• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
s mimi nespěchej, 2 děti na plenách a kočáru musí být na hlavu :wink:
10. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja pravě nevim jaky?nechci nic extra ,ale vubec si nedokažu představit jak bude vypadat ve skutečnosti od te pani,mam sice fotku,ale fakt nevim...ja nespěcham jen jsme měli doma nehodu tak se čekalo co s toho bude,ale mam to ještě nepravidelně tak jsem si řikala že asi nic nebude,jenže jsme se trefili do ovulace..
10. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ještě nemám vyřešenou antikoncepci, nechci se cpát hormonama, když ještě kojím, zatím jsme nehodu neměli :wink: ale Míša tu moc není, tak ani není kdy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy je ta svatba?
10. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky nic nemam ,brala jsem roky a přibrala jsem a ted to nejde dolu,ale uvidim asi se s tatkou dohodnem na gumičkach ,ale on to pry umi i bez nich tak nevim,zase každy měsic čekat co bude...
10. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já uvažuju o tom tělísku, až nebudu kojit, ale je to na koli let, tak to ještě zvažujeme, do prášků se mi už nechce.
10. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi s Janičkou doma nebo chodíte ven?
10. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zatim tělísko nechci ,protože pokud by jsme chtěli dalši tak je to zbytečne,ale pak asi ano je to snad na 5 let
no včera jsme byly doma,ale dneska asi pujdem na chvilku ..
10. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted je nějaký nový až na 7 let, to mi bude skoro 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už nebudu potřebovat nic :grinning:
my dřepíme doma od pondělí a je to děsný a ještě tu budeme do neděle, to můžeme na malou procházku a v úterý máme kontrolu a snad skončíme s antibiotiky....
10. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no ja to ted nesleduji vubec...pujdem asi jen na chvilku ja to nechci draždit,ale je tak krasně....v utery jdu na tu 8 trhani na budějarnu,pak asi budu rada že pujdem domu
10. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, brrrr zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si hlavně nakup léky na bolest a nachlad ledy :wink:
10. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to nějak zvladnu,hlavně aby Jana nebyla zase mrzuta ,aby jsme to spolu zvladly a ja nebyla hotova,přeci jen bude nladej v praci..
10. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si jí bereš sebou? to by asi bylo lepší aby ti jí někdo hlídal, myslím, že toho budeš mít sama dost :unamused:
10. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim,nema mi kdo hlidat,ale tam si bude hlidat tatka a pak pojedem autem domu ,mam to ve 4h a to on ma už po praciovni dobe,tak tam s nami počka ,bude se tam s ni chlubit a pojedem pak domu,už jsem mu řikala že se o ni bude muset postarat až do spani ,že nebudu schopna,ja to trhani tech 8 špatně snašim..
10. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon, že takhle....já zubaře nesnáším a o trhání zubu ani nemluvim :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééééé
10. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak víš co ja ji nemam dat komu,tak mi nic jineho nezbyva...ja zubaře taky ne,ale už to moc boli nemužu skoro kousat ,musi pryč
10. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já když mám něco dopo, tak je to taky blbý s hlídáním, všichni jsou v práci, odpo je to lepší, ale většinou jí taky tahám všude sebou...
jdu něco uvařit :dizzy_face:
10. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
užijte si procházku a at je Janička v pořádku :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne zatim pa
10. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vy jste toho holky tolik napovídaly.Mě to zase nefungovalo :frowning2: .
Tak já taky nic neberu tak jsem zvědavá která budeme první těhotná :grinning: :grinning: :grinning: .Taky chci něco brát až přestanu kojit.
My jsme byly odpoledne venku jen na procházce jinak jsme na zahrádce.
10. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak já doufám ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme za sebou další den, hurá! :wink: zítra tu s námi bude Míša tak to je lepší :dizzy_face: já pojedu dopo na nákupy, sama, těším se, že vypadnu a že si něco koupim :dizzy_face:
Nelinka je moc hodná, spala přes den 3x, tak jsem zvědavá na noc, za chvíli máme další antibiotika, už se nám to krátí, doufám.....
10. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem ráda že je vám líp.U nás pořád stejný.Jeden den v pohodě a druhý den je protivná.Tak je to někdy dost náročný.Dnes budu péct mazance a uklízet :slight_smile:
Tak dobře nakup a kup si něco moc hezkýho.Zasloužíš si to :wink:
11. dub 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ty seš teda ranní ptáče :wink:
já jsem ještě nešla, asi to nechám na zítra dopo, nějak dlouho jsme snídali a ted už dělám oběd :slight_smile:
mě mazanec upekla mamka, takže nic péct nebudu, ani barvit vajíčka, když tu Kačka není...
Nelinka vypadá dobře, možná odpo na půl hodinky vyjedeme, uvidíme :wink:
11. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Lucka dnes vstávala v 5.45 úplně vyspalá.Ale spala dobře tak jsem byla i vyspalá.Udělala jsem hodně práce.Upekla dva mazance,5věnečků a beránka.Ptáčky k obědu jsem měla už v 11h :slight_smile: .Myslím že na chvíli ven jít můžete ale neměla by moc lítat :frowning2: .My odpoledne taky půjdeme jen ven a zítra jedeme za segrou na chatu.Je tam i neteř s 2letým klukem.Co děláš ty k obědu?
11. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nakonec ven šli,ale jen na chviličku, protože Neli nechtěla být v kočáru a chtěla lítat a blbnout, je to těžký jí udržet v klidu.Tak zase zítra na chvilku, taky je všude slunce a blbě se hledá kudy jet, aby na ní nesvítilo.
dneska jsem vařila kuřecí maso se smetanovou omáčkou a těstoviny, zítra peču králíka s br. knedlíkem a v pondělí nevim, ale určitě nádivku s něčím, ještě uvidim co koupim...
závidím vám tu zahrádku, je to děs sedět doma, když je hezky...no a buřtíka bych si dala hned :dizzy_face:
chtěla jsem upéct beránka a nemám formu, tak na to kašlu a koupim ho :wink:
11. dub 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Umím si představit že Neli nemůžeš udržet v klidu.Lucka ještě nechodí a to co vyvádí v kočáru je hrůza.Nechce tam vůbec sedět :angry: .
Jak bylo na nákupu?Koupila jsi si něco?
11. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,já jsem dnes úplně přespalá.Lucka spala od 19.45-3.45h.To bylo snad poprvé co spala takhle dlouho v kuse.Pak se najedla a spala do 6.45.Marti když ti spí Nelinka celou noc kojíš ještě a kdy?A co vy jak jste spaly?
12. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :dizzy_face:
tak jsem něco nakoupila , ale sobě téměř nic :wink: koupila jsem spoustu dobrůtek zítra do koledy, ted to tady rozděluju do pytlíků, Nelince jsem koupila kalhoty, 2 body, 2 overálky na spaní a šatičky na léto, mám vyhlídnuté i pořádné boty, ale ty jí musim vyzkoušet, ty nike jsou na chození blbý :unamused: Pak jsem viděla spoustu věcí na Kačku, ale vezmu jí v týdnu sebou, aby se jí to líbilo, už je velká, tak jdsem radši nic nebrala...sobě mám akorát tričko a podprdu, no holt musim vyrazit ještě jednou :wink:
s kojením to máme tak, že kojím vždy před spaním, což je u nás mezi 21-22 a pak jak se vzbudí, když spí, tak až ráno, než vylezeme z postele, přes den jí kojím místo dopolední sváči a pak ještě po obědě, to má spíš místo pití....no a pak někdy i během dne, když je mrzutá nebo se sama sápe na prso, jak byla nemocná, tak jsem jí kojila snad 10x denně :wink:
12. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme minulej týden zápasili s Denískem s nějakou virózou bo co měl rýmu jak cikán šálu, trošku kašlal a dotoho teploty přes 38 naštěstí jak se to rychle objevilo tak to rychle zmizlo a tak jsme absolvovali v po 1 plavčo malej byl nadšenej a manža si to vše točil a fotil a byl taky celej paf :grinning: dokonce jsme s exémem i plavčo vpoho přestáli no a pak hup fleky na ručičkách a zádíkách a jedné tvářičce a dnes ráno jsme zjistili příčinu máme dalšího zoubka :grinning: snad, už bude klid koukám u vás je taky pořád nějakej bacil mrcha co je toho všude hafo :unamused:
12. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsi docela dobře nakoupila.Asi bylo všude dost lidí co?Ty capáčky opravdu nejsou na chození dobrý.Nemají žádnou podrážku.
My byli včera celý den na zahradě u segry na chatě.Lucinka byla zlatá ani nebrečela.Večer vůbec nemohla usnout .Byla strašně unavená ale asi byla už moc přetažená tak jsem zhřešila a chovala ji než usnula :wink: .
U nás se objevuje bacil řvaní :angry: :angry: skoro každý den.To je hrozný téměř každý ráno vstává s brekem.Někdy mi s tím tak leze na nervy že si to neumíš představit.Furt se po mě šplhá a přitom kňourá.Už si myslím že nám ani v Motole nepomůžou.Někdy spí dobře a řve a někdy spí špatně že si říkám že bude přes den protivná a je hodná.Nedá se vypozorovat proč a kdy.Ona si hraje a řve u toho :angry: .
13. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek