• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky holky, Nelinka si dnes přivstala už v půl sedmý, takže jsme po snídani a jdu si umejt vlasy, v poledne se chystám s kamarádkou na oběd, neviděly jsme se půl roku, tak se těším, že podrbeme :grinning:
4. únor 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kam se chystáte na oběd?
4. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím, ona pracuje na Václaváku, mám jí tam vyzvednout někde si sedneme :wink:
Nelinka ted hodinu řvala, vůbec nevím proč, ale měla slzy a pořád si lehala, dala jsem jí čaj a usnula, tak doufám, že byla jen nedospalá...
4. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad se prospí a bude OK.Lucka když chce spát tak taky dost řve-zrovna teď.jak spala v noci?My se dnes budily pravidelně na jídlo.
4. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máte ty plavací pleny? Já koupím ty Huggies, ty z DM nemám ráda, nic nevydržej, tak ty plavací asi nebudou lepší...budu věrná své značce :grinning: ale stejně furt uvažuju nad těma plavečkama :wink:
4. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si koupím jedny tam a když budou blbí koupím plavky.taky bych raději ty plavečky.tak jak se malá vyspala?já měla jít s kamarádkou ven ale jsou nemocný tak půjdu jen tady na procházku.Dnes se mi nechce nic dělat jsem hrozně líná.
4. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak obídek super, Neli moc hodná, dělala tam kašpárka jako vždy :slight_smile: akorát ta kámoška nemůže otěhotnět, takže jde na laparku a profuky, tak snad jí to vyjde, byla z Nelinky nadšená...
koukala jsem dnes v céáčku, že mají plavečky za 150, jen nevím, jestli jsou to ty správný, aby nepropouštěly, asi spíš ne, ale byly pěkný...
4. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to buď šťastná mamina. já jsem dnes byla z Luci na prášky.Když jsem se zvedla z deky tak začala řvát-celý den to měla.Nemůžu si dojít bez řevu ani na WC.Kdy je prosím tě to období breku?Dnes už mi ujely nervy a zařvala jsem na ní.Začala brečet samozřejmě víc a pak mě to mrzelo.
4. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
osmý měsíc je kritický, že potřebují maminku :slight_smile: a nic si z toho nedělej, mě už taky asi 2x ujely nervy, dokonce jsem jí zavřela na chvíli v pokoji, pak mi to bylo líto, že jsem skoro brečela, stane se to každému....
4. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to mi to máme nějak dřív a možná o to silnější.Je klid jen když ležím na zemi a ona leze okolo mě nebo na mě.Když jsem kousek dál za mnou se řevem leze :frowning2:.Teď nechce ani nic moc jíst jen kojit.
Mě je ji pak taky líto když na ní zakřičím.
Kde jste nakonec byly na obědě?
4. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pasáži v Lucerně ja Jarmark, tak tam, dala jsem si uzený, zelí a bramboráčky, mnamka veliká, ale radši jsem celý den nekojila, aby neřvala, ted mám ale šílený prsa, bude si muset dát z obou nebo musím odstříkat, docela to bolí :unamused:
4. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsi si teda dala do nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To já mám taky ráda!
Chodíte hrát sqash s manželem?Já to moc neumím ale chodím ráda :wink: !
4. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebyla jsem nikdy, takže to neumím, ale klidně bych šla :wink: trochu pinkám tenis, ale rekreačně :wink:
4. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno!Dnes jsme spaly celou noc tak mám i odpočinuté nervy na dnešek :slight_smile: .
5. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super :wink:
já mám zablokovaný krk a nemůžu otáčet hlavou :angry:
5. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je nepříjemný :unamused: chtělo by to masáž.
5. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to půjdu, ale až se to zklidní, ted bych asi zešílela, kdyby mi na to bolavý sáhli :unamused:
co budete dnes dělat? já mám jít večer na chvilku s holkama z práce, ale nevím jak Michal přiletí, většinou kolem šesté, jestli bude zpoždění, tak se na to asi vykašlu, stejně mě to bolí a nemám na nic náladu....
5. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My měly jít dnes s kamarádkou ale mají průjem tak jsem to zrušila nechci aby Lucka něco chytla-těším se na plavání.Včera byla šílená a ani nejedla-dnes je hodná a i baštila ale zdá se mi trochu přistydlá.Malinko chraptí a očička má takový ubrečený.tak půjdeme jen na procházku a večer raději ani koupat nebudu.zatím ani rýmu nemá.
5. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak možná proto byla včera mrzutá, tak se hlavně dejte do pořádku,at můžeme plavčit :wink: koukala jsem na stránky a už tam jsme,zatím jsme 4, má být 5 :slight_smile: my tři a ještě srpnovej chlapeček :slight_smile:
5. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musím dojít koupit alespoň pečivo ale tady u nás je to hrůza-žádný krám.Norma je nejblíž 3stanice autobusem ale tam chodím nerada.S kočárem se tam nedá projet přes ty železný závory a musela bych ji nechat venku.Nebo dole v Bráníku a tam nic nejede.Ty to máš dobrý s nákupama.
5. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, tady je výběr :slight_smile: já střídám Albert, Spar a Billu a přímo pod barákem máme pekárnu :slight_smile:
5. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tam bude mít Martiny malej kamaráda.
Jo dnes je hodná a už se začíná vydávat lézt sama za něčím co vidí-každý den se zlepšuje.Včera jsem si četla o separační úzkosti jestli to nemáme.Každopádně musím to vydržet snad ji to než půjde do školy přejde :wink: !!!!
5. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě dřív, neboj :wink:
5. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co jste dělaly holky odpoledne?Co Marti krk?
5. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom jsme šly na malý nákup, jinak nic.Krk je lepší, mám límec a to teplo tomu dělá dobře.
5. únor 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já byla s malou venku a stavila jsem se u doktora.Udělaly se ji v pusince bílé fleky.Myslela jsem že je to moučnivka ale raději jsem mu to šla ukázat.Měla jsem pravdu tak teď budeme nějakou dobu fialový :slight_smile: .
5. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme taky měly,v šestinedělí, zmizelo to asi za dva dny, jen bacha na tu barvu, jde to blbě prát :wink:
5. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme namazaly prso a Lucka je teď fialová i za ušima.Prý se to dá prát ale mě to předtím moc nešlo.Jak je fialová tak schválně prská.
5. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak koukam Marti že ti Lucinka sedi a leze jo?ty jo to my teda sami nesedime ale snažime se lezt jak blazen.Zatim teda neleze,ale řekla bych že to bude otazka už jen par dnu,tak jsem na ni zvedava,ale do sedu sama nejde....a co teda mate na ty pusince?
5. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak už 3 den máme ksychtík skoro bez fleků, jen po očkování se to malinko objevilo, ale zase se to dává dokupy, tak jsme možná na cestě k vyhnání exému do patřičných míst :grinning: :grinning: jo a dnes jsem s malým byla v solné jeskyni líbilo se mu tam vydržel celejch 45 minut vpoho a prý je to super jak na exém, tak i na dýchací cesty bylo nás tam 6 maminek, 2 a 4 měsíční mimina mi a ještě 3 dětičky mezi 2,5-3,5 lety bylo to fakt fajn jen jsme byli oba jak slanečci :grinning: :grinning: , takže než půjdem od dubna na plavčo budem s kámoškou a prckama chodit 1x za týden, až 2 do solné jeskyně :wink: :wink:
5. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek