• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
tak koukám, že Lucinka je vždycky hodná, když se něco děje a někde jste :wink: ono to časem přejde a bude hodná i doma, uvidíš :wink: jsem zvědavá, co ti v Motole řeknou...
lidí moc nebylo, bylo to fajn :dizzy_face:
dnes po obědě přijede Kačka, moc se na ní těšíme a vyrazíme někam ven, včera odpo jsme šli kolem Vltavy a bylo moc krásně, tak dnes možná do Krčáku :wink:
a zítra v poledne máme kontrolu s Neli, tak nám držte palce, je dobrá, ale stále to v ní trochu chrčí, už ne tolik, ale trošku furt :unamused:
13. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dáváte dětem ovocné štávy(Hami, Hipp) a ředíte je nebo je pijou jak jsou?
13. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. My jsme se taky váleli celé velikonoce na zahradě u babiček. :slight_smile: :wink: Bylo to fajn. Hezky jsme se opálili a odpočinuli. :slight_smile: Lucinka je teďkon také nějaká protivná, asi s toho horka. Máme okna na jih tak je tu horko.

No jinak jsme začali dávat šťávičky a neředím je. Chutná jí to velice. A v tom horku bodlo, že tak krásně pila.Švagrová to dávala ředěný svý 2?5letý dceři ale to jí moc nechutnalo, tak to vypila jen tak. Mějte se krásně a přeji vám všem hlavně pevné zdraví. :wink:
13. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsme meli virozu a už je to ok.Jana začla řikat tata,ale leze po bytě a pořad vola mama mama ,šplha se po mě až někdy nemužu ani na zachod.Zase jsme měli ubrečene období ,ale dnaska byla super,zitra ve 4h jdu na trhani te 8 ,tak jsem sama na sebe zvědava jak mi pak bude.Jinak Jana začla uplně lezt po 4 a už si i sama seda,ale ještě se i plazi kdyý ji to klouže.No je to legrace... :slight_smile:
13. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsme byli celý den v Táboře a máš Marti pravdu.Celý den byla Lucka moc hodná.Když někde jsme tak je zlatá.Snad máš pravdu a bude někdy hodná i doma :slight_smile:.Myslím si že nám v Motole nic neřeknou ale uvidím. Když jsme jeli domů byla to hrůza.Jeli jsme ten kousek skoro 3hodiny.Šílená zácpa.
Já šťávy zkoušela ale Lucka je nechce ředěné ani neředěné :angry:.Ani holkám teda nechutnají.Vařím normální ovocný čas a toho se alespoň trošku napije :wink: .
irčo:to zvládneš.Když jsi porodila tak tohle bude brnkačka uvidíš!
Marti zítra držím palce ale myslím že v pořádku ještě nebudete-je to ještě brzy.Jo a manžel už je bez práce :frowning2:.Dal výpověď ze dne na den :unamused:.
Tak dobrou a zítra!!!
13. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
Marti, budeš muset Lucince vymýšlet pořád nějaký program, aby se zabavila :grinning:
na kontrole doufám dopadneme dobře, vždyt bereme antibiotika už devátý den :unamused: to by snad mělo stačit...
já dávám štávičku od Hami a Nelince chuitná, ale neředím to, zdá se mi to naředěné i tak až až....
Irčo držím palečky, at tě toi moc nebolí :wink: kdyby tě moc trápili, tak je kousni :wink: :grinning:
jdu uklízet, protože to tu je jak po boji, Míša odletěl až do pátku, tak jsme sami :frowning2:
no a Marti aspon s tebou bude manžel pár dnů doma a pomůže ti, to je taky dobrý, ne? i když práce být musí, to je jasné, ale on si něco najde, tady v Praze to není takový problém, i když doba je ted dost blbá :unamused:
14. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, plavat zítra ještzě určitě nejdeme, tak snad už příště :wink: a s jeskyní taky chvíli počkám, radši budeme chodit na vzduch a uvidíme, co se bude dít :wink: včera venku Nelince slzely oči, tak se mi zdá, že opravdu bude alergická, dohodnu sena nějakých vyšetřeních, ach jo :unamused:
14. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě začněte pomalinku chodit ven a pak uvidíš i s plaváním a jeskyní :slight_smile: .Mám dyžtak dobrou alergoložku kdyby jsi potřebovala :wink: .Já jsem s ní byla moc spokojená když jsme ji potřebovaly.Marek si práci určitě najde už teď má něco rozjednané ale spíš řeší jestli nebude dělat sám na sebe nebo se nechá zaměstnat.Musí zkalkulovat jestl by nás uživil :wink:.
Držím palce na kontrole :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky koukam že tady mate veselo?!No snad to trhani nějak dobře přežiju ,Jana už je ok ale pořad pofnukava a dneska rano hledala tatku,on jak s nami byl doma tak kolem ni hodne lital a najednoutady neni tak byla nějaka zmatena...už se tešim až to bude vše za nami a budeme moct za vami přijet
:slight_smile:
14. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo neboj, to zvládneš, dají ti injekci a nebudeš nic cítit :wink:
Neli taky ráno koukala, že tu jsme samy :unamused: a na dnešek nic moc spala, takže už chrupe ted, ale asi to byla moje chyba, šli jsme spát až kolem 1 a ona se kroputila, tak jsem jí dala cucnout a asi tam na to neměla místo a pak sebou házela až do tří, sice nebrečela, ale já jsem neusnula, no a v půl 7 budík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana taky dneska špatně spala,usnula teda v 8h večer ale rano v 6 už plakala ,dala mliko a zase spala do pul 8 a ted sla spat zase a už zase spinka,sice ne na dlouho ale spí.....holkam bude za chvili rok,toto uteklo co?
14. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no šíleně, nám bude za 6 dnů!!!!
v pátek se narodil Matyášek, co bude mít náš kočárek, tak si pro něj dnes přijdou :wink: tak se tu s ním loučím a už budeme mít jem golfky :wink:
14. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyašek?a komu ?
14. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je od známých, já jen že budou mít náš kočár, jinak to sem nepatří :wink:
budu mít konečně místo v předsíni :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka už chodí i venku, za chvíli nebude sedět ani na golfkách :grinning:
14. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to je v pohodě,je krasne vědět že se narodil další prcek ,ja mam tyhle zpravy rada :slight_smile: ...Jana si včera teprve sama sedla a začla lezt už po 4,ale mylsim že chodit dlouho nebude,ale snaži se postavit,jenže ma ty nožičky nějake vachrlate :wink:
14. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
má čas, není kam spěchat, ještě se v životě nachodí :wink:
Nelinka je drak, všechno dělala dříve než ostatní, o to větší mám hlídání :wink:
14. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim ja jsem rada že je takova i tak je někdy drak,jen mě někdy štvou lidi kolem mě,švagrova ma 5měsični holku a včera že už se obraci (a přitom tady byly a holka se sama ani nehne)a že když se počura že jim to řekne a že tohle a tamto a Jana že nic..tak ji řikam at se sklidni ,že jestli si mysli že ji mala bude chodit na nočnik v 1roce tak at na to zapomene a ona se cejti cela ukřivděna a že maji zazračne ditě...ja ti nevuím co ty holky nektere blbnou ...
14. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho si nevšímej,někdo si holt řečma dokazuje, že má geniální dítě :unamused:
je úplně jedno, kdy začne co dělat, hlavně at jsou zdraví všichni :wink: každé dítě je originál a potřebuje svůj čas, nejde to brát podle tabulek :wink:
Janička je krásná zdravá holčička, tak se z ní raduj a vykašli se na švagrovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja z ni mam radost jen nechapu co ty holky blbnou,už je vzhuru musim letet pa
14. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se drž u zubaře, pa pa :dizzy_face:
14. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my vyrážíme na kontrolu, doufám, že přinesu dobré zprávy :wink:
14. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme na dnešek spaly dobře.Spala celou noc až do 4.30 a pak do 6.30h.To je její vstávací hodinka.Teď jsme si spolu dáchly 2hodiny.Paráda!!!
Letí to fakt hrozně,co jste koupili Nelince k roku?Budeš dělat párty?Já jsem slyšela o té mluvící židličce ale přijde mi to jako blbost.
14. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z kontroly, dýchání prý naprosto čisté a to občasné zakašlání jsou prý zbytky hlenu, které se potřebují dostat ven, takže dobré, antibiotika už dávat nemusíme, jen ještě 3 dny probiotika :wink: a postupně chodit ven, plavat až za týden...pokud bude znovu nemocná, budeme to řešit různýma vyš., ale zatím vyčkáme :wink: no a protože po nás v čekárně nikdo nebyl, tak nám udělali roční prohlídku, což je prima, že tam za týden nemusim, mám vždycky hrůzu, že tam něco chytneme :wink: takže měří 75 cm a váží 8,5 kilo, prý to vůbec není málo a je to úplně v pořádku, většina dětí prý váží moc, tak mám radost, že nemám trpaslíka :wink: jinak vše ok, je šikovná, ale to já vím :grinning:
14. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k narozkám ještě nevim, přehánět to nebudu, možná nějaký vozítko, odstrkovadlo, hraček máme spoustu a navíc něco přinesou babičky, tety atd. :grinning:
14. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře že jste už v pořádku.Snad už budete jen zdravý :slight_smile: .Taky si myslím že jsou to krásné míry.Lepší míň než víc jako ten chlapeček na plavání.Ale asi bych s ní ještě moc mezi lidi nechodila.Aby někde něco nechytila je teď oslabená.Ale to asi víš :wink: .
My teda moc hraček nemáme.Po holkách nic nezbylo a s nakupováním jsme to nepřeháněli.Panenku nemáme ani jednu.Taky chci koupit nějaké vozítko-tu umělou motorku atd.
Až se někdy půjdete projít tak se můžete stavit tady za náma na zahrádce.Ještě tu teda nic nemáme-pískoviště atd ale pracuju na tom.I klouzačku chci koupit.
Bude dortík s jedničkou k narozeninám?
14. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak do kolika ti spala?Neli do 17, ale vzbudila se dost mrzutá, ted už je lepší, takže jdeme koupat a doufám, že brzy zaleze :wink:
14. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, co musí být na ten pas, mám rodný list Neli, uznání občanství a občanku, stačí to nebo ještě chtějí něco? dík :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucka spala jen do 16.45h.Ale vzbudila se docela v pohodě :slight_smile: .
Vem si sebou i vaše rodné listy a oddací list jinak bys zase potřebovala souhlas manžela.A platí se 100Kč :wink: .
Teď jsem ji dala do postele ale taky se tam ozývá tak snad brzy usne :frowning2: .
14. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je hrůza. kolik toho chtěj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že nemusím mít vzorek moči :grinning:
Neli je ted vysmátá, spát rozhodně zatím nebude :wink:
14. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek