• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile:
Gedgitko tak super, že léčba zabírá.A s tou jeskyní to je prima, vůbec mě nenapadlo že se tam dá jít s miminkem, já chodila když jsem byla těhu a bylo to fajn, vždycky jsem tam vytuhla, no kdybych šla s Neli tak by to asi moc relax nebyl, každopádně super tip a taky vyrazíme :wink:
Irčo: co Janička, už je ok?
Marti:jaká byla noc, u nás super, spinkala od 23-8 parádička :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,Jana už je ok,ale nechce jist,když ji dam přesnidavku tak to jo to ji slupne i celou ,ale jakmile oběd tak je zle

noc dneska u nas hruza-co každou chvili vzhuru ,nakonec jsme n 7h vstali ,dali snidani a za hodinu jsem zkusila jestli neusne a nakońec vytuhla a ja taky ,tak tedy nejsem nic moc vyspana,ale je to lepši než rano
6. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo: nic si z toho nedělej, mně taky blbě jí, občas si dá něco s chutí, ale nejradši má stejně mlíko, ovopce jak kdy, někdy sní i celý banán nebo hrušku,jindy si ale dá jednu lžíci a už nechce, akorát každý ráno sní jogurt...dr. říkal, at jí nechám, že začne jíst, nemá smysl jim to nutit, pak je to ještě horší...hlavně že jste zdraví :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máš vybraný šaty? :wink:
6. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,noc docela dobrá i když se asi 2xvzbudila.Ale vypadá to že zase bude brečící den.Máme to na střídačku s hodným dnem.Tak mi moc jíst nechce.Teď když má to v pusince ji ani přesnídávku nenutím aby ji to nepálilo.Jí taky jak kdy.Někdy jen lžičku a dost a někdy celou skleničku.
6. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes taky nemáme ideální den, sice nebrečí ale pořád se tulí a chce se chovat, dokonce mi sedí na klíně a je v klidu, což je u ní divný, snad na ní nic neleze :unamused:
6. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nestraš ať nejste nemocný :frowning2: .Lucka taky po mě pořád leze!Odpoledne mi přijde segra tak si ji na chvíli vezme do parády!
6. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad ne, jinak na ní nic nepozoruju...tak to budete mít prima odpo, já ani nevím co budeme dělat, Kačka pojede k mamce a já asi půjdu chvíli ven as večer asi s Míšou na nákup.
6. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak pojedeš na to plavčo, autem?
6. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jsem ráda vypadá to o dost líp a v jeskyni to bylo fakt bezva, dokonce i ten náš čertův ocásek tam vpoho vydržel těch 45 minut :sweat_smile: :wink: mi už se těšíme taky na plavčo od dubna šupem do Stepu letos nám pojišťovna přispějě 1000 místo 500, ale zase to zkrouhli na očkování z 1000 na 500, takže nám to vyjde nastejno :unamused: kvůli homeopatikům zatím stále jen kojím, ale byli jsme v úterý na očkování a dr se tvářila nic moc, že jsem ještě nezačla s příkrmem a, že na homeopatii moc nevěří a pak koukla na malýho a prej hmm obličejík má, ale moc pěknej na to jak to měl moc ošklivý a ještě ho zvážila, aby viděla jestli za těch 14 dní přibral, když teda jen plně kojím a přibral, takže jí nezbylo než to nechat být a jen dodala no je to prostě krásný mimíšo, no co mám jinýho říct :grinning: :grinning: v úterý jdem zase k homeopatovi se ukázat a další lékya taky půjdem zase do solný jeskyně, což nám bylo schváleno, že super pro miminka :wink:
6. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu jeskyň bych chtěla taky zkusit.Nevěděla jsem že je to i pro miminka.A to jsou spec.hodiny jen miminka?
Je dobře že Vám to pomáhá.Na někoho to prý nepůsobí.
Na plavčo budu zatím jezdit normálně metrem.Je to rychlejší a stejně zatím jezdit autem nemůžu.
My byly na nákupu teď na Novodvorské v Tesku a docela málo lidí.Už se mi nikam néchce tak jsem Lucku uspala jen na zahradě ale to za chvíli bude vzhůru.Snad se stihnu alespoň najíst.
6. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tady v Letňanech kam chodíme jak se na netu na nějakou hodinu zaregistruje byť jen jedna mamina, tak je ta hodina rezervovaná automaticky jen pro mamky s dětičkama :wink: platíme 140kč na tu jednu jakoby hodinu jsme tam 45 minut a miminko jde s námi zdarma a mají i permici a naše pojišťovna mi přispěje 500kč, takže super, určo to zkus bylo to fakt fajn :wink:
6. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My to tady máme taky kousek na Novodvorské.Zkusím tam zavolat,mohlo by to být dobrý ale neumím si představit co tam Lucka bude dělat a jak mi tam vydrží.Nepůjčují tam k tomu zaplacení rovnou někoho na hlídání :grinning: :grinning: :grinning: ?
6. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pojedeme taky metrem, tak se dohodneme.Každopádně Nelinka před tím plavčem musí aspon hodinu spát, je zvyklá v poledne usnout, kdyby nespala, byla by protivná a asi by to bylo na nic.Takže asi budu jezdit dříve a budu jezdit venku aby spala, v kočáru je jistota, že usne.
Já chodila do jeskyně na Anděl www.jeskyne-solna.cz a byly to tam fajn, klidně bych šla s vámi, jestli půjdete.Ale s dětma to o relaxu nebude :wink:
6. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tadyk mají děti k dispozici velkou bednu hraček a maminy odpočívaj jen ty s mimčama na klíně jako já relaxovali v sedě, ale vcelku byla pohoda příští týden jdem zas a vytáhnem kámošku s prckem má chlapečka o 414 dní staršího, takže je to bezva kluci budou spolu pak řádit a mi pokecáme, teda oba jsou z čertovejch ocásků, takže pokec bude spíš během hopsání kolem nich :grinning:
6. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti Lucka musí před plaváním taky spát ale my to máme tak půl hodiny od Budějovické tak si myslím že ji bude stačit než tam dojedem.po plavání nám myslím taky usnou.
Do tý jeskyně se určitě domluvíme,chtěla bych to zkusit.Koukni na www.kryocentrum.cz.Domluvíme se na plavču jestli tam mám zavolat a na kdy.
My dnes jsme ještě raději doma a nepůjdeme ven.Lucka ještě chraptí ale už je to lepší.
Dnes jsem vařila k obědu nový recept na čínu a bylo to pěkně hnusný :unamused: .Co jste vařily vy?
7. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, do jeskyně vyrazíme, ve středu se dohodneme :slight_smile:
já vařila guláš se špeclema a moc dobrý :wink: zítra máme rodinnou oslavu, jdeme do hospody na obidek, koupila jsem na to Nelince šaty, vyfotim jí a dám do alba večer :wink:
ted razíme na krátkou prochajdu a večer si uděláme biftečky se zeleninkou :slight_smile:
7. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na ty stránky, to vypadá dobře a můžeme se nechat i zmrazit :grinning:
7. únor 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co to jsou špecle?bifteček máme taky rádi ale já ho neumím tak na něj chodíme do restaurace.
My zítra snad konečně vyrazíme do Ikey.Tak si užijte oslavičku :astonished: .
7. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,jaký byl víkend?My jsme zase dnes celý den probrečely :angry: .
-Venku se pěkně ochladilo co?.
8. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,tak šaty jeste nemam vyzkoušene,ale už jsem na jedny koukala a byly hezke tak uvidim jak v nich budu vypadat...jinak s Janou je to pořad na nic, byla 1 den ok a ted zase pořad beči a je protivka-nic ji nebavi,jen to cvičo co jsme byly tak ji bavilo...a co jinak holky jak se vam všem daří?už aby bylo tepleji a ja mohla s ni zase nekam vyrazit,,,
8. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irčo u nás je to taky na prd.Lucka taky stále brečí/na zemi,v kočárku,v postýlce,všude/.Jen na ruce je docela hodná.Ani lézt ji nebaví a začíná si stoupat,pak padá.Kdyby byla nějaká brečící nemoc tak bych věřila že ji máme.Dnes profňukala celý den!
Co s Janičlou děláš když bečí,a tušíš proč?
8. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak jsme včera měli oslavičku v moc příjemné hospůdce, Nelinka byla úžasná, bavila tam všechny, ale celý den nespala, takže kolem páté mi usnula na ruce, ale jen na chvilku, takže večer v 19 vytuhla po koupání a spala jak pařez do půlnoci, pak si sosla a spala skoro do rána :wink:
Marti, koupila jsem ty plavací plenky, myslím, že jsou dobrý....ovšem já v plavkách jít nemůžu, vypadá to děsně, takže se jdu ještě dnes poohlídnout po větších, jinak si půjčím od tchyně nebo mamky, ale ty mi zase asi budou velký, spodek je ok, ale hořejšek to je děs :frowning2:
taky jsem byla v sobotu po nákupech, koupila jsem holkám už něco na jaro, aby byly frajerky :grinning:
jo a ty špecle jsou něco jako těstoviny, ale nám víc chutnaj, třeba ke gulášku je to mnamka :wink:
9. únor 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,my jsme teda měly hroznou noc.Snad každou hodinu byla Lucka vzhůru.Ani jíst nechtěla jen se prostě budila,stačilo když jsem ji pohladila dala na bok a spala dál :rolling_eyes: .
Je dobře že se vám oslava vydařila :slight_smile: !
Jsem zvědavá jestli seženeš plavky :unamused: .Protože ty větší velikosti vůbec nemají.
Protože já jsem žádné plavky nesehnala tak jsem si ty svoje trochu upravila-vystříhla jsem podšívku v podprsence a ona se pak zvětšila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Teď už jsou docela dobrý.A špecle se kupují nebo je děláš sama-fakt je neznám?
9. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,no Jana si teda nestoupa,ale snaži se lezt a značně se u toho rozčiluje,jen co rano vstane tak už breči pak je chvili u snidaně klid a jen co dojí tak začne zase bečet.U vas aspon zabira chovani,ale u nas prostě nic...no nedelam s ni nic ,proste ji necham akorat se snažim ji dat dudlika a chvili nějak zabavit,ale většinou nic nezabira,tak tady proste chvili breči ono ji to pak přestane bavit a je zase chvili ticho ,no a takhle to jde cely den...je to na hlavu
řikam si jestli to ted nejsou zuby,ale pořad nic neni videt,nejak se smiřuju s tim že prostě bude pořad brečet a snažim se si zvyknout abych nevyskočila z kuže,snad ji to přejde casem.....
9. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já v nich fakt jít nemůžu, když se nehýbu takl to jde, ale jak hvednu ruce, mám prsa venku a to nejde i Míša říkal, že to je strašný...no musím to vyřešit :wink:
ty špecle se kupují, normálně se uvařej jako těstoviny, naučili jsme se to jíst v Rakousku :slight_smile:
máš ty plenky?
9. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo ahoj a už máte nějaký zub?
9. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no nemame pořad nic,snažila jsem se Janě i kouknout do pusy,ale ona sevře rty a konec a když ji dam lžičku tak necinkne,prostě tam nic nevidím,ale museli jsme se vratit od kovove lžičky zase na umělou tak si řikam že ji to třeba bolelo....ja nevim jsem už s toho otravena,nic mě nebaví ...
9. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zatím 3 zoubky ale všechny dole, nahoře nic a ani to nevypadá, že by chtěly vylézt, naštěstí se zubama trápení nemáme...
a co na tom cvíču, co jste dělali?
9. únor 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ná sice pomáhá chování ale i to je šílený.Když ji zkusím nechat já brečet tak za prvé nepřestane,za druhé začne chraptit a kašlat a pak se z toho pozvrací.Zuby tak zatím nic :angry: .
Marti buď ráda za živou a nebrečící Nelinku.
9. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek