• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
no tak mně polívku nechtěla, tak dostala lahvičku krůtí rizoto, snědla půlku a už spí :slight_smile:
já jdu uklízet a péct štrůdl, Michal ještě přijde domů a pojede na letiště, to jsem vůbec nevěděla, myslela jsem, že pojede rovnou z práce.Takže ven už se asi nedostaneme, ale ani se mi nechce, už se zas zatáhlo :unamused:
30. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu polívku solíš?
30. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo trochu solím :unamused: My jsme ještě venku byly a už je cítit jaro.Bylo docela pěkně.Zítra jdu shánět Kačce dárek k 18tinám.Asi naušnice z bílého zlata ale nikde nic pěkného nemají.
30. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme nakonec taky byly :slight_smile: bylo fakt teplo, přišla jsem úplně vařená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nechceš jí koupit něco z toho Swarovskiho, na Chodově mají krám proti Hervisu, já to mám hrozně ráda :slight_smile:
30. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, chtěla jsem vyzkoušet tu uspávací metodu, ale Neli usnula ještě před kojením :grinning: ale myslím, že se ještě vzbudí, spí v sedačce, jdu se najíst a uvidím :wink:
30. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak kontrola u DR.dopadla dobře ,pry je videt že jsem to male dělala dobře a už nam zvyva rozdělat jen kousek...uf tak jsem rada ,na kontrolu ani pry nemusime až na ročni prohlidce to stači...
30. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak paráda, no vidíš a jaký jsi měla strach, jste šikulky :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě to neni ono,ale chytli jsme to c začatku tak snad to zvladnem dalla co vy jak jste na tom?
30. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme už v pořádku, tuk tuk :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byly s holkama v jeskyni a řeším, jestli už můžeme jít plavat.....
30. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn,Jana je dobra,ale dneska byla zase uplakana a zase nechce papat,jen mleko ..je to prostě kočička.. :wink:
30. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tím jídlem je to asi všude stejný, u nás se to ted zlepšilo po té nemoci, ale velkej jedlík rozhodně není, taky má nejraději mlíčko :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je venku teplo, tak bys mohla přijet s Janičkou a můžeme na prochajdu a na kafčo :wink:
zítra jdeme s Kačkou na kontrolu na rovnátka, to se mi teda vůbec nechce, navíc ráno a musíme vstávat :unamused:
30. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak dobře dopadněte na rovnátkách.Je tam teď venku ještě zima ale odpoledne bude krásně.Já včera usnula už kolem 21h tak jsem se vyspala jak v pohádce.Lucka jedla až u půl druhý a pak až ráno.Zítra bude ještě tepleji.To je dobrý nápad.Kouknu do Swarovskiho.Jdeme až odpol.tak to chci koupit co nejrychleji a být spíš venku.
31. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je paráda, že bude konečně hezky :wink:
tak dobře nakup, tam se určitě dá vybrat něco pěkného :wink:
31. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co budeš dnes vařit?mě vůbec nic nenapadá a hlavně mi případá že dělám pár věcí pořád dokola.
31. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky no to by jsme mohli, ted mě čeka už jen trhani te 8 a pak snad už budem ok....my taky vařime pořad dokola ...
31. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky shanim povazek na svadbu ,netušim kde by se to dalo sehnat ..nevite?
31. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si ho koupila tam kde jsem si půjčíla šaty :slight_smile: mají tam i ozdoby do vlasů a bižuterii :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenže tady co ja mam šaty je to malinke a nemaji tam nic takoveho ..kouknu jinam do salonu
31. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě i v bižuteriích budou něco mít ale spíš v nějakém svatebním salonu.já ho na svatbě zahodila jinak jsem ti ho mohla dát-stejně potřebuješ něco půjčeného i darovaného.jestlli teda jsi na pověry -já jsem hrozná já jo :wink:
31. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nejsem na pověra,ale tohle bych chtela dodržet ,..
31. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme z rovnátek, dnes tam nikdo nebyl, tak to šlo rychle :wink:
Marti, mám uvařené roštěnky s bramborem :wink:
Irčo podvezek taky nemám, ale jak říká Marťa zeptej se v nějakém salonu...na pověry jsem taky, i se svatbou i s kočárem, měli jsme ho v krámě, dokud se nenarodila :slight_smile:
jo a Neli má rýmu, ale takovou tu svou, co jí mám skoro furt, možná alergická, nevím...s plavčem teda váhám
31. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak uvidíte ještě zítra.Může ji to od rýmy pomoci ale může i víc nastydnout.je to těžký radit to musíš sama :unamused: .jé roštěnky už jsem dlouho nedělala :slight_smile:ale na ty nemám maso.
31. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já uvidím co bude do rána, vykápla jsem nos a od rána nic, žádná nudle...
ted snědla oběd, měla hovězí v mrkvi, normálně kouše, dokonce jedla i bramboru :slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já odpo povezu holky k mamce, protože kamarádka je včera po laparoskopii, taj za ní pojedu do nemocnice, nedaří se jim mimi, tak doufám, že nebude mít blbé zprávy..
venku je krásně, to je parádička, co....
31. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda venku je nádherně :slight_smile: :slight_smile: .
Lucka taky kouše ale jen to co ji chutná.Tak jsme koupily dáreček v tom Swarovskim.Pěkný tak snad se jí to bude líbit.
Tak co na návštěvě?
31. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že jste dárek pořídili :wink: mně se Swarovski moc líbí :slight_smile:
byla jsem za tou kámoškou a zjistili jí endometriozu, musím to nastudovat, co přesně to je a jaký vliv to má na těhotenství...myslela jsem, že u toho bývají bolesti, ale ona nikdy žádné neměla :unamused: no nevím, jinak vypadala dobře, už i chodí, v pátek půjde domů :slight_smile:
holky to zvládly s babičkou výborně, Neli byla hodná vůbec neřvala, hodnější než se mnou, máma si je zase příští týden vezme na odpo, tak to bude fajn :slight_smile: skoro jsem bez toho kočáru neuměla jít :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k véče měla chleba se šunkou, kromě kůry ho snědla snad za pět minut :wink:
31. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš jak jí chutnal chlebík.S lučinou by jí určitě chutnal taky.
Jo to znám,když jdu sama tak jsem celá nesvá :wink:. Asi když tam má sebou Kačenku tak ji to stačí viď?No já než někam Lucku dám na hlídání tak půjde do školky :slight_smile:.Zatím si to neumím představit :angry:.
Co má kamarádka to neznám ale nikdy jsem to nestudovala.Ale snad se to dá léčit ne?
31. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek