Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
iira
9. únor 2009
no tak mi stale nic ale to neva ono to přijde.....no tak delali jsme berany berany..pak takovy cvičeni s nožičkama ,paci paci,kouleni na miči -jako trenink na lezeni,ruzny písničky a basničky,u toho jsme chodili dokola a ruzně s nima blbly
Matru a už lezete?
matru
9. únor 2009
tak to muselo být fajn, já s ní doma taky cvičim na míči a to se jí líbí, chechtá se u toho 🙂
my lezeme už 4 měsíce 😉 my už chodíme podle nábytku nebo když před sebou něco veze 😉
masacekautor
9. únor 2009
Irčo,jaký je to centrum u Vás?
iira
9. únor 2009
no ja si řikam že jsme asi nejak pozadu,ale co nadelam , Jana sice putuje po místnosti ,ale spiše jako že vali sudy a kolinka si cpe pod sebe ,daří se ji couvat pozadu ,ale lezeni to teda neni ..
no ono u nas to s tim brekem je nějak podobně,jenže ja na to nebyla zvykla ,jako mimi byla hodna a skoro nebrečela a ted teda řve pořad -je to des někdy jsem na nervy jako prase
matru
9. únor 2009
já myslím, že nejste pozadu, každé dítě je jiné a potřebuje svůj čas, nejde to řídit tabulkama 😉
my jsme co se týče pohybu určitě napřed, i když ted se mi zdá, že se zklidnila a že s tím chozením to tak brzy nebude, doleze si kam potřebuje a začíná se bát, když stojí bez držení a zjistí to, tak si hned sedne...a já jsem ráda, nechci jí od 9 měsíců dobíhat 😃 ječtě se naběháme dost 😉
matru
9. únor 2009
Irčo nešla bys taky do té jeskyně? mohly bychom příští týden...
iira
9. únor 2009
holky ja nevim ,je to sice kousek od tchyně ,ale mě zase čeka zubař v pondeli a pak se musim dohodnout na zubni chirurgii a musi mi vytrhnout 8 tak netušim jak to bude a každy čtvrtek mame cvičo v Říčanech ,jelikož nevim jak to bude s tim zubem(dost to boli a děla neplechu)tak si radši nechci nic domlouvat...kouknu na ty stranky jeste
matru
9. únor 2009
brrr zuby! zubaře nesnáším a trhání už vůbecx, tak hlavně ať to nebolí...já mám 2 osmičky venku, naštěstí to šlo normálně u zubaře jen s injekcí a 2 ještě mám....
iira
9. únor 2009
no ja mam tuhle špatno, vyrostla mi křivě směrem do tvaře ale byla roky dobra,jenže při tehu začla zlobit a ted už je to dost bolave a bráni mi to v jidle a vubec ve všem,tak musi ven,jenže jak je křiva tak jen přes zubni chirurgii,no bojim se toho ale už neni jine vychodisko
matru
9. únor 2009
tak když to zlobí musí to ven, to se nedá nic dělat...
matru
9. únor 2009
my jdeme ven, musím vrátit v půjčovně film, měli jsme s DiCapriem Letec, ale nic moc, na to kolik to má Oskarů :-p
Marti, nechcete jít odpo ven? Vypadá, že bude hezky..... 🙂
iira
9. únor 2009
no pravě ,a jelikož nevim jak to bude a potom jak bude tak radši nic nedomlouvam,ono stači že Jana pořad beči
masacekautor
9. únor 2009
My dnes máme návštěvu/kamarádku s mimčem/Půjdu ji pak doprovodit tak se můžeme sejít kolem 14h v človíčkově!
matru
9. únor 2009
tak to by bylo fajn a myslíš vevnitř? venku je krásně, sice chladno, ale sluníčko, akorát na prochajdu 😉
ty jo a Nela dnes jí, snědla ráno jogurt, pak půl hrušky a ted celý oběd, to snad není moje dítě 😃
masacekautor
9. únor 2009
Myslím vevnitř,chvíli posedíme a pak vyrazíme pěšky třeba ještě na prochajdu.Kámoška má chlapečka 8.měsíců ale je to pěkný lenoch.Tak popovídáme.
To máš dobrý Lucka dnes vůbec nic nechce jíst jen prso.
matru
9. únor 2009
jo ty tam budeš mít tu kámošku? tak to je mi blbý, abych vám do toho nelezla....
masacekautor
9. únor 2009
Není to blbí-přijď!
matru
9. únor 2009
já to pochopila, že jdeš vyprovodit tu kámpošku a pak že bychom se sešly...no já půjdu po těch plavkách a pak se stavím, ale na chvilku, abyste si stihly něco popovídat....
masacekautor
9. únor 2009
Budeme tě čekat¨fakt to nevadí 🙂
matru
9. únor 2009
tak kolem půl třetí, jo?
matru
9. únor 2009
Tak jsme doma po sváče, ale pěkně mě bolej nohy, docela jsme se nachodily, ale bylo to fajn 😉
už se těším na středu, snad to klapne 😉
matru
9. únor 2009
a už vím, kdy má to mimčo, dala jsem SIMku do jinýho telefonu a je to číslo na kámoše, s kterým se moc nevídám, ani jsem nevěděla, že čekají, ale mám radost 🙂
masacekautor
9. únor 2009
Lucka stále ještě spí.S vámi jí ta procházka prospívá 🙂 .To taky nepůjde tak brzy spát.Taky mě bolej nožičky ale bylo to prima :-N .
Tak Záhada vyřešena x-) !
matru
9. únor 2009
Nelinka se vzbudila hned v Albertu, mají tam v akci Hami jídla, koupila jsem zásoby na týden 😉
masacekautor
9. únor 2009
Taky bych potřebovala.Možná se tam stavím zítra 🙂
iira
9. únor 2009
matru a nejsou to ty slevy na 5kč?
matru
9. únor 2009
to teda nejsou 😃
ty velký stojí 24,90, normálně kolem 30, takže zase nic světovýho 😉
já jedu ráno na Chodov na ty plavky :-p
iira
9. únor 2009
tak promin ja jen že v sobotu minulou ,teda pred tydnem mi volal šef jestli je nechci ,že mi jich schoval 40 no a mi nelenili zbalili malou a jeli si pro ně,nakonec jich bylo opravdu 40 a po 5kč ,tak jsem tam nakonec neco malo pokoupila a nechala tam 400kč ,ale mala ma jidla vic než mi.. 😃
matru
9. únor 2009
Tak to byla protekční cena 😃 na krámu nic takovýho nebylo 😉
iira
9. únor 2009
nene ja pak u pokladny videla jak se to tam vali v koši před pokladnama,ale to bylo v sobotu minuly tyden ,takže pokud to tam bylo tak dneska už určitě ne, bylo jich tam jeste dost...všechny jsem nevykoupila 😎

Začni psát odpověď...

Odešli