• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
jo a na ty ouška zkus Framykoin mastičku, to pomáhá :wink:
20. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To už jste kus ženský.Tak jaká byla noc holky?
21. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Framykoin vím že se dává ale já ho nemám a doktorka mi ho nenapsala.Lucka usnula včera ve 22h a ještě spí.Někdy chrupká jak šípková Růženka.Měly jste teplotu?
21. říj 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to Ti teda fakt krásně spinká :slight_smile:
Večer měla horečku, dala jsem jí Panadol a kleslo to, ráno měla 37, tak snad už to bude dobrý, ale má zarudlej ten vpich...radši ještě budeme doma....a dnes jí dám první příkrm-mrkvičku, na lžíci to bude asi boj :slight_smile: a už pije čaj z lahvičky, ale chutná jí jen od Hippu jablko- medunka, ale aspon něco :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taj jak se mate?ja nějak nestiham se tady stavit na kus řeči,mala mela po očkovani teplotu a byla strašně protivna a jeste jsem hlidala kamaradovi 3,5l chlapečka a za chvilku frčim do Prahy na budějarnu za tatkou do prace...dohodl si rande s kamaradkou a chce se pochlubit malou...
21. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám, že to očkování nesedne skoro nikomu :frowning2:
tatínkové se musej chlubit sváma holčičkama to je jasný :slight_smile: my se taky chlubíme, každej totiž máme to nejkrásnější dítě na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je jasný :slight_smile:
21. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To očkování nic moc.My jsme taky raději nechodily ven aby něco nechytla.Malá mi v noci spí fekt pěkně ale přes den dost brečí pořád.tak jsem zvědavá jak budete chtít něco jiného než mléko.jo jo to známe chlubit se čístým hodným usměvavým miminkem. to oni taťkové radi.
21. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím úspěch, dala jsem jí mrkvičku, snědla čtvrt skleničky a ještě by si dala, ale nechci to na poprvé přehánět...a lžičkou nám to šlo, hurá :slight_smile:
Venku je krásně, to se mi teda nechce sedět doma, mno uvidíme, jestli na chvilku nevyrazíme, ted je bez teploty, ale trošku mrzutější...
21. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no to je skvěle že ti takhle papa, mi začli davat do mlička kašičku a jen co se mala naji tak se do 5 minut pokaka a dneska nemohla usnout jak prděla a mam pocit že ji boli bříško a to tu kaši ma jen polovični davkovani....
21. říj 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To se máte že už můžete přikrmovat už se na to taky těším.My dnes byly v mé práci na oslavě.Lucinka byla docela hodná ale moc dlouho jsme tam nevydržely.Teď Lucík usnula tak můžu psát.Tak vám přeju klidnou noc.
21. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim jestli je to až tak dobre, mam pocit že ji ta kaše neděla dobře, ale uvidim a pokud se to bude zitra večer opakovat tak toho necham a začnu později
21. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tohle ještě nevím ale říká se že po té umělé stravě bývají větry a bolí bříško.Tak uvídíš.Já si říkám že bych si taky měla koupit mléko na dokrmování kdybych najednou ztratila mléko ale nevím jaké.Co dáváte vy holky?
22. říj 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,já jenom kojím, jiné mléko nedáváme, máme dost vlastní výroby :slight_smile:
Byla jsem celé dopo s Kačkou na ortodoncii, budeme mít rovnátka :frowning2:
22. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky ještě kojim , ale kolem 4 měsíce mala začla blbnout a musim od te doby přikrmovat .Davat ji Bebu hypoalergení tak už je zvykla
matru-to se spravi neboj
22. říj 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já byla celý den v práci.chodím tam je občas zaučovat za sebe ale měli tam nějaký problém.taky zatím jiné mléko nepotřebujeme ale co kdyby.dneska je pěkná zima co?
22. říj 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iira: začala blbnout, že nechce od tebe pít nebo jí to nestačí? já mám zatím mléka až dost, vynechávám ted polední kojení a dávám mrkev a mlíko mi teče proudem :slight_smile:
Je tam zima hrozná a brzo tma a v neděli se posune čas a bude to ještě horší :angry:
22. říj 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na tu změnu času se vůbec netěším.To bude strašně krátký den.matru buď ráda já mám někdy pocit že nemám žádné mlléko ale hlady nebrečí tak ji to asi stačí.a odstříkáváš?A jak baštíte jinou stravu?
22. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru.-no mě se nezdalo že by ji to nestčilo , neplakala nic a kojila jsem norm.p 3h , ale doktorka řekla že malo tloustne a dala jsem ji UM, no a ted už to tak dělame měsíc a už ode mne nechce ...cucne si jen tak aby se neřeklo, tluče do mě ručičkama a pláče,.Ranní kojeni ješte jde, ale přes den nic moc....uplně ti zavidím , ale už jsem se s tim smířila a nejsem už s toho smutna...hlavně že je mala spokojena.. :slight_smile:
22. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,můžete mi poradit čím mažete pusinku holkám?Když Lucka dudá dudlík je celá oslintaná a dělá se ji vyrážka.
23. říj 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: my pusu moc nemažem, ale zkus calciovku nebo bepanthen....a na zadeček mi ted poradili v lékárně Sudocrem, má po něm krásně hebkej zadeček :slight_smile:
A s tím mlékem nevím proč ho mám tolik, já jsem zvyklá hodně pít a i docela dost jím, polévky a tak a ještě piju ten čaj pro kojící, ale to spíš proto, že je tam fenykl, aby Neli nebolelo bříško a fakt s tím nemáme problém...my akorát ted blbě spíme v noci, dříve spala celou noc, pak se budila jednou a ted klidně i třikrát, hlad ale nemá, jen si chce dumlat prso a být s námi, u sebe usne jen večer po koupání a když se vzbudí, nechce tam být, potvůrka....
23. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě hrozně bolej záda a za krkem, objednala jsem se příští středu na masáž, tak jsem zvědavá, jestli to pomůže :wink:
23. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...
matru-bud rada , co mam řikat já :frowning2: je teda prava že si ode mne aspon cucne, ale rano si ještě da normalně, ale pak už dokrmuji.No je pravda že ja jsem nikdy moc nepila a ted to dost flákám-zkusim se zase nalejvat jak žok a uvidím
jinak mi teda mame taky dudlik , ale vyražka se nam neděla, ale ten bepanthen mame na zadeček když něco a je super, jinak použivam rybylku a ta nam taky vyhovuje a neni tak draha jako jiny mastičky
23. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to pití určitě udělá hodně :wink: Rybilku máme taky, je výborná na červený zadek, jinak jí ale nedávám, moc nevoní, ten Sudocrem ja moc příjemnej a stál 75 a je ho hodně, určitě tak na 3 měsíce i víc...
23. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to mlíko je výborný, že nemusím nic kupovat a chystat, ale nevím co s ním pak budu dělat....asi zavolám do Madety kolik berou za litr a budu v balíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to určitě a hlavně ma Nelinka mnamku, někdy je mi to lito,ale snažim se , tak aspon že si jeste da -to mě uklidnuje ...
23. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru-odkud jsi?
23. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Budějárny
Nebud smutná, aspon, že má trochu mlíčka od tebe...spousta holek dávno nekojí, některé nechtějí i když mléko mají, to nechápu...no je to každého věc
23. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vím už jsem se s tim smířila, ale vždycky když si s někym takhle povídam mi to přijde děsně líto a ja tak rada kojila tu svou ještěrku ....když jsi z budějarny tam pry v DBK ma byt něco proo maminky s dětmi?nevíš o tom?
23. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ve druhém patře je koutek s kavárnou, jmenuje se Myšákov, je to tam docela dobrý...není to moc vidět, je to schované za krámkem s dětským oblečením....můžeme se tam třeba sejít, až budeš mít cestu naším směrem :slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru -určitě , koukala jsem že holky ze 4 tam chodi taky, ale oni maji větší prcky
myslim že by jsme se mohli dohodnout i s masackem -Lucinka je super a když vy to mate od sebe kousek tak a ani tam daleko , občas jezdim s malou na budějarnu za tatkou
23. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek