• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
a kam nakonec jdete?já ještě našla www.hamrsport.cz, je to v Záběhlicích, ale mají hodně plno, zkusím tam zavolat
27. led 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nakonec to zkusím v maternity.Nemusí se tam objednávat a neplatí se na celý kurz dopředu.Nevím jak budu moct cvičit a jak nás to bude bavit.A pak až by skončilo plavání bych chtěla chodit na ten Spořilov.
27. led 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ptala na tom plavču na pokračování a pokud se nám to bude líbit, hned navazuje další kurz od půlky května do konce června a za nižší cenu, když se přihlásíme dopředu...tak uvidim :wink:
27. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim nevim jak velka bude, uvidime co na to tchyně a když nic tak bude malinka jen s rodiči ,netusim jak to bude s penezma,ale moc jich neni ...však to znate
27. led 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to je ve stejný den?já myslela že starší mají plavání jindy.Když se nám to bude líbit a nebude moc nemocná tak bych taky pokračovala.Ale to je ještě předčasný.
Jinak vyrážka nám zmizela tak zítra zase zkusím mrkev a uvidím jestli je to na ní.
27. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn že zmizela,, tak snad to ta mrkev už delat nebude...
27. led 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to záleží, kdo se přihlásí...je to tak, že ti co už chodí, mají přednost ve vybírání termínů :wink:
já to cvíčo ted nechám být a zamluvím si něco po létě, to už bude lítat a bude se i líp cvičit :wink:
Irčo: malá svatba bohatě stačí, nechápu lidi, co do toho vrazej 100 tisíc, přijde mi to zbytečné...kámoška mělas 120 lidí, stálo je to hromadu peněz a byli spolu 2 roky a rozvedli se dřív, než doplatili půjčku na svatbu :unamused:
27. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je síla :rolling_eyes: .Mě to taky připadá zbytečný,my měli jen 25lidí.
27. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky a kromě svědků všichni rodina :slight_smile:
27. led 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jak to teda vidíš zítra?
27. led 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky díky za pochvalu fotek, no vanu máme naštěstí celkem velkou :grinning: :grinning: , takže se v ní malej pěkně cáchá, ale lehátko je mu, už malé pořád se z něj sesouvá :grinning: držte nám zítra palečky jdem na tu 1 prohlídku k Homeopatovi :slight_smile: nám plavčo kvůli exému ta poslední kožní zakázala, že se nemá malej máchat déle než 5 minut, ale na plavču nám řekli, že tam s tím miminka normál chodí a, že je spíš div, když přijde mimi, které s tím problém nemělo nebo nemá a prý, kdyby mu to nedělalo dobře, tak nám vrátí penízky, což je fajn přístup :wink:

iira: mi měli malou svatbu jen rodinu na hostině 25 lidí i s náma a pak oslavu pro kamarády z moto party a přátele, těch bylo asik 35-40 a svatba nás se vším všudy vyšla i tak na 58000kč a to jsme si nevymýšleli bůh ví co, ale je pravda, že v partě se nedává dar, ale vyberou se peníze, každej dá kolik chce většinou aspoň 500kč a z rodiny nám daly každej něco, takže nakonec jsme sami platili asi 20000kč :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky s Bebou jsme se nechytli tak jsem dnes prvně zkusila dát malému mrkvičku od Hippu spapal asik 6 lžičeka pak si dal ještě mlíčko a spokojenej, tak uvidíme snad bude příkrm snášet s exémem vpoho jdu za chlapákama, tak zatím ahojky a dobrou všem :wink:
27. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti zítra po 13h můžeme.Ale vy stejně chodíte až po 14h viď?
gedgitko zítra držím palce ať nejsi zklamaná z toho doktora.Hlavně ať malému pomůžou!
27. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my můžeme taky ve 13,Kačenka je ještě doma,tak na ní nemusím čekat...takže ve 13 zase tam u těch aut, jo?
Gedgitko: taky držíme palce, ať dobře dopadnete u dr.
27. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a musím jet golfkama, protože nejezdí výtah, dělají rekonstrukci, jsme ve 4 patře :unamused: ten velkej kočár bych neunesla, tak snad nebude moc zima
27. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jestli chceš tak ti přijdu pomoct!Nemusíme se procházet,můžeme si zajít na kafčo!Nevadilo by ti že bychom se sešly tam jako poprvé u té pošty?Došla bych si tam s neschopenkou.
27. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, u té lékárny myslíš? já ten golfík zvládám a Kačka nese Nelinku :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo u té lékárny.a v kolik?
27. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně ve 13, mám uvařeno, takže stíhám :slight_smile:
27. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak prima zítra ve 13h se budu těšit :grinning:
27. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky, dobrou :slight_smile:
27. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, tak mi mala asi v pondeli na prohlidce chytla chřipku a pěkně si teda uživam, ma teploty 38 a více,nechce nic jist a ani pit ,chudinka pořad plače ...je mi ji tak lito
28. led 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo, tak to je mi líto, držím palečky, ať je Janička brzy v pořádku.Je těch chřipek ted opravdu hodně, moje mamka jí má taky...a v čekárně to lapneš raz dva :unamused: my jdeme do poradny až 16.2 tak snad už do té doby bude po chřipkách...
Ted jsme byly s Martinou na prochajdě, no a jak jinak než na kafču a dortíku :grinning:
28. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,je toho teď všude hodně.To je chudinka.snad ji to brzy pustí.Člověk by nejraději byl nemocný za ně co?Hlavně ať ji to dlouho netrápí.Půjdeš s ní k doktorovi nebo to budeš léčit sama?
Dortík byl moc dobrej musíš tam s námi někdy zajít.
28. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Nelinka má rýmu, ale jinak nic ani teplotu, tak snad se nic nerozjede.
29. led 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,Tak zůstaňte jen u rýmy.Přes víkend se léčete ať nejste nemocný.My jsme po dlouhé době spaly od 24h do 5h.
gedgitko jak jste dopadli u homeopata?
29. led 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že to nic nebude, má rýmu každou chvíli...musíme to odstranit do plavča :wink:
29. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mají holky dnes výzo?
29. led 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky teda s tim dortikem to od vas neni hezke....ale ja vlastne držim dietu tak bych stejně nemohla :wink: dneska je zatim mala lepší ,ale neni to jeste ono
holky,tata ma přitelkyni a jeji syn čekali miminko(uměle oplodneni), narodilo se v sobotu myslim a měl 2500g a 47cm,jenže porod se zkomplikoval a ptaskla ji placenta,no nakonec musela na cisaře , kluk se přidusil a zustal na přistrojich a v utery umřel....uplně je mi z toho na nic ,tolik si to mimi přali a už meli vše připravene...to je hruza co a pak ctete v novunach že tamhle nekde porodila zdrave mimi a zabila ho -svině,je to nespravedlive
29. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Irčo to je šílený :frowning2: a že to měli z umělého o to hůř, protože další asi bude problém :frowning2: ach jo, to je strašně krutý :frowning2: tady na koníku se jedné holčině stalo něco podobného, má tady svoji diskuzi :frowning2: a ta maminka je v pořádku?
tak aspon, že je Janičce lépe a snad to brzy překoná....
29. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek