• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Tak dnes zkusím na noc taky tu Bebu a uvidím jestli bude spát líp.Dnes zase celý den řve tak jsem ji dala banán a snědla přes půlku a moc ji to chutnalo.
8. led 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědavá jak ti bude spát...já váhala mezi Bebou a Nutrilonem, Bebu mi doporučili v lékárně i holky tady jssou s ní spokojené, Nutrilon je ještě dražší a v podstatě stejný...banán nám taky chutná :slight_smile:
Tak už jsem sbalená, Neli je bez teploty, ale ten zadek má děsnej, snad to do ráno oplaskne...
dáváš Lucince i čaj?
8. led 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si budeme držet palce.Já vám ať jste ráno v pohodě a vy nám ať se nám dobře spí.Tak ať se vám na horách líbí.
8. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: mastičku jsem dnes vyzvedla, ale byla mi doporučena kosmetika od A-dermy Exomega koupila jsem včera mycí gel a krém včera na to měl reakci byl rudej, ale dnes se to zlepšilo a lékárnice mi řekla, že to nic neřeší jen povrch kůže, že exémy a vyrážky mají hlubší příčiny a že mám jít za nějakým dobrým homeopatem, že to je jediný co by ho mohlo fakt vyléčit komplexně a ne tlumit projevy na kůži a čekat, až ta kojenecká forma sama zmizí :unamused:
8. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru: no může to být prý reakce na cokoli, objevilo se mu to po tom co jsem koupila prací prášek Lovela, tak nevím, ale prý se u miminek do 6 měsíců nedá říct, že každé má hned Atopák, tak nevím, už jsem z toho patlání a nic nepomáhá fakt dost vyčerpaná, hlavě psychicky :frowning2:
8. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic si z toho nedělej Lucka má tu krupočku taky stále.Někdy světlejší,někdy červenější.Hlavně aby ho to nesvědilo.kdyby jsi chtěla dobrou alergoložku tak ti pošlu kontakt.Já s ní byla moc spokojená je fakt dobrá.
A pravda je že prášek LOVELA je fakt na nic já používám normálně Persil.
8. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Jana je pořad nějaka ubrečena , nechce papat a to ani mliko,nechce spat přes den a nespi mi ani v noci ..jsem utahana jako prase,je to s ni ted horší než když byla miminko, nic ji nebavi a nic nechce,venku je zima jako hrom a tak ani na prochazky moc nemužeme......jakpak se mate?koukala jsem Matru že jste kus žensky :slight_smile: my jdem na kontrolu někdy za měsíc tak jsem taky zvědava, ale jak ted neji tak mam strach aby ještě nezhubla ...je to prtousek
9. led 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: ahojky no mi jdem 23.1. k tý docentce Poláškový na Karlák, prý je moc dobrá, dnes jsem mluvila s Homeopatem co mi doporučila naše sestřička z rehabky, ten objednává i za 3-4 měsíce, jak má narváno, je to dětský pediatr a homeopat, takže se specializuje na dětičky, prý k Poláškový mám zajít a on slíbil, že najde do měsíce místečko, aby jsme s malým začly, něco dělat co nejdřív, prý kožní řeší jen povrch kůže, ale ne příčinu toho problému, prý je potřeba s tím něco udělat co nejdřív a nečekat jestli se to za x měsíců samo ztratí, protože prý se to pak může, kdykoli zhoupnout do dětský a pak dospělý formy a to bych fakt nerada, tak uvidím jak dopadnem, snad ho z toho dostane a bude mít mrňousek pokoj, vypadá to totiž, že má opravdu kojeneckou formu atopáku začly se mu objevovat malinkatý ložiska, už i po ručičkách, nožičkách a tělíčku :frowning2: , tak nám drž palečky, pak písnu jak jsme dopadly.

no já o tý Lovele nevěděla, že není ok, když je určená pro mimi, předtím jsem vše prala v Batoleti a byl vpoho, tak jsem ho koupila zase
9. led 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irčo mám stejné problémy s Luckou a už jsem z toho dost unavená.Nevím čím to může být.Tak snad se holky brzy zlepší.Já jsem dokonce dala Lucce na noc Bebu jestli není hladová ale hlady to fakt není budila se stejně.
gedgitko tak budu držet palce ať vám to začnou úspěšně léčit.
co budete holky dělat o víkendu?
9. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek-my mame Bebu od 4 měsicu , prostě jak jsem musela začit přikrmovat ,jinak my jsme s ni spokojeny a doporučovaly nam ji už v porodnici, tak snad vam bude chutnat...jinak mi ji mame i ted a jsme spokojeny a zatim ji ani menit nebudu
o vikendu asi budem doma ...
9. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: jojo moc díky, snad to bude ok, malej si to pořád škrábe a už jsme 4 noce vůbec nespali jsem, už úplně ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak mi budem doma a užívat si taťuldu má teď volnej víkend, tak půjdem někam cournout po nábytku a budem odpočívat on pohlídá mezi kojením přes den a já se budu moct jít aspoň na ty 2-3 hodinky vyspat :sweat_smile:

Když mi v porodnici vzali malýho pod světýlko, kvůli žloutence, tak mu tam dávali jako příkrm taky Bebu, páč se mi nespouštělo mléko, tak asik až budu začínat přikrmovat, tak začnu taky s ní, ale zatím plně kojím, tak snad ještě chvilku vydržíme :wink: :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beba ji moc chutnala takže až přestanu kojit s ní budeme pokračovat ale na spaní nám to nepomohlo.Zkrátka se nebudí hlady.Takže zůstanu taky u kojení.Zkoušela jsem ji dát zeleninu a ta ji teda nechutná.
My taky budeme doma.Půjdu na návštěvu k ségře a v sobotu večer máme sraz základky po 23letech.Tak tam půjdu mezi kojením jen na chvíli protože stejně nemůžu sedět.Jsem na ty lidi strašně zvědavá.
9. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo já chci, taky jen kojit, dokud to půjde a pak začnem pomalu s ovocem, zeleninou a tak, ale jestli bude po mě, vyprdne se mi na kašičky, bo moje matky říkala, že já je nechtěla, prý mi od 6 měsíce mačkala vydličkou knedlíky s masem a svíčkovou :grinning: :grinning: . My měli sraz letos 29.2. prý pokaždý se sejdem ve stejný datum jednou za 4 roky, ale nakonec nás dorazilo jen 7 :unamused: , tak si to hezky užij :wink:
10. led 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,sraz byl prima a já jsem nečekaně zůstala až do 22h.Doma to zvládli sami a Bebou.Po 7 měsících jsem byla od malé pryč.A ještě v noci krásně spala.Zato teď už zase od rána na mě křičí.
11. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, že ses aspoň odreagovala, taky bych to potřebovala, někdy mám pocit, že mi hrabe :grinning: malej nám usnul včera opět, až po 23 hodině a budil se co 2-2,5 hodiny, jak ho svědí ta vyrážka a ráno jsem ho před 8 nakojila, přebalila a on zůstal ještě v pelechu s taťuldou, abych mohla skáknout vyvenčit naší hafinu, když jsem přišla malej držel manžu za prst a chrněli, jak dudci, skoro do 10 :grinning:
11. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo bylo to moc příjemný.Naposledy jsem ty lidi viděla když jim bylo 14let tak to bylo překvapení.
Jakého máte hafíka?My máme taky čubičku labradorku ale už je to babička 14let.
11. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám chovnou stanici Rotweilerů, starej chovnej pár Arnýsek a Feika, už se honí někde nahoře na psí louce, ale odchovala jsem 25 malejch rotvíčků :slight_smile: a z posledního vrhu, před 8 lety si nechala čubinu a tchyně pesana, je to takvej mazel, teda oba, prostě jak říkaj dementní lidi bojový plemeno, ti naši by každýho akorát tak umazlili, teda samo, pokud jim nebo nám někdo nechce něco udělat to je pak mela :sweat_smile: . Ty jo 14let Labouška ke mě si jezdí pro granule paní a ta má taky 13let Labradorku, to je super věk, naši staří se dožili pesan skoro 12 a čubina skoro 13 a přitom průměrnej věk Rotíků je kolem 9-10let, ale u nás všechno žije dlouho, nedávno jsme museli nechat uspat Pinče, tomu by v květnu bylo 17 a kočky tu máme taky, až do 17let :slight_smile: .

Dnes jsme courali po nábytku malej ležel v kočárku na bříšku, já mu sundala boudu, aby viděl vydržel tak skoro 2 hoďky a byl spokojenej, čučel na všechno kolem s papulkou dokořán :grinning: a pak ani nechtěl na záda :sweat_smile:
11. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: jsme doma z hor, bylo krásně a užili jsme si to :slight_smile:
Marti, plavčo je volný, ale kurzy začínají až 12.45, protože ráno plavou větší děti, tak musíme vybrat, který den, pro mě je to docela problém, protože ve 13 chodí Kačka ze školy, ale vyřeším to...já bych to nechala na pondělí 12.45 co ty na to?
12. led 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty víkendy strašně rychle utíkají co?kolik je tam sněhu?S malou jste sáňkovaly?Mě je den skoro jedno,naplánuju ostatní podle plavání.
To bydlíte gedgitko v bytě nebo máte baráček?Můj manžel rotwailery miluje a někdy by ho chtěl tak možná přijdu na radu.
12. led 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to úžasný, sice jsem nelyžovala, ale i tak jsem si to užila.Nelinku jsem měla v kočárku, ze sáněk by mi totiž slítla :slight_smile: je tam asi 30-40 cm, bylo sluníčko, takže když svítilo bylo i teplo kolem 0, jinak mráz, Míša za námi v so ráno přijel, tak že to bylo prima, Nelinka byla hodná, zvládla i hospodu :grinning: takže pojedeme zase :slight_smile:
to plvčo bych teda dala na pondělí,zítra tam mám zavolat def. termín...
12. led 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže pondělí od 12.45h?
12. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ještě se dohodnu s tou kámoškou, ale asi jo...dopo pro tyhle mrnata nic není, prý spí 2 x denně a maminky chtějí přes poledne,co se dá dělat....zítra ráno až mi to potvrdí stopro, tak ti písnu :wink:
12. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tý kámošce se pondělí taky hodí, takže jo....budeme platit 500 zálohu a 2000 přo první lekci, nemoc se dá nahradit v jiném termínu :wink:
12. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobrý!A kam se má zaplatit těch 500Kč?
12. led 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se zítra zeptám, asi poslat na účet...
12. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepůjdeme někdy ven?
12. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No klidně půjdu ráda.já nemůžu jen ve střeedu.kdy se to hodí vám?
12. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve čtvrtek? odpo ve 14?
12. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak prima ve čtvrtek.My teď byly venku asi jen hodinu ale je mi extrémní zima FUJ.Buď tam je dnes fakt kosa nebo jsem se blbě oblékla.Už aby bylo jaro!!!!!!!!
12. led 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek