Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
matru
24. dub 2009
má 19, ještě se chystám koupit sandálky a ty asi vezmu 20 aby je měla přes léto.
matru
24. dub 2009
koilk máte vy? taky nás u dr. vážili, tak už má 8 840g a podle tabulky je téměř ve střdu trošičku pod, takže prý vůbec malá není 🙂
masacekautor
24. dub 2009
Já koupila 18.Nožičku má 17 ale vzala jsem trochu větší.Sandálky taky pak koupíme ale později.To máte váhu krásnou a kolik měří?My máme 8,5kg a 68cm.A je prý ve spodní hranici.Je prý malinká.
matru
24. dub 2009
Marti, Neli má 75 cm, koukala jsem napercentily, obě holky jsou v limitu, Neliby mohlatrošku víc vážit a Lucinka zase měřit, ale je to v pořádku x-)
masacekautor
25. dub 2009
Tak to je dobře 🙂 .Dnes jsme měly šílenou noc.Lucinka od půl 3 nespala.I když byla unavená tak nespala a pobrekávala.Asi možná zuby ]-(.Usnula až v půl patý a spala jen do 6h.Jsem jak po velkém flámu.
Tak si dnes pěkně užijte oslavu :-o !!!
matru
25. dub 2009
Ahojky, u nás byla taky blbá noc, Nelinka se hlásila o mlíko poprvé ve 22, podruhé v půlnoci a pak ještě ve 3.30 to už jsem málem nevstala, tak nevim co se dělo.Pak tedy spala do 8.
oslava nachystána, v 15 začínáme, užijte si sobotu, je krásně x-)
masacekautor
25. dub 2009
Ale ani přes den moc nespala tak nevím co se dělo.Byla teda protivnější než normálně.Byla jsem u mamky a tam se ode mne nehnula.Ale světě div se když jsem s ní jela domů tak mi v autě nebrečela.Začala kňourat až před Prahou.Byla jsem tam totiž sama.Marek se celý den vrtal v garáži na motorce.Teď jsme přijely domů a hraje si s Kačkou na písku.Ale ten kinder písek je strašně jemný má ho fakt všude a asi ji i chutná.
A co oslavička dobrý???
matru
26. dub 2009
Ahoj, tak oslava v pohodičce, holky dostaly hromadu dárků, tak měly radost x-)
Neli je dobrá, jen má každý večer zvýšenou teplotu, sice maličko mezi 37-37,3 ale každý den, přes den má 36,5 tak to moc nechápu, studovala jsem to na netu a prý to může být pořád a je normální mít o stupen vyšší teplotu večer než ráno, no ale stejně se mi to nelíbí a myslím, že tu bakterii má pořád. To ukážou odběry ve středu.Jinak má bezva náladu, dobře jí, nekašle.
Jezdíš sama s Luckou autem? A máš jí vzadu nebo vedle sebe?
masacekautor
26. dub 2009
Tak snad se toho vira brzy zbaví ]-( .Ve středu budu držet palce 😉 .
Lucka jezdí vzadu protože mi nejde vypnout airback.Když s ní jezdím v zadu tak ji musím bavit proto jsem se bála ale překvapila že byla hodná x-) .
matru
27. dub 2009
Ahoj holky x-)
tak Neli se zase v noci budila, pořádně usnula až kolem třetí a pak teda spala do půl 9,no a včera přes den spala pouze hodinu, dopo už niky neusne, ale to je asi v roce normoš a musim si zvyknout 🙂
celej víkend jedla s náma normální jídlo, dokonce i polévku a už si poradí i s většíma kouskama, což je prima.
Co vy, co plánujete na dnešek? My dáme malou prochajdu a jinak budeme doma.Středa se blíží, tak už vydržíme.
iira
27. dub 2009
ahojky holky ,koukam že vam holky už choděj?My ne jen se staži stavět,ale nožky se ji klepou tak se sama nepostavi...Marti-Jana se sice narodila na svuj svatek,ale nakonec jak mi všichni řekli že jsem ji ošidila ,tak svatek budem slavit na Johanku,ta je 21 srpna.Johanka je puvodně Jana a dřiv bylo Jany pravě 21.Tak až bude větši ,tak to tak budeme slavit....Jinak jsem rada že se mate už lip...
matru
27. dub 2009
Irčo, tak to bude Janička ráda až bude větší, že nepřijde o dárky 😉
já strašně chtěla kluka Marka, jenže jsem vždycky měla termín kolem 25.4. kdy má svátek, no nakonec máme holky, tak o nic nepřijdou 😃
matru
27. dub 2009
jinak Neli už lítá jako drak, přejde celý byt a zvládá i přes práh, venku v terénu je to horší, ale po rovném chodníku ujde kus 🙂
iira
27. dub 2009
tak víš co ,my už jmeno měnit nechtěli ,prostě jsme čekali Janičku a hotovo.Však ono se to nějak uděla,jen okoli si na to asi nezvykne,ale uvidime,doufam že nebude trpět ,ale jsou na tom jine děti huř,třeba na vanoce....
matru
27. dub 2009
Já myslím, že bude spokojená, když jste jí to přesunuli na Johanku 😉
matru
27. dub 2009
já bych toho Marečka asi taky dala, kdyby to byl kluk 😉
matru
27. dub 2009
ale napsáno jsme měli u Kačky Adam a u Nelinky Michal x-)
iira
27. dub 2009
ja ,myslím že zas velky problem to nebude,kluka mi chtěli Daniela..
matru
27. dub 2009
takže příště to bude Daneček x-)
iira
27. dub 2009
no kež by,ale zatim to nevypada...
iira
27. dub 2009
jak jste na tom s tou chorobou?
matru
27. dub 2009
zatím nijak, Nelinka vypadá dobře, ale ve středu nás čekají krevní testy a další výtěry, tak potom budeme vědět víc...
iira
27. dub 2009
aha no tak snad konečně vam neco poradí..
matru
27. dub 2009
no nevim,máme už druhý antibiotika, tak snad si s tou potvorou poraděj!
iira
27. dub 2009
víš co to je ale děs teda ti povím,takhle dlouho a oni nic nevědí..
matru
27. dub 2009
no ona je Nelinka proti hemofilu očkovaná, takže nikoho nenapadlo, že by ho mohla mít...dr. říkal, že se to může spravit a bude už dobrá, ale taky že to může trvat měsíce 😞 no ted čekáme co ukážou testy a až pak to budem řešit dál....doktora máme výborného, určitě nic nezanedbává 😉
iira
27. dub 2009
tak ja nemyslela že by vás zanedbal,ale je to děs fakt,mate toho obě plny zuby co?
matru
27. dub 2009
to jo, ale nedá se nic dělat a musíme být trpělivé.Nelinka je naštěstí stále v dobré náladě, takže se to lépe zvládá než kdyby byla mrzutá, dokonce i hezky jí, tak snad to brzy zvládne.
iira
27. dub 2009
to určitě ,ja vim když Jana skuči jak je to protivne a mam nervy na dranc
matru
27. dub 2009
no jo, jsou to s nima starosti, ale taky velký radosti....já doufám, že se přes léto dáme do pořádku, že jí změna vzduchu udělá dobře 😉

Začni psát odpověď...

Odešli