Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
masacekautor
13. led 2009
Nemůžu ale já už teď občas chvíli seděla.Třeba na tom srazu.Je to léčení na dlouho.A v tom Motole je mraky lidí,ještě že Lucka je takový urychlovač 😉 .
matru
13. led 2009
Tak my jdeme chvíli ven, odpo přijde mamka, tak jen na chvilku...
masacekautor
13. led 2009
Holky chci se Vás zeptat jestli své ratolsti večer uspáváte?
matru
13. led 2009
Ahoj, já se snažím, ale je to k ničemu, usíná pozdě,až kolem 22 a při kojení...dneska udělala vyjímku a usnula u láhve s Bebou asi před 20 minutama, ale myslím, že se ještě vzbudí, no uvidím... 🙂
masacekautor
13. led 2009
Mě právě taky většinou usíná u prsa ale když neusne tak tam s ní musím stejně ležet jinak řve.Někdy to vzdám a vezmu ji ještě dolů ale musím tam s ní ležet i potom.
matru
13. led 2009
jsou to potvůrky, vid 🙂
tak já jdu spát,jsem dnes nějaká unavená, tak zítra 🙂 dobrou
gedgitka.a
13. led 2009
ahojky holky no tak já chodím spát rovnou s malym, v postýlce zaboha neusne, to se nám povedlo všeho všudy asik 10x, takže já ho nakojím, ale u prsa ho nenechávám usnout a usína většinou tak, že si lehnu na bok a jeho k sobě taky na bok přitulím obličejíkem ke mě, prostě ho tak jako zachumlám ke svýmu pupku a hladím ho a on větščinou usne a pak ho přendám do postýlky a, když nemůže usnout, tak si ho vezmu do náruče trošku ho kolíbu a přitom mu zpívám a on pak začne usínat, tak si ho dám k sobě do postele a páč to většinou trvá dlouho, tak si ho nechám u sebe do dalšího kojení a přendám ho pak, je prostě vyčůranej jak dírka do sněhu melouneček můj malej 😃 🙂
gedgitka.a
13. led 2009
masacek:tak to je fajn, že jsi dopadla ok 😉 nám se ta vyrážka také dost zlepšila po tý masti od mudry na promazávání a snad půjdem brzo k tomu homeopatovi a budem mít klid, teda hlavně malej brouček jeden porát si to drbe 😞
gedgitka.a
13. led 2009
no holky náš malej řádí v ohrádce a vypadá to, že šlofika hodí zase, až tak kolem tý svý 23 hodiny :-N , tak to se zas vyspím má růsťák a k tomu to svědění od vyrážky to zas budem vzhůru co 2 hoďky 🙂
matru
14. led 2009
Dobré ráno 🙂
tak noc u nás super, spala od tý půl 8 do půl 7 do rána a mezi tím 1 kojení 😉
tak a vyrážíme ven, zaplatit plavčo 🙂 Marti ahoj za chvíli 😃
matru
14. led 2009
Ahoj, tak jsme doma, Nelinka snědla celou skleničku oběd a ještě usnula.Já jsem pěkně vymrzlá, ale jsem ráda, že to máme domluvený, moc se mi to líbí a už sec těším na první hodinu 🙂
hledala jsem cvičení, ale gravitas jsem nic nenašla, nejmenuje se to jinak?
masacekautor
14. led 2009
Ahojky,už jsem taky doma.Lucka ještě spí venku ale už ji půjdu vzbudit aby nenastydla.Bylo to fakt prima,nejraději bych si zaplavala s nima už dnes.
jmenuje se to graviditas tak to zkoukni ale mají staré stránky tak snad to půjde.Nebo bychom tam dojely se zeptat.
masacekautor
14. led 2009
koukám na to a bohužel je to taky jen ve středu od 9h.
masacekautor
14. led 2009
Ještě se mqrti podívej na www.maternity.cz to se mi taky líbí.
masacekautor
14. led 2009
prosím tě promiň je to www.maternity-care.cz
masacekautor
14. led 2009
Tak v maternity nic moc to je pro Vás už pozdě a necvičí se na míčích.Musíme se podívat po něčem jiném.
matru
14. led 2009
No je tam ještě jedno cvičení od lezení do 2 let, ve čtvrtek, ale na Palmovce a to je trochu z ruky...ještě se podíváme jinde....já ted musím na nákup, ale vůbec se mi nechce :-|
masacekautor
14. led 2009
Tak holky nakupte já zase musím k doktorce pro neschopenku abych ji odnesla do práce.
matru
14. led 2009
neschopenku?? ty nejsi na mateřské?
masacekautor
14. led 2009
jsem na mateřské ale zároveň na neschopence je to pro mě výhodnější kvůli penězům.
matru
14. led 2009
fakt to jde? to já nevěděla, ale zdá se mi to divný =-)
matru
14. led 2009
hledám to cvíčo, mrkni na www.pohyb-detem.cz
ale je to zase středa, takže blbý :-|
masacekautor
14. led 2009
je to složitý ale bylo mi to doporučeno jak doktorkou tak z práce z mzdovky.Marodím od toho úrazu od prosince.A to jsem ještě brala podporu v mateřství a né rodičovský příspěvek.Je to smůla všude to je středa.Popřípadě po tomhle kursu změníme den až nás dají do větších dětí a budeme chtít stále chodit plavat.
Ale taky ještě budu hledat.
masacekautor
14. led 2009
gedgitka.a
14. led 2009
ahojky holky jakej jste měli den, mi se dnes byli podívat s kámoškou do Stepu na plavčo miminek a rovnou jsme se na duben zaregistrovali je to sice 3100, ale je to za 14 lekcí, tak uvidíme, už se těším zatím se jen cácháme ve vaně :-N dnes se malje prvně koupal ve vaně s manžou a byl z toho vykulenej, že nejde se mnou a samo dělali blbosti, takže jsem vytírala celou koupelku, páč velkej hrošík se pohnul a malej cáknul nohama a z vany letěla na podlahu mala tsunami 😃 😃
matru
15. led 2009
Ahoj Gedgitko, my jsme s Martinou taky včera byly na exkurzi na plavání v Betynce a od února začínáme 🙂 moc se mán to líbilo 😉
holky, s tím Kaplickým to je síla, co? 😞
masacekautor
15. led 2009
jo jo síla.To ho porazilo narození dcery.
matru
15. led 2009
no určitě...a není divu v jeho věku....my jsme si večer říkali, že je to takový divný mít dítě s pocitem, že se dožiješ max. 1 třídy a to nás nenapadlo, že ani to ne....je to smutný, ale asi to nikoho tak nepřekvapí.....
matru
15. led 2009
byla jsem u zubaře a rovnou jsem objednala Nelinku, musí mít v roce prohlídku 🙂 těch 2 zubů 😃
masacekautor
15. led 2009
a půjde k tvé doktorce nebo k dětské?My zase byly na očním.Oči má v pořádku, Tak jsem ráda!Dneska je venku docela příjemně když tolik nemrzne.

Začni psát odpověď...

Odešli