• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Tak jsem konečně trochu zpacifikovala a můžu na chvíli sem k Vám ale to už tady určitě nikdo není.Ja asi pravda že jsem pila ze začátku víc abych měla mléko,teď jsem to omezila a mléko mi mizí.Až půjdu někdy na Budějárnu tak se tam schválně podívám kde je ten koutek a dám Vám vědět.Co plánujete dělat o víkendu?My jsme chtěli jet na houby ale je dost zima tak ještě nevím.
23. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ten koutek je docela fajn, ale je fakt, že ty naše mimina ho zatím nepotřebujou, ale ono to uteče a budeme tam rády chodit...já tam byla jednou, ale Neli byla v kočáru :slight_smile: Kačka jede na víkend s mámou na chalupu, my budeme asi malovat její pokoj, ale nechce se nám...a do středy jsou prázdniny, tak musím vymyslet něáký program, myslela jsem zoo ale už je zima, tak nevím...
24. říj 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo oni jsou prázdniny.Kačka je má celý týden.Pak mají vánoční,pololetní,jarní.zkrátka samé prázdniny.Fakt je zima v noci už máme namrzlé auto.A o víkendu nemá být teplo a ještě bude brzy tma.Hrůza.
24. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my určitě tolik prázdnin neměli, ale přeju jim to :grinning:
já ted žehlím, vařím si na víkend a uklízím, vůbec mě to nebaví :angry:
a je tu mlha, tak zatím ani nejdem ven :frowning2:
24. říj 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se taky dala do žehlení a až se Lúca vzbudí pojedeme na nákup.A co vaříš?Já teď nemám žádnou inspiraci.
24. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jenom polívku, vývar se zeleninou a asi udělám šunkofleky, včera jsem pekla kuře a před tím byl segedín, taky nevím pořád co vařit, máme to furt dokola...snažím se aspon 1 týdně ryby, ty máme rádi, ale jinak těstoviny pořád dokola :slight_smile:
24. říj 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Neli už dopo třetí den nespí, takže hlídám, už totiž doleze i do druhýho pokoje....
24. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to začínáš mít veselo.Už s ní bude sice víc práce ale i víc legrace.Já chci o víkendu vařit taky segedín,špízy.Včera jsme měli vepřové na česneku s těstovinama a před tím kuře,sekanou.Je to náročný vymýšlet.Taky mám pocit že dělám pár jídel pořád dokolečka.Lucka začala spát docela dost.1hod dopoledne a 2-3h odpoledne.Tak je to dobrý ale může se to každý den změnit znáš to!
24. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně takhle jsme spaly do ted a najednou už spí jen odpo, tak ty 2 hodiny...no jo roste, ale je s ní legrace, včera spadla z postele ale docela šikovně, je v pohodě...
Já ještě hodně vařím rizoto, čínu a různý směsi...Kačenka má nejradši omáčky.svíčkovou, rajskou a taky řízek a smažák...taky jsem nedávno dělala květák, vždycky co mě napadne :wink:
24. říj 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jíš květák když kojíš?Taky mám na něj chuť ale bála jsem se.
24. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, já jím všechno, Nelince nic nevadí, postupně jsem to zkoušela....
24. říj 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jak měla tu koliku jsem se bála jíst skoro všechno.Taky ho mám ráda tak to zkusím taky :slight_smile:
24. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíš, my s bříškem vůbec nemáme poblémy
dneska dám Nelince bramboru dohromady s mrkví, tak jsem zvědavá, jestli jí bude chutnat...
Akorát mi ted mín kaká,jen kojená kakala 5 x denně , ted byla včera ráno naposledy....
24. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím že je to normální,já taky kojím a kaká mi tak 2x denně.A papá hodně?
24. říj 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, sní půl té malé lahvičky(125ml) víc jí ani nedám, musíme postupně, dnes moc nechtěla, prskala to ven :slight_smile:
24. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , s tim vařenim je to fakt děsny , taky nevim co....
masacek - koukam že jste dojeli v pohodě to jsem rada a doufam že se zase nějak slezem?
ja vim že na ten koutek mame ještě brzy , ale bude tam aspon teplo a mužeme pokecat a i v klidu tam prcky nakrmit....Jana se se mnou pořad pere u jidla jak jsi viděla a tak mam takovy pocit že přestanu kojit už uplně... :frowning2:
24. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak vy jste se už sešly? to mi nějak uniklo :wink:
dneska jsem byla celé odpo s kámoškou a dětma v tom Človíčkově v DBK, bylo to fajn :slight_smile:
24. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo no ona Marta přijela s malou ke mě domu víš...to je dobře že je to tam dobre , jak řikam by jsme tam mohli i my ...
24. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bylo to moc prima odpoledne.Holky byly zlatý.Doufám že setkání brzy zopakujeme.Zato dnes nemůže Lucka usnout a uspávám od 20h.
24. říj 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ira tak malá už od tebe nechce vůbec?Máš pravdu zaparkujeme tam kočárky a popovídáme v koutku.Ale klidně tě někde vyzvednu a zajedeme třeba do Krčáku nebo k nám.
24. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím,že bychom si někam mohly vyrazit všichni tři .
24. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prima, že jste si to užily :slight_smile:
Já jsem určitě pro další srazík :wink: můžeme si klidně sednout někde jinde, do koutku se pak nachodíme, až nám povyrostou :grinning:
25. říj 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten Krčák je bezva nápad, já tam chodím často, měla jsem tam dokonce svatbu(hostinu) :slight_smile:
25. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky ráda chodím do Krčáku,jako těhotná jsem tam často seděla na zahrádce.Teda včera jsem Lucinku přechválila s tím spaním.To byla dnes náročná noc.Budila se po 2hodinách a jedla.Pořádně nespala stále se mlela.Už jsem odvykla tak doufám že to teď nebude každý den.
25. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Příští týden jsou ty prázdniny tak asi nebudete mít čas nebo jo?A nebo jak by jste mohly ten další týden 3.11?
25. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi to bude lepší až ten další týden...
S tím spaním to je u nás taky nic moc, čím je větší, tím víc se budí....kde jsou ty časy, kdy spala 22- 6.30
ale třeba se to zase vylepší, chci zkusit na noc kaši, třeba to pomůže i když nemyslím, že má hlad, chce být s námi :wink:
25. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky myslím že to není hlady.mám tendenci ji dávat často jíst a pak Lucka zase ublinkává.Dopoledne bylo taky ve znamení breku.no spíš histerického řevu.Mě se taky dařilo-spálila jsem maso a rozbila sklenku.Když takhle řve tak ji nikdo krom mě neuklidní.Fakt je že jako malinká spala výborně.To jsem se namlsala.Tak jsem zvědavá co dnes.Teď jsem ji uvozila venku a jsem zvědavá jak dlouho bude spát.
25. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO jo, taky mívám dny, kdy se vyloženě nedaří :unamused:
Vrhla jsem se do úklidu, už mírně předvánočního, zatím jsem vygruntovala koupelnu, záchod a předsíň a odpo se vrhnu na ložnici...dneska vaří manžel a Neli celé dopo spí(kupodivu) tak mi to jde docela rychle
Na ten srazík bych to viděla to další pondělí a místo dle počasí, ten Krčák by šel, kdyby lilo skončíme v hospůdce :grinning:
25. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To se máš že máš klid na úklid.Já bych potřebovala taky uklízet jako sůl ale bohužel to nejde tak se nedá nic dělat.potřebovala bych umýt okna atd :confounded: .jo jo pondělí by bylo prima ještě aby mohla i ira.
25. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, počkáme co nám Iira písne :slight_smile:
byli jsme venku, bylo pěkně, ale zima...
a jdu pokračovat v úklidu, malování jsme vzdali a zavoláme si malíře, nechce se nám do toho, hrozně to trvá a malíř to má za dopoledne hotový a ještě po sobě uklidí...
no a dnes se nám změní čas, to sem zvědavá, co to s mimouškama udělá, aby ráno nestrašila od 6 :unamused:
25. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek