• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
no to záleží na tom co to bylo.Je to divný, takhle vysoká horečka a nikde nic, u těch zubů bývá spíš zcvýšená, u dr, jste nebyly? Taková teplota nebývá jen tak pro nic, ale zase když jí nic není, tak bych asi plavat šla.
my jsme byly venku hodinku, Nelinka spinkala :slight_smile:
16. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic ji není jen ji vylezl ten zub.Ale na koníkovi jsem se dočetla že je to možný taková teplota k zubům.Doktora se ptát nechci protože by mi řekl že nemáme jít plavat to je jasný!
16. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teplota k zubům jo, ale 40??? to je moc, ale možný to je, fakt nevím :astonished:
nám by doktor plavčo taky zakázal, ale risknu to, dneska řádila jako drak :wink:
16. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik vylezlo těch zubů, jeden?
16. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vypadá to na dva spodní a nahoře nevidím to mi nechce ukázat.A Kousátka jsou na prd ty nechce do pusy vůbec.Na internetu jsem našla že by měla být po teplotě v klidu 2dny takže to taky risknu.Vy jste jak dlouho po nemoci?
16. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no poslední teplotu měla ve středu zvýšenou, od čtvrtka jsme bez teplot, ted už i méně kašle a dneska se mi poprvé zdálo, že je to ona :slight_smile: řádila jak čert, to před tím vůbec :slight_smile:
16. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře :slight_smile: Já to taky risknu :wink: .Zase má být hnusná zima to je šílený!!!!Kde je to jaro?????
16. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to slašela, že bude zase sněžit, pomooooc :unamused:
my asi ještě vyrazíme na lyže, aspon na otočku :wink:
16. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, tak jak jste na tom? Doufám, že dobrý a že zítra budeme všichni plavat :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak už jsme ráno byly v práci teď jsme přijely.Jsme v pohodě takže zítra půjdeme snad zase všichni..
17. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupí, tak to jsem ráda.V kolik si dáme srazík?
jo a na kojencích je téma jednodenní horečka :wink:
17. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jednorázová :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zase ve 12h na Budějovické u výtahu?Tak to zkusím najít a přečíst co tam o tom píšou.
17. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,to jsem si myslela :wink:
dneska spala od 11-13, tak snad to zítra zvládne....
17. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My teď spíme tak blbě.Usíná kolem 9h-11h a odpoledne tak ve 14.30.Ale ono to je každý den fakt jinak tak se to ještě stokrát změní.Dnes je zase nějaká protivná ani hrát si nechtěla.
17. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, tak snad jí bude dobře, Nelinka stále kašle, chvílema docela hodně, dnes tu byla Míšova mámaa říkala, doufám, že s ní nepůjdeš plavat :wink:
no risknu to, třeba jí to vychloruje a bude klid :slight_smile:
17. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky byli jsme přes víkend s prďou na horách docela jsem si odpočala, i když jsem nelyžovala a měla na povel mrńouska a v neděli začal bejt pěkně protivnej nechtěl být sám v noci se vzbudil a řval jak protrženej asi 30 minut nebyl k utišení :confounded: no a v po ráno mi bylo jasný proč vylezl nám první zoubek :sweat_smile: a taky o víkendu řekl poprvé místo toho svýho mam mam, když mě vidí odcházet z pokoje mama mama :sweat_smile:

jeskyně byla tentokrát samý pláč, jak se malému tlačí ten zoubek úplně ven, ale pak usnul v kočárku a my šly s holkama vedle do cukrárny má ji mamina s mimčem, takže nám ohřála příkrmy, daly jsme si Latté, chlebíčky a dortíčky a malá kámošky šla řádit do koutku pro prcky bylo tam asi milion plyšáků na hraní,. takže pak to byla pohodička

koukám, že ty vaše mrňousky pořád trápí teploty a bacily mi zatím k zoubkům teplotu neměli, tak snad to bude vpoho i dál, i když malej je fakt protivnej a samo, že ten exém, ač byl skoro 3 týdny téměř čistej se mu prý vrátil do původní podoby kvůli zoubkům :confounded: , takže zase bojujem

masacek: no na výstavě jste o nic nepřišli stálo to tam fakt za prda já se pokochala jen u našeho Aprilia stánku obešla známí a šla po 2,5 hodinách domu :unamused:
17. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedgitko: tak to je fajn, že jste byli na horách, já letos taky nelyžovala, ale aniu mi to moc nevadilo :wink:
a gratulujeme k prvnímu zoubečku :slight_smile: našla jsi ho ty?abys byla řádně odměněna :wink:
17. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tiše záviděla, ale manža říkal vem si lyže a vystřídáme se ,a le mě se nějak nechtělo raděj jsem byla s prďou :slight_smile:
a díky za gratulace jojo našla jsem ho já, ale na šaty nedostanu :unamused: manža prej v pátek jsi dostala kytí jen tak nee a smál se zmetek jeden :grinning: :grinning:

no nic jdu něco sníst a mrknout na telku snad bude dnes prdík spinkat bo to vypadá, že zoubek je prořízlej hranou celej a další zatím nikde, ale prý můžu čekat každou chvilku další kámošce o 15 dní staršímu prckovi vylezli 2 týden po sobě :sweat_smile: tak hezkou dobrou noc všem co sem ještě nakouknete a zatím ahojky
17. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti koukám že máš novou fotečku!Pěkná :grinning:.Úplně Nelince kouká z očí jaká to je rošťanda :slight_smile:.
Teda to bylo zase náročný odpoledne.Lucka ho opět celý prokňourala.Jsem z ní úplně odvařená :angry:.Zatím máme prořízlý jeden zoubek a co je s tím problémů :frowning2: .Doufám že se zítra vyspí lépe!!!
17. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jí asi ty zoubečky trápěj, vid :unamused:
no zítra na plavču se jí bude líbit :slight_smile: a doufám, že po plavču budou chrnět, abychom mohly na kafčo a dortík :wink:
17. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ted spala do 19., takže to vidím do půlnoci, no aspon si tu uklidím a něco vyžehlím :wink:
17. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak zvíře usnulo až ve 23, ale zase spala až do ted bez krmení :dizzy_face:
hrozně se těšíme na plavčo, tak ve 12 u výtahu, pa :dizzy_face:
18. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ti někdy usne dýl než Kačka ne?Tak jsi se alespoň pořádně vyspala co?Lucka dnes taky spala docela dobře.Sice 2x jedla jako vždy ale hned zase usnula.Zato já jsem vůbec nemohla spát.Šíleně se mi točila a bolela hlava fuj!!!!Ráno jsem si vzala prášek a je to lepší.
18. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, Kačka šla kolem desáté :wink: jenže Nelinka mi včera usnula kolem 17 a spala 2 hodiny, bylo jasný, že půjde pozdě :wink:
to tě ta hlava zlobí každou chvíli, vid...no možná je to únavou z malé, musíš hodně pít :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec mi ted nechce jíst, ted si dala sotva půl jogurtu :unamused:
18. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jak ti je? Hlavně musíš jíst a pít, at máš z čeho čerpat :wink: my jsme si daly obídek, ale byly jsme jen chvilku, děti nespaly,až po cestě k metru....
18. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,hele mam doma příkrmy od hamanka od 9 měsice a mala je nechce.Nechtela by jste je některa?
18. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo, mně ted Nelinka taky strašně špatně jí, nechce skoro nic, asi je to po té nemoci...jaký jsou ty Hamánci, myslím jako s čím?
19. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj To je počasí hnusný co?Zase sníh :angry: :angry: :angry: .
Tak včera Lucka nespala až na Budějovickou a pak na chvíli usnula asi 20min.Já domů sotva doběhla a pak jsem se už jen válela.Ještě večer mi bylo špatně ale teď ráno už je to dobrý tak to fakt byl zkažený žaludek.
A co vy Marti co kašel?Nemáte to horší?Jo dnes Lucka vstávala v 3.30h jako že je vyspalá.To jsem myslela že ji přetrhnu.Pak usnula až ve 4,30h.
19. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek