• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Neli usnula, tak jdu taky zalézt, dobrou :slight_smile:
10. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak dnes jsme jen kojily a spala líp než po kaši.Chystala jsem se s Luckou k psychologovi s tím její brekem ale teď se docela uklidnila a docela si začala i trochu sama hrát.Sice leze pořád někam kam nesmí ale je to lepší.Tak snad se to bude jen zlepšovat.
Plavání je škoda ale to nás potká každého že budeme chybět.Dnes máme říct jestli budeme chodit dál že?Tak to zkusím domluvit na dopoledne když to půjde.I za Vás jestli to nevadí.Až přijdem tak písnu :slight_smile: .
11. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,no ja bych šla,ale zase hlidam sousedce holku,ona jak je ted těhotna tak jak jezdi po DR.tak mi tady malou nechava,no a jelikož jezdi až do motola tak mam hlidani na cely den...Jinak si představte že Jana mi už 2 noci spala bez vzbuzeni od 19:30-7:30h jsem uplně čuměla.....jinak je fakt že ja když Janě dam večer mliko a nebo kaši tak je to uplně stejne....
11. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo tak to je paráda s tím spaním :slight_smile:
Marti užijte si plavčo a pak písni, co bylo :wink:
Nelinka šíleně kašle, bojím se, že skončíme s antibiotiky a nebudeme plavat ani příště :frowning2:
11. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
super to je,ale řekla bych že to nebude trvat dlouho.Holky koukam že vas klati sama nemoc?!Fakt se těšim až se sejdem,sousedka už zase prudila,jeste že mala usnula a jsme aspon v klidu doma...holky co mate pro holky na hrani za hračky?Jo a sedi vam?Jana leze ,ale nechce si sednout,...
11. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsem doma,plavání dnes bylo prima.Lucinka měla dobrou náladu tak ani já jsem se moc nahonila.Byly jsme tam s Martinou a ještě nové miminko.Půlměsíční chlapeček.Samík taky nebyl plavat.Potápěly jsme se dnes 3x a docela jim to šlo.Jak říkám Lucka byla v pohodě tak jsem si to užila i já.Posledně to bylo pro mě šílený.
A dáváš něco na kašel?Kačka má taky kašel?Snad se vám to podaří vyléčit bez antibiotik.Kdy jdete na kontrolu?
Ira:mě Lucka leze jak drak,stoupá si všude ale taky nesedí.Občas ze stoje spadne do sedu ale úmyslně ne!!!
11. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že se vám to líbilo, snad už příště půjdeme taky :slight_smile: kašle hrozně a tečou jí nudle proudem, možná je to dobře, že to z ní vylítá a bude pokoj,do dneška jsem dávala stoptussin a dnes jsem začala Mukosolvan, tak snad to zabere, antibiotika nechci!Určitě zhubla a je bledá, ale to je po těch horečkách vždycky.Je to hrozný furt sedět doma, už aby to bylo za námi....
11. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tam byl půlměsíční chlapeček??? to snad se ani nesmí, ne???
11. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeskyn jsem zatím neobjednala, uvidím zítra, abych to pak zase nerušila...
11. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo paní říkala že je mu 6.měsíců a týden.Plavání je od 6.měsíců.Je to takový váleček a klidné miminko.Prakticky jsme tam dělaly to samé jako posledně s malými obměnami.Důležitý je signálek a ostatní Vám neuteče.
Jeskyň nechám na tobě jak budete moct.To bude Nelinka jak nitka.Už aby bylo sluníčko a mohly jste ven.Doma je otrava a kor pro Vás když jste pořád někda byly.
11. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je ale půlroční :wink: a né půlměsíční, proto se mi to zdálo divný :grinning:
signálek zvládáme v pohodě, tak snad nám nic nebude chybět :wink:
pokud nedostaneme zítra antibiotika, tak to objednám na pondělí, prospěje jí to, ale nesmí mít teploty, ten kašel počítám bude pár dnů trvat...
11. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koupila jsem tu kartu do jarmarku, budeme mít slevy na obídek :wink:
11. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak jsme dnes byli mrknout na moto výstavě, cinkla jsem kolegovi donesl mi firemní kartičky a šly jsme tam na novinářskej den, bo mezi lidima s kočárkem se drát nee šla jsem s mrňouskem, manžou a tchýňkou a nic tam není :unamused: jediný, že jsem vylezla na náš Aprilia stánek a zrovna šéfovi podepisoval Pešek modely motorek, tak jsem Pešana poprosila jestli by se vyfotil s mým manžou a prďou, tak maj foto na památku :grinning:

zítra ráno frčím s malým zase k homeopatovi páč se malej zase vysypal a neustále se škrábe poslední 3 dny skoro nespíme :cry: a do toho jsem jela včera na sídliště sbírat naší 86let babí páč se jí udělalo blbě a sekla sebou u pošty na chodník, prostě děsný dny :confounded:

ale koukám, že u vás taky nic moc samá nemoc a teploty :frowning2:
11. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,už ty bacili někam vyžentě...gedgitko-vubec vam to nezavidim , sousedka maji s holkou taky exem a je to děsny..
12. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedgitko, to je trápení, vid, tak držíme palečky, at vám dr. pomůže...u nás se to pomalu začíná vylepšovat, Nelinka spala celou noc a ani nekašlala :slight_smile: ale musím říct, že takhle blbou chřipku jsme ještě nemělůi a začínám uvažovat, že se příští rok necháme naočkovat, i když jsem až do ted byla proti tomu...
12. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mám cinknout do té jeskyně? Vypadáme nadějně na pondělí, snad to nezakřiknu....
12. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak všechny jste?
12. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych tak šla ven, ale ještě to nejde, už se hrozně těším....
12. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já zase nemohla na PC.Stále nás to zlobí :frowning2: .V pondělí jeskyňku objednej.
12. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda dnes byla zase zima.Za oknem vypadalo jaro ale fakt zima.Já ten malý kočár snad nevyndám :stuck_out_tongue_closed_eyes: chci s ním už bez fusaku.
12. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti to teda taky blbne, vid...mně už to naštěstí jde a je to i rychlý :slight_smile: snad to vydrží :wink:
12. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
do jeskyně zavolám, snad bude ještě volno :slight_smile:
a ven jsme vůbec nevylezly, tak ani nevím jak tam je, zítra ale musím, už tu není co jíst...
12. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Nelinka se drží celý den bez teplot, je veselá a krásně jedla, tak tuky tuk, snad je to na cestě za zdravím :slight_smile:
12. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zase jsem se celé odpoledne nemohla připojit.Blbne nám to ale ne u nás ale u O2.Pokaždé to jako opraví že to bude fungovat a zase nic.Zítra by měl přijít jejich technik.Ale přemýšlím že jim napíšu stížnost a budu chtít slevu.Kačka nemůže dělat věci do školy protože nikdy nevíš kdy se připojíš.
Tak to je dobře že už jste bez teplot.To byla teda hnusná chřipka.A co ty?
Lucka dnes nemohla vůbec usnout.Teď konečně odpadla.
O víkendu už by mělo být 12st tak snad už přichází jaro.Venku už začínají růst lístečky-je to veselejší.
O víkendu budete ještě doma nebo už se půjdete chvíli projít?
12. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už se moc těším až bude teplo.Objednala jsem Lucce bazének s pískoviště.Kdy myslíš že si budou holky hrát na pískovišti?V roce už by mohly ne i když to možná ještě budou baštit?Už si to nepamatuju.
12. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: já už se taky těším na jaro a na písek, máme ho hned za barákem, tam můžeme vyrazit i bez kočárku :slight_smile: určitě budeme chodit, až bude tepleji, s Kačkou jsem chodila taky v roce :slight_smile:
chčipka je snad za námi, jestli bude i zítra dobrá, půjdeme asi chvíli velkým kočárem ven :wink:
13. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeskyně je objednaná na pondělí už v 9, jinak je celý týden plno, snad ti to nebude vadit :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třeba tam budeme samy, takhle brzy se nikomu nechce :grinning:
13. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme dostali včera jiný homeopatika, tak uvidíme snad se to konečně začne zlepšovat to jsem jásala, že byl malej 3týdny skoro čistej a bum je to tu zase a ještě horší :angry: :frowning2:

dnes prodám kočárek, bo se nám tam prďa, už nevejde má chudinka skrčený nožičky, tak si pro něj přijede manža kámošky co bude rodit mimi na konci dubna, jen nevím jak přežije prďa víkend jedem na hory a mám jen ten sporťák Nurse je dost otevřenej bez odpružení a navíc mám jen flísovej pytel s beránkem a ten není nepromokací, no nějak to zvládnem něco vymyslím :slight_smile:

a v pondělí s kámoškama a prďama hurá zase do jeskyňky :wink: a plavčo se nám blíží, už se nemůžu dočkat jsem zvědavá jak se bude malej tvářit na bazének, instruktora a ostatní mimča ještě, že budem chodit s tou kámoškou a naši kluci si padli do oka, takže to bude snad pohodička :slight_smile:

takže všem přeju krásnej víkendík, brzské uzdravení těm co je ještě mučí bacily a po víkendu zase ahojky :wink:
13. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak držím palce, at vám to zabere :slight_smile: plavčo se malému určitě bude líbit, holkám se tam taky líbí, už se i potápěly :slight_smile: a v pondělí jdeme taky do jeskyně :slight_smile:
13. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek