• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Pak by jste měly jet do lázní na výkrm :grinning: .
Jo jo Irčo strašně to letí hlavně podle holek to je vidět.Vám už se svatba taky blíží co?
24. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no to teda ,je to za chvili , oslavime rok a pak už je měsic a kousek a bude to
24. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
už váží jen 8230g a nedivím se po tom co má za sebou, ted vypila 100čaje a spí, jíst nechce :frowning2: :cry:
krev berou z prstíku,je to hned...
24. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To má šmudlinka málo.Zkus ji koupit třeba puding,monty nebo něco podobného.Lucce to moc chutná.A bere nějaké sirupy nebo prášky na ten žaludek?
24. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je dneska venku blázinec :angry: .Lucka v noci ve 23,30h jedla a pak už chtěla vstávat.Děsně vysmátá.Takže jsme byly vzhůru do 2.15h.Pak vstávala v6.30h.Hrůza.A ani přes den toho moc nenaspala.
24. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak noc byla konečně dobrá, Nelinka si sice budila, ale na jídlo, takže jsem spíš měla radost.Nezvracela od včerejší noci a ani průjem v noci nebyl, až ted ráno.Včera jsme začaly brát probiotika, podařilo se mi to do ní dostat 3x, tak věřím, že to pomůže.Ted zase jedeme do Krče na odběry a zvážení, tak pak písnu, jak jsme na tom. Marti, jak ti zabírá ta metoda? Pak mi musíš říct, co to obnáší :slight_smile: tak zatím pa :wink:
25. bře 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, jdete plavat?
25. bře 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky,to je dobře že je Neli líp.Tak snad se na kontrole se bude paní doktorce líbit.Myslím že máte doktory na hodně dlouho vybrány ne?A snad už začnete taky přibírat.
Metoda se nám osvědčila.Brečela jen první den jinak usíná sama bez breku.A to jsem s ní předtím ležela i hodinu než usnula.
Jo jo na plavání jdeme.
Tak písni jak jste na tom.
25. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, dopadly jsme dobře, dokonce přibrala 30g tak máme jít až v pátek už k našemu pediatrovi, dostala jsem pochvalu, že jsme to zvládly bez infuzí a že má krásný čistý zadeček, prý jsou všechny děti strašně opruzené, no asi to bude tím, že používám místo ubrousků vodu a pořád mažeme :wink:
jdeme zkusit obídek a vy už jste asi na cestě na plavčo, tak si to užijte a písněte o co jsme zase přišly :unamused:
25. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je dobře že už jste v pořádku :slight_smile: .a už můžete chodit i ven?
Na plavání jsem dnes vyrazila brzy v 11h aby se Lucka prospala a nakonec jsme došly pěšky až tam.Bylo docela pěkně a celou cestu spala.Vzbudila se až v Žitný.Docela jsem se prošla.Plavčo bylo dobrý.Byla tam jiná učitelka ale byla mluvou moc přeslazená ta naše je lepší.Děláme prakticky pořád podobné věci takže myslím že jste o nic nepřišly.Potápěly jsme se 2x.Nahlásily jsme že bychom chtěly jiný den a hodinu tak prý uvidí kdy by bylo volno.
25. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
a jaký den jste si řekly?
ted jsme byly na prochajdě, už můžeme, je v podstatě zdravá, léčíme následky-hubnutí a tak :slight_smile: venku se jí líbilo, chytá aspon barvu :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosim tě kudy jsi šla až tam? to musela bát hrozná dálka, ne?
25. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nejdřív jsem chtěla jít jen kousek že vlezu na Pražáku do metra ale protože stále spala a byl čas tak jsem šla až na Vyšehrad.Šla jsem přes most na Pavlák.Ještě spala a tam už nemělo cenu lézt do metra tak jsem šla Ječnou dolů a pak už to je kousek.
Źádný den jsme neřekly spíš čekáme kdo kdy odřekne a co nám pak nabídnou.Ale s Martinou si myslíme že ná řekne že nikdo nekončí.Tak uvidíme příště.
Když chodíte ven nechcete se s náma zítra projít?
25. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no to rádi, jestli se nebojíte, že od nás něco dostanete, nevím jak dlouho jsme nakažliví...já měla mít zítra sraz z holkama tady z koníku, ale nemůžeme jít, sice je dobrá, ale právě mám strach abychom někoho nenakazily :unamused: doktorka nám prochajdu dovolila, tak jak chceš :slight_smile:
25. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
s tím plavčem si taky myslím, že si každý bude držet svůj den a čas :frowning2: chyběl někdo mimo nás?
25. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak mame 8,140kg a 71 cm ,je dobra ,vše v pořadku..jen mame takovy mali problem,ale nevim jak to napsat....tam kde je dirka na čurani nam to srusta :frowning2: tak musim vzit tyčku co jsou do ucha ,dat na to framikoin a jemně ji to davat od sebe.Jak ji to dr.zjistila tak ji to roztahla a asi tu blanku co tam byla roztrhla.Strašnej pláč a hned ji tekla kerv..jsem mylsela že umřu.Doma jsem ji to po koupani začla mazat a zase chudinka plakala,ale ne tak strašně...bych vyskočila z kuže holky,jsem s toho uplně hotova
25. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo, tak máte koukám taky trápeníčko, nebud smutná, tohle se stává často, jen je fakt nutné to mazat aby to nesrostlo, jinak se to pak řeže v narkoze, sice je to banální zákrok, ale narkoza je vždy riziko, kor u mimča...to zvládnete, jste holky šikulky :slight_smile:
Marti, jak ti Lucka jí? u nás to je hrůza, nic do ní nedostanu, nevím z čeho má nabírat :frowning2: dneska snědla jogurt, tak jsem se tu radovala, jenže na ty střeva asi nic moc :unamused: no snad se to vylepší, dávám do čaje glukopur, měl by zvýšit chut k jídlu...
25. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak Irčo mám radost, že má taky někdo normální váhu, všichni kolem jsou mladší a mají víc než my :frowning2: Neli měla v 10 měsících 8510g, ted bohužel zhubla na 8260g, včera měla ještě mín :unamused:
25. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
víš co,ale přitom, ja ji mažu dost ,by mě nenapadlo že se ji to muže stat :cry: mam staršnej strach ji to pořadne roztahnout a namazat masti abych ji neublížila
jsou to drobci ,okolo mě jsou taky všichnu těžši
25. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj, to jí neublížíš,je to důležitý aby to bylo ok...já jela včera v busu s nějakou paní s miminem a ona mi říká, jé to máme stejně velký děti kolik jí je? a já že 11 měsíců a že máme 8 kilo a ona to my taky, ale je nám 7 :frowning2: tak jsem z toho byla špatná, ale to je fuk co váží, hlavně že jí bude dobře....
25. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
prosimtě na to bych se vykašlala ,lamaradka ma holku o tyden starši než my a ta ma 76cm a 10,5kg ,je silnějši ale je dobra...kamaradka furt že je mala tlusta a my jsme takovy hezky akorat....sem ji řikala že je blbka že ta jeji mala je krasna tak co by chtěla...prostě jsou to drobečci,hlavně že jsou v pořadku....mě je uplně špatně když si vzpomenu že budu Janu zase zitra takhle trapit...fakt je mi na nic
25. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
čau IIro jak se vede? :wink:
25. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ,ale jo až na par maličkosti dobře a co ty?
25. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No abych se přidala do diskuze. Doktorka nás dnes vážila a máme jen 7,140g. Taky teď přibírá pomalu drobínek. :frowning2:
25. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Frionko to mám radost, že nejsme jediný s nižší váhou :wink: my ted furt marodíme tak nám to jde dolů :frowning2: :frowning2:
25. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim že to mala vaha neni ,je to akorat,prostě jsou to holky štihli,...vy to zase Marti naberete.Jana mi nechce jist a řikala mudra ale že je dobra ,za 2měsice přibrala pul kila
Lucinka je krasna a tobě se daří?Jo holky byla jsem na šaty kouknout a zkoušet...jsem prostě velkej hroch :frowning2: mam zamluvene už 1 ,neni topřesne co jsem chtěla,ale připadam si v nich dobře...jen jsem prostě kus....velkej...
25. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
A copak Vám schází? :frowning2:
25. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo přeháníš :wink: určitě ti to bude moc slušet, jestli budeme v Praze, přijedeme se mrknout, muíme se s Marťou dohodnout :slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Daří se nám dobře. Dneska jsme byli teprve na první Hexa vakcíně a teď mi holčička spinká. A jak se těšíš na svatbu? Kdy jí vlastně máte? :slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme měli celá rodina před 3 týdnama hnusnou chřipku Nelinka 40 horečky a ted chytla střevní virozu, strašně zvracela, měla průjem a opět 40, málem skončila na kapačkách, dneska konečně vyšla dobře krev, tak snad je to za námi, ale zhubla a nejí, jen jí kojím, ještě že mám to svojemlíko, jinak jsme byly v háji.....
25. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek