• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
no tak mi stale nic ale to neva ono to přijde.....no tak delali jsme berany berany..pak takovy cvičeni s nožičkama ,paci paci,kouleni na miči -jako trenink na lezeni,ruzny písničky a basničky,u toho jsme chodili dokola a ruzně s nima blbly
Matru a už lezete?
9. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to muselo být fajn, já s ní doma taky cvičim na míči a to se jí líbí, chechtá se u toho :slight_smile:
my lezeme už 4 měsíce :wink: my už chodíme podle nábytku nebo když před sebou něco veze :wink:
9. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irčo,jaký je to centrum u Vás?
9. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si řikam že jsme asi nejak pozadu,ale co nadelam , Jana sice putuje po místnosti ,ale spiše jako že vali sudy a kolinka si cpe pod sebe ,daří se ji couvat pozadu ,ale lezeni to teda neni ..
no ono u nas to s tim brekem je nějak podobně,jenže ja na to nebyla zvykla ,jako mimi byla hodna a skoro nebrečela a ted teda řve pořad -je to des někdy jsem na nervy jako prase
9. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že nejste pozadu, každé dítě je jiné a potřebuje svůj čas, nejde to řídit tabulkama :wink:
my jsme co se týče pohybu určitě napřed, i když ted se mi zdá, že se zklidnila a že s tím chozením to tak brzy nebude, doleze si kam potřebuje a začíná se bát, když stojí bez držení a zjistí to, tak si hned sedne...a já jsem ráda, nechci jí od 9 měsíců dobíhat :grinning: ječtě se naběháme dost :wink:
9. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo nešla bys taky do té jeskyně? mohly bychom příští týden...
9. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nevim ,je to sice kousek od tchyně ,ale mě zase čeka zubař v pondeli a pak se musim dohodnout na zubni chirurgii a musi mi vytrhnout 8 tak netušim jak to bude a každy čtvrtek mame cvičo v Říčanech ,jelikož nevim jak to bude s tim zubem(dost to boli a děla neplechu)tak si radši nechci nic domlouvat...kouknu na ty stranky jeste
9. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrr zuby! zubaře nesnáším a trhání už vůbecx, tak hlavně ať to nebolí...já mám 2 osmičky venku, naštěstí to šlo normálně u zubaře jen s injekcí a 2 ještě mám....
9. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam tuhle špatno, vyrostla mi křivě směrem do tvaře ale byla roky dobra,jenže při tehu začla zlobit a ted už je to dost bolave a bráni mi to v jidle a vubec ve všem,tak musi ven,jenže jak je křiva tak jen přes zubni chirurgii,no bojim se toho ale už neni jine vychodisko
9. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když to zlobí musí to ven, to se nedá nic dělat...
9. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme ven, musím vrátit v půjčovně film, měli jsme s DiCapriem Letec, ale nic moc, na to kolik to má Oskarů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, nechcete jít odpo ven? Vypadá, že bude hezky..... :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě ,a jelikož nevim jak to bude a potom jak bude tak radši nic nedomlouvam,ono stači že Jana pořad beči
9. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dnes máme návštěvu/kamarádku s mimčem/Půjdu ji pak doprovodit tak se můžeme sejít kolem 14h v človíčkově!
9. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by bylo fajn a myslíš vevnitř? venku je krásně, sice chladno, ale sluníčko, akorát na prochajdu :wink:
ty jo a Nela dnes jí, snědla ráno jogurt, pak půl hrušky a ted celý oběd, to snad není moje dítě :grinning:
9. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím vevnitř,chvíli posedíme a pak vyrazíme pěšky třeba ještě na prochajdu.Kámoška má chlapečka 8.měsíců ale je to pěkný lenoch.Tak popovídáme.
To máš dobrý Lucka dnes vůbec nic nechce jíst jen prso.
9. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty tam budeš mít tu kámošku? tak to je mi blbý, abych vám do toho nelezla....
9. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Není to blbí-přijď!
9. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to pochopila, že jdeš vyprovodit tu kámpošku a pak že bychom se sešly...no já půjdu po těch plavkách a pak se stavím, ale na chvilku, abyste si stihly něco popovídat....
9. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budeme tě čekat¨fakt to nevadí :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kolem půl třetí, jo?
9. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma po sváče, ale pěkně mě bolej nohy, docela jsme se nachodily, ale bylo to fajn :wink:
už se těším na středu, snad to klapne :wink:
9. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už vím, kdy má to mimčo, dala jsem SIMku do jinýho telefonu a je to číslo na kámoše, s kterým se moc nevídám, ani jsem nevěděla, že čekají, ale mám radost :slight_smile:
9. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucka stále ještě spí.S vámi jí ta procházka prospívá :slight_smile: .To taky nepůjde tak brzy spát.Taky mě bolej nožičky ale bylo to prima :sweat_smile: .
Tak Záhada vyřešena :dizzy_face: !
9. únor 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka se vzbudila hned v Albertu, mají tam v akci Hami jídla, koupila jsem zásoby na týden :wink:
9. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky bych potřebovala.Možná se tam stavím zítra :slight_smile:
9. únor 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru a nejsou to ty slevy na 5kč?
9. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda nejsou :grinning:
ty velký stojí 24,90, normálně kolem 30, takže zase nic světovýho :wink:
já jedu ráno na Chodov na ty plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak promin ja jen že v sobotu minulou ,teda pred tydnem mi volal šef jestli je nechci ,že mi jich schoval 40 no a mi nelenili zbalili malou a jeli si pro ně,nakonec jich bylo opravdu 40 a po 5kč ,tak jsem tam nakonec neco malo pokoupila a nechala tam 400kč ,ale mala ma jidla vic než mi.. :grinning:
9. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byla protekční cena :grinning: na krámu nic takovýho nebylo :wink:
9. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene ja pak u pokladny videla jak se to tam vali v koši před pokladnama,ale to bylo v sobotu minuly tyden ,takže pokud to tam bylo tak dneska už určitě ne, bylo jich tam jeste dost...všechny jsem nevykoupila :sunglasses:
9. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek