• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Ahoj holky,tak snad už to bude chodit i když nikdo není proč to nejde.
Dnes je venku krásně jak na jaře-úplně to láká ven.Lucka se ráno vzbudila a má teplotu 38 po odečtení.Zatím ji nic jiného není ale večer ji to určitě poleze nahoru.
Marti ty v tom máš teď přehled mám ji srážet tu teplotu a čím?Já mám doma jen paralen čípky,mám vyslat rodinu pro něco lepšího?
Gedgitko jak bylo na výstavě?Já dostala lístky od kamaráda ale Markovi se tam moc nechce že tam nikdo zajímavý nevystavuje/Suzuki,Ducati atd/Stejně je Lucinka nemocná tak letos asi poprvé vynecháme.
14. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, to snad není možný, snad nebude mít to co my, to bych vám nepřála :frowning2:
na tu teplotu nám Paralen zabíral do 38,5 na tu vyšší už ne, tak jsem dala Nurofen a to bylo lepší, ale na každého působí něco jiného, to vyzkoušíš...

myslíš, že půjdete do tý jeskyně? my bychom šly asi i bez vás, po té nemoci věřím, že je to dobré, no uvidíš :wink:
14. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Nelince první den taky nebylo nic, žádný kašel ani rýma, to vše až později, první dva dny jen ty horečky...kdyby něco tak ta pohotovost v Krči je dobrá a je to hned u vchodu, ale držím palce, at není potřeba...
14. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem dala čípek protože měla přes 39.To se jí ulevilo ale jen na chvíli zase už topí.
Kdy bych měla jít pro jistotu na tu pohotovost?
No jeskyň zatí nevím ale asi spíš ne.Vám to jen pomůže.
14. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to uvidíš, my jeli až přes 40 a to proto, že začínala být apatická a stáčela oči, měla jsem strach z febrilních křečí, jinak nám tam moc nepomohli, řekli to, co jsem stejně dělala, akorát navíc tu koupel, která sice pomohla na horečku, ale nastydla tam a proto kašle, tak nevím, jestli to bylo rozumný...ale v tu chvíli jsme byli rádi, že jsme to tím srazili, těch 40 už je fakt moc...snad bude ráno Lucince lépe
14. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde k tomu vůbec přišla? je někdo nemocný doma?
14. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,taky se už těším na leto,loupime Janě male pískoviště a bude ho mit na zahradce,chci i mali bazenek až bude teplo,ona je do vody cela diva....
masacek-tak držim teda palce at je mala v pohodě, je to děs když jsou ty mrnata nemocny..
14. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ta co, jak to vypadá? Doufám, že noc byla klidná a že je Lucicnce lépe :wink:
Irčo my už na chalupě taky máme připravený píseček a bazének jsem koupila už loni v létě, ale byla na to malá, moc jí to nezajímalo :slight_smile:
15. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme na obídek k našim, mamka má narozky, takže dnes nemusím vařit :slight_smile: Nelinka už je zase ve svý kůži, od rána tady divočí, ale je to lepší, než když ležela a koukala smutně, to bylo strašný :frowning2:
15. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,Lucka ještě v noci ve 2h měla 40 tak jsem ji dala Nurofen a od té doy jsme bez teploty ťuk ťuk ťuk.
Včera byla úplně bez života jen mi ležela v náručí a ani nebrečela a spala.dnes už tady řádí a nechce spát ze včera má naspáno.Možná to měla k zubům protože měla jen den tu horečku a nic.Když dnes bude dobrá tak do jeskyně půjdeme.Napíšu ti ráno jak jsme na tom.
15. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je prima, že je Lucince dobře.A od zubů to mohlo být.Tak se těšíme, jestli půjdete, zrovna jsem si říkala, jaká to bude nuda, když půjdeme samy.Tak písni :slight_smile:
15. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Půjdete i s Kačkou?Zatím je Lucka v pohodě tak uvidíme jak bude večer a v noci.Je to zvláštní že měla takhle jeden den vysoké teploty a jinak nic.Akorát nechce moc jíst jen kojit ale jsem ráda že kojím hlavně při té teplotě nic jiného nechtěla.Nikdo u nás není nemocný ani nastydlý.Tak snad to budou zuby ale zatí nic neroste!Už začala sedět ale ještě ne moc pevně!
Jaký byl obídek?co jste měli dobrého?Já dělala knedlo vepřo zelo.
15. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenka už musí do školy, chyběla 8 dní a docela má co dohánět.Snad bude Lucinka dobrá a budete moct jít :slight_smile:
15. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
K obídku byla knedlíčková polívka a svíčková s knedlíčkama, mnamka veliká :slight_smile:
15. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli pořád odkašlává, dávám pořád ten Mukosolvan a chčí jak sterej hrnec, ale ona na to trpí, už to měla kolikrát a vždy to trvalo dobu, než přestala hrčet...
15. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ji půjdu změřit a uvidím jestli není teplota-snad ne.
15. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co, kolik? doufám, že nic :wink:
15. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak měla zvýšenou jen 37 ale měla tak raději zítra nikam nepůjdeme.Nevím co se v ní tluče tak aby jste od nás zase něco nechytily.Stále ale doufá v zoubky.Nechce jíst tak kojím a častěji kaká.Teď už spí tak jsem zvědavá jaká bude noc.Jsem docela unavená jak jsme 2noci blbě spaly.
15. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to je škoda. my teda půjdeme, snad tam ještě někdo bude, jinak se tam budu bát...
tak at máte klidnou noc,zítra písni, jak vám je :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám objednat další pondělí na 10 hodinu?
15. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, takco, jak jste na tom, holky? :slight_smile:
my za chvíli jedeme :slight_smile:
16. bře 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak si to tam dneska užijte a určitě tam nebudete samy.Jo jo jasně že to objednej.Noc byla sice bez teploty ale jinak hrozná pořád byla vzhůru.
16. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pak písni jaké to tam bylo :wink:
16. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,jak je?Ja mam dneska na hlídaní sousedky holku tak tady mam veselo....holky si navzajem verou hračka a pak na sebe řvou ,....
16. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma, bylo to prima, Nelinka byla zlatíčko :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a objednala jsem příští pondělí v 10 :slight_smile: ale od těch 9 je to možná lepší, od 10 přišlo asi 5 masminek, to tam bude pěknej šrumec :wink: ale v těch 9 je to zase brzy, já vstávala v půl 7,abychom to zvládly :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pro nás určitě to je lepší když tam bude co nejméně lidí.Alespoň nebudeme rušit.Nám už se začaly prořezávat spodní zuby a je teda pěkně ukňouraná.Tak ta teplota byla sai opravdu k zubům.
A co vy půjdete už plavat?
16. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, dr. říkal, že ne, ale asi jo, protože příště může mít zase rýmu a to bychom už nešly nikdy, pořád měřím teplotu u každýho přebalení a zatím dobrý, jen stále to odkašlávání, ted jsem jí zase proklepala...
a jdeme chvilku ven, vytáhla nás kamarádka, ale tak max. na hodinku :wink:
16. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelince vylazly nahoře 3 zuby během týdne :slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My byly taky chvíli venku.Já bych na plavání taky chtěla jít ale neví jestli nejdeme brzy po tak vysoké teplotě.Jak dlouho by se mělo být doma po horečce nevíš?
16. bře 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek