, že si na to nezvykne....
7. led 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,já to znám vstávat v 6h.Lucka teď každý den vstává jinak.Dokonce vstávala už i ve 4h a byla úplně vyspalá.Někdy se mi ji podaří ještě přemluvit ke spánku.Ještě to spaní nemá pravidelný.špatně spí i v noci/každé 3hodiny vzhůru.Takhle špatně nespala ani v šestinedělí to byla vzorná.
7. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, co to plavčo?
7. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo četla jsem v Tučńáku to jsou noviny Prahy 4 že rekonstrukce radnice se jim protáhla a znova do provozu půjde až v březnu takže vítání občánků začne od března.To už vy si tam pěkně doťapkáte.
7. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, v roce se jim na to vykašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi přijde až trapný :unamused:
na plavčo se nemůžu zatím dovolat, ale vyplnila jsem přihlášku a mají se ozvat, hned dám vědět :slight_smile:
začíná to 16.2. v 9.15 :slight_smile:
a já musím zjistit, jestli se nacpu do plavek :grinning:
7. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No kdo ví jestli to bude v roce,ještě kdy na nás přijde řada.
Já se do plavek určitě nedostanu prsama asi budu muset shánět větší.Máš plavečky pro Nelinku nebo si je koupíš tam?ty jednorázové jsou asi blbost ne?
7. led 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jednorázové plenky do vody jsou povinné, takže plavky nepotřebujou :wink:
a já se do nich asi nevejdu nebo vejdu, ale prsa polezou ze všech stran :grinning:
7. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No oni jsou buď ty jednorázové a nebo normálně plavky s igelitem taky pro tyhle prcky.Už jsem koukala v CA na plavky.Mají tam docela hezké levné ale ty větší velikosti chybí.
7. led 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky z poradny 71 cm a 7890 g vše v pořádku a třetí hexa :slight_smile:
7. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře že jste v pořádku.Myslím že máte váhu míru hezkou tak akorát.My jdeme až 20.1 tak jsem zvědavá.Jak snášíte HEXA?
7. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
při první měla horečku, při druhé nic, tak jsem ted zvědavá :wink:
z plavča zatím nic, ale nás jsem přihlašovala před týdnem a ozvali se teprve včera, asi toho mají hodně, snad to vyjde :wink: hned ti pak písnu
7. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem dneska nechtěla jít ven a ted koukám, že máme třídní schůzky, takže musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo
7. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ti nezávidím a to půjdeš s malou?Teď vypadá venku krásně asi na chvíli vyrazíme ven.My jsme u té poslední neměly nic a u těch dvou vždy teplotu :cry: .
Snad se brzy kladně ozvou.A platit se má těch 500Kč až to potvrdí převodem?
7. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to od půl šestý, snad Míša dorazí, nechci jí tahat do tý zimy...
jak se to platí nevím, zatím mi nic neřekli, čekám, že pošlou mail...
7. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ať se tam dozvíš samé příjemné věci :wink: .
7. led 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak to jste si dens přispali oproti nám mi celou noc nespali, vždycky usnul na hodinku s vrtěním a pak zas řev, zase se mi osypal celej obličej i hlavičku a tak jsme v půl 2 pelášili k dr, teda spíš se plížili vtom sněhu to byla makajda i na chodníku, většina z nich nebyla ani schábnutá, dostali jsme žádanku k nějaký dermatoložce docentce na Karlák, tak jsem zvědavá, ale myslím, že dostanem další patlání, které bude na nic :unamused: :frowning2: cestou jsme se prošly, takže jsme dom dorazili ve 4, malej spokojeně chrněl zachumlanej a já tlačila kočárek a mrzla :sweat_smile:

matru: hezké míry tý Tvojí cácorky :wink:
7. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,jakou jste měly noc?My opět nic moc.
gedgitko co mastička zabýrá?
8. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: u nás noc výborná, Nelinka usnula v půl devátý a vstávala v půl sedmý, jenže ted je mrzutá a má po očkování rudou celou půlku zadečku a 37,3, tak doufám, že to přejde, zítra ráno totiž máme odjet na hory...
na třídní schůzce vše v pořádku, ani jsem nic jinýho nečekala a nechala jsem tu holky poprvé samotné, asi 20 minut, než Míša dorazil z práce a bylo to v pohodě...od pondělí už Míša zase bude jezdit ven :angry: no co se dá dělat...
Gedgitko: nemá malej spíš nějakou alergii? Ty ho kojíš? Asi bych zašla i na alergologii....a nebo jestli to není z mrazu...
Marti, z plavča zatím nic neposlali, ani pro nás, ale je čas, budu zkoušet se tam dovolat :wink:
8. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda já kdzž vidím ty svoje chyby někde tak so stydím :frowning2: .Omlouvám se za ně.matru to je mormální po očkování ale neměly by ty problémy trvat dýl jak 2dny.teda ty máš hodné holky že to zvládly.To ty moje opice hlídat nechtějí a nebo nejsou doma když bych to potřebovala.
teď to bude těžší jak jsi si zvykla že je zase manžel doma co?
Venku je zase zima že budeme muset být zase doma už mi to nebaví.
8. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě, já jsem taky samý překlep :wink:
my dnes budeme doma, má stále zvýšenku, tak abychom mohli zítra odjet, dávám jí studené obklady na ten vpich, tak třeba to trochu pomůže...ted spala 2 hodiny a vzbudila se dobře naladěná a dokonce jedla oběd :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zato ta moje cácorka vůbec nespí.V noci se budí po1,5-2hod.Myslíš že by pomohla kaše na noc?
Kam jedete na hory?
8. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaše by mohla pomoci, ale my jí nejíme, mě spí dobře po tý Bebě, tak to zkus :wink:
jedeme do Rokytnice :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ale bez lyží, nebude hlídání :frowning2: lyžovat bude Kačenka, jedeme bez Míši s kámoškama
8. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže dámská jízda?To budete mít super.A co manžel bude doma?
8. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu s lidma z práce, Míša musí zítra do práce, jedeme už brzy ráno....
8. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu BEBU dáváš s normální vodou nebo kojeneckou?Neměla jsi problém s lahví?Myslím jestli Nelinka dobře jedla pak i od tebe.Kolik ti toho vypije?Jsem hrozná viď?ale když byly holky malý bylo všechno jinak.
8. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to jedete jen na den nebo na celý víkend?
8. led 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme na víkend :wink:
pije mi dobře z láhve i z prsa, to jen u mimin se to nemá dělat, aby si na láhev nezvykly, ty naše holky už to uměj dobře :slight_smile:
dávám Beba premium 2 a pije po koupání 150 ml, to je 5 odměrek a 150 vody, je toho trochu víc, asi 160....jinak ale kojím+ obědy, aktivie a ovoce.....
8. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek