• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj holky :dizzy_face:
u nás krásná noc se spinkáníčkem 22-7.15 :dizzy_face: super!
ted se nasnídáme a frčíme na ten pas, stavíme se pro něco v Tescu a trochu se projdeme :dizzy_face:
15. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. My jsme se asi 3x za noc probudili měla hladík a žízeň. Jinak jsme vstávali v půl osmý. :slight_smile: :grinning: Teď mi kňučí v postýlce. :grinning: Je krásně taky půjdeme ven. :slight_smile: :wink:
15. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,my v noci taky 2x jedly a v 5.00h Lucka vstávala připravená si hrát.Tak jsem ji ještě násilím přemluvila a spala do 6.20h.Nic moc ale hlavně že jsme nevstávaly v 5h.teď už se šmudlá tak půjdeme spinkat.Není to dobrý čas kvůli plavání ale nedá se nic dělat :frowning2: .My už máme pas hotový tak se tam taky musím vypravit ho vyzvednout.Dnes psali v televizi že se nebudou průkazy vydávat 14 dní v květnu.Najiždějí na nový program a tam budou i otisky prstů :fearful: .
15. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes má být poslední den hezky tak si to užívejte.Od zítra má pršet i o víkendu.Hrůza mi máme doma oslavu.Myslela jsem že budeme na zahradě :angry:.
15. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zpátky, pas bude 30.4. a říkala mi, že od 1.-10. 5 budou mít zavřeno.Povedla se parádní fotka, až jsem se musela smát, hrozně krásně se tam směje :dizzy_face:
my dnes jdeme odpo s kamarádlou do Krčáku :dizzy_face: a ani mi neříkejte, že bude hnusně, když ted konečně můžeme ven :angry:
Marti užijte si plavču a Frionko vy procházku :dizzy_face:
15. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsme se z plavání ještě couraly venku abychom si užily teplo.Byla to paráda po plavání vylézt ven a teploučko.Plavčo bylo dnes prima.Poslali jsme si miminka pod vodou a učili je plavat na našich zádech.Moc jim to nešlo pouštěli se.Dnes to bylo takový akční a strašně rychle to uteklo :slight_smile: .Lucka byla dobře naladěná.
A jak bylo na prochajdě?Šly jste do Krčáku pěšky?Já šla zase pěšky až na Vyšehrad cestou na plavání.Dnes se chystáme grilovat když je poslední den hezky.Máme malé výročí 5let.
Teda jak svítí to sluníčko tak tady mám děsný binec a ty okna-hrůza.
15. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak fajn, že jste si to užily :wink: příště snad půjdeme taky :wink:
my jsme byly v Krčáku a na písku, šly jsme i s Kačkou pěšky až tam, kámoška má 2 letou Elišku, tak si holky krásně hrály a pak jsme byly u nich doma, mají zrekonstruovaný byt před 2 týdny, takže krásný a vonělo to novotou :wink:
ted jsme přišly, Neli usnula po cestě a ještě spí, to zas půjde večer pozdě :unamused: jinak ale parádní den, nechci aby se počasí zkazilo!!
15. dub 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky,doufám že jste zdravý!Lucka spala dobře a až do 7h to je pro ni rekord.Já jdu za chvíli na rehabilitaci.A co dnes budete dělat vy?
16. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my jsme dnes vstávaly v 9.50!!! Nelinka se totiž vzbudila ve 3 na jídlo a pak asi půl hodiny knourala, pak ale usnula a nevzbudila se ani když šla Kačka do školy, tak jsem si k ní v půl 8 lehla no a takhla jsme usnuly :dizzy_face:
zdravá zatím je, trochu venku smrká,ale jinak dobrý, akorát Michal má asi angínu, čekáme na výsledek výtěru a zítra mu asi vyzvednu antibiotika, řeší to s dr. po telefonu se Španělska :unamused:
16. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsi se pěkně vyspala co?To já už nepamatuju spát takhle dlouho :wink:
Teda vy máte věci!!!Snad ti to holky zase nechytnou nebo ty.Ale Snad ne :slight_smile:My byly venku skoro celý odpoledne.I když je krásně už mi přijde že se tam trochu ochladilo.Od 11.5 začnu chodit na rehabilitaci.Nevíš co to je parafín?Asi nějaký zábal ne?
16. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, parafín asi budou zábaly.Mohlo by to být příjemný :slight_smile:
taky jsme byly celý den venku, jenom tady za barákem, Nelinka si krásně hraje s dětma na písku, byla zase jako prase, ale strašně spokojená :dizzy_face:
16. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To už máš dobrý,že si hraje u nás je to ještě o ničem ale to si určo ještě pamatuješ jaké to bylo v 9.měsících :wink: .Ještě si moc hrát neumí.
Po parafínu mám ještě cvičení na posílení svalů okolo páteře.Teď tam nenám žádné svaly.
Večer musím žehlit už je to hromada vysoká jako já :dizzy_face:.
16. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, Lucinka je ještě malá, ale to přijde, ani se nenaděješ a bude si taky hrát :wink:
na záda je dobrý plavání :slight_smile:
já žehlila v poledne, ale už mám zase další prádlo v pračce na pověšení, je to furt dokola :unamused:
16. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Strašně rychle to utíká a za chvíli nám bude taky rok :wink: Plavání by bylo prima ale zatím to moc nejde :angry: .Tak začnu alespoň cvičit a na dovče budu plavat o stošest.
No to mi povídej :slight_smile: prádla je pořád hodně a stále dokola.
16. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak nám prší, blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
noc super, Nelinka ještě spí, kojila jsem až v 6.20 :dizzy_face: a ještě usnula :dizzy_face:
17. dub 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,to jim to teda fakt vyšlo.A má pršet celý víkend-fuj :angry: .My jsme vstávaly v 6h ale od 6.30 kňourá tak ji půjdu dát za chvíli zase spát :unamused: .
17. dub 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyšlo jim to přešně, škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my budeme o víkendu doma, Michal dnes přijede a je mu fakt zle, bude ležet, ale udělám mu pokoj u Kačky a my budeme spát v ložnici, aby to na nás nefuněl, i když stejně v jednom bytě to můžeme lapit.Ale zase už to má týden, tak by to už nemuselo být nakažlivé.
17. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad se vám to vyhne :slight_smile: .Lucka tu už řve jak tygr jdeme do hajan :confounded:
17. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hezky spinkejte, Nelinka právě vstává :wink:
17. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak spala jen chvíli ale pomohlo ji to :slight_smile: .Vstávala v 9h a za chvíli už půjde znova.Jak ti teď Neli spí přes den?
17. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spí podle toho kdy ráno vstane, když vstane kolem 7, tak usíná před 11, tak na hodinku a pak odpo kolem druhé.Když ale chrní do 10 jako včera tak spí jen odpoledne.
17. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzvedla jsem Michalovi antibiotika, bere si týden volno as budu ho léčit, tak se těším že budeme všichni doma :slight_smile: snad mu to rychle zabere :wink:
17. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bylo dneska hnusně co?Mě zase nefungoval PC měli jsme poruchu na telefonu.Byly jsme chvíli venku a byla jsem celá mokrá.Za chvíli půjde Lucík spát a já budu dělat dort na zítra.Máme doma oslavu
17. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:35 • jirik.k
Ahoj, dnes je teda divnej den, co :unamused: my jsme ani nevylezli a nejspíš nevylezem, Michal leží a já vařila, uklízela, žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nelinka má zase hrozný nudle, nejspíš fakt alergický, jinak se zatím drží...
18. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj.fakt bylo dnes divně.Taky jsme nikde nebyli.Měli jsme tu návštěvu a byl to pěkný mazec.Mě se vůbec nikam nechtělo.Zase nivá fotečka ale na můj vkus špatně vidět :slight_smile:.Tak se držte holky bez nemoci :grinning:
18. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já musela změnit fotku, včera mi jí admin smazala, že tam nejsem já. Musim se s ní vyfotit :wink:
Neli má rýmu lepší :slight_smile:
19. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt jo to?To tam musí být i tvoje fotka jo?To jsem nevěděla.A co půjdete s námi plavat?
19. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej musí, zítra budeme mít malou oslavu, tak něco nafotim :wink:
s plavčem ještě nevím, Nelinka má stále rýmu, včera měla 37,1 dnes 37 tak nevim, jinak vypadá zdravě, nevim jestli tu teplotu nemá pořád, před tím jsem jí neměřila tak často, no uvidíme co bude další dny........
19. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Michal stále nic moc, antibiotika zatím moc nepomáhají :unamused: fakt nic moc prostředí pro Neli, která by potřebovala nabrat síly :frowning2: ale mám spoustu známých kolem nemocných, nevim co to tu lítá, bud ráda, že jste ok.
19. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek