• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
To musíš být na nervy co?Taky bych ji stále sledovala :unamused: .Tak se držte holky nějak se to na Vás sesypalo.Držím palce ať Nelinka vydrží.Dáváš ji nějaké vitamíny?A Michal odjíždí nebo marodí?
19. dub 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky-doufám že jste zdravý :slight_smile: .
Přejeme Nelince všechno nejlepší k dnešnímu velkému narozeninovému dni :astonished: .Hlavně hodně hodně zdravíčka v dalším roce :grinning:a krásné dárečky .Strašně to uteklo.Když jsme vás poznaly bylo Neli půl roku.
Tak si dnes užijte gratulace :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Nelinka moc děkuje :dizzy_face:
dopadlo to jak jsem čekala, v noci byla horečka a rýmu má šílenou :frowning2: udělali nám výtěr, výsledek bude ve středu, krev na zánět je dobrá, tak už nevim co to je :frowning2: plavat nejdeme, zítra tam musim zavolat a dohodnout se, co s tím :unamused:
odpo nás čeká malá oslava, tak jdu chystat :wink:
20. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky přejem vše nej nej ...zrovna tady přemyšlim co necham udělat janě za dort k 1 roku,co mate vy?
teda Marti vy jste chudinky ,už aby jste byly ok..
20. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda já si to trochu myslela :frowning2: .Měla jsem takové tušení.To přeci není normální ať už vás někam pošlou :angry: .
Chudinka malinká :confounded: .Kolik měla teplotu?Co Michal je doma?Co dostane za dárečky?Zasloužila by si jich spoustu za to co si užila :rolling_eyes:
20. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mati alespoň víš že s plavání to není už jste dlouho nebyly.To je taky dobrý vědět :dizzy_face: .
20. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo darečku by mělo byt spousty,chudinka mala a ty taky teda ...a vědi aspon co ji je?
20. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irčo kdy se chystáš do Prahy?A co zuby dobrý?
20. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby dobry,ani to nebolelo a ted je klid tak snad už se nic nepokazí,do Prahy nevim ,se mužem dohodnout a ja klidně dorazim...Jana už začala sama sedet tak se s ni i lip cestuje v kočarku neb je zvědava a všude kouka a tak neknoura....
jak to je u vas s tim dortikem?
20. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme ještě čas na dortík tak jsem to ještě neřešila :wink: .Lucka sice sedí ale v kočáru ji to nebaví stejně.Vydrží jen nejnutnější dobu :frowning2: .
20. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi taky ale letí to .,tak chci nějakou inspiraci..
20. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, my dnes máme jen malou oslavičku pro nás 4, takže máma malý dortík od Hájka :wink: v sobotu bude nějaký větší, budu ho objednávat ve středu a bude to bud beruška nebo mašinka, uvidíme :slight_smile:
Marti, teplotu měla v noci 38,4 po odečtu, ted nemá vůbec...pošlou nás do Krče na testy, jenže v tomhle věku to ještě bude zkreslené, prý se imunita stále vyvíjí...jinak Nelinka vypadá velmi dobře, jen ta rýma je šílená, úplný proudy, dostala nějaký speciálně udělaný kapka v lékárně tak jsem zvědavá :unamused:
20. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak držím palce ať to zmáknete jen s rýmou :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak je?
21. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás nic moc nového, Nelinka byla včera přes den bez teploty, ale večer to zase vylítlo, ráno opět žádná teplota.Rýma stejná hrozná, zítra budou výsledky,tak musíme čekat. Mám nervy v háji, ani nemám náladu na koně, ale jste hodný, že na nás myslíte. Dík.
21. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě mrzi že vam neni dobře,už aby jste věděli jak na to ..
21. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti drž se a dej vědět jak vám dopadly výsledky :slight_smile: .Je to fakt o nervy :angry: .My jedeme zítra ráno do té poradny do Motola tak pak dám taky vědět co nám řekli ale moc tomu nedávám :wink: .Tak uvidíme
21. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak dnešek byl ok, nejvyšší teplota byla odpo 37,3 jinak celý den bez, rýma je lepší, ale já už se neraduju, spíš se bojim, co zas přijde.Zítra si budeme držet palce vzájemně :wink:
21. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky! Jak pak jste se vyspali.Doufám, že lépe než já. Já moc né. Lucinka se často probouzela, protože má rýmu. Manžel chrápal a já měla ucpaý nos, takže jsem nemohla dýchat. :angry: Byla to veselá noc. :rolling_eyes:
22. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme po kontrole, Nelinka má v nose i v krku pozitivní Haemophillus, na který je sice očkovaná, ale vzhledem k tomu, jak špatně snáší očkování se jí špatně vytvářejí protilátky.Takže to souvisí i s tou reakcí na TBC.Dostala jiná a silnější antibiotika a příští středu nás čekají komplexní odběry kvůli imunitě.Vypadá celkem dobře, teploty už nemá a i rýma se mi zdá lepší.No asi si ještě pěkně užijeme, než to všechno překonáme, ale nedá se nic dělat a bulením nic nespravíme.Odpo můžeme chodit stínem na procházky, protože to není jako akutní nemoc.
22. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, písni jak jste dopadly vy!
22. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co to je za vir co máte :frowning2: ?Ale lepší je že vám něco našli to se dá léčit.Když nevědí čím to je je to myslím horší.Jak dlouho se to bude léčit a co to vlastně je?
Teda dneska to bylo nějaký náročný den.Hned ráno jsme vyrazili do Motola.Byli jsme tam skoro 2hodiny.Doktorka si s námi povídá a mezi tím sleduje Lucku jak se chová.Celou ji prohlédla změřila zvážila.Je malinká 68cm a 8,5kg :sweat_smile: .No nic nového nám neřekla :frowning2: .Různě s ní cvičila hrála si atd.Podle tabulek je Lucka vývojem na úrovni 12měsíce a je nadměrně temperamentní a tím je způsobeno to brečení.Protože si to neumí srovnat v hlavičce.Chce dělat věci které ještě neumí.Zkrátka se nudí.Tak mi poradila ať koupíme klasické kšíry do kočáru a nechám ji stát.Pak nás ještě poslala k jiné doktorce.Obě se shodly že ji mám učit znakování protože tyhle aktivní děti jsou nervní z toho že chtějí něco co ještě neumí říct :wink: .Mají to prý v hlavě a neumí to vyjádřit jinak než brekem.Mluvila jsem tam s maminkou co měla děsné problémy s holčičkou.Stále řvala-daleko víc než my.A znakováním se to prý podstatně zlepšilo.Tak nevím možná to zkusím.Já tomu moc nevěřím a třeba budu příjemně překvapená.Jinak je zdravá tak to je nejpodstatnější :slight_smile: .jO ještě nám řekla že ji mám dávat hračky po dvou a až ji omrzí schovat je a vyndat další.
Na plavání jsme to skoro ani nestihly.Lucka spala jen 20min tak jsem si říkala že bude na plavání pěkně protivná.Ale zvládla to bez breku :slight_smile: .Dělaly jsme pár nových věcí.Např.ponor do hloubky :slight_smile: .Děti z toho byly dost vykulený ale nebrečel nikdo.
22. dub 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se asi na plavčo hned tak nedostaneme, ale ted je mi to úplně jedno. Je to haemophillus influenza, který je součástí hexy, bohužel ho chytla i přes to :frowning2: máme špatně vytvořené protilátky, souvisí to i s tou TBC :frowning2:
Nelinka vůbec nevypadá nemocně, ted tu byla mamka a skoro mi to nevěří, lítá tady, chechtá se, jí krásně a přibýrá, máme už skoro 9 kg.No ale bacil tam je, takže léčba bude nutná a dlouhá a čeká nás řada vyš. jestli vůbec bnějaké protilátky má a taky imunoglobuliny apod.Moc tomu nerozumim,no uvidíme. Aspon, že můžeme ven, ale musí být na kočáru.
22. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to znakování, no já nevim, mně se zdá, že než jí to naučíš, tak bude mluvit, Neli už strašně opakuje a už všemu rozumí, řekneš hají a lehne si a pod. no zkuste to, třeba to pomůže.
22. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak snad budete co nejdřív v pohodě!A je nakažlivý?Je to otravný.A dáte se dohromady do dovolený?No to znakování taky nevím ale asi to zkusím :slight_smile: Za to nic nedám jen nějaké peníze :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakažlivý to není, pokud by teda někdo neměl stejný problém s očkováním.Prý bude ok za 10 dnů, tak nevim...ale co dál to mi nikdo neřekne, každopádně musíme počítat s častou nemocností, to je jasný už ted.
22. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to vyléčí antibiotiky a bude v pohodě ne :slight_smile: ?Jestli se ptám blbě tak promiň ale vůbec tomu nerozumím tak si ani neumím představit co to znamená a co to obnáší..
22. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to je v pohodě, já tomu taky moc nerozumim.Až do ted jsem si naivně myslela, že když máš na něcoočkování, tak to nemůžeš dostat a ono jo.Ale kdyby prá nebyla očkovaná, tak z toho mohla mít zánět mozku nebo hrtanové záklopky a to by byl malér.
Noc dobrá, sice s kojení, ale pak hned usnula a ani jsme nemusely kapat nos.
23. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde se celý den touláte? Já uklízela celej den jak blázen, ale už to skoro mám, zbývá mi jen kuchyn a na tu se vrhnu večer, bylo to náročný s Nelinkou, ale zvládla jsem toho vygruntovat dost a docela důkladně, asi se odměním nějakou dobrůtkou :grinning:
23. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My měly dnes docela frmol.Hned ráno nám přivezli kontejner na bordel,tak jsme uklízeli sklep zahradu atd.Pak jsme jely do Ikey pro zábranu na schody.A když jsem přijela domů přišly mě navštívit holky za školy.Vypily jsme šampíčko a já šla hned koupat.Chtěly jsme někam vyrazit ale nemám hlídání.Marek je ve škole,Gábi šla do divadla a Kačka je v práci.Tak jsme úpseděly u nás.Lucík půjde za chvíli spát protože přes den moc nespala.
23. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek