Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
matru
26. únor 2009
Holky čau, jsem tu zase na skok, ale už snad během víkendu budu pořád 🙂
majkeela
26. únor 2009
Holky omlouvám se, že vám sem lezu, ale hledám maminku, která by chtěla začít při MD pracovat. Jedná se o výuku angličtiny pro děti. Můžete mrknout sem http://www.helendoron.cz/index.php?stred=spolup.... Pokud by vás to zajímalo a hovoříte dobře anglicky, písněte mi do IP a napsala bych bližší info. Místo výkonu práce je Praha 6.
matru
26. únor 2009
díky za info, já bych ale spíš potřebovala tu výuku pro sebe 😃 😉
masacekautor
26. únor 2009
Tak se těším Marti že si tu budu moct s tebou psát.Holky sem moc nechodí 😞 .
Já jsem na tom podobně.Sama bych potřebovala výuku 😉 .
matru
26. únor 2009
no já už se taky těším, byla to hrůza bez PC 😞
Nelinka ted usnula, hurá, už jsem myslela že nezabere...tak jdu taky zalézt, dobrou 😉
masacekautor
27. únor 2009
tak dneska bylo venku zase pěkně.My jsme jezdily asi 2hod a Lucka skoro celou dobu spala :-N .To už se moc často nestává.i víkend má být teplý.Zítra se mi vrací Kačka z hor 😃 -prý mají asi metr sněhu.My pojedeme na hory až v dubnu tak snad už bude po sněhu.Když nelyžuju tak ho nemusím :-| .
matru
28. únor 2009
Ahojky, tak mám počítač 🙂 hurá!
Kačenka přijela z hor, měli se moc dobře, perfektně si zalyžovala.já ted vybaluju a budu prát a žehlit, je to hromada. 😞 Nelinka chodí, udělá 2 kroky a spadne a znova 🙂 už 2 dny nechtěla jíst a dneska jksem jí dala bublaninu a lipánek a všechno snědla, asi už chce normální jídlo, sice se mají tvarohy dávat až po roce, ale Kačka je jedla od 6 měsíců a žádný problémy s ledvinama ani nic jiného neměla, tak začneme postupně, jednou za týden a budeme postupně přidávat 🙂
co vy, co dělate?
masacekautor
28. únor 2009
Tak hurá 🙂 .my byli v poledne na obědě v pizzerii.Lucka to vydržela a byla hodná.Teď jsme kopali koupelnu.Hrůza.Takový binec.Zničená půlka koupelny ale už jsme závadu našli.Teče to docela dost.Kačka se už taky vrátila a naplnila mi koš prádlem ]-( .
Já bych to jídlo taky tak moc neřešila.Dávám Lucce taky věci co by ještě jíst neměla třeba jogurt..Holky jedly třeba pribiňáky od 4měsíců a nic jim není :-N .
masacekautor
28. únor 2009
Zase Lucka v noci byla každou chvíli vzhůru.Vždycky se někam zapasuje nebo si pořád stoupá 😞 .Takže jsem každou chvilku vzhůru 😞 a otáčím ji nebo pokládám.
matru
1. bře 2009
Ahojky, Nelinka spala dnes do 9 🙂 co budete dělat? Nám přijdou rodiče na fondue, tak to jdu nachystat 🙂 zatím pa 🙂
masacekautor
1. bře 2009
Ahoj my měli návštěvu ségry.Teď Lucka spadla na stolek a má pod okem modřinu jak hrom.Ještě že nejdeme k doktorovi.Je to hrozný pořád někde padá protože si stoupne a klidně se pustí.Musí ít pořád někoho za zády.Asi ji tp bolelo protože teď sedí a hraje si.
Jak se vám povedly fondue?Co čokoládový měli jste?
matru
1. bře 2009
Jo to znám, Neli talky pořád padala, ted už je to lepší, už stojí krásně bez držení 🙂 fondue byly fajn, ale dělali jsme sýrové a pak masíčka, čoko necháme na příště, až bude oslava Kačenčiných narozenin 🙂
zítra má být 10 stupnů, tak se těším, že nepůjdeme tak nabylený ven 🙂
gedgitka.a
1. bře 2009
ahojky holky tak co je nového nám volali, že 6.4. začínáme plavčit, už se s kámoškou těšíme 🙂
gedgitka.a
1. bře 2009
matru: krmíš ještě Bebou? já vyhodila 215kč za 2 Bebu, že z ní budu dělat malýmu kaši včera jsem ji rozdělala a udělal kaši ze 3 těch malých odměrek a malej to nechce dokonce se mi po tom prvně poblinkal a i při jídle dělal takový to blé blé jakoby se měl zalknout, tak nevím co s ní je čerstvě včera večer rozdělaná pixla a je mi líto to vyhodit přece jen to nestálo 10kč a moje kámoška krmí Nutrilonem a druhá taky ještě plně kojí 😞 nechtěla bys ji pro malou svezla bych Ti ji někam třeba na metro
masacekautor
1. bře 2009
Lucka se právě pořád pouští a to moc dobře nestojí.Snad se alespoň trochu začne bát.
Tak že bych zítra vytáhla golfky když má být takhle hezky 😉 ?Snad už to počasí vydrží 🙂 .
gedgitka.a
1. bře 2009
masacek: ahojky co Ty a Beba nechtěla bys ji 😕 fakt je mi líto ji vyhodit :-S

už, aby tu bylo jaro co holky nám se, už malej do hlubokýho kočárku nevejde a sporťák na ten je zima a malej je lenoch na hačí sice už krásně dělá kululů na obě strany a lovím ho po dece, ale hačí sám ještě nee, už vidím jak si rovnou stoupne nebo poleze dřív než bude hačat :-N
matru
1. bře 2009
Gedgitko:děkuju za nabídku, ale nám ted bylo 10 měsíců a měly bychom přejít na Bebu 3, dodělám jen tuhle krabici, ale Lucinka má taky Bebu, tak jestli Martina nebude chtít 🙂
zítra taky pojedeme golfkama, Mart nepůjdete na prochajdu odpo? chystám se do parku k televizi...
gedgitka.a
1. bře 2009
matru: aha, Marti jsem se tu ptala, ale asik nejni u compu, tak třeba písne zítra je mi líto ji vyhodit, když už stála penízky a malej ji nee 😢 navíc se mi začlo dělat zase dost mlíka, takže malej ani nestíhá odpíjet moje po příkrmu x-) tak zatím pá prďa vyvádí jdem uspávat :-N
masacekautor
2. bře 2009
Ahojky,dnes jsme spaly až do 7.30-vyjímečně 🙂 .Ven Marti určitě půjdeme tak se k vám rádi přidáme.V kolik by jste šly ven?
gedgitko taky ještě dost kojí ale BEBU si od tebe vezmu ráda.Tak vymysli jak bychom se sešly.
iira
2. bře 2009
ahojky holky tak jsme se vratili z naročneho vikendu,ale bylo to super.Z Janičky se stala na 2 dny komtesa a spali jsme na zamku.Od mladeho z rodiny je jedna tetička hraběnka a patři ji zamek Doudleby..bylo to tam moc krasne a v sobotu před odjezdem jsem Janičce našla 1 zub ma ho v pravo dole a hned už vedle se ji klube druhej ....jakpak se mate?
masacekautor
2. bře 2009
Tak to jste se měli skoro královsky 🙂.Kde to je to neznám?
my nemáme stále žádný zub 😞 ale protivka je tak možná že už brzy bude.i když to už si říkám od 4.měsíců že je protivná kvůli zubům 😃 a nic.Dnes se chystám poprvé s malý kočárkem-golfky tak snad se jí to bude líbit.
gedgitka.a
2. bře 2009
masacek: písla jsem ti do vzkazíku founík, tak se ozvi a domluvíme se kde a co a jak ju dobrou jdu uspávat prďu 🙂
masacekautor
2. bře 2009
Teda já měla dnes náročný den i uspávání.Lucka vůbec nemohla usnout už měla zavřené oči a stále vstávala a lezla pryč.Nakonec jsem ji asi po hod a půl a asi po 3.měsících uchovala 8-( .
gedgitko jak uspáváš malého?a jak ti papká zeleninku?Lucka jedla docela pěkně ale poslední dobou sní jen pár lžiček a dost :-x .Chce jen ode mne.Nevím jak ji to naučit.Někdo mi radil že ji mám 3dny dávat jen od sebe a pak znova najet na zeleninu 😉 .¨Jenže nevím jestlibudu mít dost mléka na celodenní kojení.Kdeže jsou moje nalitá psra 😕
masacekautor
3. bře 2009
Holky kde se touláte že sem nechodíte ]-( ?Já jdu zítra na kontrolu tak snad se zbaví té své ozdoby!Tak pěkný večer 😃 😃 😃 .
gedgitka.a
3. bře 2009
masacek: ahojky no vlastně nijak on si vždycky po vykoupání hraje, pak usne většinou v křesýlku, tak na 30-40 minut a usíná mi na noc, až když jdu spát s ním to, už se v postely točí na bok ke mě chytne si mě ručičkou a usne a já ho pak většinou kolem 22-23 hodiny přendám do postýlky teď poslední asi 4-5 dní papů na oběd celej příkrm no asi půlku malý skleničkyod Hippu dnes měl cuketu s bramborem + mu do toho dávám kuličku doma vařenýho kuřecího masíka a dnes dokonce snědl i všechnu kašičku, ale tu mu taky zatím dělám místo ze 100ml vody jen z 50ml a přidávám mu do ní trochu ovoce ze sklenky od Hippu a je spokojenej, ale mám i dost mlíčka pořád, takže pak se ještě napapá ode men a krom toho ještě tak 5x za den kojím a malej je vpoho dokonce i trošku déle, už spinká vydrží tak 3,5-6 hodin a i papá už po delších intervalech, včera přes den nepapl skoro 6 hodin bo po rehabce chrněl jak zabitej a pak snědl celej příkrm a ještě bumbal 5 minut ode mne 😃
masacekautor
3. bře 2009
Tak to je pašák 🙂 .Já zatím na noc ještě kaši nedávám.Zatím jen kojím 😉 .Mě radily že ji mám několik dnů dávat stejné jídlo aby ji zachutnalo že nemají rádi často změny.Tak to zkusím.Mixuješ to malému?Máte chodítko?
gedgitka.a
3. bře 2009
malému rozmixnu to masíko do sklenky od Hippu a šmakuje mu to nejradši má mrkev+ brambor a do toho to kuřecí masíko, ale dnes snědl i cuketu s bramborem, když mu do toho dávám to doma vařené masíko to mám uvařené, mixnuté a udělané do kuliček v mrazáku a dycky vyndám a dám s příkrmem ohřát má tu skelnku, tak na 2-3x a pak má změnu a vpoho a kaši taky tu má teda nemléčnou rýžovou a dycky mu do ní dám trochu ovoce a taky ok zeleninku papá po troškách, tak 2-3 týdny a kaši asi 5 den a je vpoho. Chodítko nee ani ho nebudu pořizovat prý je to nezdraví na vývoj, koupila jsem mu jen takový to co se ho chytne a jde s oporou o něj, ale ne to sedací to nee
gedgitka.a
3. bře 2009
no nic Marti jdu přenést prďu do ložnice nakojím ho a půjdem hají, teda doufám, že nebude chtít řádit hihi tak zatím pá a dobrou a písni pak jak s tou Bebou pá
masacekautor
4. bře 2009
Dnes jsem byla na kontrole a hurááááááááááááá už neusím nosit korzet a můžu sedět 😃 .
gedgitko co pátek kolem kolem 13h třeba Budějivická?Od kud vlastně pojedeš?
gedgitka.a
4. bře 2009
jééé, tak to móóóc gratuluju 😉 ve 13hod. v pátek na Budějárně to bude ok sednu tu na metro C Střížkov 😉 tak já s tím budu počítat na pevno ju a kdyby něco, tak mi písni na founa, že nemůžeš nebo tak ju, dostanu se na comp ještě, tak zítra do večera, ale v pátek, už nee, tak kdyby si nějak na rychlo nemohla písni mi na founa ju 😉

Začni psát odpověď...

Odešli