• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
a kde vlastně rodila?
29. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co jsem včera mluvila s tou tatovou Maruškou tak ta "maminka" je ne tom "telesne"relativne dobře ,ale jinak je uplne v haji ,musi to byt strašne,prave že ona jinak nemihla a tak to zkoušeli takhle,a konečne se jim to povedlo a normalne mela hezke těhu a rodila jenn tyden před terminem ....navic maleho videla jen 1 ,byl jinde než ona ,ale asi je to lepši ...snad to už bude dobre ted spinka a teploty nema
29. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já myslela jak je na tom fyzicky, psychicky je mi jasné, že je to špatný :frowning2: jediný čím se asi může utěšovat je, že se malej netrápí a možná je to krutý takhle říct, ale já bych radši volila smrt, než mít napořád postižené dítě...no budou to muset zvládnout a pokusit se o další miminko, tak jim budeme držet palce, aby se podařilo...
a Janičku moc zdravíme :slight_smile:
29. led 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim myslim že v podoli ,a le jista si nejsem , maleho ji pak odvezli na karlov na přistroje...
no musi se py dat dohromady a hned to asi nebude, každopadne jim řekli at počkaji aspon rok a pak to zkusi znova...
29. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky řikala že se muselo něco v tom telíčku špatne udelat a proto to takhle dopadlo, nic moc bližšího se zatim nevi
29. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně bude důležité zjistit co a proč se vlastně stalo, aby to podruhé dobře dopadlo...
každopádně je to strašný tohle zažít, 9 měsíců se těšíš a pak :frowning2: nedokážu si to ani představit, tolik bolesti :frowning2:
29. led 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne...mužu ti řict že jsem si to ani představit nechtela , musi to byt strašny ,mame štěsti velikansky že mame krasne , zdrave a zlobive děti :wink: ....řikala jsem že asi bude potřebovat odbornika aby se s toho pak dostala ,bych se asi obesila, holky mě je to tak strašně lito ....oni se tak strašně těšili a byly uplně hotovy když se podařilo a vše probihalo dobře...vubec jsem nevedela co na to řict, i ted mam uplne staženy krk... :frowning2:
29. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to se nedá nic říct...a obrátit se na odborníka je určitě na místě...hlavně se musej podporovat vzájemně s manželem...
taky jsem štastná za zdravé holky i když občas zloběj(ale jen málo :slight_smile: )
29. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to zvladnou ted ji pomaha sestra, ani jsme jim neřekli teda že se budeme brat a asi počka,me nejaky cas, Marusky to bylo 1 vnouče a byla dost špatna....jo Jana zlobi taky , ale vždycky když slyšim takove nejake veci tak jsem rada že i zlobi a vim o ni
29. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně aby jim to ještě vyšlo...tohle zahojí jen další dítě, aspon si to myslím...ale až za čas, ted by to nebylo rozumný...
29. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je šílený!!To je mi jich moc líto.Je to strašný.Mojí segře se stalo něco podobného a je to psycho pro celou rodinu.Jiné mimčo neměli a taky se pak rozvedli.Bylo to moc těžký období.Držím jim palce.
Janička ať je brzy v pořádku-.Já dnes sháněla plavky a nikde na mě obří nemají když za ně nechci dát 1500Kč.Je to jen po dobu kojení:
29. led 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já dnes koukala v céáčku a plavky vůbec ted nemají, protože není sezona....taky se mi nechce dávat velký prachy za plavky bo bazénku s dětma :unamused:
já to asi vyrdržím v těch co mám, ale vylejzaj mi prsa, tak aby mě to nerušilo :grinning:
29. led 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Kačenka má samý, už jsme byly na poháru, mnam :slight_smile:
29. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já právě v céáčku byla taky.klidně bych si koupila ty co tam měli ale byly malý..Tak to máš doma šikulku.To si zasloužila teda velký pohár :slight_smile: .Moje Kačka měla 3 trojky.Nic moc ale na třeťák na gymplu to ujde.Teda mohlo to být horší na to že se vůbec neučí.
29. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak máme za sebou homeopata prolustroval nás jak Biska :grinning: ohledně malého dal nám homeopatické kuličky a za týden prý máme zavolat co a jak probíhalo, jestli prý uvidíme změny, tak je lék dobře vybrán a dá nám jednorázovou koncentrovanou dávku a pak k němu za 3 měsíce vnoci malej špatně spal a ráno to měl zase dost ošklivý, ale přes den se to skoro ztratilo má to hladší a na čelíčku, už to nemá červené, dostal ten lék teprve 3x, tak uvidíme, snad to bude ok :slight_smile: a rovnou prolustroval i mě a dal mi 3 kuličky taky něčeho, páč viděl, jak jsem z toho, už ko včera bych bývala usla ve stoje a dnes to bylo lepší a i vnitřně se cítím malinko líp :wink: , tak třeba budem vpoho oba

těch lidiček co přišly o mimi je mi moc líto :frowning2: , je toho teď kolem moc, moje kamarádka čekala dvojčata porodila a 5 dní po porodu jí to jedno miminko umřelo, dodnes o tom nemluvíme co a proč, protože jí to bolí a já se neptám, to si pak říkám, že zaplať bůh, že máme jen ten podělanej exém :frowning2:
29. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak držím palce,snad vám kuličky brzy zaberou a bude malej dobře spát a ty taky..Je to náročný když špatně spíš.
29. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkuju :wink: , jojo měsíc jsem se nevyspala déle než 1-1,5 hodinku v kuse, teď se malej srovnal a asik 5 dní spinkal v noci 3-5,5 hodiny a po včerejší první dávce homeopatik byl v noci neklidnej, uvidíme dnes :slight_smile:
29. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: tak na to, že je na gymplu je to pěkný :slight_smile:
Gedgitko taky držím palce. ať vám léčba zabere :wink:
my se dnes chystáme s Míšou do kina, tak se trochu odreaguju od plen :grinning: doufám, že to klapne a nevleze mu do toho něco v práci...
30. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to se máš já už bych taky někam potřebovala.Na co chcete jít?Dnes spala zase blbě a mě není nějak dobře-točí se mi hlava.Potřebovala bych taky na chvíli vypnout.Ani přes den nespí abych si s ní mohla jít lehnout.Já se od Lucky nehnu ani na hodinu.Kdybych mohla cvičit tak bych je tu nechala a šla si alespoň zacvičit.Škoda že máme babičky tak daleko.
Co dnes budeš vařit?Já asi jen polévku a palačinky.
30. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chceme jít na Podivuhodný příběh Benjamina Buttona, je to s Pittem a podle ukázek to vypadá dobře, ale zjistila jsem, že je to dlouhý přes 2,5 hodiny+ještě reklamy, jdeme od 18, takže snad to Neli zvládne u babičky...
k obědu si dnes dáme krupicovou kaši, nechce se mi nic dělat :slight_smile:
tak odpočívej, snad na tebe nic neleze...
30. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem chrněla s Luckou.Sice hodinu ale bylo to příjemný.K obědu jsme si daly s holkama šopák takže dieta.Užij si večer kino je to potřeba :sweat_smile: .
30. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kino super, doporučuju i slza mi kápla :wink:
30. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A byli jste ještě někde posedět?Já si budu muset počkat až to budou dávat na DVD.Já v kíně nebudu moct sedět ještě dlouho.Až mi dovolí sedět tak to stejně dlouho nevydržím.
31. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně, já zapomněla, že máš ty záda...bylo fakt krásný, dlouho jsem neviděla takhle povedenej film :slight_smile:
chtěli jsme pak ještě na véču, ale bylo to dlouhý, takže půjdeme až dnes do pizzerky a i s holkama :slight_smile:
a ted asi vyrazíme do Ikey, ale Míša spí tak nevím kdy vstane :wink:
31. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a koukala jsem, že tam mají akci s miminkem do kina, je to film spojený s přednáškou, hledám o tom info na stránkách, ale nemůžu to najít...
31. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijď do kina s miminkem!
Kino Cinema City Flóra připravilo pro maminky s jejich miminky unikátní program. Každou první středu v měsíci je pro ně připraveno speciální promítání za částečného osvětlení a sníženého zvuku. Program je určen výhradně pro ženy, tak aby měly zajištěn maximální komfort a pohodlí pro krmení jejich nejmenších přímo v sále. Přijďte se pobavit, načerpat užitečné rady a užít si příjemného odpoledne v kině i se svým nejmenším.

Co vás čeká:

- Projekce filmu
- Speciální program
- Dárky jen pro vás a vaší ratolest
tak jsem to našla, dobrý co?
31. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty ji šikulka :slight_smile: To je teda super.Člověk ani neví co všechno pro ty mamči je!To by jsme mohly někdy vyrazit ne?Dnes jsem koukala na nova -cinema byla upoutávka na ten film co jste byli a vypadalo to fakt pěkně.My e chystáme do Ikey zítra tak nad tam nebude moc lidí.
Dostáváte taky noviny Prahy 4 Tučňák?Tam píšou že otevřeli nové centrum pro maminky a miminka.Něco jako Človíčkov.Jmenuje se to Lentilka a mělo by to být na Novodvorské.
31. led 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no to kino by mohlo být zajímavý, akorát nevím, jestli z toho filmu něco budeme mít, když tam bude řvát 50 miminek :wink: ale jako nápad super a určitě bych šla, ale je to vždy středa a to plaveme!
Lentilku jsem v Tučnáku viděla, tak to můžeme taky zkusit :wink:
a v Ikee jsme nebyli, Míša prospal celý dopoledne, takže taky jedeme zítra :slight_smile:
Nelince jsem dnes na sváču namazala chleba s lučinou, snědla celý krajíc mimo kůry, nakrájela jsem jí to na maličký kostičky a sama si to brala z misky do pusy a moc jí to chutnalo, nakonec dostala půl plátku šunky, tu by asi jíst nemněla, ale chutnala jí taky moc :slight_smile:
31. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Umím si představit jak ji to chutnalo.Mylím že to člověk nemůže přehánět tím dodržováním.Když byly holky malý žádný takový návod nebyl a taky vyrostly.když ji nebudeš dávat bůček tak ji šunka nic neudělá.
My do Ikey nakonec asi nepojedeme protože přijde ségra na oběd a Marek jede večer do Ostravy na zkoušku.Má ji v PO hned ráno tak musí jet už večer.
jak bylo v pizzerii?
31. led 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,dnes to úplně láká na procházku.Co chřipka neskolila Vás?
1. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek