• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
a ve 13.30 :slight_smile:
13. říj 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo ve čtvrtek ve 13.3O a kdyby se něco dělo tak si písneme sms.budu se těšit :wink: .
13. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :slight_smile: tak zatím pa :slight_smile:
13. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , jak se daří?
14. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,dnes jsme byly na píchání oušek.Ta chudinka tak brečela že jsem tam málem vlezla ať ji to nedělají..
15. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj neboj to bude dobry , plakala jen protože ji drželi ..
15. říj 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masacek: ahoj, tak jenom potvrzuji, že zítřek platí :slight_smile: akorát musíme kolem čtvrté domů,neva? :slight_smile: a koukám, že už máte naušničky, to teda bude Lucinka parádnice :slight_smile:
Iira: kde bydlíš ty, nechceš se přidat? :slight_smile:
15. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bydlim za Pruhonicema :frowning2: kousek z ruky , kde mate sraz?
15. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady na Budějárně :slight_smile: to máš trochu z ruky, tak někdy příště :slight_smile:
15. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
na budejarnu jezdim obcas mam tam kamaradku a tatka tam pracuje na poliklinice tak se nekdy určitě dohodnem
15. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes jsme měly plačící večer.Zítra to platí,jen se projdeme.Že musís být brzy doma nevadí Taky musím být v půl pátý doma.
15. říj 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byl večer taky řev, vůbec nevím proč, řvala 2 hodiny v kuse, pak naštěstí usnula, ale kojila jsem 2 x i v noci a to u nás nebývá....tak odpo :slight_smile:
Iira: tak se dohodneme na příště víc dopředu, aby sis to naplánovala :wink:
16. říj 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jakej byl srazík?mlada byla v noci taky nějaka mrzuta...
16. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím že to bylo dobrý ale právě když jsme se sešly začalo pršet a pešelo celou dobu.Tak jsme si sedly do cukrárny.Holky byly moc hodný a spinkaly celou dobu.
16. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bylo to moc prima, až na to počasí...ale cukrárna nás zachránila a měli tam dobrý dortíky :slight_smile: tak příště se můžeme dohodnout všichni :slight_smile:
Jinak noc s prvním zubem děsná, snad to nebude trvat dlouho :frowning2:
17. říj 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak hlavně že se vam zadařilo :slight_smile: holky vam spinkali?to by ta moje to tam zbořila... :grinning:
17. říj 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byly zlatíčka, spinkaly celou dobu :slight_smile: Nelinka by v kočáru spala pořád, doma je to horší, to se vzbudí za 20 min.
17. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nelinka v noci brečela?My jsme dnes poprvé přes den dudaly dudlík.Měla jsem radost ale zase přes den špatně jedla-nechtěla prso.Když jsem se k ní nahnula tak spustila řev.Kolik hodin vám holky spí přes den?
17. říj 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
v noci řvala jako pavián :angry:
jinak spí hodinu dopoledne a 2-3 odpo jak kdy, doma mín, v kočáru i déle
17. říj 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám někdy pocit že Lucka spí celý den a jindy sotva 2hod denně.Dnes jak měla dudlík spala víc než obvykle.To je hrozný jak je už brzy tma co?
17. říj 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je normální, u nás je to taky tak, jeden den víc druhý mín :wink:
no a až se posune čas, tak to bude ještě horší :frowning2:
dneska bylo hezky, ale zima, byly jsme s kámoškou na hřišti a byla nám zima, tak hádej kde jsme skončily? :slight_smile:
jako včera v cukrárně, daly jsme si svářo, měla jsem pak tak těžký nohy, že jsem málem nedošla domů :grinning:
17. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Svařáček já mám taky ráda.teď jsme si koupili domů burčák.Ale jak teď nepiju tak si dám skleničku a hned to cítím v hlavě.To jsem měla známou a ta nejedla ani rumové pralinky že tam je alkohol.Takhle já to teda nedodržovala.V těhotenství jsem měla často chuť na pivo.Občas jsme chodili na malý.
17. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsme po očkováni a jsme pěkně protivky..mame teplotku 37,1 ale Janička usńula hned po koupani
17. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! Tak jakou jste měly moc holky?Lucka včera usnula v 18h tak jsem si říkala že budeme mít v noci veselo a ona spala až do rána do 5.30.To mě příjemně překvapila ale moc jsem nespala,v podvědomí jsem asi čekala kdy se vzbudí.
18. říj 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to máš úžasný, Lucinka je teda zlatíčko :slight_smile:
Nás trápí ten zub, pořád slintá a něco žužlá, večer nemohla zabrat, usnula až kolem 23, pak to ale docela šlo, jedla až po 5....uvidíme co bude dnes
byli jsme venku, je tam nádherně a ted žehlím(jako každý den) :angry:
v pondělí nás čeká poradna a snad i to první očkování, jsem zvědavá, jak to zmákneme
18. říj 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo až budete chtít na prochajdu, písněte kdy :slight_smile: už se těším, já musím pořád někde lítat :grinning:
18. říj 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak jak jste zvládly poradnu?Kolik máte kilo ?Očkovali Vás?My byli o víkendu u rodičů v Táboře.Bylo to docela náročný.Lucka se furt chovala a když ne tak řvala.Už jsem se těšila domů.Na prochajdu půjdeme rádi.co třeba ve středu?
20. říj 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdeme až v 11, pak písnu jak jsme dopadly :wink:
A dneska slavíme 6 měsíců!!!! Strašně to uteklo!
20. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to vám gratulujeme k malým narozeninám :astonished: !My teď byly na chirurgii na kontrole kde nám píchaly ouška že ji to trochu hnisá.Paní doktorka ale říkala že to má hezký a že je to normální.Tak uvidím za pár dní a půjdu tam otravovat znova :angry: .
20. říj 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau, tak jsme tu z poradny, 7 100g 69 cm a máme první hexu, tak hlavně aby nebyla nějaká velká reakce....vyfasovala jsem pro jistotu Diazepam a koupila jsem Panadol, takže jsem připravena, snad nic nebude třeba...a radši nejdeme ani ven, i když je to škoda, je tam nádherně....ta středa by šla, ozvu se jak to proběhne :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek