• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
takže přechlapováno :grinning: no taky bych ladila, ale nemám, už co mašinu jsem prodala 3 týdny před porodem i, když bránila jsem se do poslední chvilky, tak snad někdy bude jiná :frowning2: :slight_smile: nám malej taky usnul odpolko od 1-2 a pak ještě v půl 5 do 6 takže počítám, že 11-12 to jistí a zase vstávání co 1-2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem jezdila jen jako spolujezdec ale i tak mě to bavilo.Časem bych si chtěla udělat papíry ale uvidím.Lucka už je protivná že půjdu zkusit spaní ale obávám se že z toho nic nebude.Ty uspáváš nebo ti prcek usíná sám?
17. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych vzadu nee já musím mít mašinu pevně mezi kolenama a sama jí velet, vzadu jen tak 2x za rok z nutnosti :grinning: , určo si je udělej je to úplně jinej pocit, když jezdíš sama a ne jak batůžek :wink: . No já počítám, že malej taky nezalomí dřív než v 11 takže uspávám a většinou tak že jdu rovnou s ním buď ho přitulím bříško na bříško nebo ho chvilku pochovám a zpívám a pak přendám do postýlky, nikdy jsem h neučila spát s námi ani u prsu, ale spát v postýlce se nám taky nedaří jen vnoci to ho po nakojení zase do ní šoupnu a spinká, ale usnout v ní samému se mu povedlo doteď snad tak 10x :unamused:
17. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi už spinkáme.A taky usínáme spolu a když spinká přendavám ji do postýly.V noci většinou usíná u kojení a pak ji dávám do postýlky.Sama v postýlce usnula jen parkrát.Až nebudu kojit tak nevím.Ale učit ji usínat samotnou bude boj a nevím jak začít.Asi pár dní probrečíme až se pro to rozhodnu.
17. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím, že u nás to bude taky tak :frowning2: , teď na chvilku po cvičení usnul a, až se vzbudí dostane svůj první příkrm začnem na večer s Bebou za pár dní s kaší a pak z tou mrkvičkou kolem poledne, jsem zvědavá jak se na to bude tvářit :sweat_smile: manža má od dnes 3 dny volno, tak si ho trochu zase užijem a v úterý jedem na návštěvu za dědou a babí ještě je neviděl, tak jsem zvědavá jak na ně bude reagovat :fearful:
18. led 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jste všichni zdravý?dnes bylo venku docela příjemně.Lucka po dlouhé době spala venku 3hodiny.
Tak jsem zvědavá v kolik půjde večer.
18. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo jo, jsme zatím ok, Míšovi je lépae, zítra odlétá a je tam 13 nad nulou, tak snad se vrátí zcela v pořádku....odpo jsme byli chvíli venku, bylo celkem pěkně, Nelinka spala odpo jen hodinku, tak čekám, že po mlíku usne :slight_smile:
18. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mi dnes kočárkovali taky 2 hodinky a malej skoro celou dobu spinkal, dnes mu dám první Bebu, tak uvidíme jak bude vnoci spinkat držte nám palečky, ať aspoň 3-4 hodinky vkuse, ať si dáchnu, už jsem fakt ko dnes se budil zase co 1,5 a 2x dokonce po 45 minutách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ale zato byl dnes hodňoučkej asik 3x si vydržel sám hrát skoro 45 minut ani moc neplakal a nechal mě uklízet a hrál si, byl zlatej, tak snad bude i hajat vnoci zatím páčko
18. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že mu Beba bude chutnat, chutná všem dětem co znám a držím palce at se trochu vyspíte :wink:
18. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chci ho kojit až do konce 6 měsíců, ale dnes jsme ji zkusily, vypil 35ml a děsně se u toho šklebil a víc nechtěl pak jsem mu řekla papů a položila si ho na kojení a on měl papulku zase dokořán přicucl se mi na prso :grinning: a papal, tak inzenzivně asik 7 minut, že se, až trošku na konci zakuckal, tak s tím příkrmem to asik bude trošku boj :unamused: dík no snad se trochu vychrupem uvidíme i, když manža má teď volno a jak má ještě rýmu po tom nachlazení, tak děsně chrápe, tak vidím jak malej bude chrnět 3-4 hodiny a já se nevyspím kvůli chrápacímu manžovi :grinning: tak hezkej večer a dobrou :wink:
18. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme usnuly úplně vzorně ve 20h a zatím spíme.Taky držím palce ať máte klidnější noc.My se ale taky budíme.Lucka má zase nějakou vyrážku to je hrozný.
18. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám malej chrněl asik hodinku po 7, ale pak se vzbudil a teď řádí, ale manža na mě zrovna volá, že už je utahaneja nevrlej, tak uvidíme jak to bude s tím spaním :unamused: já mažu malého tou obyč dvousložkovou mastí co mi na doporučení dr namíchali v lékárně a musím zaklepat, malej to má krásný oproti tomu jak vypadal na přelomu roku :wink: jen ho to stále svědí má rozryté celé čelíčko přišel nato, že s úplně ostříhanýma nehtíkama se normál nepodrbe, tak si otáčí ručičky hřbetem dlaně k hlavičce a drbe se naopak, je vyčůranej jak dírka do sněho mrňousek :sweat_smile: tak mu aspoň na noc dávám bavlněný rukavičky prvně se vztekal, ale teď s nima vpoho usne :wink: najdi si moje albíčko zmenším teď fotku a mrkni co má náš na obličeji :unamused: jestli ta vyrážka Tvý malý nevypadá stejně, pak by to mohl být Atopák, ale ani nám ho na 100% neřekli :unamused:
18. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Lucka má taky na obličeji různé vyrážka ale myslela jsem že je to od dudlíku a nesvědí jí to..Teď má na bříšku spíš pupínky.Možná kopřivka.No uvidím co zítra doktor.Fotečky máš pěkný taky si budu muset udělat nějaké album.
19. led 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak Beba nechutnala, jo? no jo, prso je prso, vždyt je to chlap :grinning:
A taky jsem koukala na fotečky, moc pěkný a s bříškem si byla fakt kočka, já byla jako opuchlej hroch....
Marti, koukala jsem včera na ty plavací plenky, tak mají od Huggis a pak DM, ty stojej půlku, ale já už k nim nemám důvěru, asi koupím ty Huggies, zkusím to na první hodině a pokud budou blbý, koupím tam ty červené plavečky...co ty?
19. led 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly venku a je tam moc hezky, teploučko, ale trochu to klouže :wink:
19. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky zkusím ty jednorázový a uvidím jak mi budou připadat a pak dyžtak koupím ty plavky.Fakt je že je budem muset prát.My taky vyrážíme ven úplně mě to sluníčko láká.
19. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no běžte, je to paráda :slight_smile: my půjdeme ještějednou odpo, ted musím žehlit a uklízet, tady to zase vypadá po víkendu
19. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zítra jdeme na naušničky, tak jsem na to zvědavá, snad nám to nebude hnisat...
19. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je taky binec ale Lucka mě nenechá uklízet/řve tu/.To bude fešanda.Vypadají v nich legračně.A jaké naušničky máte?
19. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme takový maličky z bílého zlata s kamínkem, zítra to nafotím a dám do albíčka
19. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka má dneska k obědu špagety, tak snad jí budou chutnat :slight_smile:
19. led 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucka mi zeleninu vůbec nechce.Má ráda jen přesnídávky a banán i jogurt ji chutná.Ale zelenina nic :frowning2: .
19. led 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás bylo taky, kup jí ty s masem, jsou lepší a jsou už od 4 měsíce :wink:
19. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď tu řve jak blázen protože jsem ji nechala na zemi a dovolila se najíst.
19. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba si chtěla dát s tebou :grinning:
19. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a zkoušela jsi ty ovocný štávičky? Já jí dnes dala Hami hruška- jablko a vypila to s chutí....akorát píšou, že by to nemělo být dudlíkem kvůli zubnímu kazu, jenže z hrnku nám to nejde, ani z toho Aventu.
19. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes bylo venku po těch mrazech jako na jaře.Tak jsme si to užily.
Hrneček jsem ještě nezkoušela.Dávám ji ty přesnídávky z DM drogerie.Teď tu sedí,žužlá rohlík a je klid.Asi bude žravá po taťkovi.
19. led 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám buď Hamánek a nebo frutapuru, tam je větší podíl ovoce a dávám i čerstvé, teď snědla celý banán...a každé ráno sní celou aktivii, vůbec se teď s jídlem polepšila :slight_smile:
19. led 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem odpo zase u Hájka na dortu, já budu v těch plavkách vypadat :grinning:
19. led 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky jsme byli dnes 2 hodinky venku bylo fakt nádherně :wink: dík zy pochvalu fotek :sweat_smile: , ale taky jsem si připadala jak malej hrošík přibrala jsem 20kg a na tý fotce s bříškem ve žlutym krátkym tričku, to je focené 4 týdny před porodem a to jsem měla nahoře skoro 17kg :grinning: fotil mě kámoš fotograf chtěla jsem s manžou na památku fotky a některé vyšli fakt pěkně :slight_smile:

masacek: tak to je dobře, že ta vyrážka Tvý malý nevypadá, jak ta naše to budou jen nějaký potničky nebo tak :wink: Denísek si drbe jen to čelíčko jinak ne, možná to, už dělá ze zvyku :frowning2: dávám mu Fenistil, ale škrábe se pořád :unamused: k těm příkrmům mě dr řekla, abych dávala aspoň měsíc zatím jen zeleninu a pak s masíkem a s ovocem počkala prý jak se začne s ovocem, tak ty mršky malý pak zeleninu nechtěj, to pořád říkám jsou vyčůraný jak dírky do sněhu :grinning:

matru: no s Bebou jsem se moc nechytla, tak budem ještě tento týden kojit a zkusíme to za pár dní zas a zkusím mu tu nemléčnou rýžovou kašičku, ale jak se tvářil včera, nevím nevím jestli to bude lepší manžela to, až rozchechtalo, když viděl jak se na tu Bebu malej tváří :grinning:

ale holky je to zlatíčko, už si vydrží sám v ohrádce hrát i 45 minut a třeba 2x i 3x za den, tak se aspoň vklidu najím nebo něco poklidím malinko :wink: :slight_smile:
19. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek