• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
má 19, ještě se chystám koupit sandálky a ty asi vezmu 20 aby je měla přes léto.
24. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koilk máte vy? taky nás u dr. vážili, tak už má 8 840g a podle tabulky je téměř ve střdu trošičku pod, takže prý vůbec malá není :slight_smile:
24. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já koupila 18.Nožičku má 17 ale vzala jsem trochu větší.Sandálky taky pak koupíme ale později.To máte váhu krásnou a kolik měří?My máme 8,5kg a 68cm.A je prý ve spodní hranici.Je prý malinká.
24. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Neli má 75 cm, koukala jsem napercentily, obě holky jsou v limitu, Neliby mohlatrošku víc vážit a Lucinka zase měřit, ale je to v pořádku :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře :slight_smile: .Dnes jsme měly šílenou noc.Lucinka od půl 3 nespala.I když byla unavená tak nespala a pobrekávala.Asi možná zuby :angry:.Usnula až v půl patý a spala jen do 6h.Jsem jak po velkém flámu.
Tak si dnes pěkně užijte oslavu :astonished: !!!
25. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás byla taky blbá noc, Nelinka se hlásila o mlíko poprvé ve 22, podruhé v půlnoci a pak ještě ve 3.30 to už jsem málem nevstala, tak nevim co se dělo.Pak tedy spala do 8.
oslava nachystána, v 15 začínáme, užijte si sobotu, je krásně :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale ani přes den moc nespala tak nevím co se dělo.Byla teda protivnější než normálně.Byla jsem u mamky a tam se ode mne nehnula.Ale světě div se když jsem s ní jela domů tak mi v autě nebrečela.Začala kňourat až před Prahou.Byla jsem tam totiž sama.Marek se celý den vrtal v garáži na motorce.Teď jsme přijely domů a hraje si s Kačkou na písku.Ale ten kinder písek je strašně jemný má ho fakt všude a asi ji i chutná.
A co oslavička dobrý???
25. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak oslava v pohodičce, holky dostaly hromadu dárků, tak měly radost :dizzy_face:
Neli je dobrá, jen má každý večer zvýšenou teplotu, sice maličko mezi 37-37,3 ale každý den, přes den má 36,5 tak to moc nechápu, studovala jsem to na netu a prý to může být pořád a je normální mít o stupen vyšší teplotu večer než ráno, no ale stejně se mi to nelíbí a myslím, že tu bakterii má pořád. To ukážou odběry ve středu.Jinak má bezva náladu, dobře jí, nekašle.
Jezdíš sama s Luckou autem? A máš jí vzadu nebo vedle sebe?
26. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad se toho vira brzy zbaví :angry: .Ve středu budu držet palce :wink: .
Lucka jezdí vzadu protože mi nejde vypnout airback.Když s ní jezdím v zadu tak ji musím bavit proto jsem se bála ale překvapila že byla hodná :dizzy_face: .
26. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
tak Neli se zase v noci budila, pořádně usnula až kolem třetí a pak teda spala do půl 9,no a včera přes den spala pouze hodinu, dopo už niky neusne, ale to je asi v roce normoš a musim si zvyknout :slight_smile:
celej víkend jedla s náma normální jídlo, dokonce i polévku a už si poradí i s většíma kouskama, což je prima.
Co vy, co plánujete na dnešek? My dáme malou prochajdu a jinak budeme doma.Středa se blíží, tak už vydržíme.
27. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,koukam že vam holky už choděj?My ne jen se staži stavět,ale nožky se ji klepou tak se sama nepostavi...Marti-Jana se sice narodila na svuj svatek,ale nakonec jak mi všichni řekli že jsem ji ošidila ,tak svatek budem slavit na Johanku,ta je 21 srpna.Johanka je puvodně Jana a dřiv bylo Jany pravě 21.Tak až bude větši ,tak to tak budeme slavit....Jinak jsem rada že se mate už lip...
27. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, tak to bude Janička ráda až bude větší, že nepřijde o dárky :wink:
já strašně chtěla kluka Marka, jenže jsem vždycky měla termín kolem 25.4. kdy má svátek, no nakonec máme holky, tak o nic nepřijdou :grinning:
27. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Neli už lítá jako drak, přejde celý byt a zvládá i přes práh, venku v terénu je to horší, ale po rovném chodníku ujde kus :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak víš co ,my už jmeno měnit nechtěli ,prostě jsme čekali Janičku a hotovo.Však ono se to nějak uděla,jen okoli si na to asi nezvykne,ale uvidime,doufam že nebude trpět ,ale jsou na tom jine děti huř,třeba na vanoce....
27. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že bude spokojená, když jste jí to přesunuli na Johanku :wink:
27. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych toho Marečka asi taky dala, kdyby to byl kluk :wink:
27. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale napsáno jsme měli u Kačky Adam a u Nelinky Michal :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ,myslím že zas velky problem to nebude,kluka mi chtěli Daniela..
27. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže příště to bude Daneček :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kež by,ale zatim to nevypada...
27. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste na tom s tou chorobou?
27. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím nijak, Nelinka vypadá dobře, ale ve středu nás čekají krevní testy a další výtěry, tak potom budeme vědět víc...
27. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no tak snad konečně vam neco poradí..
27. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim,máme už druhý antibiotika, tak snad si s tou potvorou poraděj!
27. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš co to je ale děs teda ti povím,takhle dlouho a oni nic nevědí..
27. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona je Nelinka proti hemofilu očkovaná, takže nikoho nenapadlo, že by ho mohla mít...dr. říkal, že se to může spravit a bude už dobrá, ale taky že to může trvat měsíce :frowning2: no ted čekáme co ukážou testy a až pak to budem řešit dál....doktora máme výborného, určitě nic nezanedbává :wink:
27. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nemyslela že by vás zanedbal,ale je to děs fakt,mate toho obě plny zuby co?
27. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ale nedá se nic dělat a musíme být trpělivé.Nelinka je naštěstí stále v dobré náladě, takže se to lépe zvládá než kdyby byla mrzutá, dokonce i hezky jí, tak snad to brzy zvládne.
27. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě ,ja vim když Jana skuči jak je to protivne a mam nervy na dranc
27. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, jsou to s nima starosti, ale taky velký radosti....já doufám, že se přes léto dáme do pořádku, že jí změna vzduchu udělá dobře :wink:
27. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek