• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Marti, zeptej se, prosím, toho kluka, jestli seto musí nahradit ještě v tomto kurzu nebo jestli můžeme i v tom dalším, protože to jinak nemůžeme stihnout.Dík
8. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to fakt nic moc.Ta nemoc se vás drží zuby nehty :angry: .Nevolala jsi doktorovi na konzultaci?
Tak nahrazovat můžeš klidně i v dalším kurzu ale musí být zaplacený.Dnes jsme dostaly to překvapení :confused: .Dostaly jsme perníček velikonoční.tak že jste o nic nepřišly.
8. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tam zítra vyrazim, měla jsem jít s Kačkou na přeočkování na klíště, ale taky kašle, takže to odložíme.Možná bude muset dostat silnější antibiotika, nevim proč to zatím nezabralo.Perník koupenej stejně nejim :grinning: to bylo jasný, že to bude kravina.Příště taky nepůjdem, i kdyby byla úplně dobrá a to stejně nebude :unamused:
8. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě mi dnes říkala jedna holka, jestli nám nevadí ta jeskyně, že prý její kluk z toho byl furt nemocný, že mu vadiila plísen z toho vlhka...možná na tom něco bude, tak to ještě jednou zkusíme a kdyžtak se na to vykašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt by ta jeskyně mohla vadit?Tak je to klidně možný.Uvidíš ale snad ji to už přejde po téhle nemoci.
Co celé dny děláte holky :slight_smile: ?Lucka má zase teď takové brekavé období :frowning2: .Už jsem myslela že s ní do Motola nepůjdu ale asi tam půjdu a uvidím co mi řeknou.Nic jiného než že mě vyhodí se stát nemůže
8. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma, něco jsem uklízela a tak, ale Nelinka je taky protivná, chvíli si hraje a pak je mrzutá, navíc včera a dnes dopo jí bylo fakt blbě, ted se večer hodně zlepšila, tak třeba už to zabírá, je po šesté dávce.
8. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě v albu je jedna fotka z plavča, je to přes to sklo focené, tak nic moc kvalita ale vidět jsme :grinning:
8. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotečky pěkný :grinning: .I ty na klouzačce :slight_smile: to je někde u vás?
Lucka je taky protivná a v noci se stále budí.Dnes každé 2hodiny.Tak jsem ji dnes dala kaši a asi budu kojit jen v noci.Ale ona se podle mě budí ze zvyku :frowning2:
8. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzačku máme hned pod oknem :wink:
my jsme na dnešek spaly celou noc, po dlouhé době bez odsávání :dizzy_face: to bylo fajn
8. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To máte prima my musíme na hřiště docela daleko :frowning2:
8. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můžete někdy přijít :slight_smile: my se snad dáme do pořádku přes Velikonoce :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To určitě už budete zdravý :slight_smile: .
8. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším, tohle je fakt na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budete moct chodit ven nebo ji máš držet doma v klidu?
Neli ještě nespí, jdu na ní :wink:
my jdeme až v úterý na kontrolu
a do té doby antibiotika, do neděle budeme stopro doma
8. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dobrou já už mám klid.Lucka usíná pravidelně kolem 20h ale zase brzy vstává.
8. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak u nás krásná noc, spaní od 22- 8 a to jsem jí musela probudit na antibiotika :wink:
nemá teplotu ani rýmu, akorát pořád kašel, ale už pěkně vlhký a odkašlává, budeme zase vyklepávat a míčkovat a bude to lepší :wink:
9. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes Nelince uvařila kuře na paprice s kolínkama a snědla toho víc než já, normálně kousala celý kolínka :dizzy_face: a začíná pěkně řádit, no je vidět, že je jí lépe :wink:
v neděli odpo můžeme na prochajdu stínem a v úterý odpo se máme přijít ukázat na poslechnutí.
9. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře že je malá už v pohodě :slight_smile: To je teda pěkný jedlík ale to je dobře.Už teda chodí sama?
My jsme byly ráno na návštěvě u kamarádky a bylo nádherně.Lucka s kamoškou lezly na trávě a byl chvilku klid.Její holčina je dost podobná Lucce :frowning2: .Taky takový ubečený mamánek.
Teď jsme na zahrádce ale moc ji to ještě nebere :fearful: .Teď půjdeme spát tak s ní musím vyrazit na prochajdu :slight_smile: .Dojdu si alespoň na poštu.
9. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme v noci spaly trochu líp ale budila se asi 3x.Vstávala ale až v 6:45h.To je úspěch :slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, chodí sama, ujde už docela kus, ale musí mít rovný terén,venku jí to moc nešlo, ale ted stejně sedíme doma.Je to teda hrůza v tomhle počasí, už mě to nebaví a do neděle daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vydržim, chci aby byla v pořádku :slight_smile:
to jídlo byla vyjímka, jinak to není žádná sláva, vůbec ted nechce ovoce, jen přesnídávku, tam zas nejsou vitamíny :unamused:
9. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je šikulka to bude ještě nějakou dobu trvat než bude chodit i venku dobře :slight_smile: .
Tak ji do přesnídávky vymačkej půl pomeranče ať tam alespoň něco má.Věřím ti že je doma nuda.My když nemůžeme někdy ven tak jsem víc unavená než když celý den někde chodíme :frowning2: .My dnes pekli poprvé buřty. Bylo to prima po tak dlouhé době :wink: .
9. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno ,tak jak Vám je holky?
10. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je to stejný jako včera, bez teploty, ale kašel hrozný, nekašle často, třeba jednou za 2 hodiny, ale pak je to takový záchvat na 20 minut, včera se z toho poblinkala :unamused:
ale má zájem o věci, koukala na pohádku a ted si hraje s knížkama, akorát se rychle unaví a hodně spí...
co plánujete na dnešek?
10. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se přidavame mezi nemocne...mame nějako malou virozu,ale neni to tak strašne ,mame to 3 den a je to mnohem lepší.Jsem sama nasadila nurofen,ale včera jsme jeli radši k mudře a ta jen že to mame v ktŕku načervenale ,ale jinak dobre.Dokonce mi i řekla že ten zadeček neni tak strašnej a že je to jen tim že mala víc kaka a mam ji nechat větrat.Nojo ji se to řekne,ale ja jakmile ji odlenkuji tak se mi počura a že bych chtela mit počurany koberec to zase ne.....tak jsme si mysleli že čekame dalši a ono teda nakonec ne....tak nevim jestli mi to ma byt lito a nebo mam byt ted ještě rada...abych se pak z 2 děti nezblaznila.. :wink:
10. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo, tak Janičku pozdravuj a at je kočička brzy v pořádku :wink:
vy už se snažíte o mimi??? to koukám, to já bych takhle po sobě asi nezvládla :wink: smutná nebud, máte čas a navíc si lépe užiješ svatbu netěhotná a pak na to hupnete :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim že už je dobra...no ja nevim jestli bych chtěla takhle brzy ,ale stat se muže, pryč bych to nedala to je jasny....pravě proto nevim jestli mam byt rada ,ale asi jo ,takhle brzy bych nechtěla ...jo svadba ted řešim pořad ten podvazek ,jestli si koupit nějaky novy a nebo z"druhe ruky"
10. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jaký se ti líbí a je jedno jestli je nový, ne?
10. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek