• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
tak jsme doma, jsem utahaná, že bych šla spát, Neli je vyspalá a už řádí, takže odpočinek nehrozí :wink:
bylo to prima :slight_smile: příště vychytáme to převlíkání a bude to super :wink:
11. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam že plavčo se zdařilo ..jak bylo?
11. únor 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zdařilo, bylo to fajn, Nelince se to líbilo, akorát řvala v šatně, bylo tam dost lidí a hučel fén a pak řvala, když jí držela instruktorka, se mnou byla v pohodě a spokojená.....
11. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Plavání bylo moc prima!Lucka je čilejší jak já.Příště snad půjdu rovnou v plavkách a bude pohoda!
11. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super nápad, tím si to ulehčíme :slight_smile:
já jsem taky hotová :wink:
11. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím že jsme byly spíš vystresované aby to dobře klaplo.Tak odpočívejte a dobrou noc!
11. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, noc dobrá, akorát měla vodu v uchu, tak jsme ve 2 ráno čistily uši, pak už spala až do 8 :slight_smile: večer byla utahaná, tak jsem ráda, že aspon jeden den v týdnu bude chodit brzy spát :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, my jsme nakonec hned ráno šly k doktorovi protože se mi Lucinka nezdála a máme bohužel Laringitidu :frowning2: .
Hrůza to je hnusná nemoc.Ale nemyslím že to má z plavání už se to v ní pralo dlouho.Ale nic nebereme jen Prednison na noc!A co vy jste v pohodě?
12. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tak to je mi líto, tak Lucinku moc zdravíme a at je brzy fit.Laryngytidu dobře znám, já jsem jí měla před 2 lety a skončila jsem v nemocnici na ORL na kapačkách, vím jaký je to hnus, naštěstí to rychle přejde, já byla za dvea dny úplně v pořádku.Tak to asi příště nepůjdete nebo to vyléčíte?
12. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli je v pořádku, ani rýmu nemá, tuky tuk :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobře já myslím že se to o Lucku pokoušelo už dávno.O víkendu chraptila tak jsme moc taky ven nechodily.Jí zatím nic moc není ale asi se ji to teprve spustí.Byly jste venku?Je tam pěkně co?
12. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevíš prosím tě jestli je tu o laringitidě nějaká diskuze?Nemůžu nic najít a doktor mě docela strašil!
12. únor 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem to našla :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad bude brzy v pořádku...venku jsme byly, pěkně bylo, ale hrozná zima...
tak to se ta jeskyně bude hodit, ta je přesně na takové dýchací problémy :wink: a dýchá dobře? já jsem se vždycky dusila a v noci jsem úplně zatahovala, bylo to hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatím dýchá dobře ale je ji to slyšet na hlase že chraptí.od Gábiny si to pamatuju taky ale myslela jsem že na to něco už třeba je a ono se nic nezměnilo.Snad budeme mít noc v pohodě ty jsou nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to odezní samo, tam je jen důležité aby volně dýchala, chce to vlhký vzduch, něco mokrýhopřes postýlku a kdyby se dusila tak otevřít okno, mráz je na to dobrý i když to zní drasticky...v dětství jsem brávala Prothazin nebo Hydrokortizon, ted dávají ty kotikoidy bud v tabletkách nebo infuzích, zítra by měla být lepší, hlavně at zvládnete noc, já měla vždycky horší noce :unamused:
12. únor 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Marti, tak co Lucinka, je jí lépe a jaká byla noc? Snad už to bude lepší...
já měla večer migrénu, že jsem myslela, že mi praskne hlava, říkala jsem si, jestli na mě neleze chřipka, ale ráno je mi úplně dobře, tak jsem ráda :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,noc byla v pohodě a teď ráno už ani nechraptěla tak snad už bude jen lepší.Mě bolela hlava asi 3dny v kuse ale už je to dobrý.Asi jsem byla nevyspalá.Za chvíli jdu ke kadeřnici.tak snad budu spokojená.a co budete dělat vy?
13. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, musíte se dát do středy do pořádku :wink: tak at těpěkně ostříhaj :slight_smile:
já ani nevím co budeme dělat, Nelinka odmítla oběd a už hodinu spí, tak uvidím až se vzbudí, jestli půjdeme ven...
13. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No kadeřnice mi to vzala hodně takže jsem plně nakrátko.Ale ono to snad rychle doroste.Taky na mě něco leze tak zahajuju léčbu i já.Plavání vidím černě.Ani jsem se nezeptala jak se to nahrazuje.
13. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti co jsi dávala malé na kašel?
13. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak u nás nic nového.Obě s Luckou se léčíme protože jsme pěkně nastydlé.Teda hlavně já.Takže jsme vůbec nikde nebyli.A co vy všichni jste zdravý?
15. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky teda holky kde jste k tomu přišli?
15. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já pořádně nením jak se ta laringitida dostane.Doktor říkal že je to virový jako chřipka.Ale já jsem taky šíleně nastydlá.Myslím že jsem chytla chřipku.Sice teploty nemám ale rýmu a kašel pěknej.A co vy jste zdravý?
16. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ok, jen ja mam zablokovany krk a zada a tak to dost boli jak ji nosim a tak si s ni hraju,moc se neda hybat a limec mi nepomaha,mam to nasledek bouračky co jsme měli ...ja jsem rada že nas zatim chřipka minula tak snad to i vydrži
16. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máš nepříjemný.Hlavně nosit je musí člověk pořád.Alespoń teda já.Lucka nikde nechce být tak skoro všechno dělám s ní v ruce.Jsem dneska nějaká otrávená.Asi to je i tím počasím.Ty moje záda mi taky nepřidají.Od listopadu jsem se nehnula z domova.Marek má stále své aktivity a sedím doma s ubrečenou Lucinkou.Předtím jsme chodili všude spolu.Včera jsem je tady nechala a šla po krámech na Chodově/nic jiného totiž dělat nesmím/ale ani mě to nebavilo,normálně se mi po ní stýskalo.Jsem nějaká divná už asi potřebuju jaro a vypadá to že si budu muset ještě pěkně dlouho počkat!
A co vy jak připravujete svatbu?Už víš co se stalo tomu miminku?
16. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marťa má rozbitý PC,byly v poradně a mají 8560kg a 74cm.
16. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:01 • radus.b.
ahojky jo chtelo by to jaro , tady je to jak na konci světa...no zatim mame jen dohodle co jsem psala a v sobotu už jsme to oznamili Davidovim rodičum a ted doufam o vikendu že to řeknu i me rodině,tedy aspon tatovi.....co se stalo ani nevim , jen že tam bylo nějake vnitřni krvaceni,ale s nikym jsem nemluvila a je mi blby se Marušky ptat , přeci jen to špatně bere,oni jeste jak malej umřel tak darovali jeho organy a ted si řikaji že aspon jeho srdičko nějakemu jinemu mimi pomohlo a vlastně malej pořad žije...je to hruza ..ty jo to jste tada pěkny,jinak Janička už přišla na to jak se leze dopředu a tak mam po klidu ..pořad se snaži někam dostat a vzteka se že ji to jeste tak nejde...jinak dam to alby oznameni tak se koukněte , dělal ho mladej sam doma
17. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten sníh už je fakt na palici.Letos mi ta zima přijde nekonečná!Blbě se v to jezdí :fearful:
To je jasný taky bych se neptala jen jsem myslela jestli jste se o tom nebavili.Je to pěkný že darovali orgány.Vůbec si to neumím představit :frowning2: .
Oznámení je hezký,budeš mít svatební kytku jako je na něm?Co vám na to řekla tchýně?I když vy už jste spolu tak dlouho že to je jen formalitka co :wink: ?U nás se svatbou nic nezměnilo-zatím.Kde plánujete hostinu?
Taky jsem si chtěla udělat albíčko ale mám moc velké fotky a neumím je zmenčit.Snad se mi to někdy podaří.
My zítra zase vyrážíme na plavání.
17. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek