• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
lučinu jí už dávno, tou jsme začínaly :wink: alwe ta šunka jí teda jela, úplně mlaskala :slight_smile:
je to fajn si chvíli orazit, ale už jsem se na ně těšila :wink:
snad to léčit lze, musím to najít, pořád se o tom mluví, ale v podstatě nevím o co jde...
31. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už Nelinka spí?My dnes usínaly trochu s brekem ale myslím že je to tou změnou času protože je světlo :slight_smile: .Tak ráno písni jestli jdete plavat :wink: uvidíš v noci jak jí bude.Tak dobrou noc :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
usnula teprve před chvílí, je to hrůza, dokud není úplně hotová, tak si nelehne, navíc spala mamce pozdě odpo, to je pak vždy špatný...
s plavčem ještě nevím, rýmu nemá, asi 3x si odkašlala, to je asi po tý jeskyni, to beru jako plus :slight_smile:
no má být hezky a teplo, uvidím, ráno každopádně písnu :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chystáš se zase pěšky?
dobrou :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky :slight_smile: .Na plavání jdeme určitě pěšky.Ještě uvidím v kolik,podle toho kdy půjde Lucík spát aby se trochu prospala.V noci skoro nespala-hodně špatně.Dost se budila :frowning2:
1. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my jdeme, risknu to, snad si to pak nebudu vyčítat :wink:
písni v kolik a kde :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad ji nic nebude.tak ve 12h na Budějáku u výtahu.Budu se procházet tady v okolí.
1. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, budeme tam :wink:
1. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted odsála parádní nudler, jenže ona je á fakt pořád, to bychom už nešly nikdy...no snad to bude dobré, hlavně aby usnuly cestou, jinak to dnes vidím na řev :frowning2:
1. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my to máme zase od noci kdy špatně spala.Tak vstávala už protivná.Teď jsme docela dobře obědvaly tak musím věřit že usne.Jinak bude řvát no :frowning2: .Pojedu trochu dřív a pěšky tak uvidím.
Na rýmu by ji to mohlo pomoct nám minule po koupání zmizela.Nesmí tam ještě nastydnout :wink:
1. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, budeš dávat Lucince punčocháče? a zinmí bundu a čepici? po tom plavču asi radši jo, vid?
1. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsme teď dorazily.jezdila jsem s ní venku aby spala co nejdéle a vzbudila se v půl pátý.
1. dub 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka taky spala dlouho, asi hodinu a půl...zvládla jsem udělat večeři a uklidit úplně všechno kromě kuchyně, tu si nechám na večer, dokonce jsem vyčistila i žaluzky v celém bytě a to nesnášim, to je hrozná práce...
Nelinka snědla asi po 2 týdnech celý banán, tak snad jí zase zachutná, za chvíli dostane kaši a půjde dnes dříve spát, zdá se mi unavená po tom plavču, měřila jsem jí, teplotu nemá ani nekašle, jen ty nudle stále....
1. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda ty jsi pracovitá :slight_smile: .Já jen uklidila binec z rána.Mě budou stačit umýt okna.Lucka je od 18h ukňouraná tak ji dám do postele tak na 19.30h.Doufám že nebude dnes brečet.
Tak vám budu držet palce ať jste v pohodě bez teploty :grinning: .
1. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
okna mě čekaj o víkendu, to sama s Neli nemůžu :unamused:
tak se dobře vyspěte, já doufám, že noc bude dobrá a že ráno nepoletíme k dr. to už by mě fakt kleplo!
1. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a plavčo teda dnes bylo bezva, jsem ráda, že jsme nakonec šly :wink:
1. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko,tak jakou jste měly noc?Jste v pohodě?My jsme dnes spaly dobře.A venku to vypadá nádherně :slight_smile: .
2. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás taky dobrá noc, usnula už ve 20, pak se probudila ve 2 s totálně ucpaným nosem, takže jsme museli odsávat a dát kapky, řev na celý barák, ale pak se napila a hned spala až skoro dp půl 8 :wink: ráno jsem zase odsávala, už toho bylo méně a nekašle, teplotu nemá :slight_smile:
já ted půjdu na nákup, večer máme tu návštěvu, mám tu dlouhý seznam, tak snad to uvezu :wink:
2. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
co vy? pojedete na ty hory?
2. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na hory jedeme až zítra kolem oběda.Ale moc se mi nechce v Praze má být teploučko a tam bude ještě sníh.
2. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já měla z Lucky včera taky blbí pocit protože jsem ji málo oblékla a myslím že ji včera byla zima.
2. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky, přitáhl jsem 2 velké tašky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nelinka spí v kočáru...venku je pěkně, ale tady u nás na kopečku docela fouká...a já mám taky rýmu, asi spíš alergickou, spistila se mi venku, doma je to lepší...jsem zvědavá, co z Neli ted odsaju :unamused:
Na horách bude krásně, je tam kolem 10 stupnu, to budete mít dobrý, akorát asi bude mokrej sníh....
2. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes nemám pro Neli uvařeno, tak dostane lahvičku, to jsem zvědavá jestli jí bude chtít...
2. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda dnes bylo krásně ale ve stínu docela foukalo :slight_smile: .My jsme byly celé odpoledne venku.Teď je takové počasí že nevím jak Lucku oblékat,jestli ji mám dát čepici atd.
Kde jsi byla nakupovat?V Arkádách?
Tak co baštila?
2. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme taky byly celé odpo venku, poprvé na písku, Neli nadšená, smála se nahlas, jezdila s K. na skluzavce a krásně si hrála jako v jeskyni :slight_smile: já jsem se opalovala :slight_smile: ted spí, tak jdu rychle vytřít a nachystat něco pro návštěvu :wink:
nakupovala jsem tady v Bille, je tam dopo málo lidí co otevřeli Arkády, tak tam ted chodím docela ráda...
obídek papalůa hezky, asi 3/4 lahvičky, měla kuřecí se zeleninou a kuskusem :slight_smile:
čepici měla, ale pořád si jí sundavala, protože tu jarní už nemá na zavázání,nakonec jsem to vyřešila kapuckou od mikiny, ta jí nevadila,měla i punčocháče, protože seděla chvíli v tom písku....
2. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To věřím že se jí to venku líbilo :slight_smile: .Taky se těším až bude Lucka venku na písku.
My jsme dnes usnuly hodně brzy kolem 19h.Byla šíleně unavená asi ze sluníčka.tak jsem zvědavá jak bude spát.
Tak co návštěva?
2. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak návštěva super, akorát už je tu zase binec, takže opět uklízím, ani to myčka nepobrala :wink:
noc dobrá, ale zase jsme kolem 3 odsávali a ráno znova, teplotu nemá, nekašle, tak snad dobrý...Míša nám s tím pomáhá a konečně to má smysl, já to sama nezvládám jí udržet a je to pak k ničemu, má nařízeno přijít brzy, že musí sát :grinning:
kdy vyrážíte na hory?
3. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,dnes bude krásně tak si to užijte :slight_smile: .Já jdu balit protože v poledne jedeme na hory.Doufám že jste zdravé a rýmu dobře zvládáte.Mějte hezký víkend,já doufám že tam Lucka bude dobře spát i když na dnešek zase nespala nic moc a dost pobrekává.Možná ji rostou zuby.
3. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pěkně zabal, hlavně at máte vše :wink: budete tam mít krásně :slight_smile:
3. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. :slight_smile: :grinning:
3. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek