• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Jestli je ta půjčovna na hlavní tak tam si půjčovala šaty moje ségra.Měli tam docela výběr.Blbí je že nemůžu ještě řídit přijely bychom se s Martinou za tebou podívat.Ta zima je dlouhá.A nebo vlastně můžem přijet autobusem.To bychom se musely domluvit.
Taky jsem sháněla cvičení ale všude to mají ve středu když máme plavání.
25. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak hory se nekonaj ta docentka nám v pátek definitivně oznámila, že malej má opravdu kojeneckou formu Atopáku :frowning2: a Homeopat by nás možná mohl vzít, už ve středu, tak mu ráno budu volat, jinak má volno, až 18.2. a to je další skoro 4 týdny pokusnýho mazání, takže jsme pro jistotu hory odvolali a pojedem pozděj, snad ta homeopatie nebudou jen prachy do luftu, ale i kdyby byl třeba ten jeden z mála co na ně homeopatie neplatí, já budu mít aspoň čistý svědomí, že jsem zkusila co šlo, abych malému pomohla, ať to stojí prachy ty budou mi nebudem :wink:

jo dnes je malému 6 měsíců má 9,5kg a jestli dotáhl za těch 10dní ten půl centimetr, tak 74cm :grinning: :grinning: jsem se s ním zvážila a pak jen sebe v pá jdem na očkování, tak nás asik změří a zváží, tak uvidím esli nám váha nekecá :sweat_smile: , ale v těhulství vážila přesně a pokaždý stejně, tak uvidíme :grinning:
25. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je ta pujcovna na naměsti v takovem podchodu , ty asi mysliš pujčovnu na Černokostelecky tam se podivame taky...tak busem mužeme i my , jenže Jana my nechce byt dlouho v kočaru ,nelibi se ji v kombineze...tady je cvičeni za 800kč a je to myslim 8h a je to ve čtvrtek od 3h ,navic tam chodi znama s holkou tak tam aspon i pokecam

Gedgittka.a-to jste teda kus chlapa,mi jdem zitra k DR. tak jsem taky zvedava jak na tom jsme, ale my jsme drobci
25. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira: ahojky jojo je ho kusan :grinning: dnes tu byl kámoš se skoro 2 letym prckem a svou drahou a ona na mě ten je krásnej a velikánskej, prej mi vyřadili 74 oblečení nechceš něco, tak jsem jí ukázala cedulku s 80 na bodyčku co měl Denda na sobě smála se a prejno tak nic :grinning: :grinning:
neva že je drobek, každý mimi je ňunínek, ať je obřík nebo prtísek :wink: :slight_smile:
25. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,tak je to chlap musi byt přeci velkej a silnej :slight_smile: je fajn že se prckum daří , tak to ma byt ,no ja jsem dneska velmi zvědava , Janička celkem papa hezky až na vyjimky
26. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,je fakt že je to malý obřík.Lucka má 7,7kg a mám pocit že je tlusťoučká.Ale oni ty kluci jsou fakt větší.A jak Vám zjistili tan atopák?Dělali nějaké testy?Lucka má taky každou chvíli vyrážku ale fakt asi na jídlo.Teď jsem ji přestala dávat mrkev a změnila prášek na praní a skoro ji to zmizelo.Alergie na mrkev by mě teda štvala.
Tak co v poradně Irčo?
26. led 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem byla v pojištovně a opravdu nám dali 2000 na plavčo, to je milé :slight_smile:
alergie na mrkev by teda byla blbá, je totiiž téměř v každém kupovaném jídle, snad to nebude mrkví...
a nám je 9 měsíců a ještě nemáme 8 kilo, oblečení máme 68, něco i 62 a 74 :wink:
Denísek je prostě kus pořádnýho chlapa :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo a kde je to cvíčo, tam u vás? Já bych taky něco chtěla, ale jak už psala Martina,je to všechno ve středu a to my plaveme...
26. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nelinka je šídlo co sní tak to hned vyběhá.Buď ráda!
26. led 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda je :grinning: začíná chodit podle nábytku, ale jen do stran :slight_smile: budu muset koupit boty, docela jí to klouže a to má všechny punčocháčky a ponožky s protiskluzem :grinning:
helmu jsem nasehnala, je to hodně přebraný, měli jich spoustu kolem 3000 tak na to kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jojo je ho kusan :grinning: no ta docentka nám řekla, že to je 100% kojenecká forma atopáku jen z toho, že se na něj mrkla a prý to může být reakce na cokoli, uvidíme dnes jsem mluvila s tím pediatrem-homeopatem a má tu středu volno, tak jdem na vstupní pohovor, kde nás bude lustrovat co a jak, malej se nám osypal, když jsem koupila Lovelu a taky měl do toho lehoučkej zánět v pravym oušku a pak hned očkování, takže tím se to prý asik spustilo, no uvidíme ve středu, pak písnu dojmy :wink:

jo byla jsem dnes žádat o příspěvek na očkování a naše pojišťovna to skrouhla z 1000 na 500 zmetci jedni :unamused:
26. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedgitko tak ať to máte dobrý, i když s tím atopickým exémem se toho moc dělat nedá vid? mazat a mazat, hlavně at k tomu nemáte ještě průdušky to je velmi častá kombinace :unamused:
pojištovna jsou šmejdi i když ta naše dnes překvapila :wink:
26. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt že Vaše pojišťovna překvapila.nám přidají 1000Kč ale taky dobrý.Na očkování jsem tam taky nesla účtenku a prý dají taky 1000Kč.
Tak gedgitko držím palce u doktora-homeopata.S vyrážkama je to na dlouho a formou pokus - omyl.Nám se vyrážka zlepšila když jsem vysadila mrkev.Tak za pár dnů ji zkusím znova-co to udělá.Ale doufám že to mrkví nebude.
26. led 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti našla jsem cvičení ale bohužel nemůžeme chodit spolu.My do starších nemůžeme protože ještě nelezeme a pro Vás by to byla asi prťata ne?Koukni se na www.nahoupacimkoni.cz
Je to teda u Anděla jestli to na tebe není daleko.
26. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je trošku z ruky a nám ted bylo 9 měsíců, takže patříme 9-12
26. led 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky exémy jsou mrchy no snad nám pomůže malej dostal Zyrtec, aby se nedrbal, ale je to na prda drbe se snad ještě víc než, když bral Fenistil jenže ten se musí dávat přerušovaně páč je prý návykovej, už jsem z toho ko, ale úspěch už 4 noci mi malej spí alespoň 3 hodinky vkuse a skoro se nemele a hned po nakojení ho dám do postýlky a skoro hned je zase v limbu :wink: a dnes dokonce papal jednou i po 5,5 hodinách, tak jsem se po 4 týdnech trochu vyspala :wink: průdušky jsou zatím ok a snad se nic jinýho nevyvrbí :unamused:

no mě v tý pojišťovně řekli, že letos přispívaj třeba na autosedajdu, tak jsem se smutně koukla a řekla to je mi letos platný, když se mi do vejce malej od 3 měsíce nevejde a musely jsme koupit velkou, už v říjnu :unamused: mrknu na co letos vůbec přispívaj :fearful:
26. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame 69cm a 7,53kg ,jsme pry hezky a živy,,,
gedgitko ja jezdim di Říčan u Prahy mame to kousek , sice taky nelezem ,ale chodit tam mužem, je to ve čtvrtek od 15h ,pokud nas tam nebudou jeste chtit budeme chodit pozdeji, ale Jana je šídlo .každopadne to chci zaplatit aby mi pojištovna dala ty penize zpet,tam v tom studiu co se cviči se to takhle da dohodnout
26. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira: ahojky, tak to je jí taky pěknej kousek já si teď přidala fotku do albíčka museli jsme začít koupat ve vaně, bo vanička je mrňouskovi malá :grinning: :grinning:
26. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: ahojky no já ještě nezačla přikrmovat Bebu jsme jednou zkusili a malej se ksichtil a nechtěl a pak jak jsem řekla dáme papů, tak jsem ani nestíhala vyhrnout triko on, už byl na něm přicuclej :grinning: jak měl růsťák a papal ve dne v noci co 1,5 hoďku, tak se mi dělá dost mlíčka a on má svý oblíbený, tak co by papal umělý :grinning: :grinning: , no pokusy mě právě, už neba chudinka malej pořád něco patláme jinýho a nic, tak homeopatie je to poslední snad to bude k něčemu :frowning2: :slight_smile:
26. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo: tak míry máte akorát, super :slight_smile: a cvíčo určitě bude prima, já se hrozně těším na to plavání :slight_smile:
Gedgitko: ještě, že máte velkou vanu :wink: my se ještě do malé vejdeme, ale zase už si nelehne na lehátko, jen sedí :slight_smile:
26. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedgitko-super fotka, ten kulturista je fakt pěknej....
jo DR.byla spokojena pry jsme to vše krasně dohnali ,na to cvičo jsem zvedava ,zatim tam budeme pry nejmladši tak uvidime ,jdem ted ve čtvrtek poprve,jinak holky už mame vybrany snubaky,dohodlou radnici a dohodlou i restauraci...jsem to vzala dneska s prohlidkou vše šmahem a tatka že jsem sikovna a už pry nic nemusi :grinning: jsem ho teda vyvedla z omylu
26. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty seš šikulka, aspon vidí, co si vezme za poklad :slight_smile:
26. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po tolika letech už by to mohl vedet,ale pry netušil jak vážně a rychle to vše vezmu :slight_smile: nevim co čekal , mam rada vše připravene,spiš jsem zvedava co na to jeho rodiče....
26. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni to jeste nevedi? tak kdyz mate malou, tak to neni tak divny, ne?
26. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nevědi , David jim to chce říci až udela jen jako domaci pozvani,my jim řikali že by jsme chteli jen jsme nerekli kdy a ke všemu mam pocit že my je moc nezajimame...
26. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsou divny, vid...vzdyt jsi to vlasne psala, jak se tchyne chova :frowning2:
26. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budete teda dělat malou svatbu nebo větší?Kolik lidí by jsi tam chtěla mít?Třeba tchýňkapřekvapí jak se zachová!
26. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gedgitko pěkné foto!My jsme na tom stejně.Máme strašně malou vaničku a už se tam Lucka nevejde tak se koupe ve velké.
26. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nám se ten čtvrtek nehodí, nechtěla bys na prochajdu zítra? :slight_smile:
27. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já byla celé dopoledne v práci pomoci s ročními inventurami a přišla jsem až teď.Tak to nevadí mě nedošlo že je vysvědčení.Zítra bych myslím mohla po 13h.Budu to vědět večer jestli ti to stačí.uvidíš jak ti to vyjde. Já jdu v pátek s Luckou na cvičení tak jsem na to zvědavá.Tam kam bych chtěla tak cvičí ve středu.
27. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek