• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
tak jsme nakonec na prochajdu vyrazily, Nelinka vypadá dobře, rak snad to nezakřiknu :wink: ráno jdeme na kontrolu, tak písnu, co a jak :slight_smile: Míša jede z letiště, takže večer nebudu :slight_smile: mějte se pa :wink:
26. bře 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Musí být strašně unavená kočička malá :slight_smile: .Tak budu držet palce ať máte klidnou noc :sweat_smile: .My byly taky venku a Lucka spala přes 2h.Tak po kontrole písni jak jste dopadly.
26. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko holky jak se daří?
27. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jsme kontrole, Nelinka je v pořádku, ale dr. říkal, že je na ní vidět, jak je z toho unavená a že to bude chtít pár dnůčas, než se dá do pořádku, plavat v žádným případě zatím, ale už mi to ani nevadí, hlavně at je dobrá.Přibrala 35 g, máme se přijít za týden jen zvážit, pokud se nic nebude dít.Co u vás nového?
27. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je dobře že jste už v pořádku.Tak alespoň budete moct o víkendu ven má být docela teplo.sice má pršet ale teplo.Plavání je škoda ale hlavně ať už jste zdravý to je nejdůležitější.My jedeme zítra do Tábora a v něděli nakoupit.Marek potřebuje nějaké oblečení už nic nemá na sebe.S ním je to těžký-nakupuje nerad.
27. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no pak si holt uděláme celý týden plavací :grinning: jsem ráda, že je dobrá, bylo to tentokrát fakt hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted to má můj brácha ale od nás ne, vůbec tu nebyl :unamused:
s nakupováním to je u nás dobrý, Míša si ted všechno kupuje tam, takže s tím nemá starost, s nim je iopačný problém, nejradši by si vyzkoušel celej krám :grinning:
co Lucka, jak jí?
27. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Matru. Zkoušela jsi Nelince ty polívčičky?Hlavně ať odpočívá to jí moc pomůže.
27. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Frionko :slight_smile: polívčičku jsme ještě nezkoušely, ale začala mi papat ovoce a brambory s mrkví, zítra můžeme zkusit i masíčko, už je skoro dobrá, jen musíme dohonit to co zhubla,doktorovi se dnes moc líbila, tak jsem se i já uklidnila :slight_smile:
27. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
To je dobře, že ji už chutná.
:slight_smile:
27. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no dneska toho snědla, že se nestačím divit :wink: to je dobře :slight_smile:
co ta tvoje kočička, ta papá dobře?
27. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je dobře že baštíte.My jíme všechno krom zeleniny.Teda místo oběda.Vařený jídlo nám nejede.loudí od nás co jíme my.
fionko jak ti Lucík spí v noci?Naše Lucka se pořád budí 2x za noc.
27. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
čusík holky, tak máme včera za sebou 8měsíční prohlídku malej má 77cm a 9980gr, myslela jsem, že bude vážit o malinko víc tak 10200, ale jak mu lezl zoubek nechtěl moc papat :frowning2: teď, už se zase pěkně futruje :grinning: :grinning:
taky jsme dnes měli docela hoňku dopolko do jeskyňky pak do cukrošky nakrmit prdíky a nás a pak jsem odvezla kámošku s malym dom a vyrazili jsme s Denískem k ségře do Sadský dorazili jsme po 18hod. a šli rovnou do vany, pak miska kaše s ovocem a teď řval máma máma a manža ho houpe v křesýlku, aby usnul

taky toho v noci moc nenaspíme začal se u něj projevovat trošku strach z některých věcí jako třeba vnoci, když se vzbudí do tmy mám v zásuvce jen to malé noční světýlko to pak řve a není 5 minut k utišení musím rozsvítit on chvilku kouká jako bych byla cizí a pak se uklidní napapá a přitulenej ke mě usne, tak na 2 hodinky :frowning2:

a co je nového u vás
27. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj. Lucinka paá celkem dobře. V noci a ráno pořád kojim. Pak má k svačině jeden kelímek ovocný přesnídávky, nebo kaši s ovocem, to jí dám tak 20ml nebo pár lžiček bílého jogutu a půlku malý skleničky ovocný přesnídávky. K obědu My snědla 3/4 velký skleničky jídla. Svačina zbytek ovocný přesnídávky. Na noc dávám Kaši od Hami na dobrou noc.
No a v noci mi spí celkem dobře. Usíná kolem osmé. K jídlu se probouzí kolem půl jedenácté pak kolem druhé a ráno jí krmím kolem šesté. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Hou domluvila jsem :grinning: , vlastně dopsala :grinning: :grinning: :wink:
27. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinka taky mlsně kouká, co my jíme, ale ona ví , že má lepší :slight_smile: a zdravější a výživnější jídlo než my tak papa to svoje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak jsem děsná, dávám ji jídla jenom ze skleniček. :unamused:
27. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Gedgitko, ani mi to neříkej s tou váhou nebo mě zase chytnou depky, my máme lehce přes 8, zhubla po nemocech :frowning2:
Frionko, to jedí holky podobně, já taky ráno kojím, pak jogurtík, obídek ze skleničky, odpo sváča ovoce nebo frutapura pak kojo, před koupáním kaše také Hami a na noc kojo nebo Beba jak kdy, ted jenom kojim, nechci po tom průjmu dávat UM.
Marti, nedáme jeskyni příští týden? ale asi tam zavolám den předem, u nás je to vždy nejisté :unamused:
jdeme spinkat, dobrou :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Fionka:tak to ti spí Lucinka skoro stejně jako mě ale říkala mi doktorka že už by měla spinkat celou noc tak proto tvrdím že spí špatně.
Jíme taky jako vy akorát skleničkovýho obědu sníme je pár lžiček.Na noc jen kojím protože po kaši spí úplně stejně.Teď jsem začala dávat pribiňáček a ten ji teda moc chutná.To sní klidně i dva.
gedgitko:teda to je Denísek pěkný obřík. :slight_smile: My měly na 8.měsících 8kg.Už jsi vyndala golfík?Já stále čekám až budeme bez fusaku a pak ho dám taky.Už mi v kočáru zlobí a vstává.
Marti jeskyňku dáme rádi.Ale Musím být v pondělí ve 13h doma tak se zeptej klidně i na jiný den.Sice má Nelinka taky 8kg ale zase je živější víc než ostatní.To dobaští uvidíš :wink:
28. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak pokud by jedla jako včera tak určo něco nabere, ale to spíš byla náhoda, no uvidíme... v noci spala hezky od 22.30-7 :wink:
28. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,tak jaká byla noc holky a jak se máte?Lucka dnes spala dobře ale to byla spíš výjímka :slight_smile: .
29. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kotata,mi stale spíme celou noc a dokonce už začla i hezky jíst,my nakonec ty skleničky snad sníme...
29. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: u nás se spalo dobře, až na to, že se Nelinka v 1 probudila a hystericky řvala asi 20 minut, vůbec nevíme proč, pak si lehla a spala do 8, tak nevím co to mělo znamenat?
Irčo klidně to spapejte, já od včera dávám Neli normo jídlo, včera snědla kuře s rýží, ani jsem to nemixovala, jen mín osolila, dnes měla polévku s mrkví, žloutkem a krupičkou a taky jedla, takže se asi na skleničky vykašleme, zítra jí udělám rajskou a těstoviny :slight_smile:
Marti, chcete jít zítra do jeskyně? cinkla bych jestli je volno od 9, třeba budeme zase samy, to by bylo prima :wink:
29. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to jsou holky úplně vzorný.Já Lucce taky včera dala vývar s vajíčkem a nudlemi a docela toho snědla hodně.
Třeba se Neli jen něco ošklivého zdálo :unamused: .
Od 9h bychom s Vámi do jeskyně šly tak tam zkus zavolat a uvidíme.Myslím že bude mít volno.
29. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, písni mi to na mobil, čekáme návštěvu, tak tu moc nebudu, dík :wink:
29. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Počkej co ti mám písnout?
29. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, já jsem si nevšimla že to tu od tebe naskočilo, bylo to v jedné minutě :wink: jeskyn je objednaná na 9 hodinu, v kolik se sejdeme u polikliniky?
29. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo tak prima.Od nás jede autobus 8.21nebo 8.33 a za 5min je na Budějovické.Tak v 8.20 nebo v 8.30 na zastávce 205 před poliklinikou?Já myslím že tam za půl hodiny budeme ne?
29. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, to stíháme, tak v půl :wink:
29. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak prima zítra v půl tam budeme :slight_smile: .
29. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky.Tak dobrou :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jsme doma, Neli nespí a ani nevypadá, tak asi až po obídku :wink:
30. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,taky jsme doma a Lucka spala až domů.A to Neli vypadala že hned usne ale asi ji nenechali ty lidi v autobuse.My už jsme se i naobědvaly.Dala jsem Lucce zase vývar a baštila dobře i mlaskala.Asi lahvičky nebude chtít.tak zdělám co mám doma a uvidím.
30. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek