• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
no uvidime ja chtela malinkou taky , ale tchyně že ne a tak jsem ji řekla že ale jestli chtěji velkou že museji nam na to přidat a ona že jo , a ted se začla cukat , tak necham mladyho at si to s ni vyřika a uvidime, no mame zatim čas, termin mame bud 26,6, nebo 10.7.
22. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je času :slight_smile:
hostinu by měla platit nevěsta, prstýnky a auta ženich, jenže když spolu žijete 10 let tak se to tak nebere, u nás to tak bylo :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a šaty doufám dlouhý bílý nebo šampáno, at jsi princezna :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se ty moje hrozně líbily, ted po 10 letech jsou jak z muzea :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě ,a ja sice mam tatu ale pochybuji že by nam přidal, ale uvidime ,no nějak to dopadne...ale docela se těším fakt, vždycky jsem řikala že se vdavat nechce a ted mě to nějak bere :grinning:
22. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky pro manželství, už kvůli dětem, majetku a když jsi nemocná, tak ti ani ve špitále nic neřeknou....
22. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě, jsem si řikala že než pujde mala do školky že se stajně vezmem aby jsme měli stejne přijmeni a tak to udělame dřiv..
22. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn a na svatební cestě si uděláte brášku :grinning:
22. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim asi ne , zda se mi že tatka už dalši nechce . ale nechame to času ...
22. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Míša taky moc nechtěl a ted je Nelinka jeho zlatíčko :slight_smile:
22. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt, že je brzy, měla bys pěknej kolotoč, je čas, třeba za pár let :wink:
22. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ve středu jsem to už dostala a žadnou ochranu nemam tak snad tatkovi neujedou nohy :grinning:
22. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zatím taky nic neberu, ale dostala jsem to jen jednou v listopadu a víc nic...uvažuju o tělísku, prášky nechci, ale je to na 7 let, tak váhám....
22. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira: tak gratulace mi se s manžou braly v září 2007 po 14letech :grinning: :grinning: v Říčanech se mi na zámečku loni v září vdávala kámoška jestli to budete mít tam mají tam krásnou zahradu oni měly obřad venku :wink: a mi si nechaly dělat prstýnky dole ve Vysočanech myslím, že je to ráj prstenů kouknu esli nenajdu vyzitku jestly mají net stránky myslím, že joo a písnu sem ju zatím čauky a dobrou všem holky :wink:
22. led 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to Irčo moc gratuluju.My se brali loni v září a taky jsem si myslela že už se vdávat nebudu ale musím říct že jsem si to užila.šaty jestli si nenecháš šít tak jiné než dlouhé myslím neseženeš.Já měla velké problémy a nakonec jsem měla taky dlouhé.Dyžtak ti dám kontakt na půjčovnu kde je moc příjemné paní.A prstýnky dělají všude ale když budete chtít trochu zajímavější tak ty mají na Chodově ve zlatnictví ale ne Klenoty.Jak se jmenuje nevím ale jsou tam jen tyhle dvě.Hlavně si to zařizujte včas mi měli pořád dost času a nakonec nám je musely dělat do 3dnů.Ale byli ochotní.Tak držím palce s přípravou.
Jak je Marti Kačce?šla do školy?
23. led 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kačka vypadá dobře, má být týden doma.Ted jsme byly na kontrole na ORL s tím nosem a je to dobrý, mělo by se to zahojit bez komplikací.Bylo tam asi 10 lidí před námi, ale vzali nás první, že jsme po úrazu hlavy, tak to bylo fajn, ještě tam 2 hodiny čekat by se mi nechtělo, navíc tam byly děti s teplotou a kašlaly.
A nejezdí výtah, takže dolu s námi šel Míša, ovšem zpátky nahoru jsem musela sama, naštěstí jsem jela golfáčem a ten se dá unést, ale 4 patra a do každého dvoje schody, no nic moc.Dnes už nevylezu, až odpo s Míšou, pojedeme na nákup autem, takže jen sedačka.
23. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak je to dohodnute a 10.7. ve 12h se berem v Říčanech ...šaty si zkusim pujcit taky v Říčanech a po tech prtynkach se musim podivat, chci nějake za kloudnoiu cenu,přeci jen nejsme milionaři ,ne že bych zase chtěla nejakej šunt, ale myslim že se daji sehnat za rozumnou cenu.....
23. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prima :slight_smile: máte dost času se porozhlédnout, aby to bylo dle vašich představ a nezruinovalo vás to...myslím, že nabídka je veliká a i ceny se liší až o tisíce, takže to chce hledat :wink:
23. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo to máš Marti pravdu rozdíly v cenách jsou pořádné.Je dobře že je Kačka v pohodě.My byly venku a je tam pěkná zima tak už taky asi ven nepůjdeme.
23. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se byly taky projit a souhlasim s tim že je zima, jinak znama mi poslala adresu na prstynky a řekla bych že tam maji hezke a cenove prijatelne,tak uvidim co na to tatka....holky ja se vam tak těšim až budu vybirat šaty i Janičce... :slight_smile:
23. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude pěkný, v létě už bude chodit, tak to bude legrace.Kačka taky byla za družičku sestřenici, ale to už jí byly 3 roky.Měla košíček a v něm lístky růží a rýži a házela to kolem, hrozně jí to bavilo. :slight_smile:
23. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Výběr šatů mají spoustu.Budeš je kupovat nebo půjčovat?
23. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se zdá kupovat šaty blbost, je to na jeden den, pak už v nich není kam jít a jsou to vyhozený peníze...z okolí neznám nikoho, všichni si je půjčili...
23. led 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak jaký má Nelinka ouška?
24. led 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dobrý, maličko červený kolem vpichu, ale téměř to není vidět... a to jí to jen večer po koupání otřu lihem, jinak si na to nechce dát sáhnout, myslím, že to bude v pohodě..
v pondělí jedu doplatit to plavčo, ale ty na to nespěcháš takže to asi zaplatíš až na hodině, že jo? My musíme kvůli tý pojištovně...
24. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře.Mě to stačí zaplatit až na první hodině.Nepůjdeme příští týden ve čtvrtek na prochajdu nebo na dortík?
24. led 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to můžem, akorát ve čtvrtek je výzo, tak vezmu i Kačenku a můžeme k Hájkovi na pohár :slight_smile:
já když to zaplatím v tom lednu, tak nám fakt dají 2000, to je fajn :slight_smile:
a ještě 1000 na helmu, tak si jí asi koupím, stejně bude za pár let povinná...
24. led 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helmu na lyže?To máte teda dobrý.
24. led 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, na lyže...asi s ní zatím jezdit nebudu, ale když jí celou zaplatěj, tak jí aspon budu mít...je fakt, že v Rakousku jí měli skoro všichni
24. led 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no šaty si budu pujčovat , snad na hrochy maji taky,chci se stavit u nas v Říčanech a pozeptat se.Jdu s Janou v po.na prohlidku k DR.tak to zkusim se tam hned podivat a pozeptat.Je koukam že pujdete na prochazku-ja chci s Janou začit chodit cvičit je to strašny šídlo a už se ji daři i lezt po poředu a tak at ma nejake vyžiti,ale je to vždy ve čtvrtek od 3h ...ale až bude lepe zase bych přijela a dame kavičku....připadam si tady jak zavřena za trest ted v te zimě :frowning2:
25. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek