• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
ahojky holky týden jsem se sem nedostala malej se děsně osypal dostal další dávku homeopatik a navíc jsme v čekárně na 8 měsíční prohlídce asik chytli nějakou virózu, protože malej má rýmu jak cikán šálu, trošku pokašlávala a měl teploty přes 38 a do toho se mu asik tlačí ven druhej zoubek, takže veselo asi 3 dny jsme vůbec nespali, teď už má exém zase skoro pryč, teploty jsme zahnali a rýma s kašlíkem jsou na ústupu, tak se v noci aspoň 3 hodinky vyspíme, než se malej vzbudí na mlíčko.

dneskon jsem zbalila věci, malýho, hafinu a šupem na prochajdu do Stromovky, krmili jsme kachničky a malýho to děsně bavilo byl jak Alenka v říši divů na vše koukal s otevřenou papulkou :grinning: , když k nám přišla kachna a brala mi housku přímo z ruky začal se na ní natahovat, že jí udělá malá a ona cvak klofanem do vzduchu koukal celej vykulenej, protože naše psice se rozhodla, že si zaplave a hupla za kachnama do rybníčku malej se začal děsně chechtat :grinning:

koukám pořád někde cestujete nás čeká plavčo, tak jsem zvědavá jak se naši kluci budou tvářit na bazének :slight_smile: tak se zatím mějte hezky jdem hají dnes jsme toho nachodili a já jsem docela ko čauky
3. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Gedgitko, to je pořád nějaký trápení, vid :frowning2: u nás ale taky, kašle a rýmy stále dokola, ted zase má takovou rýmu a padá jí to na průdušky, obávám se, že zase v pondělí pomažeme k dr. :angry:
tak krásný sluníčkový den všem :slight_smile: my jdeme zase odsávat :frowning2:
4. dub 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo pořád něco, ale jsem optimistka a říkám si jednou to zlomíme a bude vše ok :wink: :slight_smile: dnes už je malýmu celkem fajn teda, až na pláč skrz zoubek leze mu druhej a je to horší než u prvního o tom jsme skoro nevěděli, dnes jsme vyrazili zase do Stromojdy bylo tam, narváno a jen 300m od hlavní jsme s prďou jeli 50 minut plakal a k tomu to vedro, tak jsem lehounce zapla klimku, aby jsme se neupařili, ale aby se malej neprochladl po tý viroze či co to bylo, ale jinak bylo fakt krásně :wink: tak zatím zase čauky
4. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my teda rymu nemame,ale asi nam lezou zase zuby a tak ma Jana pěkny prujem ..a taky podle toho vypada jeji prdelka.Ty jo snažim se ji převbalovat hned jak si něco naděla,ale ona tu prdku ma uplně opruzelou a červenou,použivam imazol a stejně to nepomaha..ach jo....
male se udělala nějaka mala vyražka na tvařičce minulí tyden,ale už je to v pohodě,tak jsem ráda ..
gedgitko-a zabiraji vam aspon ty mastičky trochu?sousedka ma starši holku alergičku a taky maji homeopatika..
6. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Irčo zkus na ten zadeček Sudocrem, nám hrozně pomohl :wink:
Nelinka je zase nemocná, má poslechový nález na průduškách a dostala antibiotika, je ale úplně v pohodě, veselá a nevypadá nemocně.Tak snad to brzy zabere....
Marti, už jste doma z hor?
6. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak jsme už dorazili :frowning2: Bylo tam nádherně a Lucinka byla úplně vzorné miminko.Byli jsme v ZOO parku a Lucka byla úplně u vytržení.Restaurace zvládala taky naprosto s přehledem.Začala tam i povídat /máma,táta,bába,ham,pápá/.Myslím že ji ta změna prospěla.
Marti co to zase čtu?Jste nemocný?Kdy jste byly u doktora?Tak do jeskyně zítra asi nepůjdeme co?Jestli tam budeš volat tak nás taky prosím tě zruš.
Nám se udělala vyrážka na prdelce zezadu.Vypadá to jako lišej nebo ekzém tak asi taky vyrazíme na kožní když nepůjdeme do jeskyně.Asi možná to má z plín FIXISjsou dost šílený :angry: .Tak jsem je vyhodila
6. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
U doktora jsme byly ráno, kašlala v noci a hlavně hrčela, myslím, že ty antibiotika potřebuje aby se z toho dostala, dr. říkal, že je pořád oslabená z těch horeček a že jí nedělá dobře to teplo, prý to bude do pátku dobré, to jsem teda zvědavá. Jeskyn je zrušená.
6. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla to sranda, byla jsem tam napsaná jako paní Koláčková :grinning: to nechápu, jak to mohla takhle blbě slyšet :grinning:
6. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je divný ještě jsem ji opakovala :frowning2:
6. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky si myslím že se to s Vámi táhne od té první chřipky :unamused: .Snad ji co nejdříve pomůžou.A na imunitu vám třeba nic nedá?
6. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme augmentin sirup a k tomu probiotika Nutrolin-B to aby se nevybíjeli potřebné bakterie, pak sirup na kašel a kapky do nosu, nakonec jsem ráda, protože to konečně bude léčba účinná a pak snacd bude pokoj, za 2 dny to bude měsíc, co to začalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Lucinka je teda šikula, že to zvládla :slight_smile: asi budete muset někam častěji, doma jí to asi nebaví :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a málem jsem zapomněla napsat i pozitivní zprávu od doktora, Nelinka váží 8 700g, takže možná v roce těch 9 bude :slight_smile:
6. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je šikulka to přibrala pěkně :slight_smile:
6. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pěkně jedla, ted od včera nic moc, ale to je asi jasný.co budete dělat? Mně přijede mamka hlídat a jedu na matriku pro to občanství, blbý je, že na ten pas musí se mnou, aby udělali fotku, ted se dělá přímo u okýnka.
6. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a říkala jsem ti, že už chodí? v sobotu přešla celý pokoj bez pádu...
6. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo to je šikulka :slight_smile: ale to už v jeskyni byla otázka chviličky.Tak to už budeš mít pěknou běhačku.My byli teď venku na dlouhé procházce :wink:
My máme už zase pády protože si stoupne a pustí se a ještě moc pevně nestojí.
6. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na té matrice, bylo to rychlý, tak ted už jen na tu pasovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nelinka má ted trochu zvýšenou teplotu, ale ono je docela vedro a k tomu ty antibiotika, takže má nárok, mělo by to zabrat po 48 hodinách, to bude ve středu dopo, tak tomu věřim. Chtěli jsme odjet na Velikonoce na chalupu, ale nepojedeme, Kačka pojede s mámou a my si uděláme nějaký výlet, jestli budse Neli dobrá. Co vy?
6. dub 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě to zabere.Já Lucku normálně neměřím tak možná má taky zvýš.teplotu.Ale u miminek je to prý normální.My nikam nepojedeme jen bych chtěla asi v sobotu umýt okna a pak máme nahlášené návštěvy.Taky asi někam vyrazíme.Ani nevím jaké má být počasí!
6. dub 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
má být docela teplo, jen občas má pršet...my se budeme léčit a kdyby byla dobrá, tak třeba výlet do zoo, ale radši to tentokrát vyléčíme poctivě, at máme pokoj :wink:
6. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak jakou jste měly noc?My docela dobrý ale vstávaly jsme dost brzy.Lucka už v 5.30 nechtěla být v postýlce.A od rána pořád řve.Myslím že je nedotažená.Tak ji obléknu a pojedeme na to kožní.
Určitě to poctivě vylečte :slight_smile: aŤ jste zase zdravý holky.
7. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no mi mame imazol,ale žadna změna ,jen to nema tak červeny a je dost ted protivna,nevim jestli to ma k těm zubum a zaroven ji asi poboliva ta prdelka...teda holky kam vy na ty nemoce chodíte?!
masacek-jak bylo na horach?mi si tady s malou vlezem na zahradku na deku a je nam taky dobře,Jana lita po 4 jak zběsila a hihnase,tak jsem rada že aspon na te zahradě se ji libi
7. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, noc s odsáváním :frowning2: má už 3 dávku antibiotik, tak snad to zabere :wink: a zase nechce moc jíst...
7. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na kožním dobrý.Čekaly jsme tam sice přes hodinu ale prý to nic není nejspíš od plen.Dostaly jsme nějakou mastičku ale ještě jsem ji nevyyzvedla-bylo tam šíleně lidí :frowning2: .Čekám až přijde Gábi z práce a pojedeme pro dort a na nákup.Dnes má kačka 18 tak bude oslava :grinning: .Snad u Hájka dostaneme celý dort když ho nemáme objednaný.
Jak ti Neli baští antibiotika?Ale co si pamatuju tak bývaly dobrý.Je škoda že jste doma když je takhle pěkně :angry: .A taky že nemůžete na plavčo :angry: .Ale jak jsem psala myslím že to hravě doženete :wink:
7. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou ti dali mastičku?A je to jako plísen z plen nebo něco jiného? Asi je fakt nejlepší kupovat osvědčené pleny, vid.
Neli jí antibiotika dobře, je to sladký. Dorta myslím seženete. A Kačce přejeme ke vstupu mezi dospěláky vše nej nej nej, hlavně at je zdravá a štastná :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
musela si mít na tom kožním doporučení? Kačka má něco na noze, asi bradavici, tak bychom tam taky potřebovaly.
7. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju za Kačku za přání :slight_smile: Trochu jsme oslavovali.
Prý to je zapařený z pleny,které jsou špatně prodyšné.Tak ji napsala nějakou mastičku.Doporučení jsem neměla a šla jsem i bez objednání.
A jak jste na tom vy?Lucka dnes celý den dost brečela.I na procházce jsem ji musela poponášet.avůbec tam nechtěla sedět.Tak doufám že ji jen rostou další zoubky.Jestli bude zítra bečet na plavání tak to bude fakt zábava.Teď jsem ji uložila a okamžitě usnula jak byla unavená :fearful: .
7. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nic moc, večer teplota a vyzvracela antibiotika a já mám depku :cry: :cry: :cry: naštěstí Michal tento týden zůstal doma, tak ted večer je to lepší, přes den ale děs :frowning2:
7. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky jak Vám je?Marti věřím ti že je to náročný na nervy,protože už se vám to táhne dlouho ale určitě antibiot.brzy zaberou.JHlavně Nelinka je chudáček že ji stále není dobře á bych být tebou zvážila alergologii.Mohli by jí pomoci s imunitou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Vydrž určitě se to zlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
8. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak stále žádná sláva, akorát se výrazně vylepšila rýma, ale to spíš proto, že už trvá týden.Ráno měla zase 37,5 to už jsem myslela, že mít nebude.A spala celou noc od 22- 7, pak jsem jí vzbudila na antibiotika, ty v sobě udržela a spí dála, takže toho má asi dost.Jestli bude mít i zítra teplotu, tak jí vezmu na kontrolu, aby jí dal něco jiného.Plavaturčonejdeme ani příště, protože antibiotika bude brát do útrý určitě, ne.li déle :frowning2:
co Lucinka, je dnes v lepší náladě?
8. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek