• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
to já si připadala jako velký hroch a to jsem měla jen 11 kg nahoře :slight_smile:
Fenistil nám pomohl na vyrážku v šestinedělí, to bylo z hormonů.... a s tím jídlem pokud kojíš není nutné spěchat, časem začne jíst i třeba pít tu Bebu, jako u nás :wink:
19. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik měříš a vážíš normálně, já mám nějakých 173-4cm a většinou se houpu mezi 58-60kg, tak jsem si připadala s 20kg navrch, jak sloník, dyk na tý fotce mám bříško jako obr merunu moji spolužáci dělali na netu anketu esli budu mít kluka, holku, dvojky od jednoho druhu nebo od obojího cituju spolužáka :grinning: taky si myslím s tím příkrmem, to jen dr začla, že je ho prej kus tak začít s příkrmem, ale myslím, že když ještě vydržíme jen kojit aspoň než mu bude těch 6 měsíců bude to ok malej měl v 6 nedělí miminkovský akné a sotva jsme se ho zbavili hup a flíčky prvně na spáncích a pak čelíčko, hlavička a nakonec celej obličejík, jak jsem dala do alba tu fotku poslední s vyrážkou to měl po novym roce, takhle ošklivý :frowning2: :unamused:
19. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám 172 a vážila jsem před Nelou 62-3, ted mám 66-8 jak kdy, ted jak tolik nekojím to jde trošku dolu, tlustá jako nejsem, ale mám břicho :unamused:
s těma vyrážkama je to otrava a navíc dnes má skoro každý dítě alergii, bohužel :frowning2:
19. led 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je vpoho s tou váhou ne, mě se teda vykulila trochu celulitida na stehýnkách a zadku, zůstaly my trošku podoprdelní polštářky :grinning: a pár cm i v pase :unamused: jo vyrážky jsou děs, ale alergik nejsme doma nikdo :frowning2:
19. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
s váhou jo, ale to břicho mě štve, ale je fakt, že nedělám nic proto, aby nebylo, cvičit nemůžu ani kdybych chtěla, nemám kdy, jsem pořád s dětma, manžel hodně pracuje.....
19. led 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc mi strašně chutná...všechno :grinning:
19. led 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nemá malá po tom banánu zácpu?Lucka jo.musím ho dávat dohromady s jablkem.Kde kupuješ hamánka?
Z plavek si nic nedělej já budu taky kočka.Teď co nosím korzet mám břicho jako v 5.měsíci-celá povolená.
19. led 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemá, chodí každý den , někdy 2x :wink:
Hamánky mají všude, já kupuju většinou v Rossmanu nebo ve Sparu, mají hodně druhů, miluje borůvkovou :slight_smile:
19. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my dnes byly v človíčkovi.až budou větší bude to tam prima.jen ta obsluha mi tam moc neseděla.
19. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
byl tam ten kluk? mě se docela líbí :wink:
19. led 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes asi neměl náladu a s jednou maminkou se tam pohádal,že tam dítě řve a lítá.Ale pravda je že to byl hroznej řev.Být tam v tom celý den musí být o nervy.
19. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsme si právě říkali, že to musí být na hlavu a je fakt, že některé děti se chovají hrozně a matkám je to jedno,ale je to koutek pro děti, ticho tam asi nebude....no a jestli je to jeho, má slušnej vývar, je to tam docela drahý, na to, že je to pro matky na mateřské......
19. led 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no docela drahý to tam je.scháním teploměr do vody abych Lucku připravila na vodu 29st,nevíš kde by ho mohli mít?Vedle človíčka ho nemají.Budeme se otužovat!
19. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to budou mít v drogerii,u dudlíků a tam...Neli bude v pohodě, to spíš já bych se měla začít otužovat :grinning:
19. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jdu spát, zítra jdeme hned ráno na ty naušničky, tak dobrou :slight_smile:
19. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou noc a držím palce :wink:
19. led 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsme krásně spinkaly, jen kolem 4 jedno kojení, moc hezký....a frčíme na ty naušničky, odpo dám fotku :wink:
20. led 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byly dnes v poradně.Lucka má 66cm a 7650g.Vyrážka prý nic není asi reakce na nějaké jídlo.Dnes i krásně poobědvala mrkev s bramborem.Na noc mám zkusit pšeničnou kaši aby lépe spala.Na dnešek se zase budila každé 2-3 hod.
A co vy naušničky?Brečela Nelinka hodně?.
20. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak míry máte krásný :wink: Nelinka řvala jako pavián, ale spíš kvůli tomu, že jí drželi hlavu...ted už dobrý, akorát si na to nenechá sáhnout a potřebuju to očistit od zaschlé krve, asi budeme bojovat, čekám na Kačenku aby mi pomohla držet....
20. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to odstraňovala celý den.Vždycky když byla do něčeho zabraná jsem ji očistila kousek.Taky si na to nenechala sáhnout asi 3dny.Tak snad ji to moc nebolí a hlavně ať ji to nehnisá a zahojí se ji to do bazénu.Já už koupila teploměr tak budeme trénovat teplotu!
20. led 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak trénujte, já jí zase polejvám hlavu a líbí se jí to...tak snad to tam pak neprořvou...
20. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co si myslíš o chodítku?Ty ho asi už nebudeš kupovat když Nelinka skoro chodí viď?
20. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, určitě ne, je to nezdravý a doktoři to velmi nedoporučují....
20. led 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se tomu taky bráním ale někdy když řve si říkám jestli by nebyla hodnější.
20. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, tak se radši porad s dr. je to blbý na páteř i nohy a bude ti pak pozdě chodit....
20. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čtvrtek pojedeme doplatit to plavčo, aby nám to pojištovna uznala za leden, jak to máte vy?
20. led 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás je to jedno.Až budu mít potvrzení o zaplacení tak to mám přinést.dnes jsem tam byla a dala si tam proplatit očkování.
20. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady na koníku někdo psal, že v lednu dávají 2000, ale na stránkách mají 1000 tak jsem, zvědavá co dají...aspon něco
20. led 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jakej jste měly den, mi celkem vpoho dopolko jsme řádily s malým doma a pak jely vyzvednout taťuldu a na návštěvu za babí a dědou, nevešly jsme se s kočárkem do výtahu, tak jsem malého dala tátovi podržet, že složím kočárek a hup vlezl do výtahu, mě a manžu tam i s kočíkem nechal a ujel nám, přijely jsme nahoru a už byl svlečenej z budndičky a čepičky a vůbec se nebál smál se a byl vpoho a to je viděl prvně :sweat_smile: dostal 5000 jakože do kolébky prý příspěvek na očkování, plavčo nebo co potřebuje, tak jsem si to nechtěla vzít, ale prý dostaly všechny vnoučata, tak mi taky, tak zaplatím malému plavání a homeopatika :slight_smile: , bylo to od nich milý :wink: ke konci roku jsem posílala žádost na příspěvek na očkování a Bepanthen pro malého a vitamíny pro mě na pojišťovnu a zatím nic, tak uvidíme a na plavčo přispívá naše pojišťovna MV jen 500kč :unamused:
20. led 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je prima, že se Deniskovi u babičky líbilo a penízky se vždycky hoděj, vid :slight_smile:
na co máte homeopatika, na ten exém?
20. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek