Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
matru
13. říj 2008
a ve 13.30 🙂
masacekautor
13. říj 2008
tak jo ve čtvrtek ve 13.3O a kdyby se něco dělo tak si písneme sms.budu se těšit 😉 .
matru
13. říj 2008
já taky 🙂 tak zatím pa 🙂
iira
14. říj 2008
ahojky , jak se daří?
masacekautor
15. říj 2008
Ahoj,dnes jsme byly na píchání oušek.Ta chudinka tak brečela že jsem tam málem vlezla ať ji to nedělají..
iira
15. říj 2008
ahoj neboj to bude dobry , plakala jen protože ji drželi ..
matru
15. říj 2008
Masacek: ahoj, tak jenom potvrzuji, že zítřek platí 🙂 akorát musíme kolem čtvrté domů,neva? 🙂 a koukám, že už máte naušničky, to teda bude Lucinka parádnice 🙂
Iira: kde bydlíš ty, nechceš se přidat? 🙂
iira
15. říj 2008
ja bydlim za Pruhonicema 😞 kousek z ruky , kde mate sraz?
matru
15. říj 2008
Tady na Budějárně 🙂 to máš trochu z ruky, tak někdy příště 🙂
iira
15. říj 2008
na budejarnu jezdim obcas mam tam kamaradku a tatka tam pracuje na poliklinice tak se nekdy určitě dohodnem
masacekautor
15. říj 2008
dnes jsme měly plačící večer.Zítra to platí,jen se projdeme.Že musís být brzy doma nevadí Taky musím být v půl pátý doma.
matru
16. říj 2008
u nás byl večer taky řev, vůbec nevím proč, řvala 2 hodiny v kuse, pak naštěstí usnula, ale kojila jsem 2 x i v noci a to u nás nebývá....tak odpo 🙂
Iira: tak se dohodneme na příště víc dopředu, aby sis to naplánovala 😉
iira
16. říj 2008
ahojky tak jakej byl srazík?mlada byla v noci taky nějaka mrzuta...
masacekautor
16. říj 2008
Já myslím že to bylo dobrý ale právě když jsme se sešly začalo pršet a pešelo celou dobu.Tak jsme si sedly do cukrárny.Holky byly moc hodný a spinkaly celou dobu.
matru
17. říj 2008
Ahoj, bylo to moc prima, až na to počasí...ale cukrárna nás zachránila a měli tam dobrý dortíky 🙂 tak příště se můžeme dohodnout všichni 🙂
Jinak noc s prvním zubem děsná, snad to nebude trvat dlouho 😞
iira
17. říj 2008
ahojky tak hlavně že se vam zadařilo 🙂 holky vam spinkali?to by ta moje to tam zbořila... 😃
matru
17. říj 2008
holky byly zlatíčka, spinkaly celou dobu 🙂 Nelinka by v kočáru spala pořád, doma je to horší, to se vzbudí za 20 min.
masacekautor
17. říj 2008
Nelinka v noci brečela?My jsme dnes poprvé přes den dudaly dudlík.Měla jsem radost ale zase přes den špatně jedla-nechtěla prso.Když jsem se k ní nahnula tak spustila řev.Kolik hodin vám holky spí přes den?
matru
17. říj 2008
v noci řvala jako pavián ]-(
jinak spí hodinu dopoledne a 2-3 odpo jak kdy, doma mín, v kočáru i déle
masacekautor
17. říj 2008
já mám někdy pocit že Lucka spí celý den a jindy sotva 2hod denně.Dnes jak měla dudlík spala víc než obvykle.To je hrozný jak je už brzy tma co?
matru
17. říj 2008
to je normální, u nás je to taky tak, jeden den víc druhý mín 😉
no a až se posune čas, tak to bude ještě horší 😞
dneska bylo hezky, ale zima, byly jsme s kámoškou na hřišti a byla nám zima, tak hádej kde jsme skončily? 🙂
jako včera v cukrárně, daly jsme si svářo, měla jsem pak tak těžký nohy, že jsem málem nedošla domů 😃
masacekautor
17. říj 2008
Svařáček já mám taky ráda.teď jsme si koupili domů burčák.Ale jak teď nepiju tak si dám skleničku a hned to cítím v hlavě.To jsem měla známou a ta nejedla ani rumové pralinky že tam je alkohol.Takhle já to teda nedodržovala.V těhotenství jsem měla často chuť na pivo.Občas jsme chodili na malý.
iira
17. říj 2008
ahojky holky tak jsme po očkováni a jsme pěkně protivky..mame teplotku 37,1 ale Janička usńula hned po koupani
masacekautor
18. říj 2008
Dobré ráno! Tak jakou jste měly moc holky?Lucka včera usnula v 18h tak jsem si říkala že budeme mít v noci veselo a ona spala až do rána do 5.30.To mě příjemně překvapila ale moc jsem nespala,v podvědomí jsem asi čekala kdy se vzbudí.
matru
18. říj 2008
No tak to máš úžasný, Lucinka je teda zlatíčko 🙂
Nás trápí ten zub, pořád slintá a něco žužlá, večer nemohla zabrat, usnula až kolem 23, pak to ale docela šlo, jedla až po 5....uvidíme co bude dnes
byli jsme venku, je tam nádherně a ted žehlím(jako každý den) ]-(
v pondělí nás čeká poradna a snad i to první očkování, jsem zvědavá, jak to zmákneme
matru
18. říj 2008
jo až budete chtít na prochajdu, písněte kdy 🙂 už se těším, já musím pořád někde lítat 😃
masacekautor
20. říj 2008
Ahojky,tak jak jste zvládly poradnu?Kolik máte kilo ?Očkovali Vás?My byli o víkendu u rodičů v Táboře.Bylo to docela náročný.Lucka se furt chovala a když ne tak řvala.Už jsem se těšila domů.Na prochajdu půjdeme rádi.co třeba ve středu?
matru
20. říj 2008
Ahojky, jdeme až v 11, pak písnu jak jsme dopadly 😉
A dneska slavíme 6 měsíců!!!! Strašně to uteklo!
masacekautor
20. říj 2008
Tak to vám gratulujeme k malým narozeninám :-o !My teď byly na chirurgii na kontrole kde nám píchaly ouška že ji to trochu hnisá.Paní doktorka ale říkala že to má hezký a že je to normální.Tak uvidím za pár dní a půjdu tam otravovat znova ]-( .
matru
20. říj 2008
Cau, tak jsme tu z poradny, 7 100g 69 cm a máme první hexu, tak hlavně aby nebyla nějaká velká reakce....vyfasovala jsem pro jistotu Diazepam a koupila jsem Panadol, takže jsem připravena, snad nic nebude třeba...a radši nejdeme ani ven, i když je to škoda, je tam nádherně....ta středa by šla, ozvu se jak to proběhne 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli