• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
to je fakt ,nouž aby vas to přešlo....
27. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,my byly dnes celý den venku.Ráno jsme byly s kamarádkou cvičit a pak jsme chodily v parku na Hamráku.Bohužel ten rybník je vypuštěnej.Pak jsme šly na oběd domů jsme dorazily v17h.Lucka skoro vůbec nespala ale byla v pohodě.Zato večer nemohla zabrat asi jak byla přetažená.
27. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký bylo cvičení, líbilo se Lucince?
27. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cvičení dobrý.Lucka byla moc spokojená.Je to formou hry.Zpívá se tam/holka co to vede hraje na kytaru/,říkají básničky atd.Něco jako na plavání ale na suchu.Je to v herně tak když to skončí je volná hra.Nelince by se to určitě taky líbilo.Hlavně se učí být mezi dětmi.Lucka byla unešená z prolézaní rourou.
27. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to chodíte na ten Hamr? Kačka tam chodila na dětský aerobic.Já tam chtěla chodit s Neli už od září, ale řekli mi, že je plno až do června.My ted stejně moc mezi děti nemůžeme, takže začnu něco hledat až po prázdninách, to už bude lítat a budu jen koukat. :dizzy_face:
28. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne my chodíme do MC Rybička.Je to jakoby naproti Hamráku
28. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to neznám.Jinak na Hamráku jsem jako doma, 20 let na Spořilově, vždycky jsme tam bruslili :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady to je v ulici Na Chodovci.
Co jste holky dnes dělaly?Je tam šílený vítr co?
28. dub 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme byly dopo i odpo chvíli venku,už jsem Neli i pustila z kočáru, tak trochu chodila, ale jen chviličku.Zítra nás čeká ten odběr, to bude řev, bude to ze žíly do více zkumavek.Dneska přišly výsledky Michalovi a ten má vše ok, takže ukončil antibiotika.Od včera je zase v Bce a maká.
28. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to vám budeme zítra držet palce.Snad vám to dobře dopadne a už budete OK :slight_smile: .Vy teď berete antibiotika?Lucka má trochu rýmu ale plavat jdeme tak snad se jí to nezhorší :frowning2: .
28. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo berem, už týden, tak snad zítra skončíme...Kačce bazén na rýmu pomáhal...já musim dohodnout to plavčo, nechci to nahrazovat, chci mít zadarmo ten další kurz, doufám, že to půjde....protože nechci plavat 3x týdně :unamused:
28. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to chápu :slight_smile: .Bylo by to pro vás dost náročný.Snad se s tou paní bude dát dohodnout.Kolikrát jste plavaly?Třikrát ne?
28. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maeti držíme palce :slight_smile: .kdy budete mít výsledky?
29. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, už jsme doma, Neli řvala, ale odběr hotov, výsledky budou zítra ve 12, asi se zbláznim z toho čekání :frowning2:
29. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavat jsme byly 4x a 6 x ne
plavat jsem chtěla napsat :grinning:
autor
Tak snad budou dobrý :slight_smile: .Teď s tou chřípkou to je síla :angry:
A teď bude ten kurz kratší že?To by vám akorát vyšlo.Ale už jsi platila zálohu ne?
29. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem si myslela, bude to asi 8 lekcí a 500 jsem dala a těch 6 bych měla z tohoto kurzu....Martina se dnes na to zeptá, jestli budou neochotný, tak se budu hádat nebo budu chodit jinam, dr. říkal, že by pro nás byla lepší ta slaná voda, ale zase chci chodit s vámi, takže se radši chci dohodnout....navíc v červnu 1x budeme na tý dovolený, takže zase min. jednou nepůjdeme.
29. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Lucka, je rýma lepší?
29. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, písni mi odpo co vám ta paní řekla. Dík :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak plavání v pohodě jen mi dnes přišla hodně studená voda :angry: .
Rýma je pořád s stejná tak uvidíme zítra.
Asi už jsi mluvila s Martinou ne?Prý to nejde,máš si to nahradit a navíc prý nemáte všechny hodiny omluvené.
29. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda máme, posílám každý týden sms!!! je to pěkná kráva, asi to tam skončim a začnu chodit na Háje, tam mají slanou vodu.
29. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky jak vám dopadly výsledky?
30. dub 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na půl, imunita je v pořádku, ale má zvýšené jaterní testy a leukocyty, ty jaterky můžou být z antibiotik, ale ty bílé krvinky znamenají nějaký zánět, ale taky to prý může jen doznívat.Příští týden to budou kontrolovat, jinak můžeme normálně ven.
30. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad to je po té nemoci.Tak zo nic moc nenašly ne?
30. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,tak co jste doma nebo jste vyrazily někam na prodloužený víkend?My jsme doma jen vyrazíme někam ven.Lucka má pěknou rýmu že ji to teče z nosu.Musíme odsávat.
1. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :dizzy_face: my jsme tzaky doma, dneska jsme byli celé odpo v Průhonicích a zítra se chystáme do zoo, dáme si někde obídek...dneska jsem dělala jenom kuře s br. kaší, Neli snědla víc než já, začala mi krásně jíst :slight_smile:
co vy, co plánujete?
1. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky koukám pořád dokola marodíte co :frowning2: mi jsme krom trápení kolem zoubků vpoho, dokonce atopák vypadá, že ho snad vyženem úplně pryč, malej ho měl vpoho i po plavču a druhym zoubku, tak snad nám to trápení s exémem konečně skončí :slight_smile: jinak na plavču je to super malej je jako kachna :grinning: děsně ho to baví, tak přemýšlíme, že od září hodíme s kámoškou a prďama ještě jeden kurzík.
teď jsem se sem vůbec nedostala drahýmu blbnul noťas a taky porát někde couráme a do toho jsme měnili okna na celym baráku, takže tu byl bordel jak po výbuchu :unamused:

tak se opatrujte, hlavně zdravíčko a zatím se mějte krásně ahojky
1. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dnes měli v plánu takovou větší procházku ale Lucinka měla trable se zoubkama :unamused: .Od rána brečela.Chtěli jsme jet na Strahov pak na Karlův most cestou si dát něco dobrého a pak domů.Když jsme vyjeli tak byla hodná asi 10min a pak zase začala bečet :frowning2: .Tak jsme velkou procházku vzdali a šli jen na Kavčí hory.Všimla jsem si že ji leze druhý zub tak to by hodná nebyla a celou cestu by se nesla a já bych byla nervní.Ale i tak jsme byli venku přes 2hod.Doma to bylo taky náročné odpoledne.Měla i zvýšenou teplotu a průjem.
Tak doufám že to má k tomu zubu :frowning2: .
Lucka taky teď docela pěkně jí :slight_smile: .
1. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: ahojky kočko nám se vyklubali dole obě 1 a máme oteklé i 2 a 1 nahoře, takže malej je ko skoro nespíme, ale naštěstí nemá horečky jako u těch prvních dvou a ani průjem, mi jsme teď venku skoro celé dny, když je hezky šupem na prochajdu po 2-3 hodinách dom na papů nebo jedem pryč s kámoškou a vezmem si cestovní ohřívací pytlík a je vyřešeno to pak třeba v 10 dopolko vypadnem z domu a večer v 6 se vrátíme :sweat_smile:

Denísek taky pěkně papá kámošky Matýsek jí sní 125gr sklenku prý jen, když je někde s námi doma nee a Denda, už se mi vrhá v poledne na 190gr odpolko 125gr přesnídávku a večer plnou misku kašičky jsem zvědavá kolik nám za měsíc na 10 měsíční naváží a naměří teď se zase kusa vytáhl, takže na procházkách potkávám běhající mimča kterým je i rok a půl a maminky na mě proč malej nechodí takže stále vysvětluju, že je mu teprve 9 měsíců každá na mě kouká s pusou dokořán :grinning: :grinning:

mohli by jsme se zase někdy sejít na kafčo co? :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek