• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
ahojky no sama ještě nesedí,ale snaži se tak počitam že do tydne by se mohla sama posadit,no nevim uvidíme...když ji posadim tak sama vydrži,ale občas jeste hodi zada tak ji nenechavam samotnou
21. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je šikulka.Lucka taky ještě nesedí.Ještě se sama neposadila.Ale dělají každý den velké kokroky :slight_smile:
21. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky znáte ESTIVILLOVU METODU?
21. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Irčo hezký fotky, Janička pěkně vyrostla, co jsem jí neviděla :slight_smile:
my taky máme přidaný fotečky, tak mrkněte :wink:
Marti, ta metoda je něco o uspávání, ale moc o tom nevím...Neli dnes vyzvracela oběd i sváču a měla trochu průjem, tak snad to zase nebude nějaká viroza, prý ted řádí nějaká střevní :angry: to už mě asi fakt klepne, ted je nakojenáa nezvracela a spí, tak jsem zvědavá, jaká bude noc.....
21. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co holky jaká byla noc :fearful: ?
My jsme právě tu metodu zavedly a včera podle ní poprvé usínaly.Bylo to teda dost náročný :frowning2: .Ale podle toho co jsem o tom četla tak by to mělo fungovat.Za týden by měla už usínat sama a i přes den by měla být klidnější.-ha ha.Tak uvidíme.Včera v postýlce brečela 50min než usnula ale noc byla lepší.
Koukám na počasí a teplo stále nikde.Příští týden má být zase zima-ach jo :angry:
22. bře 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak v kolik zítra na Budějáku?
22. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi teda mame ted noce uplně fantasticky,Janičku uložim nejpozději v 20h a ona spinka až do 7h pak vstaneme kolem 8h a jdeme papat...je to skvěli jak krasně spinka a ja blbka misto abych šla spat tak čumim na telku do noci...už aby bylo teplo
tu metodu použiva znamam,ale pry to na jeji holku nezabira..
Jana ma taky prujem ale malinko ,řekla bych že je to k tem zubum..
22. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní neděle byla opravdu šílená, začalo to už v noci, Nelinka se vzbudila kolem 2, měla znovu šílený průjem a zvracela,změřila jsem jí a po odečtu měla 39,8 takže jsem dala čípek, ten okamžitě vykakala s průjmem, tak sirup, ten zase blinkala, nakonec jsme udělali zábal, ale stejně jsme to srazili jen k 38,5...ráno byla uplně hotová, bledá, naštěstí chtěla moje mlíko, tak aspon měla tekutiny a už neblinkala...jeli jsme do Krče nejdřív na chirurgii, tam dobrý a poslali nás na dětskou kliniku, tam byla úžasná doktorka, vyšetřila jí tak pečlivě, že jsem zírala, nabrala i krev na záněty a ionty, dopadlo to celkem dobře, takže nás poslala domů, musím dávat Kulíška a černý čaj s glukopurem a bud bramboru nebo rýži, snědla 3 lžíce, ale udržela, tak jsem ráda, už dál nezvrací, ale průjem má a teplotu taky, ale aspon udrží ten sirup, takže to snad půjde dolů...zítra dopo se máme hlásit v Krči na kontrolu...docela se mi ulevilo, vyšetřila jí fakt dokonale, takže jsem klidná, že to je jen gastroenteritida...jdeme spát, máme toho všichni dost, zítra písnu, jak jsme na tom....dobrou
22. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste měli fakt vydařenou neděli :frowning2: .Hlavně že odběry dobře dopadly a pustili vás domů :slight_smile: .Ale znova ta teplota co?Chudinka malinká to bude zase hubenější.Tak ať jste holky co nejdříve v pořádku.To asi plavat nepůjdete co?
My dnes měly druhý den Estivillovi metody.Položila jsem ji do postýlky a ani nezabrečela a během 20 minut spala.Vůbec tomu nerozumím.Buď byla tak moc unavená a nebo to na ní funguje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak uvidíme další dny.
Od kdy ti irčo spinká Janička tak pěkně?
22. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co holky jakou jste měly noc?Co teplota-Je Vám lépe?
Teda dneska je zase hnusně!
23. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
noc byla dobrá, Nelinka usnula kolem deváté a vstávala až v 6, neblinkala, ani nekakala, ráno ale měla 3x šílený průjem, ale už byla bez teploty....jela jsem s ní do Krče(dnes už sama, Míša ráno odletěl)paní doktorce se líbila, že je lepší než včera, jenže odebrali znovu krev a zánětlivá hodnota sice klesla, ale ionty(vnitřní prostředí)se dost zhoršilo, je to tím průjmem a zvracením, takže se rozhodla, že nás pustí domů,ale musíme zapisovat co vypije a sní, pokud bude blinkat nebo nevypije do rána litr, budeme tam muset zůstat na infuze...na kontrolu zítra musíme každopádně...no tak jsem si pro jistotu zabalila a i nachystala Kačenku, kdyby musela k babičce...ted vypadá Neli dobře, hraje si a snědla půl rohlíku...tak nám držte palce.....
23. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak držím všechny,snad už ji bude jen líp :slight_smile:.Od tebe si vezme?Kdyby si mohla říct na co má chuť bylo by to lepší.Hlavně aby pila :frowning2:.
23. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já skoro jenom kojím, ted jsem uvařila mrkev, ale to si asi nevezme, ale ten litr do rána bude problém, hlavně nevím kolik vypije u kojení?
23. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to hodně to vypije dospělý člověk.A nepila by třeba Kubíka nebo tak něco?čekaly jste tam dlouho?
23. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, bylo to tam rychlý, je to na G2 a tam musíš mít doporučení, takže tam normálněv lidi nechoděj, jsou tam zlatý, dnes tam byla jiná dr. a taky super,jsou pečliví :wink:
Kubíka vůbec nikdy neměla, dávám čaj s glukopurem, ten pije, zatím máme 120 čaje a 2 kojení :slight_smile: aspon něco....
23. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sei představ, že mrkev vařenou snědla s chutí, možná by si dala ještě, asi má hlad, tak jsem ráda, odpo zkusíme banán, ten by mohl trochu zastavit ten průjem, ted už 3 hodiny nekakala...no je to teda náročný :unamused: taky zhubla včera měla 8,5 dnes 8,26...ale to je asi normoš kdyžnejedla celý den a jen vydávala......
23. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dobře že baštila.To vypadá že už ji je líp :slight_smile: .Ale máte teda smůlu :frowning2: .já jsem koupila Kubíka a zředila to vodou ale moc to nechtěla.Hlavně že má chuť jíst a že jí od tebe.
Kdyby jsi potřebovala někam s malou odvézt tak napiš nebo zavolej.To není problém.
Já byla na návštěvě u kamarádky na Roztylech.Hrůza.Na Roztylech nevyležeš nejsou tam jezd.schody ani na Chodově.Tam je plošina a ta jede 15min.Pak se zase nedostaneš z vestibulu nahoru.Zpátky jsem jela pěšky domů.Pěkně jsem se prošla.Až přijede marek tak jedeme udělat Lucce pas.snad budeme mít všechny doklady.
23. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tohle s Kačkou vůbec neznám, to bylo úplně zdravý dítě, nikdy jsme nebyli na pohotovosti a byla asi 4x nemocná, z toho 1 neštovice...hlavně aby ty odběry zítra dopadly lépe, vypadá docela dobře, máme vypito už skoro 300 čaje a nějaký kojení...
pas taky musíme udělat, pak mi řekneš co potřebujeme, abychom to stihli do tý dovči, ono je to za dva a kus měsíce, to je hned...
s odvozem díky, ale dnes jsem jela taxikem a zítra už to zvládnu busíkem, aspon bude chvíli venku, doma jí to moc nebaví a mě teda taky ne...plavat jasně nejdeme, to pak budeme nahrazovat celý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to znám od Kačky ta byla nemocná stále.Tak hlavně ať jste brzy fit :slight_smile: :slight_smile: .
23. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted večer byla uplne v pohode, jedla a litala tu jako das, jsem zvedava co rano....
23. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak Jana mi ed spi už takhle asi 4 noc...je tó super,ale neveřim tomu že to vydrži dlouho,ale ona byla celkem na spani přes noc dobra vždy...holky ot mě mrzi že mate trable,hlavně aby byla Nelča v pořadku ...
23. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je Janička vzornas, my taky ale spíme krásně, ted jí akorát musím budit na pití, ach jo, zrovna když by spala...
23. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,tak jaká byla noc?Až přijdete z kontroly tak písni jak jste dopadly.Předpokládám že si vás tam nenechají :slight_smile: .Teď je stejně hnusně tak se alespoň dáte dohromady a až bude krásně tak už budete fit :grinning: .
24. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no tak dneska jsme stavaly ve 4h na papani a pak od pul 7 dělala čurbes a plakala,že jako spat už ne..ted už zase chrni....jakpak jste dopadly?A co ty Marti a Lucinka..rostou nam ty děti jako z vody co?Janě je dneska 10 měsícu..toto leti -hruza , jo a co ty tvoje zada?
24. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak v noci opět blinkala, ale na kontrole se jim zdála lepší i krev byla o trošku vylepšená, zítra ráno znovu kontrola a odběry, Nelinka už řve, jen tam vlezem, přitom byla vždycky u dr. hodná :frowning2:
24. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nedic se ji musi to byt pro ni taky hrozny pořad videt bile plaště..prosimtě a co ji teda je?
24. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
střevní viroza s rozhozeným vnitřním prostředím :frowning2:
24. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš a kde jste k tomu přišli?
24. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím, všichni ostatní jsme ok, asi to chytla někde venku, jak byla oslabená po té chřipce :unamused:
24. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře že je to lepší :slight_smile: .A máte ještě teplotu?Odkud ji berou krev?Já se ji nedivím že brečí ta nemocnice nic moc ani pro dospělého?
24. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek