• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
no ještě je nemáme ten pediatr-homeopat má dlouhý čekací doby, až 4 měsíce, jak má narváno, ale slíbil, že nás vezme co nejdřív prý tak do 3-4 týdnů, tak jsem zvědavá co a jak, ale vstupní prohlídky bývaj u homeopatů kolem 1000-1300 a pak další návštěvy vč. léků většinou 400-500 :frowning2: , takže penízky se fakt budou hodit :wink: snad ho toho exému zbaví úplně :slight_smile:
20. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je teda hodně, no tak ale když to pomůže, takl dobrá investice
20. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo říkám si, že to budou nejlíp vynaložené penízky, když jde o zdraví mrňouska, v životě jsem vyhodila víc peněz za různý pičičmundiny jako kosmetiku, hadry a podobně, teď je tu mrňousek a čas udělat všechno jen, aby byl zdravej a vpoho i ,když to něco bude stát :wink: jdem hají, swnad usne, ale jen tajně doufám, že se třeba dnes vyspím déle než hodinku a půl vkuse :grinning: tak zatím ahojky a dobrou
20. led 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,tak co ouška?Jak jste spaly?My měly po dlouhé době zase klidnou noc.Lucka jedla ve 24h a pak až v 5.30h.Ale mě zrovna tak strašně bolela hlava že jsem nemohla spát.Přes den jsem skoro nepila tak si myslém že to bylo tím.
21. led 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
spala dobře ale nedá si na to sáhnotu a potřebuju to čistit lihem...odpo jedu k mamce aby to udělala, mně to prostě nejde...jsem nemožná, nechci jí způsobit bolest....
a koukej bumbat, at ti není blbě :wink:
21. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i u nás to byl ze začátku boj.Hlavně můj,nechtěla jsem aby ji to bolelo ale myslím že je to ani nebolí.já jdu dnes teprve na sociálku pro mateřskou.
21. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já už byla v srpnu, už tam nemusím, stejně nám nic jinýho nedají
21. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se vrátila a musím říct že stát se fakt nepředá.Já brala mateřskou do 22.12 od práce a od 23.12jsem měla dostat rodič.příspěvek.Ale nedají mi nic protože jsem měla víc než 7500Kč.Přídavky na děti máš nárok pokud máš míň než 25tis.Tak ani žádat nebude-nic nedostaneme.Musela jsem se rozčílit.Když se budeš flákat a nevyděláš moc peněz tak ti stát přispěje.Jako třeba cikánům.Byla tam rodina a brali podporu na vše i na dopravu.Tak jak je to možný?Ale nemá cenu to řešit.Promiň jsem se rozčílila :slight_smile:
21. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s tou mateřskou jsem to měla taky tak, jeden měsíc mi nic nedali...
mám Kačku v nemocnici, má slabý otřes mozku, zítra mi jí snad pustěj, je tam na pozorování :cry: :cry:
21. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Proboha co se ji stalo?Co dělala?To je mi ji líto.V nemocnici nic moc.Tak držím palce ať ji nic není a dnes ji opravdu pustí.
22. led 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skočil jí spolužák na záda, spadl obličejem na chodník :frowning2: už je dobrá, dodělají EEG a ORL a odpo nebo zítra ráno půjde domů...jedu za ní tak pa
22. led 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky dnes se stal zázrak nakojila jsem malého ve 23,15 a teď do 9 papal jen 3x, tak bych se bývala pokaždý vyspala 3 hodinky místo 1,5 jenžen za ten měsíc vstávání jsem tak zvyklá, že jsem se stejnak budila kdykoli se zavrtěl a vstala a pak zase hupla zpět do pelechu :grinning:

masacek: jojo koukej pít hlava Tě určo bolela s toho já, když piju málo celej den, tak mám pak večer takový bolení kedlubny, že mi nejde tayk usnout :unamused: no já půjdu žádat o rodičovskou teď pošlu do práce papír co mi dali na potvrzení, že už nemám nárok na mateřskou a šup na úřad to jsem zvědavá co se tam dozvím a jak se rozčílím :angry:

matru: a jejda, já takhle kdysi frčela ze základky rovou do špitálu, páč při těláku mi při štafetě spolužačka nechtěně přišlápla tretru a já hodila salto a na dráhu rovnou zátylkem brrr :wink: , držím palečky, ať je vpoho, určo to bude ok :wink:

teda dnes je tam zase krásně vezmem psici a půjdem kolem poledne, až se trošku oteplý sluníčkem na prochajdu :slight_smile: :slight_smile: , tak zatím přeju krásnej den
22. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , proboha co se to u vas všech děje?
22. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira: ahojky no jo máme všechny hoňku :slight_smile:
22. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda koukam , ja sice taky mam co dělat ale jsem oproti vam žabař,hele holky kouknete na stranky VZP pokud teda ji mate jako pojištovnu nabizeji tam zase za plavani a nebo cvičeni až 2000kč ale musite listek od toho že jste to platili donest do konce ledna
22. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm já mám Ministerstvo vnitra, takže máme smolíka :unamused:
22. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takhle já to mám gedgitko taky když malá spí tak se stejně budím a stejně se nevyspím.Už to spaní není ono.Tak vidíš třeba už bude malej spinkat.Ale u nás je to každou noc jinak.To tě nechci strašit.Lucka jeden den spí dobře a pak zase 3dny blbě.
já mám OZP takže taky smůla ale prý mi přidají alespoń 1000Kč.
a jak se máte vy Irčo?
22. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je OZP? no já jsem zvědavá jak to bude co mi řeknou, až půjdu pro rodičovskou :unamused: byli jsme na prochajdě a usnul mi, až po hoďce, ale teď spinká v kočárku ještě a už asik hodinku to zas bude ječet, až se vzbudí než ho svleču nakojím a snad si pak bude hrát, uvidíme jak bude spinkat dneskon příští týden jedem na 4 dny na hory sice bez psice, ale těším se budu chodit s malým na prochajdy a taťka bude lyžovat, tak třeba se na horách malej trošku se spinkáním srovná :wink:
22. led 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přišly mi poštou od Pampers nějaký kupony na slevy nechcete je některá mi pampersky nee a jsou tam slevy 4x30kč na mega pack uplatnit se dají v DM, Globusu, Hypernově, Intersparu, Rossmannu, Schleckeru a Tetě do 31.3.2009, jo teď koukám, že 3 jsou na Midi 4-9kg a 1 na maxi plínky :unamused:
22. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Kačenku mám doma, HURA!!! :slight_smile:
my jsme VZP a dají nám 2000 na to plavčo, což je super, měla jsem tam jít dnes, ale půjdu až v pondělí, musí se to podat do 10.2.
Gedgitko my pampersky taky nepoužíváme, jedině Huggies :slight_smile:
22. led 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak super že je ok :wink: no taky se zeptám, až půjdu skrz příspěvek na očkování, kolik dávaj na plavčo, ale loni to bylo 500kč nic moc :unamused: vpoho já jen, že by se ty kuponky třeba někomu šikly :slight_smile:
22. led 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je prima že máš Kačku doma.Tak je v pohodě ne?My byly venku asi 3h a spala taky jen hod.Tak si říkám že bude spát dobře večer.my taky používáme nejraději Huggies.Pampers jsou zbytečně drahé.Ale díky.
Tak si to na horách užijte já bych jela hned někam.Musím ještě chvíli počkat.
22. led 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mi pravě jsme u vzp a chceme chodit cvičit,Jana je pěkny šidlo a tak potřebuje i mezi víc deti , vždycky se tak řechta.Budeme tam chodit i s kamaradkou zRíčan tak nebudu pořad tak sama..jinak se mame ted fajn,Jana je ted zase skvela a skoro neplače, snaži se na kolinka a lezt,zatim ji to teda nejde , ale každym dnem jsou vidět pokroky...dneska se probudila a hned na mě začala kecat a tlemit se ..jako ogyogy a grrrrrrr a u toho prska, fakt je s ni ted sranda...Jinak se spanim je to u nas pořad stejne,pres den max 20 minut ale zato celou noc mam relativně klidek...a vy se mate jak?
22. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak se vam holky musim pochlubit, konečně jsme se s mladym dohodly že se vezmem a mame terminy kdy maji v Říčanech volno ,tak tam zitra volam a budu domlouvat..tak po 10letech nakonec jsem se nechala zvyklat a přijmu i to jeho strašny přijmení.....Krchovová... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, to je paráda, gratuluju...to budete mít krásnou družičku :wink:
22. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když už mě přemlouva 5 let tak bylo na čase a docela se i těším , ted jsem zvedava jak to dopadne a zitra vam písnu datum ,nojo družička to bude, jen ty šatičky co ji měli byt v roce měla už ted na vanoce a byly ji akorat ......
22. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dej vědět, přijedeme se podívat :wink: a v půjčovně mají k šatům pro nevěsty i stejné pro družičku, budete fešandy :slight_smile:
já jsem vdaná už přes 10 let, to je šílený!!
22. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a mi spolu v zaři jsme 10let a berem se teprve ted, jsem si řikala že stejně když se už tak jmenuje Janička tak je to jedno, byvaly se mi smal že ji to nemužu udělat a to nevedel že se tak už jmenuje,byl překvapenej ale nechapu proč,no jsem zvedava jak to bude, protože nevim jestli budou penize...no se šatama uvidim ,pujčovna je i v Říčanech a maji tam hezke šaty, ale nemate tušeni o nějakem zlatnictvi na prstynky?
22. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím, já už si nic nepamatuju, ale myslím, že v každém zlatnictví dělaj prstýnky
22. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a svatba může být mala, já taky měla jen rodiče, babičky, sourozence a svědky...no vlastně nás i tak bylo 25 :grinning:
22. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek