Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
matru
29. led 2009
a kde vlastně rodila?
iira
29. led 2009
no co jsem včera mluvila s tou tatovou Maruškou tak ta "maminka" je ne tom "telesne"relativne dobře ,ale jinak je uplne v haji ,musi to byt strašne,prave že ona jinak nemihla a tak to zkoušeli takhle,a konečne se jim to povedlo a normalne mela hezke těhu a rodila jenn tyden před terminem ....navic maleho videla jen 1 ,byl jinde než ona ,ale asi je to lepši ...snad to už bude dobre ted spinka a teploty nema
matru
29. led 2009
no to já myslela jak je na tom fyzicky, psychicky je mi jasné, že je to špatný 😞 jediný čím se asi může utěšovat je, že se malej netrápí a možná je to krutý takhle říct, ale já bych radši volila smrt, než mít napořád postižené dítě...no budou to muset zvládnout a pokusit se o další miminko, tak jim budeme držet palce, aby se podařilo...
a Janičku moc zdravíme 🙂
iira
29. led 2009
ja nevim myslim že v podoli ,a le jista si nejsem , maleho ji pak odvezli na karlov na přistroje...
no musi se py dat dohromady a hned to asi nebude, každopadne jim řekli at počkaji aspon rok a pak to zkusi znova...
iira
29. led 2009
ja jsem taky řikala že se muselo něco v tom telíčku špatne udelat a proto to takhle dopadlo, nic moc bližšího se zatim nevi
matru
29. led 2009
hlavně bude důležité zjistit co a proč se vlastně stalo, aby to podruhé dobře dopadlo...
každopádně je to strašný tohle zažít, 9 měsíců se těšíš a pak 😞 nedokážu si to ani představit, tolik bolesti 😞
iira
29. led 2009
no jasne...mužu ti řict že jsem si to ani představit nechtela , musi to byt strašny ,mame štěsti velikansky že mame krasne , zdrave a zlobive děti 😉 ....řikala jsem že asi bude potřebovat odbornika aby se s toho pak dostala ,bych se asi obesila, holky mě je to tak strašně lito ....oni se tak strašně těšili a byly uplně hotovy když se podařilo a vše probihalo dobře...vubec jsem nevedela co na to řict, i ted mam uplne staženy krk... 😞
matru
29. led 2009
na to se nedá nic říct...a obrátit se na odborníka je určitě na místě...hlavně se musej podporovat vzájemně s manželem...
taky jsem štastná za zdravé holky i když občas zloběj(ale jen málo 🙂 )
iira
29. led 2009
tak snad to zvladnou ted ji pomaha sestra, ani jsme jim neřekli teda že se budeme brat a asi počka,me nejaky cas, Marusky to bylo 1 vnouče a byla dost špatna....jo Jana zlobi taky , ale vždycky když slyšim takove nejake veci tak jsem rada že i zlobi a vim o ni
matru
29. led 2009
tak hlavně aby jim to ještě vyšlo...tohle zahojí jen další dítě, aspon si to myslím...ale až za čas, ted by to nebylo rozumný...
masacekautor
29. led 2009
No to je šílený!!To je mi jich moc líto.Je to strašný.Mojí segře se stalo něco podobného a je to psycho pro celou rodinu.Jiné mimčo neměli a taky se pak rozvedli.Bylo to moc těžký období.Držím jim palce.
Janička ať je brzy v pořádku-.Já dnes sháněla plavky a nikde na mě obří nemají když za ně nechci dát 1500Kč.Je to jen po dobu kojení:
matru
29. led 2009
Marti, já dnes koukala v céáčku a plavky vůbec ted nemají, protože není sezona....taky se mi nechce dávat velký prachy za plavky bo bazénku s dětma :-|
já to asi vyrdržím v těch co mám, ale vylejzaj mi prsa, tak aby mě to nerušilo 😃
matru
29. led 2009
jo a Kačenka má samý, už jsme byly na poháru, mnam 🙂
masacekautor
29. led 2009
já právě v céáčku byla taky.klidně bych si koupila ty co tam měli ale byly malý..Tak to máš doma šikulku.To si zasloužila teda velký pohár 🙂 .Moje Kačka měla 3 trojky.Nic moc ale na třeťák na gymplu to ujde.Teda mohlo to být horší na to že se vůbec neučí.
gedgitka.a
29. led 2009
ahojky holky tak máme za sebou homeopata prolustroval nás jak Biska 😃 ohledně malého dal nám homeopatické kuličky a za týden prý máme zavolat co a jak probíhalo, jestli prý uvidíme změny, tak je lék dobře vybrán a dá nám jednorázovou koncentrovanou dávku a pak k němu za 3 měsíce vnoci malej špatně spal a ráno to měl zase dost ošklivý, ale přes den se to skoro ztratilo má to hladší a na čelíčku, už to nemá červené, dostal ten lék teprve 3x, tak uvidíme, snad to bude ok 🙂 a rovnou prolustroval i mě a dal mi 3 kuličky taky něčeho, páč viděl, jak jsem z toho, už ko včera bych bývala usla ve stoje a dnes to bylo lepší a i vnitřně se cítím malinko líp 😉 , tak třeba budem vpoho oba

těch lidiček co přišly o mimi je mi moc líto 😞 , je toho teď kolem moc, moje kamarádka čekala dvojčata porodila a 5 dní po porodu jí to jedno miminko umřelo, dodnes o tom nemluvíme co a proč, protože jí to bolí a já se neptám, to si pak říkám, že zaplať bůh, že máme jen ten podělanej exém 😞
masacekautor
29. led 2009
Tak držím palce,snad vám kuličky brzy zaberou a bude malej dobře spát a ty taky..Je to náročný když špatně spíš.
gedgitka.a
29. led 2009
moc děkuju 😉 , jojo měsíc jsem se nevyspala déle než 1-1,5 hodinku v kuse, teď se malej srovnal a asik 5 dní spinkal v noci 3-5,5 hodiny a po včerejší první dávce homeopatik byl v noci neklidnej, uvidíme dnes 🙂
matru
30. led 2009
Marti: tak na to, že je na gymplu je to pěkný 🙂
Gedgitko taky držím palce. ať vám léčba zabere 😉
my se dnes chystáme s Míšou do kina, tak se trochu odreaguju od plen 😃 doufám, že to klapne a nevleze mu do toho něco v práci...
masacekautor
30. led 2009
Marti to se máš já už bych taky někam potřebovala.Na co chcete jít?Dnes spala zase blbě a mě není nějak dobře-točí se mi hlava.Potřebovala bych taky na chvíli vypnout.Ani přes den nespí abych si s ní mohla jít lehnout.Já se od Lucky nehnu ani na hodinu.Kdybych mohla cvičit tak bych je tu nechala a šla si alespoň zacvičit.Škoda že máme babičky tak daleko.
Co dnes budeš vařit?Já asi jen polévku a palačinky.
matru
30. led 2009
Chceme jít na Podivuhodný příběh Benjamina Buttona, je to s Pittem a podle ukázek to vypadá dobře, ale zjistila jsem, že je to dlouhý přes 2,5 hodiny+ještě reklamy, jdeme od 18, takže snad to Neli zvládne u babičky...
k obědu si dnes dáme krupicovou kaši, nechce se mi nic dělat 🙂
tak odpočívej, snad na tebe nic neleze...
masacekautor
30. led 2009
Já jsem chrněla s Luckou.Sice hodinu ale bylo to příjemný.K obědu jsme si daly s holkama šopák takže dieta.Užij si večer kino je to potřeba :-N .
matru
30. led 2009
Marti, kino super, doporučuju i slza mi kápla 😉
masacekautor
31. led 2009
A byli jste ještě někde posedět?Já si budu muset počkat až to budou dávat na DVD.Já v kíně nebudu moct sedět ještě dlouho.Až mi dovolí sedět tak to stejně dlouho nevydržím.
matru
31. led 2009
no jo vlastně, já zapomněla, že máš ty záda...bylo fakt krásný, dlouho jsem neviděla takhle povedenej film 🙂
chtěli jsme pak ještě na véču, ale bylo to dlouhý, takže půjdeme až dnes do pizzerky a i s holkama 🙂
a ted asi vyrazíme do Ikey, ale Míša spí tak nevím kdy vstane 😉
matru
31. led 2009
jo a koukala jsem, že tam mají akci s miminkem do kina, je to film spojený s přednáškou, hledám o tom info na stránkách, ale nemůžu to najít...
matru
31. led 2009
Přijď do kina s miminkem!
Kino Cinema City Flóra připravilo pro maminky s jejich miminky unikátní program. Každou první středu v měsíci je pro ně připraveno speciální promítání za částečného osvětlení a sníženého zvuku. Program je určen výhradně pro ženy, tak aby měly zajištěn maximální komfort a pohodlí pro krmení jejich nejmenších přímo v sále. Přijďte se pobavit, načerpat užitečné rady a užít si příjemného odpoledne v kině i se svým nejmenším.

Co vás čeká:

- Projekce filmu
- Speciální program
- Dárky jen pro vás a vaší ratolest
tak jsem to našla, dobrý co?
masacekautor
31. led 2009
Ty ji šikulka 🙂 To je teda super.Člověk ani neví co všechno pro ty mamči je!To by jsme mohly někdy vyrazit ne?Dnes jsem koukala na nova -cinema byla upoutávka na ten film co jste byli a vypadalo to fakt pěkně.My e chystáme do Ikey zítra tak nad tam nebude moc lidí.
Dostáváte taky noviny Prahy 4 Tučňák?Tam píšou že otevřeli nové centrum pro maminky a miminka.Něco jako Človíčkov.Jmenuje se to Lentilka a mělo by to být na Novodvorské.
matru
31. led 2009
Ahojky, no to kino by mohlo být zajímavý, akorát nevím, jestli z toho filmu něco budeme mít, když tam bude řvát 50 miminek 😉 ale jako nápad super a určitě bych šla, ale je to vždy středa a to plaveme!
Lentilku jsem v Tučnáku viděla, tak to můžeme taky zkusit 😉
a v Ikee jsme nebyli, Míša prospal celý dopoledne, takže taky jedeme zítra 🙂
Nelince jsem dnes na sváču namazala chleba s lučinou, snědla celý krajíc mimo kůry, nakrájela jsem jí to na maličký kostičky a sama si to brala z misky do pusy a moc jí to chutnalo, nakonec dostala půl plátku šunky, tu by asi jíst nemněla, ale chutnala jí taky moc 🙂
masacekautor
31. led 2009
Umím si představit jak ji to chutnalo.Mylím že to člověk nemůže přehánět tím dodržováním.Když byly holky malý žádný takový návod nebyl a taky vyrostly.když ji nebudeš dávat bůček tak ji šunka nic neudělá.
My do Ikey nakonec asi nepojedeme protože přijde ségra na oběd a Marek jede večer do Ostravy na zkoušku.Má ji v PO hned ráno tak musí jet už večer.
jak bylo v pizzerii?
masacekautor
1. únor 2009
Ahoj holky,dnes to úplně láká na procházku.Co chřipka neskolila Vás?

Začni psát odpověď...

Odešli