• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
ahojky no kytku zatim nevim ,nejak jsem nad tim nepřemyšlela ,hostinu mame v řičanech c čajovne hned po obřadu ...tchyni se orosili oči a pak řekla že doufa že bude mit volno -a pak mi napsala na skype že -konečně jsme se rozhoupali že už bylo na čase.....fotky mam taky velke a neumim je zmenčit proto tam mam pořad ty stare
18. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky japak se máte mi teď měli hoňku pokládali jsme plovoučku v obýváku a novej nábytek a sedajdu s konferenčákem, hafina byla špatná, tak s ní na veterinu, do toho ten exém takže zase skoro nespíme ani vnoci ani přes den :unamused: , ale byli jsme zase v solný jeskyni a bezva rovnou jsme si koupili permici na 10 vstupů :slight_smile: za týden nám bude, už 7 měsíců do 10kg a 80cm nám schází, už jen štipec :grinning: :grinning: malej se začal, už kulit tam a zpět pořádně na obě starny, takže dnes skončil pod sedajdou páč tam viděl kocoura :grinning: :grinning: a snaží se šoupat nohama a tahat se dopředu ručičkama, takže to budu mít asik za chvilku úplně po klidu a pořád ho budu od někud vymetat :grinning: :grinning: a co vy jak se máte a co prtískové něco jsem tu přečetla, ale nestíhám :sweat_smile: ,za chvilku přijde manža, tak zase zmizím mějte se zatím fajn a hezkej večer :wink:
18. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,dnes jsme měly zase docela náročný a uplakaný den.Jely jsme na plavání ale i tam to nebylo ono.Nebyla ve své kůži a kňourala tam ale už se dnes potápěly a to nebrečela.Příště půjdou pod vodu 2x.Když jsme přijely domů bylo to lepší ale já byla unavená z toho bečení jak kdybych skládala uhlí.Lucka má rýmu tak doufám že se nám k tomu nic nepřidá.
A jak to máte Irčo vy?Co Janička už nepláče?To už to máte docela naplánované co?Mě když jsme to plánovali připadalo že je toho hrozně moc a že musíme určitě na něco zapomenout.To jako tchýně když nebude mít volno tak nepůjde?
gedgitko tak to máte doma docela veselo.A to vám teda homeopatie nezabírá?Co si berete s sebou do jeskyně třeba náhradní oblečení?Děti tam lezou po zemi?My to jdeme omrknout v pondělí.Jak ti Denísek baští?Už přikrmujete?
18. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu z notasu, ale jen na skok :slight_smile: copak tu máme nového?
19. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,nic nového se tady neděje holky sem moc nechodí.Prosím tě 121 autobus k jeskyním nejede tak pojedeme 2O5.Ta sice nejezdí nízkopodlažní ale nějak to zvládneme.V 9.30 bys měla přistoupit na Budějovický ale buď tam raději o něco dřív.Ještě si písneme.
19. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva, to zvládneme :wink: jsem zvědavá jak se tam holkám bude líbit :slight_smile:
19. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jste tu někdo?
20. únor 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Akorát jsem sem nakoukla.Už máš PC?prosím tě kdy/kolikátého/ti chodí peníze od sociálky?
20. únor 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to nevím, někdy v půlce měsíce, asi 15...koukala jsem na ty autobusy, jede z Budějárny v 9.14, ty tam přijdeš nebo v něm přijedeš?
20. únor 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych v něm přijela ale nekoukala jsi na druhou stranu?od nás by měla vyjíždět v 9.23-stanice Zelený pruh směr Komořany.
20. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už je možná ten pozdější, ne?
20. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: ahojky jojo veselo to máme no hlavně si vem sebou jiný fusky aspoň u nás dostanemn mikrotenový návleky na fusky a dycky mám sůl, až uvnitř, jak tam prckové řádí a mimča hačaj na klínech maminám, většímu dítku určo náhradní oblečení, bo se tam válej na zemi v soli a nebo max na karimatkách teda aspoň v Letňanech joo, tak si to v po hezky užijte mi byli zase včera chodíme 1x týdně no zatím jsme zkusili mrkev, m+brambor, špenát+brambor a pak oboje+ kuřecí doma uvařený masíko a moc to nece jak řeknu papů mám ho s papulkou dokořán u hrudníku ale při plném kojení kojím max 8x denně a dr říkal, že kdyby mu ode mne jen mlíčko, už nestačilo papal by víckrát a moc nepřibíral a on má, už skoro 10kg :slight_smile:

do prčič nejdou mi smajlíci :frowning2:
20. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,tak tchyně asi pujde,ale ja jsem řikal aže je divna..neřewšim to jeji boj, je to jeji syn,tak napalnovane to celkem mame ,ale to je vše v te zimě se nikam nejede,tak snad to stihnem pak,ale tim že to mam v říčanech tak to je kousek a staršně se těšim až si vyzkoušim šaty , pokusim se sem pak dat fotku ..jinak Janička je ted uplně super, mam z ni radost a mnohem lepši naladu
jsem rada že jste v pořadku..
v pondeli zase jedu na budejarnu,ale slibila jsem šefovy že se stavim v praci...
20. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju za rady do jeskyně,snad se nám tam bude líbit-teda vlastně holkám :slight_smile: .Mě Lucka taky moc jíst nechce normální jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Kousíčky nechce polykat ale už by pomalu měla začít.Hlavně když někdo z nás jí tak ona se na to úplně klepe a bere nám to z ruky :grinning: .A žádný hubeňourek taky není tak to asi nebudu řešit co sní to sní :wink: :wink: .A jaký máte pokriky v léčbě?:slight_smile:
Hlavně že už máte věci alespoň naplánované to pak zvládnete.Ještě je dost času.Jaký máš vybraný šaty :dizzy_face: ?
20. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ještě si napíšeme ale mě jede 205 v těch 9.23 a to myslím že stihneme.Měly bychom tam být za 22min :grinning: když nebude mít zpoždění.Nebo možná bychom měly jet o jeden dřív co myslíš?
20. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: no není zač , já to nehrotím s tím příkrmem malej přibírá a je spokojenej a dr, ať si trhne je to můj prcek a já vím nejlíp co potřebuje na ty jejich percentilní tabulky a podobný blbyny se můžu vyprdnout :wink: náš malej na nás, už taky zírá, když jíme a natahuje ručičky někdy je mě ho, až trošku líto. No je to pár dní to měl fakt hnusný a teď se to zas hodně zlepšilo, ale prý je to normál, že je to jak na houpajdě, když se ty bordeli dostávaj ven postupně, snyd to bude ok, zatím na homeopatika reaguje, což je dobrý :wink:

iira: ahojky já měla na svatbě předloni z rodiny jen mladší ségru se synem, aspoň byl klid :slight_smile:)
20. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: mrkni mi do albíčka dala jsem Ti tam fotky jak to teď na těch homeopatikách vypadalo a vypadá i s popisem
20. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to má fakt mnohem lepší.Je mi ho líto musí ho to dost svědit.Tak držím palce ať už máte pokoj.
21. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak jak zítra? V 9.15 na Budějárně na té zastávce u polikliniky?
22. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu jen na skok, kdyžtak mi písni na mobil :wink:
22. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: jojo má to o hodně lepší den ode dne, teď se to už nezhoršuje, ale ok to není a svědí ho to asi dost bo nepomáhá, Zyrtec, Fenistil ani v kapkách a ni gel a teď má 2 dny nějaký nový homeopatika prý proti svědění, ale zatím se drbe dál občas míň, ale drbe ve středu jde na další konzultaci, tak jsem zvědavá co bude dál a ve čt asik zase do solný, tak se mějte zatím hezky
22. únor 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak zuby mam skoro uspěšně za sebou a ted mě jen čeka trhani 8 v pravo nahoře...fuj fuj bojim bojim ...šaty mam v oku ,ale nebyl čas si je zkoušet , ted už segra bude jezdit a hlidat malou a ja mužu zkoušet-ooooooooo těším se moc ..
23. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes v jeskyni to bylo pěkný.Malé hojky byly v pohodě.Nelince od Marti se toam líbilo moc.Baštila tam sůl jak o život :grinning: .
my máme doma veselo.Praskla nám voda ve zdi tak budeme muset sekat koupelnu :angry: .Doufám že to alespoň nebude moc.
Tak to budeš mít dobrý dobrý když budeš mít hlídání a klid na zařizování :slight_smile: .
23. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to je fajn že se vam tam libilo...s tou vodou už to tak fajn neni teda,tak snad to nebude tak strašny...no tak ono to s tim hlidanim źase tak nebude , znaš ty mlade holky dneska neni na ně spoleh a segra je strašně nespolehliva,ale da se dohodnout zkouška i v sobotu a to by se zase o malou mohl starat tatka,jinak jsem řikala že by mohli jezdit se mnou ...
24. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,máme buď rozbitý PC nebo nevím proč ale nejde mi se připojovat přes vifinu.Přes den se skoro vůbec nepřipojím.Co je u vás nového?Lucinka je teď docela hodná tak snad ji to vydrží.Ale špatně jí nechce baštit zeleninu.
24. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,holky spí vám děti v noci na bříšku?Lucka spala do teď na boku ale teď se začíná přetáčet na bříško.Nejdřív řve a začne se zvedat a pak někdy usne.
25. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , jo Jana mi začala taky spat na bříšku,ale už je to dele asi 3tydny ,jen občas jak ma těžkou peřinku tak se nemuže otočit a pak mě budi,ale jinak dobry..už lezem...
25. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je šikovná a líbí se jí to?Lucka to na bříšku ještě neumí.Teda dneska je venku jako na jaře.Tak vyrazíme na prochajdu.Ani jsi nepsala jaké je to centrum u vás?Chodíš tam s Janičkou?
25. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ve věžičce jsme byly , je to tam taky dobre ta pani co to tam vede s nima i cviči tak je to sranda.
26. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych taky chtěla chodit s Luckou cvičit ale všechno cvičení je ve středu a to máme plavání ale možná nám pokračování kurzu dají jiný den..
26. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek