• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Nemůžu ale já už teď občas chvíli seděla.Třeba na tom srazu.Je to léčení na dlouho.A v tom Motole je mraky lidí,ještě že Lucka je takový urychlovač :wink: .
13. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jdeme chvíli ven, odpo přijde mamka, tak jen na chvilku...
13. led 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky chci se Vás zeptat jestli své ratolsti večer uspáváte?
13. led 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já se snažím, ale je to k ničemu, usíná pozdě,až kolem 22 a při kojení...dneska udělala vyjímku a usnula u láhve s Bebou asi před 20 minutama, ale myslím, že se ještě vzbudí, no uvidím... :slight_smile:
13. led 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mě právě taky většinou usíná u prsa ale když neusne tak tam s ní musím stejně ležet jinak řve.Někdy to vzdám a vezmu ji ještě dolů ale musím tam s ní ležet i potom.
13. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jsou to potvůrky, vid :slight_smile:
tak já jdu spát,jsem dnes nějaká unavená, tak zítra :slight_smile: dobrou
13. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky no tak já chodím spát rovnou s malym, v postýlce zaboha neusne, to se nám povedlo všeho všudy asik 10x, takže já ho nakojím, ale u prsa ho nenechávám usnout a usína většinou tak, že si lehnu na bok a jeho k sobě taky na bok přitulím obličejíkem ke mě, prostě ho tak jako zachumlám ke svýmu pupku a hladím ho a on větščinou usne a pak ho přendám do postýlky a, když nemůže usnout, tak si ho vezmu do náruče trošku ho kolíbu a přitom mu zpívám a on pak začne usínat, tak si ho dám k sobě do postele a páč to většinou trvá dlouho, tak si ho nechám u sebe do dalšího kojení a přendám ho pak, je prostě vyčůranej jak dírka do sněhu melouneček můj malej :grinning: :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
masacek:tak to je fajn, že jsi dopadla ok :wink: nám se ta vyrážka také dost zlepšila po tý masti od mudry na promazávání a snad půjdem brzo k tomu homeopatovi a budem mít klid, teda hlavně malej brouček jeden porát si to drbe :frowning2:
13. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky náš malej řádí v ohrádce a vypadá to, že šlofika hodí zase, až tak kolem tý svý 23 hodiny :sweat_smile: , tak to se zas vyspím má růsťák a k tomu to svědění od vyrážky to zas budem vzhůru co 2 hoďky :slight_smile:
13. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
tak noc u nás super, spala od tý půl 8 do půl 7 do rána a mezi tím 1 kojení :wink:
tak a vyrážíme ven, zaplatit plavčo :slight_smile: Marti ahoj za chvíli :grinning:
14. led 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsme doma, Nelinka snědla celou skleničku oběd a ještě usnula.Já jsem pěkně vymrzlá, ale jsem ráda, že to máme domluvený, moc se mi to líbí a už sec těším na první hodinu :slight_smile:
hledala jsem cvičení, ale gravitas jsem nic nenašla, nejmenuje se to jinak?
14. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,už jsem taky doma.Lucka ještě spí venku ale už ji půjdu vzbudit aby nenastydla.Bylo to fakt prima,nejraději bych si zaplavala s nima už dnes.
jmenuje se to graviditas tak to zkoukni ale mají staré stránky tak snad to půjde.Nebo bychom tam dojely se zeptat.
14. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
koukám na to a bohužel je to taky jen ve středu od 9h.
14. led 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ještě se mqrti podívej na www.maternity.cz to se mi taky líbí.
14. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prosím tě promiň je to www.maternity-care.cz
14. led 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak v maternity nic moc to je pro Vás už pozdě a necvičí se na míčích.Musíme se podívat po něčem jiném.
14. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No je tam ještě jedno cvičení od lezení do 2 let, ve čtvrtek, ale na Palmovce a to je trochu z ruky...ještě se podíváme jinde....já ted musím na nákup, ale vůbec se mi nechce :unamused:
14. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak holky nakupte já zase musím k doktorce pro neschopenku abych ji odnesla do práce.
14. led 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
neschopenku?? ty nejsi na mateřské?
14. led 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem na mateřské ale zároveň na neschopence je to pro mě výhodnější kvůli penězům.
14. led 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt to jde? to já nevěděla, ale zdá se mi to divný :confused:
14. led 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hledám to cvíčo, mrkni na www.pohyb-detem.cz
ale je to zase středa, takže blbý :unamused:
14. led 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je to složitý ale bylo mi to doporučeno jak doktorkou tak z práce z mzdovky.Marodím od toho úrazu od prosince.A to jsem ještě brala podporu v mateřství a né rodičovský příspěvek.Je to smůla všude to je středa.Popřípadě po tomhle kursu změníme den až nás dají do větších dětí a budeme chtít stále chodit plavat.
Ale taky ještě budu hledat.
14. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti koukni na www.volny.cz/dufino.praha
14. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jakej jste měli den, mi se dnes byli podívat s kámoškou do Stepu na plavčo miminek a rovnou jsme se na duben zaregistrovali je to sice 3100, ale je to za 14 lekcí, tak uvidíme, už se těším zatím se jen cácháme ve vaně :sweat_smile: dnes se malje prvně koupal ve vaně s manžou a byl z toho vykulenej, že nejde se mnou a samo dělali blbosti, takže jsem vytírala celou koupelku, páč velkej hrošík se pohnul a malej cáknul nohama a z vany letěla na podlahu mala tsunami :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Gedgitko, my jsme s Martinou taky včera byly na exkurzi na plavání v Betynce a od února začínáme :slight_smile: moc se mán to líbilo :wink:
holky, s tím Kaplickým to je síla, co? :frowning2:
15. led 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo jo síla.To ho porazilo narození dcery.
15. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no určitě...a není divu v jeho věku....my jsme si večer říkali, že je to takový divný mít dítě s pocitem, že se dožiješ max. 1 třídy a to nás nenapadlo, že ani to ne....je to smutný, ale asi to nikoho tak nepřekvapí.....
15. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
byla jsem u zubaře a rovnou jsem objednala Nelinku, musí mít v roce prohlídku :slight_smile: těch 2 zubů :grinning:
15. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a půjde k tvé doktorce nebo k dětské?My zase byly na očním.Oči má v pořádku, Tak jsem ráda!Dneska je venku docela příjemně když tolik nemrzne.
15. led 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek