• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
půjde k tý mojí, jsem ráda, že nemusím shánět dětskou, moc jich totiž není a hlavně neberou nové pacienty...
jo jo, taky mi bylo teplo...
15. led 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My už jme dnes udělaly velký pokrok o malý kousíček.Lucka už popolezla poprvé dopředu.Sice fakt jen o kousíček ale přece.Mám z toho radost ale možná budu za chvíli litovat že jen neleží.
15. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na tu Betynku koukala taky, mají bazén i na Praze 9 ve Vysočanech, ale mají tam vodu jen 28-29st a to mi bylo řečeno, že je pro takový mrňousky málo, tak jsem se s kámoškou přihlásily do Stepu tam mají vodu 32st, jen je blbý, že kurzy mají vždy po 3 měsících a od ledna měly, už narváno, tak jdem od dubna, už teď když plavem ve vaně srážím malému vodu, takže plavem ve vaně, už ve 33-34st.

Jo ten Kaplickej to je síla no, to mimčo ani neviděl :unamused:
15. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: tak gratulace k popolezení :wink: no mě jak se malej kulí z břicha na záda a naopak a na břiše i na zádech je schopnej se přetočit hlavou, už i o 90st, tak si nedovolím nechat ho už bez dozoru mimo ohrádku, páč nikdy není tak jak ho položím, jak vběhne třeba kocour pod sedajdu, tak malej se odráží nohama tak dlouho dokud se nedokulí pod sedajdu za ním potvůrka :grinning:
15. led 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mart, tak paráda, že leze, za chvíli ti uteče :slight_smile:
Gedgitko: k té teplotě vody, paní v Betynce říkala, že voda má 29 st. proto, že při 30 se množej bakterie 10x více než při 29 a to je pro děti špatně, navíc tam je 31 st. mimo bazén a výřivka a saunička, takže v pohodě :wink:
15. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti a proč jste byly na očním, měla Lucinka nějaký problém? My jsme nebyly ještě nikdy, jen v porodnici jí dělali nějaké vyš. a ok....
15. led 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru: aha no v tom Stepu nemají chlorovanou vodu a čistotu udržujou UV lampou, aby byla pro mimi ok a stále mají narváno, tak jsou tam maminy asik spokojený, chodila tam i švagrová tý mojí kámošky a chválila si to tam, tak uvidíme :slight_smile:
15. led 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes se sem, už asik nedostanu páč manža peláší do práce a malej řádí, jak černá ruka, tak přeju hezkej večer :wink: a klidnou noc s mrňouskama :wink:
15. led 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně at jste tam spokojeni :slight_smile:
15. led 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holka, nějak nemam čas se tady ano stavit,Jana je pěkny šidlo a snaží se leut a jde jí to docela...když ma naladu tak se snaži lezt po zadu , je to čertík.Tatka udělal albíčka na netu tak pokud budete chtit tak mrknete...a jak se jinak mate? http://picasaweb.google.cz/jajinka.1 doufam že to neva..
15. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dnes večer byly strašně unavený tak jsme šly spát už v 19.30.jsem zvědavá kdy budeme ráno vstávat.
Irčo fotky pěkný ale moc jich tam není.Tak už Janička leze?
15. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsme vzhůru jsem zvědavá jestli usne před půlnocí.Dobrou noc!
15. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky :slight_smile:
Irčo: fotečky moc pěkný....a Marti, je jich tam dost, musíš kliknout na tu první a otevřou se ti :wink:
spaní u nás poslední týden super, usíná mezi20-21, což je na nás brzy a spí do 7-7.30 s jedním kojením kolem 3-5, takže jsem vyspalá dobře...
16. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , ja si myslela že tě nenapadne kliknout na tu fotku , ale mladej řikal že to každej pochopí,to neva , tak jak píše Matru, musiš kliknout na fotot a oni se ti otevřou i ostatní....Jinak Jana neleze a nemyslim že by to bylo brzy, dava sice kolinka pod sebe občas popoleze dozadu, ale snaži se jak blazen...kamaradka mi psala jak ma holku živou oproti nam a ted mi tiše zavidí že je Jana takhle klidná ..jinak u nas nic noveho-žadńy zub,sezeni ,lezeni a ani nic podobneho...jen ma pořad pusu od ucha k uchu a pořad něco "říka"...asi intelektualka(poslankyně?prezidentka?) :grinning:
16. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to spí Nelinka moc dobře,mi to spaní zatím nic moc.Budí se v noci docela často.
16. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ti Masacek.co zada?a jak mala pořad ti poplakava?u nas je ted asi 3dny celkem klid tak doufam že to vydrži ....
16. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Záda dobrý ale ještě mi nedovolili sedět ani sundat korzet.Kontrola zase 4.3.Je to doba!Lucka je stále vzteklinka.Když ji něco nejde jako teď to lezení tak to pořád zkouší a u toho se vzteká.Už si začínám zvykat že to bude pořád.Pak bude chtít sedět pak stát pak chodit atd.Prý to dělal i Marek.Hodná a usměvavá je nejvíc když se s ní blbne a hraje.
16. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale kdykoliv Lucinku vidím, tak je strašně hodná :grinning:
16. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to moje sousedka řika o Jane taky , a doma by ji človek přetrhl jak pořad mručí
16. led 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to Lucka teď taky začala vrčet.To je hrozný zvuk když to dělá třeba hodinu.
16. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme byli dnes na 3 Prevenaru, zatím je malej ok a bez teplot, teď mi tu usínal, tak jsem ho ještě nakojila a opatrně ho nesla do postýlky, ale jak jsem ho tam položila udělal kuk a začal se chechtat, takže teď leží v ohrádce a řádí s harzdičkou a hračkama :grinning: je to malej drakoušek dnes má zase jeden ze svých prudících dní od rána je ukňouranej a protivnej :unamused:
16. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlavně ať máte noc v pohodě.My máme vždycky ubrečený podvečer jak už je unavená než jde do vany.
16. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my taky ještě nespíme, jsem jí zase přechválila...a Míša má asi chřipku, přišel z práce a hned usnul,ani nejedl, to bude víkend :frowning2: a v pondělí musí odjet,nemůže to odložit, ach jo....snad to od něj nechytneme, hlavně holky....
16. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já malýho konečně uhoupala aspoň v křesýlku dá si asik zas těch svých večerních 40 minut a usne kolem 23 hodiny :slight_smile: jo holky já nespala déle než hodinku vkuse, už tak od vánoc malýho svědí ta vyrážka a dotoho růsťák dnes nás zvážili a změřili měl 9280gr a 73cm :grinning:
16. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že na těch 6 měsíců, už moc nenabere za těch 9dní :grinning: a už je vzhůru, tak zatím ahojky
16. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tada gedgitko to je kus chlapa.A to jste ještě neměli ani půl roku.My jdeme v úterý ale takové míry jako vy mít nebudeme.To musí být strašně nepříjemné ta vyrážka.Musíš být strašně unavená.A co manžel jak snáší ty noci?Tak chodíš spát s malým když usne ne?Sna d vám brzy něco zabere.
Marti držím palce ať holky nic nechytnou ale začíná té chřipky být i venku hodně.
Co plánujete o víkendu?
17. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedgitko, ty máš fakt obříka :grinning: to my budeme mít tak v roce, možná ani ne...
Marti, jsme celý den doma, já byla jen ráno na nákupu ve Sparu, vařila jsem kuřecí řízky a převlékala jsem povlečení všem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míša leží, chová se jako novorozenec, budí se na jídlo a pak zase spí :grinning:
snad mu zítra bude líp a aspon chvíli vylezeme ven...co vy ?
17. led 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: ahojky no je ho kus doktorka čučela jak péro z gauče, ale prý dle těch jejich percentilních tabulek poměr váha s výškou je lehce nad 50% :fearful: :sweat_smile: , ale je fakt, že půl roku mu bude, až 25 :grinning: . No o únavě mi ani nemluv spal bych ve stoje, manžel ten je vpoho dělá 3 denní, 3 noční a 3 volno a když je doma, tak chrápe, že by ho nevzbudil pomalu kanón, ale občas vyskočí a jde chovat, jenže malej teď pořád papá, takže nám dr řekla začít přikrmovat Bebu, nemléčnou rýžovou kašičku a pomalu mrkev, brambor, masíko a tak no čekám, až se mi ozve ten homeopat snad ho toho zbaví a bude mít mrňousek klid :frowning2: :slight_smile:
17. led 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru: to neva holčiny jsou drobnější :wink: a víš co se říká co je menší to je hezčí :dizzy_face: mi, už se naštěstí z té virózy vyklubaly, jen manža je ještě trochu křáplej, ale je toho všude plno, takže s malym mezi lidi moc nelezu :wink:
17. led 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my byly s Luckou na návštěvě u ségry.Měla jsem chlapů plný zuby.Manžel tu má totiž kamoše z Brna,celý den v garáži ladí motorku.teď šli na pivo tak je tu chvíli klid.Lúca spala ještě v 18h tak jsem zvědavá kdy usne večer.
17. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek