• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
masacek: jo Rotíci jsou miláčkové, teď už bydlíme v rodinym baráku s tchýní a babí, ale dřív jsme bydleli v bytě a měl 2 Rotíky a Ovčouna :grinning: v Karlíně to byla prdel jít s nima ven cikáni brali úprk a babičky si mohli v parku sednout na pokec na lavičku :sweat_smile: , kliďo se ozvi, když budete uvažovat o Roťáckym mimi poradím co a jak :wink: odkud si já z Proseka
12. led 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem z Prahy 4 z Bráníka.Na Proseku ve Šluknovský bydlela mamka než v důchodu odjeli na chalupu na vesnici.
12. led 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, počítáme se čtvrtkem, ješztě si písneme kdy.Třeba půjde i Irča..a co Gedgitka, ale ty to máš dost z ruky, vid?
jo, pes by se k nám domů stopro nevešel, ani malinkej.....
12. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé v Bráníce jsem 5let do mateřský dělala, jak je ten starej zimák, tak v tom velikym moto shopu Yamaha to bývala :slight_smile: , škoda, že nejsi někde poblíž mohli jsme se sejít na pokec, tak třeba někdy, až bude teplejc :wink:
12. led 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru:já bych ráda, ale jsme teď po tom nachlazení a ještě máme oba rýmu, pravda je, že to mám opřes celou Prahu, tak třeba někdy na jaře, určo bych s váma ráda pokecala osobně :wink:
12. led 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je fakt že to máš přes celou Prahu ale metrem je to na stejné trase.Já jsem zase před mateřskou dělala v Kobylisích.Občas jsme tam u Vás něco sháněli na motorku.Mám totiž doma bláznivého motorkáře.A co vy jezdíte na motorce?
Zítra na mě holky myslete jdu do Motola na kontrolu.
12. led 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, tak na jaře se sejdeme a nebo i dřív třeba v tom Človíčkově, tam se vejdeme i s kočárama :wink: něco vymyslíme...
Marti, držím palce, ale je to určo vc pořádku, je ti dobře, ne?
mě bolej záda každou chvíli, dostala jsem thajskou masáž, tak se tam moc těším, ale stejně to nepomáhá, je to spíš relax a příjemný....
12. led 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Záda mě bolejí taky každou chvíli ale ne z toho zranění.To už bude myslím dobrý tak doufám že tam jdu naposledy.Zeptám se taky na nějakou rehabilitaci.
Thajské masáže jsou ty s olejíčkama že?To ti závidím taky bych sebou někam praštila a nechala se masírovat.A kdy tam jdeš?Já Markovi dala to zmrazení na -150st tak jsem zvědavá jaký bude mít pocity.
Holky vozíte prcky ještě v té malé sedačce-vajíčku?Já mám pocit že už se mi tam v kombinéze dlouho nebude vejít.
12. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je to ta aroma a 90 minut, ještě jsem se neobjednala, ale těším se, chodila bych pořád, ale je to moc drahý...
to jsem zvědavá, jak se mu to zmražení bude líbit, taky bych to zkusila i když mám radši teplo :slight_smile:
sedačku máme vajíčko Maxi cosi a zatím se vejdeme a kombinézu moc nedávám, jen ted na horách, jinak spíš zateplený kalhoty a bundičky :wink:
12. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek jojo to je pravda, ale jsme teď po nějaký tý viróze, co nám o svátcích někdo z rodiny dotáhl dom a, tak nechci s malym lézt do metra mezi spoustu chrchlacích lidí, máme v pá a za 14 dní očkování, tak aby byl ok :wink: .
Jojo tak to se možná známe od vidění hihi, já dělala 5 let nahoře v oblečení a doplňcích a na mašině jezdíme s manžou oba, teda každej na svý, mám tu svou poslední tady v albu, šla z domu teprve 3 týdny před porodem, stýská se mi po ježdění, ale mrňousek je teď pro mě přednější :wink:
Držím pěstičky, ať dopadneš ok ve špitále :wink:
12. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jela na motorce naposledy v 16 a to byl teda stroj :grinning:
12. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru: a kde je ten človíčkov? mě ještě malej, ale nehačá ani neleze, zatím se jen překuluje, tak si moc nepohrajou, zato ho baví ležet v kočárku na pupíku se zvedlou boudou a čučet při nákupech ven, to ho pak netrápí, ani hlad, ani plínka počůraná, jen leží a čučí s otevřenou papulkou ven :sweat_smile: , ale jo určo se sejdem budu ráda :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je na víc místech, tady u nás je v DBK na Budějovické, je dobrý, že se tam vejde hodně kočárů, normálně v restauraci nebo pizzerii to s tolika kočárky nejde :slight_smile:
něco vymyslíme :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo k tý sedajdě, náš malej, už jezdí od 3 měsíce v sedajdě 0-18kg, bo se nám do vejce nevešel ne jen, že mu čouhaly nohy, což prý neva, ale jemu lezla ven i hlavička a byl tam, jak sardinka na šířku kor v nějakým oblečení a hlavně nám bylo řečeno, že jakmile pásy nejsou zároveň s ramínkama a on, už je měl v půlce lopatek, tak ta vejce sedajda, už není bezpečná, tak jsme koupily od Britaxu First Cllasku, jde po i proti směru a malému se v ní líbí, hned na první vyjížďce v ní usnul :slight_smile: má i klín pro mini mimi :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty máš teda obříka, nám vajíčko bude stačit určitě do roku, Kačka v něm jezdila snad ještě déle, byla droboučká, 2,6 porodní váha :wink:
12. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no náš malej šel o týden dřív a měl 3970g a 53cm no, už se mi stalo třeba v 6týdnech u mudry v čekárně, že mi nějaká mamina řekla, proč podpírám hlavičku půlročnímu mimču, jakto že nedrží ještě hlavičku sám a já jí odvětila, že je mu teprve 6týdnů koukala na mě páč její skoro 8 měsíční holčička byla skoro stejně velká, no on měl v 6týdnech 6kg a 59cm :grinning: a teď na vítání občánků mamina sedící vedle mě prý, že jdem na vítání nějak pozdě a já na to proč a ona, no tomu je tak 7-8 měsíců ne-li víc ne a já na ni, že 4 a půl měsíce a ona cože měla syna o 11 hodin staršího, ale nejmíň o třetinu menšího a byla z toho špatná, tak jsem jí uklidňovala, že to dožene, paradox byl, že ona měla manžela snad 2m a náš taťka nemá ani 180cm, jo u tý sedajdy jde hlavně o ty pásy jestly je má zaroveň s ramínkama :wink:
12. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no některé dítě je větší, jiné menší, to je jedno, hlavně at je máme zdravé :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to jsem tý mamině taky říkala a každé říkám, že ho do ničeho nehodlám nutit, až se sám posadí, tak se posadí a poleze a tak, chci mít zdraví miminko, ne supermana, abych se vytahovala ostatním maminám jak je úžasnej, každý miminko je úžasnýa každý jiný, ale to si některý maminy neuvědomujou a to, že je velkej no, tak je co nadělám, prostě mohutnej po taťkovi :sweat_smile: a dlouhej po mamce :sweat_smile:
12. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím to taky tak :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kojíš nebo jste na umělým?
12. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím pořád jen plně kojím, na příkrm je času dost, mlíčko ode mne dostane jen teď pak, už nikdy, takže snad to ještě nějakou dobu tak bude a pak se pomalu vrhnem na ovoce, zeleninu a ostatní :wink: :slight_smile:
12. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ptala že tak pěkně přibývá, jestli je to z mlíčka od tebe :slight_smile:
jinak na příkrmy je čas od 6 měsíce,já taky kojila plně do 6 a pak až příkrmy...
12. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přibírá pěkně, taky mu chutná, jak řeknu Denísku papů, už je papulkou dokořán otevřenou, naštelovanej na muj hrudník :grinning: , no to mu bude teď 25.1., ale uvidím jestli to ještě vydrží, budu ráda a začnu mu dávat Bebu zatím jen jednou na noc a uvidíme, ale chci ho kojit pokud to půjde, aspoň, tak do roka uvidíme :slight_smile: manže se snaží utahat mrňouska vůbec nechce večer chrnět usíná mi, až kolem 22-23 hodiny a má teď zrouna růsťák a do toho ta vyrážka, takže jsme vzhůru co 2-2,5 hodiny, už jsem docela ko, tak zatím čauky jdu za těma chlapiskama co vedle řádí :grinning:
12. led 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky usíná pozdě, dnes tedy v půl 9, ale to byla vyjímka...
tak dobrou :slight_smile:
12. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on si vždycky po vykoupání harje a po 7 usne, ale to je zase těch jeho 30-40 minut jako přes den, pak se probere a řádí třeba do 11 nevím kde tu energii bere prtísek jeden , tak zatím pá a dobrou
12. led 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, písla jsem ti do IP :slight_smile:
13. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsi dopadla na kotrole, vše ok?
13. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kontrola v pořádku jen jsem čekala že už budu moct všechno.Pan doktor mě upozornil že mám pokračovat v léčbě že jsem už v půlce.To je k dnešku 6.týdnů ale že se to léčí 3.měsíce.Tak další kontrola 4.3.Takže ještě korzet a minimální sezení.
13. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no všechno chce čas, hlavně že se to hojí...a sednout už si teda můžeš?
13. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek