• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky, tak jsme byli v Ikee, nakoupili jsme dali si i obídek :slight_smile:
a zatím jsme zdraví, ani ta rýma se nerozjela :slight_smile:
venku sněží,akže už budeme doma, stejně musím žehlit :unamused:
1. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byly venku jen chvíli a byla mi docela zima.Jsem unavená tak půjdu dnes brzy spát.Lucka na dnešek spala dost neklidně,když se mele tak nespím ani já.
1. únor 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jsem uplně vyřízena...Jana už sice teploty nema,ale trochu kašle a hlavně vzbec nechce jíst a chce jen mliko...pořad plače ,už i tatka je bezradnej ,ted konečně na chvili usnula a pak to začne znova...v noci pořad fnuka ,ale u toho spi ,tak jsem pořad vzhuru...ach jo vubec nevim jak ji pomoct :frowning2:
1. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irčo Lucka nemodná není ale máme to stejné jako vy.Dnes nechtěla moc jíst a přes den skoro nespí.Večer sice usne ale stále se chruje fňuká atd.Takže taky nespím.Třeba jim rostou zuby nebo nevím!
1. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: to mě teda mrzí, že máte obě takový trápení :frowning2: snad to brzy bude ok a třeba fakt rostou zoubky, my už máme 3, ale ani nevím, že vyrostly, netrápily nás vůbec...
noc byla dobrá, ale ted pěkně řádí, potřebuju uklízet a něco uvařit, ale furt jí někde lovim, takže asi až usne :wink:
2. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu dneska do Říčan za kamaradkou tak snad to s ni nebude tak strašny,v noci sice spala ,ale jen co otevřela oči tak pláč...tak doufam že v jinem prostředi a taky se stejně starou holcičkou ji bude lip a třeba zablbne
uklizet musim zitra mam to tady jako po vybuchu :frowning2:
2. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo tak si užijte návštěvu a at je tam Janička spokojená :slight_smile:
já jsem nakonec docela uklidila a mám i vyžehleno, ted půjdu dát Nelinku spát po o, ven půjdeme později, pořád jsme bez výtahu, takže se mi nechce :unamused:
2. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti,přejeme Nelince všechno nejlepší k svátku :astonished: .
Teda lucka je teď taky šíleně protivná.V noci spí dobře ale 10min.po probuzení už brečí.Jak ji někde položím tak brek.Zkrátka jen na ruce je hodná.Teď začala dělat že když ji někde položím tak začne brečet-vztekat se a k tomu se celá propne a začne se klepat.Tak nevím jestli s ní nemám někam dojít se poradit.Jestli je to normální.Aby se ji to třeba neprohlubovalo až do histeráku.Co si myslíš ty?
2. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka děkuje :slight_smile:
no radši to doktorce řekni, ale asi to nic nebude, spíš to je z toho vztekání, jak už má sílu, tak bojuje :wink:
třeba až začne lézt a stát tak se zabaví a bude hodnější, Neli neřve, ale furt něco vyvádí, dnes mi vlezla do kyblíku s práškem na praní a olízla ho, měla jsem z toho málem smrt, tak jsem jí vypláchla pusu a snad dobrý...a pořád všechno tahá, když někam nedosáhne třeba na ovladače nebo mobil tak se vzteká...ted usnula, tak mám hodinu klídek....
2. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky si myslím že to je vzteky.Já to prý taky dělala ale jen se poradit co s ní mám dělat,protože se to stupňuje.Taky si teda užíváš ale myslím že příjemnějc.Zavidím ti klídek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď tu řve u mě jak pavián dokud ji nevezmu.A já vždy vyměknu :angry: .
2. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je to těžký, nechat je řvát, já to taky nedělám...až povyroste bude líp, uvidíš :wink: co plavky, máš nový?
2. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pořád spí, to je zase výhoda toho jejího řádění a lezení, že se unaví a pak padne a spí :grinning:
2. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Plavky budu mít starý docela mi jsou když jsem po kojení.Už se nám to blíží příští týden.Tak už neřve mám ji na klíně :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
2. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je musím zkusit, určo se vejdu, ale až budeme cvičit aby mi nic nelezlo ven :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se nedá nic dělat já jiné prostě nesehnala.
2. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně už Nela spí, celý odpo dělala blbosti, tak usnula hned po koupání :slight_smile:
2. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi už normálně lezeme :slight_smile: .Tak uvidím jestli bude míň brečet ale myslím že ne :sweat_smile: .
3. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak paráda, gratuluju :slight_smile: teď už budeš pořád hlídat :wink:
Nelinka spala od 19-4 pak se najedla a do 8.15, úžasný :slight_smile:
3. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda to je vzorná ale na druhou stranu při tý její aktivitě se není čemu divit.A jak ti spí přes den?Spí ještě 2x denně?No zatím leze pomalu.Někde ji položím a ona s brekem doleze zase ke mě.Ještě v tom nenašla nic pěknýho.
3. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se bude každý den zdokonalovat a až zjistí, že si doleze kam potřebuje, bude se jí to líbit :slight_smile:
dopoledne už nespí, jen po obědě, většinou klem 2 hodin a pak až večer...to dopo mi trochu chybí, ale to by zas nespala takhle v noci, takže dobrý, akorát toho mín udělám, ale stejně to neuteče a nikdo to za mě neudělá :wink:
3. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je pravda já od té doby co je Lucka mám mnohem větší binec všude ale učím se z toho nehroutit.S ní to prstě nejde :frowning2: :frowning2: .
za jak dlouho co začne lézt myslíš že bude sedět?
3. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka začala sedět až kolem vánoc jako úplně pevně a sama a lezla po 5 takže docela za dlouho, ale to u vás může být dřív :wink:
jinak dnes ještě nemám ani ustláno, hrajeme si :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je správný usteleš později :grinning: .
3. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže ti seděla kolem 8.měsíce viď?
3. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, řekla bych, že top bylo přesně v 8 měsících...jinak podložená seděla dávno, ale tomu neříkám sezení :wink:
už je aspon ustláno, ale jinak dneska nedělám nic, zítra je taky den :grinning: a odpo jedeme k našim :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byly venku asi 4hod a jsem pěkně unavená ale alespoň Luca byla hodná.Jak bylo u vašich?
3. únor 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak berem homeopatika 6 den prvně se 2 dny nic nedělo, pak se to 2 dny rozjelo a bylo to skoro, tak ošklivý jako na silvestra a od neděle večer se to začlo zlepšovat, včera to měl moc hezký a dnes jsme byli na poslední Hexe a dr čučela jako puk, jak to má pěkný páč na homeopatii prý moc nevěří, tak snad mu to očkování zase nerozjede, za týden jdem ukázat, jak na tom jsme a dostanem jednorázovou silnou dávku těch homeopatik a, když to bude ok, tak na kontrolu 22.4. :sweat_smile: ale opět spí, tak max 2 hodinky v noci a pak to přes den dohání v kočárku na prochajdě :slight_smile: jo a malej se začal na bříšku točit do stran samo, že na levou stranu mu to jde líp stejně jako kulení na záda :grinning:
3. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad se ván to bude jen zlepšovat :slight_smile: .
Vždycky je to na dlouho tak vydržte :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
3. únor 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jojo já vím, ale jsem ráda, že se mu to lepší :wink: prďolkovi a co je nového u Tebe co malá koukala jsem, že začala pomalonku lézt to bude šrumec, až se jí to zalíbí a zjistí, že si za Tebou může dolézt kam bude chtít :grinning:
3. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zatím leze a řve u toho.Ještě neobjevila že je to pro ní dobrý.každý den je vidět pokrok.Už aby seděla.Snad ee zabaví a nebude tolik brečet :frowning2: .
3. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek