• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Holky čau, jsem tu zase na skok, ale už snad během víkendu budu pořád :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, že vám sem lezu, ale hledám maminku, která by chtěla začít při MD pracovat. Jedná se o výuku angličtiny pro děti. Můžete mrknout sem http://www.helendoron.cz/index.php?stred=spoluprace_2.php. Pokud by vás to zajímalo a hovoříte dobře anglicky, písněte mi do IP a napsala bych bližší info. Místo výkonu práce je Praha 6.
26. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za info, já bych ale spíš potřebovala tu výuku pro sebe :grinning: :wink:
26. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se těším Marti že si tu budu moct s tebou psát.Holky sem moc nechodí :frowning2: .
Já jsem na tom podobně.Sama bych potřebovala výuku :wink: .
26. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už se taky těším, byla to hrůza bez PC :frowning2:
Nelinka ted usnula, hurá, už jsem myslela že nezabere...tak jdu taky zalézt, dobrou :wink:
26. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska bylo venku zase pěkně.My jsme jezdily asi 2hod a Lucka skoro celou dobu spala :sweat_smile: .To už se moc často nestává.i víkend má být teplý.Zítra se mi vrací Kačka z hor :grinning: -prý mají asi metr sněhu.My pojedeme na hory až v dubnu tak snad už bude po sněhu.Když nelyžuju tak ho nemusím :unamused: .
27. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám počítač :slight_smile: hurá!
Kačenka přijela z hor, měli se moc dobře, perfektně si zalyžovala.já ted vybaluju a budu prát a žehlit, je to hromada. :frowning2: Nelinka chodí, udělá 2 kroky a spadne a znova :slight_smile: už 2 dny nechtěla jíst a dneska jksem jí dala bublaninu a lipánek a všechno snědla, asi už chce normální jídlo, sice se mají tvarohy dávat až po roce, ale Kačka je jedla od 6 měsíců a žádný problémy s ledvinama ani nic jiného neměla, tak začneme postupně, jednou za týden a budeme postupně přidávat :slight_smile:
co vy, co dělate?
28. únor 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hurá :slight_smile: .my byli v poledne na obědě v pizzerii.Lucka to vydržela a byla hodná.Teď jsme kopali koupelnu.Hrůza.Takový binec.Zničená půlka koupelny ale už jsme závadu našli.Teče to docela dost.Kačka se už taky vrátila a naplnila mi koš prádlem :angry: .
Já bych to jídlo taky tak moc neřešila.Dávám Lucce taky věci co by ještě jíst neměla třeba jogurt..Holky jedly třeba pribiňáky od 4měsíců a nic jim není :sweat_smile: .
28. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zase Lucka v noci byla každou chvíli vzhůru.Vždycky se někam zapasuje nebo si pořád stoupá :frowning2: .Takže jsem každou chvilku vzhůru :frowning2: a otáčím ji nebo pokládám.
28. únor 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Nelinka spala dnes do 9 :slight_smile: co budete dělat? Nám přijdou rodiče na fondue, tak to jdu nachystat :slight_smile: zatím pa :slight_smile:
1. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj my měli návštěvu ségry.Teď Lucka spadla na stolek a má pod okem modřinu jak hrom.Ještě že nejdeme k doktorovi.Je to hrozný pořád někde padá protože si stoupne a klidně se pustí.Musí ít pořád někoho za zády.Asi ji tp bolelo protože teď sedí a hraje si.
Jak se vám povedly fondue?Co čokoládový měli jste?
1. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to znám, Neli talky pořád padala, ted už je to lepší, už stojí krásně bez držení :slight_smile: fondue byly fajn, ale dělali jsme sýrové a pak masíčka, čoko necháme na příště, až bude oslava Kačenčiných narozenin :slight_smile:
zítra má být 10 stupnů, tak se těším, že nepůjdeme tak nabylený ven :slight_smile:
1. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak co je nového nám volali, že 6.4. začínáme plavčit, už se s kámoškou těšíme :slight_smile:
1. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru: krmíš ještě Bebou? já vyhodila 215kč za 2 Bebu, že z ní budu dělat malýmu kaši včera jsem ji rozdělala a udělal kaši ze 3 těch malých odměrek a malej to nechce dokonce se mi po tom prvně poblinkal a i při jídle dělal takový to blé blé jakoby se měl zalknout, tak nevím co s ní je čerstvě včera večer rozdělaná pixla a je mi líto to vyhodit přece jen to nestálo 10kč a moje kámoška krmí Nutrilonem a druhá taky ještě plně kojí :frowning2: nechtěla bys ji pro malou svezla bych Ti ji někam třeba na metro
1. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucka se právě pořád pouští a to moc dobře nestojí.Snad se alespoň trochu začne bát.
Tak že bych zítra vytáhla golfky když má být takhle hezky :wink: ?Snad už to počasí vydrží :slight_smile: .
1. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: ahojky co Ty a Beba nechtěla bys ji :fearful: fakt je mi líto ji vyhodit :confounded:

už, aby tu bylo jaro co holky nám se, už malej do hlubokýho kočárku nevejde a sporťák na ten je zima a malej je lenoch na hačí sice už krásně dělá kululů na obě strany a lovím ho po dece, ale hačí sám ještě nee, už vidím jak si rovnou stoupne nebo poleze dřív než bude hačat :sweat_smile:
1. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedgitko:děkuju za nabídku, ale nám ted bylo 10 měsíců a měly bychom přejít na Bebu 3, dodělám jen tuhle krabici, ale Lucinka má taky Bebu, tak jestli Martina nebude chtít :slight_smile:
zítra taky pojedeme golfkama, Mart nepůjdete na prochajdu odpo? chystám se do parku k televizi...
1. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru: aha, Marti jsem se tu ptala, ale asik nejni u compu, tak třeba písne zítra je mi líto ji vyhodit, když už stála penízky a malej ji nee :cry: navíc se mi začlo dělat zase dost mlíka, takže malej ani nestíhá odpíjet moje po příkrmu :dizzy_face: tak zatím pá prďa vyvádí jdem uspávat :sweat_smile:
1. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,dnes jsme spaly až do 7.30-vyjímečně :slight_smile: .Ven Marti určitě půjdeme tak se k vám rádi přidáme.V kolik by jste šly ven?
gedgitko taky ještě dost kojí ale BEBU si od tebe vezmu ráda.Tak vymysli jak bychom se sešly.
2. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsme se vratili z naročneho vikendu,ale bylo to super.Z Janičky se stala na 2 dny komtesa a spali jsme na zamku.Od mladeho z rodiny je jedna tetička hraběnka a patři ji zamek Doudleby..bylo to tam moc krasne a v sobotu před odjezdem jsem Janičce našla 1 zub ma ho v pravo dole a hned už vedle se ji klube druhej ....jakpak se mate?
2. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste se měli skoro královsky :slight_smile:.Kde to je to neznám?
my nemáme stále žádný zub :frowning2: ale protivka je tak možná že už brzy bude.i když to už si říkám od 4.měsíců že je protivná kvůli zubům :grinning: a nic.Dnes se chystám poprvé s malý kočárkem-golfky tak snad se jí to bude líbit.
2. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: písla jsem ti do vzkazíku founík, tak se ozvi a domluvíme se kde a co a jak ju dobrou jdu uspávat prďu :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda já měla dnes náročný den i uspávání.Lucka vůbec nemohla usnout už měla zavřené oči a stále vstávala a lezla pryč.Nakonec jsem ji asi po hod a půl a asi po 3.měsících uchovala :rolling_eyes: .
gedgitko jak uspáváš malého?a jak ti papká zeleninku?Lucka jedla docela pěkně ale poslední dobou sní jen pár lžiček a dost :zipper_mouth: .Chce jen ode mne.Nevím jak ji to naučit.Někdo mi radil že ji mám 3dny dávat jen od sebe a pak znova najet na zeleninu :wink: .¨Jenže nevím jestlibudu mít dost mléka na celodenní kojení.Kdeže jsou moje nalitá psra :fearful:
2. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kde se touláte že sem nechodíte :angry: ?Já jdu zítra na kontrolu tak snad se zbaví té své ozdoby!Tak pěkný večer :grinning: :grinning: :grinning: .
3. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: ahojky no vlastně nijak on si vždycky po vykoupání hraje, pak usne většinou v křesýlku, tak na 30-40 minut a usíná mi na noc, až když jdu spát s ním to, už se v postely točí na bok ke mě chytne si mě ručičkou a usne a já ho pak většinou kolem 22-23 hodiny přendám do postýlky teď poslední asi 4-5 dní papů na oběd celej příkrm no asi půlku malý skleničkyod Hippu dnes měl cuketu s bramborem + mu do toho dávám kuličku doma vařenýho kuřecího masíka a dnes dokonce snědl i všechnu kašičku, ale tu mu taky zatím dělám místo ze 100ml vody jen z 50ml a přidávám mu do ní trochu ovoce ze sklenky od Hippu a je spokojenej, ale mám i dost mlíčka pořád, takže pak se ještě napapá ode men a krom toho ještě tak 5x za den kojím a malej je vpoho dokonce i trošku déle, už spinká vydrží tak 3,5-6 hodin a i papá už po delších intervalech, včera přes den nepapl skoro 6 hodin bo po rehabce chrněl jak zabitej a pak snědl celej příkrm a ještě bumbal 5 minut ode mne :grinning:
3. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je pašák :slight_smile: .Já zatím na noc ještě kaši nedávám.Zatím jen kojím :wink: .Mě radily že ji mám několik dnů dávat stejné jídlo aby ji zachutnalo že nemají rádi často změny.Tak to zkusím.Mixuješ to malému?Máte chodítko?
3. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
malému rozmixnu to masíko do sklenky od Hippu a šmakuje mu to nejradši má mrkev+ brambor a do toho to kuřecí masíko, ale dnes snědl i cuketu s bramborem, když mu do toho dávám to doma vařené masíko to mám uvařené, mixnuté a udělané do kuliček v mrazáku a dycky vyndám a dám s příkrmem ohřát má tu skelnku, tak na 2-3x a pak má změnu a vpoho a kaši taky tu má teda nemléčnou rýžovou a dycky mu do ní dám trochu ovoce a taky ok zeleninku papá po troškách, tak 2-3 týdny a kaši asi 5 den a je vpoho. Chodítko nee ani ho nebudu pořizovat prý je to nezdraví na vývoj, koupila jsem mu jen takový to co se ho chytne a jde s oporou o něj, ale ne to sedací to nee
3. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic Marti jdu přenést prďu do ložnice nakojím ho a půjdem hají, teda doufám, že nebude chtít řádit hihi tak zatím pá a dobrou a písni pak jak s tou Bebou pá
3. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsem byla na kontrole a hurááááááááááááá už neusím nosit korzet a můžu sedět :grinning: .
gedgitko co pátek kolem kolem 13h třeba Budějivická?Od kud vlastně pojedeš?
4. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to móóóc gratuluju :wink: ve 13hod. v pátek na Budějárně to bude ok sednu tu na metro C Střížkov :wink: tak já s tím budu počítat na pevno ju a kdyby něco, tak mi písni na founa, že nemůžeš nebo tak ju, dostanu se na comp ještě, tak zítra do večera, ale v pátek, už nee, tak kdyby si nějak na rychlo nemohla písni mi na founa ju :wink:
4. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek