• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
hmm, to občas bývá i v jiných krámech, ale to bývá většinou když to ten měsíc prochází....no nevím, i tahle cena byla lepší než normálně :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tohle ma trvanlivost dlouhou až nejak do řijna,ale pry to vyrazovali s prodeje tak proto to bylo tak levne...to mam ale hodneho šefa co?..taky mi pujde za svědka...
9. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,teda to je hrozné počasí proti včerejšku :frowning2: .Tak kdy jste večer usnuly?My docela brzy už ve 20.30.
10. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my v 21, ale vzbudila se na jídlo už v půlnoci, pak ve 4 a ráno v 7...ted jedu na Chodov, máme sraz s Martinou a Radečkem, tak snad něco koupíme :slight_smile:
a venku sníh, to zírám :astonished:
10. únor 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co byla jsi úspěšná s plavkama :sweat_smile: ?Sníh je hrůza ale alespoň neprší jako ráno :angry: .Já taď vařím a za chvíli jdeme na sraz s kamarádkou tak snad nezmrzneme.
10. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme zlítaly celej Chodov a NIC! Plavky měly asi ve 3 krámech a bud malý nebo šílený a drahý...večer mi přiveze Míšova máma troje co má, má D tak snad mi něco bude...jsem z toho otrávená, navíc Martině se tam utrhlo kolo od kočáru, takže ještě měla komplikovanou cestu :unamused: no den celkem na nic, akorát jsme si daly dobrý oběd :slight_smile:
10. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra ted před 12 jako minule, jo?
10. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já byla courat v arkádách a taky nic ale ani drahé nemají.Je to bída!To jste měly teda akční výlet.To je počasí co?Mě to málem odneslo :sweat_smile: .
Jo jo zítra ve 12h u výtahu.Už se těším jen mám strach aby se to Lucce líbilo :wink: .
10. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky málem ulítla, je to divný, včera slunce, ráno sníh a ted déšt a vítr :unamused:
no nemají ani drahé, já nakonec chtěla třeba z Adidasu a taky nic, jen vcelku se zipem, no hnusný a blbý, jediný kde měly byl Schiesser, tam byla sleva ze tří tisíc na 999, byly kvalitní i mi seděly, aale barvy šílený jako na bábu, navíc jsem v nich byla tlustší a prsatější než jsem :frowning2:
tak se hrozně těším, snad se to hoilkám bude líbit a nám taky, nechtěla bych tam jít příště s obavou, snad to bude dobré a užijerme si to...nejvíc se těším do vířivky a sauny :grinning:
10. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlavně aby nebyly holky nebo my nemocné :frowning2: .jo ta jeskyně je teda objednaná na 23 v pondělí.Mají tam vyčleněné dny pro děti ale měli buď plno nebo volné jen jedno místo atd.Tak jsem to hned objednala.Taky myslím že to bude dobrý.
10. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jeskyni se taky těším a možná bych pak někdy šla bez holek, pokud by bylo hlídání :slight_smile: přece jenom s nima si asi moc nezarelaxujeme :grinning:
10. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , koukam že mate taky problemy s prsama jako ja,me misto B zustalo D a to jeste zaleži na střihu podprsenky,jinak se pořad marně snažim zhubnout a pořad ni...toho 23 ja jdu akorat k tomu zubaři..
10. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo ani mi nemluv, já měla B, po Kačce C a ted jsem i v D narvaná :frowning2:
zítra jdeme poprvé na plavčo, tak se těšíme :wink: ovšem já v plavkách to bude zážitek, mám od Míšový mámy, ale stejně jsou mi malé :unamused:
10. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš a to jsi se bála že ti budou velké :wink: .Mě ty plavky jsou taky menší tak si z toho nic nedělej :sweat_smile: .Copak prsa to já ani nemluvím :frowning2: .
10. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak jste se na dnešek vyspinkaly? Nelinka ještě spí a já už balím věci sebou :slight_smile:
11. únor 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo plavky si beru troje a řeknete mi, v kterých vypadám nejmín blbě :unamused:
11. únor 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My spaly pěkně blbě.Od 1h Lucka nespala asi až do 3h.Dostala rýmu tak asi proto.Ale to je normální celou dobu nic.Ale teď půjdeme spát obě,protože já jsem míň vyspalá než ona.
11. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš to je ale smůla! a půjdete? Nelinka taky spala hůře než jiné dny, jedla v půlnoci, pak se vzbudilav po třetí a povídala, jíst nechtěla, to až v 6 a od té doby spí...asi do ní za chvíli štouchnu, aby mi pak spala v poledne...
11. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mi kupodivu spali dobře, jenže Jana včera spala naposled v 1odpoledne a to je 20minut a pak šla spinkat až v 8h , no vzbudila se ve 4h a dali si 100ml mleka a spala do pul 8 a ted se pokousim ji uspat....
jo plavč, my plavem už jen doma ve vaně co jsem se naučila , ale zase pujdem ve čtvrtek cvičit...je to telocvik i pro mě tak snad do svadby zhubnu nějake to kilo...
11. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem moc zvědavá, jak se nám to bude líbit, hlavně teda holkám :slight_smile:
Irčo a ona už ti přes den nespí nebo jen včera?
11. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak kdy, ona spala jen jako mimi a pak najednou jen po 20minutach a to rano kolem 10 pak po obede v 1h a pak kolem 4-5večer,ale posledni dobou večer už spat nechce ,takže si moc neodpočinu a pořad ji musim hlidat ..
nam se sice plavčo libi ,ale do bazenu to zase ne , takovy ,milovnice to neni
11. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně už ted nespí dopo a kje pravda, že mi to chybí, že toho moc neudělám...odpo naštěstí spí aspon 2 hodiny :slight_smile:
Nelinka ma vodu rada, tak uvidíme jak to bude v bazénu :wink:
11. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je o 2h se mi muže jen zdat, ja když chci neco udelat tak spiš večer,ale nekdy se mi povede že treba vyžehlim s ni , když je hodna ,jinak za tech 20minut težko neco stihnu,leda si tak zacvičit jako dnes
11. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jí ted naučila spát po obědě a zatím to funguje, jen když někam jdeme, tak to má rozhozený, třeba včera spala i dopoledne, protože byla v kočáru, tam spí nejlíp :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme spaly přesně 15min tak vyrazím taky trochu dřív ať se prospí v kočáru.
To ti přestala spát dost brzy ale mě Gábina taky přestala spát brzy.Když jsem to říkala doktorce tak mi řekla že to asi nepotřebuje.
11. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale my to potřebujeme, vid :grinning:
já jí dám oběd v 11 a pak hned vyjedu, budu chodit kolem Bud. tak se sejdeme :wink:
11. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted tda 30 bylo to fajn, mi asi dneska budeme doma, tady hnusne sněži a fouka no uvidim odpoledne
11. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky chumeli, snad nám nenastydnou po tý vodě....
11. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda škoda že Lucka dostala rýmu ale je dobrý že už dneska jinak bych si myslela že to má z plavání.
My vyrazíme kolem 11:15h tak až budeme blízko ti zavolám kde jste.
11. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn, s Martinou se sejdeme až vevnitř, takže můžeme jet klidně dříve...
11. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek