• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Tak tos měla pěknej den.S tím hlídáním je to blbý, u nás je to stejný.
Neli zase usnula před chvílí a to spala jen 1,5 hodiny po obědě, dopo už vůbec nespí.Zítra jí vezmu na chvíli na kočáru ven.
Tak dobrou :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky,tak jak se vám spalo?Lucka spala dobře jen se jednou vzbudila a to je úspěch.Dnes bude zase krásně :slight_smile: .My půjdeme na Chodov nakoupit a shánět Lucce botky.O víkendu jedu za mamkou do Poděbrad.A coi budete dělat vy?
24. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme taky spaly dobře s jedním krmením nad ránem.O víkendu máme v sobotu tu oslavu a v neděli si uděláme malou procházku, nebude lehký udržet Neli na kočáru.Boty kupte hlavně přes kotník, Nelinka v nich chodí mnohem lépe.
24. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už berete zase anibiotika?
24. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mate se?
24. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, berem, jinak se toho nedá zbavit než antibiotiky.Ale je bez teplot a rýma je taky pryč, ted na ní fakt nic není, byly jsme ted asi 20 venku se projít, tak byla nadšená, ani se nedožedovala ven z kočáru.Ve středu nás čekají ty testy, tak budu na nervy než budou výsledky.
24. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo co Janička?
24. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo jak ses ptala na ten dort, tak nakonec jsem objednala ovocný ve tvaru kocoura Mikeše, odpo ho jdu vyzvednout, tak ti ho vyfotim a hodim do alba :wink:
24. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem si řikala že asi dojdu tady k Hajkovi a udělam ji srdičko s jahodama ,tady jine dorty nemaji a v říčanech se mi to neliboi tak nevim uvidim,jetšě se pozeptam...ted přemyšlim co ji koupime...jinak Janíčka dobry ,je ted sice nějaka umručena,ale snad to brzy přejde...
24. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorty od Hájka jsou nejlepší. Akorát nemají žádný dětský motiv, jen to srdce nebo kulatý.Já chtěla kvůli fotkám něco dětskýho, Kačka vybrala Mikeše, mají to společně, Kačka má zítra 10 let!
24. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě že ja chtěla taky jenže neni,ale juknu jetš do tech jinych v říčanech a snad něco seženu...chci jen na foceni at ma pamatku,ale ani nevim jestli k nam někdo přijde..všichni na nas kašlou.. :frowning2:
10let tak to gratulujeme :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si uděláte oslavičku ve 3 a užijete si to :wink:
nám přijde zítra 12 lidí, všechno jsou babičky, dědové, tety a strejdové :grinning:
už mám vygruntováno, ted sepisuju nákup a zítra dopo budu chystat pohoštění :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo ted koukám, že se Janička narodila na svůj svátek, vid, no tak to bude dvojnásobná oslava :wink:
24. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude teda terno,prvni vnučka v rodině a oslavu bude mit jen s mamou a tatou ..chjo
ale těšim se ,ono je to teda jedno ,ale když už to tak leti tak at to ma aspon krasne že?
a co jste male koupili?
24. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic velkýho, já jí kupuju průběžně spoustu věcí, takže dostala šatičky, 2 oblečky k moři,kostičky, medvěda, od Kačku knížky s krtkem a ještě dostane nějaký vozítko, ale zkušeli jsme, že nedosáhne nohama na zem, tak až po létě, aby to tu zatím nepřekáželo, jo ještě boty dostala...co bude od babiček nevím, ale Kačka dostane od nás nový PC a od babičky mobil.
24. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si řikala že jelikož mame zahradku tak ji koupim bazenek ,ted užije a pak nějake hračky,jenže netušim jake ,no počkame snad mě něco napadne..
24. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bazén je dobrý nápad a užitečný :dizzy_face:
s hračkama je to těžký, myslím, že nemá cenu kupovat drahé, stejně si s tím většinou nehrajou, Nelinka má ráda kostičky a knížky a pak taky věci který nesmí jako mobil atd. :grinning:
24. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo a ovladače a tak ..to znam ,je to fakt Jana ma spousty hraček a ted ji bavi pet lahev ze všech nejvíc...
pravě že mame zahradku tak tam to užije ,je tam rada ..
24. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka si ještě ráda hraje s nákupním vozíkem, ten má po Kačce, nandavá si tam věci a vozí je po bytě a pak je někde vyndá a zase veze něco jinýho, tak se vlastně naučila chodit :wink:
zahrádku závidím, už se těšim na prázdniny na chalupu, že taky budeme venku :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
spí ti Janička ještě dopo? mně přestala tento týden, spí jen odpoledne.
24. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted spi už 1,5h ale jinak moc ne ,spíš jen po 20 minutach a večer už nechce ale je mrzuta ..
24. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla zvyklá, že spí 2x denně, tak mi to chybí na vařření a úklid :wink:
a večer usíná pozdě, to mě štve, ale nedaří se nám to změnit :unamused:
24. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ,no už je vzhuru musim letet zatim pa
24. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte pa :dizzy_face:
mně právě usnula :wink:
24. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme doma a botičky jsme koupily ale chodí v nich jako že ty nožičky nejsou její.Za chvíli pojedeme ve aby usnula :slight_smile: .Já ji koupila houpačku tak jsem zvědavá jestli naní bude chtít být.Pískoviště jsem ji udělala ráno ale dost to jí tak snad ji to přejde :frowning2: .Nechcete se příští týden zastavit za námi na zahrádce?Je to tu malinký ale můžou být venku.Od pondělí začínáme chodit cvičit tak uvidíme jak ji to bude bavit.
24. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, na zahrádce se určitě stavíme, ale až budeme mít ty výsledky, nechci s ní chodit mezi lidi, abychom někoho nenakazily nebo naopak někdo nás, bude to příští čtvrtek, tak hned pak se dohodneme.Kde budete cvičit?
24. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už Lucinka chodí?
24. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně to chápu tak se potom domluvíme :wink: .
Ještě sama nechodí ale po bytě se už docela pěkně pohybuje.Chodí po špičkách tak jsme měli koupit boty aby se naučila správně chodit.
Cvičit budeme v Rybičce na Praze 4.V pondělí jdeme poprvé tak dám vědět jaké to bylo.
24. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli taky nejdřív chodila jako baletka. Ted má lepší boty a je to dobré, už chodí fakt pěkně.To je cvíčo i pro tebe, no asi jo, když ještě sama nechodí. Já bych taky něco chtěla, ale až od září, ted budeme rádi, když se z toho vyhrabeme do dovolené. Dr. si myslí, že moře a hory Nelince pomůžou, tak snad jo.
24. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jáké číslo botek má Nelinka?Lucka v nich zase našlapuje na patu.Tak legračně :slight_smile:
24. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek