• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
To jsem taky zvědavá jak ta změna na mrňouse bude působit.Já chtěla taky malovat kuchyň ještě do vánoc ale asi to necháme až na jaro.Už je venku zima tak se mi do toho nechce.Ta moje pusinka dnes celý den řve/když sedí v sedačce,leží na hrací dece,chová se/.Už nevím co s ní.
25. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dnes hodný a pořád spí, to zas bude večer rodeo :grinning:
no já musím vymalovat u Kačky už akutně, protože to ještě není od tý doby co nám dělali nový okna a to už je 2 roky a kolem je to strašný, jak dělali parapety...pořád to odkládáme, ale v pondělí objednám malíře a bude
25. říj 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
když ti takhle brečí, zkoušela jsi jí zvážit před a po kojení kolik vypije, jestli třeba nemá hlad? to měla kámoška, dala jí pak Bebu příkrm a byla největší zlatíčko...
25. říj 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi s ní půjdu v pondělí k doktorovi od 18h řve jak šílená.úplný záchvaty.
25. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak co, už je to lepší a v noci Lucinka spinkala?My jsme na dnešek papaly jen jednou, takže pohoda :slight_smile: akorát vstávala v půl 7, jenže bylo půl 6 no aspon jsem si v klidu umyla vlasy a už mám vyžehleno :slight_smile:
26. říj 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,noc byla v pohodě,spala od 22h-5.30h pak se najedla a spala do 9h teda teď do 8h.Ale ráno zase ten hysterák.Prostě když nespí tak mi furt řve.Když ji chytne ten hysterák tak nic nezabírá ani prso,chování,mluvení nic.Po chvíli když ji mám v náručí ji to přejde samo a během vteřiny se zase směje.Musíme se o ní střídat jinak když někde leží sama tak rečí.Já vůbec nevím co s ní.Mám ji nechat brečet-to ale dlouho nevydržíme?Je hladová-ale mléka myslím mám dost a přibírá?Kakt nevím je to o nervy!
26. říj 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to je divný, myslela jsem, jestli jí něco nebolí, když ti takhle křičí, třeba břicho nebo uši, ale když v noci spí, tak to určitě ne, to by nespala...já bych zkusila to vážení kolik vypije, třeba jí to už nestačí...a nebo je prostě společenská a chce být stále v kontaktu...no uvidíš
Já dnes dala Nelince poprvé pytel do kočáru, musela jsem vyndat tu malou korbičku, jinak by se tam nevešla, tak tam má místa a už může i polosedět a koukat ven, to se jí líbí, jen aby pak chtěla ležet a spala mi tam, v kočáru totiž spí nejlíp
no a už pěkně leze, přes celý pokoj a tahá věci, miluje balonek ten si kutálí a pak se za ním sápe :slight_smile:
26. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky mi nepřipadá že by ji něco bolelo.je fakt že když se sní blbne tak neřve.Ale to je šílený.já s pytlem jezdím už delší dobu ale zase jsem ji málo oblékala.za oknem vypadá krásně ale je tam pěkná zima.A spinká ti přes den v postýlce nebo jidáváš taky do kočáru.Když leze tak to už máte veselo co?
26. říj 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
v posteli spí tak 20 minut, v kočáru i tři hodiny, když jedu :slight_smile:
jo, veselo to mi máme pořád, asle je sní sranda, už jí čtu knížky a směje se, dokud nechodí je to dobrý, až začne bude hůř...budu hlídací pes :grinning:
26. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš já píšu hrozný chyby, to je ostuda!!!! MY!!!
26. říj 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to máš jedno já taky kdy to po sobě čtu tak se děsím co jsem napsala.kdy vlastně otvírají Pankrác?
26. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
14.11. to tam zase bude nával, já půjdu až se to uklidní a radši dopoledne...
no já si potrpím na pravopis, kdybych psala normálně, tak chyby nedělám, ale takhle to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme jíst a pak ven...večer kouknu...pa :slight_smile:
26. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak celé odpol.Lucka spala asi 4hod. tak si myslím že nebrečí že ji něco je.Nejhorší to je po18h.A co vy jak bylo venku?
26. říj 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak dneska máš hodnou holčičku...určitě jí nic není, kdyby měla bolesti, tak by nespala...
Procházka dobrá, stavili jsme se na dortíku a pohodička.Za chvíli mi máma přiveze Káču, tak musím nachystat véču.To je hrůza ta tma, co? Já chtěla jít koupat a ono je čtvrt na šest! Nelinka leze jako drak, musím pořád koukat, kde je, to jsou mety ale najednou, ještě v týdnu lezla pomaličku :slight_smile:
26. říj 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tma je hrozná.Já jsem tím časem taky zmatená.jsem zvědavá kdy usne.to jsou rychlý pokroky co?musíš mít odspodu vše uklizený co?člověče ty ouška nám stále trochu hnisají a zatrhává si je.nemám jít s ní k doktorovi?
26. říj 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli nebrečí kvůli těm uším, je jí to nepříjemné, třeba to pálí...já bych dala ten Framykoin, at ti ho doktorka napíše...Kačce to pomohlo, během dne bylo hnisání pryč.
26. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,zítra tam zajdu.nejedete někam ven když jsou prázdniny?jezdíte lyžovat?
26. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nikam jsme nejeli, manžel musí pracovat.Lyžujeme moc rádi, ale letos to moc nešlo, byli jsme jen týden v Jizerkách, já stála s břichem pod sjezdovkou.Letos určitě vyrazíme, ale nevím jak to půjde, chci ještě dlouho kojit, tak asi jenom tady v Čechách a budeme se střídat v lyžování a hlídání, Kačka lyžuje výborně.Já si akorát musím koupit helmu, v Alpách jsem snad byla jediná, kdo jí neměl.Co dnešní noc? U nás pohoda, jen jedno krmení :slight_smile:
27. říj 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,noc u nás v pohodě ale v noci jsem Lucku budila protože mě bolela prsa ale hned zase usnula.vstávala ale brzy v 7.30 kvůli změně času.Taky teď nikam nejedeme,jen zítra jedeme do Tábora k manž.rodičům.Taky rádi lyžujeme a jezdíme na Lesnou do Krušných hor,kde se nám líbí a i jsme se tam brali.Bohužel tam není moc sněhu.Teď tam jedeme v listopadu jen na víkend.Je to příjemný odpočinek.
27. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Kačka je doma, takže je téměř nemožné se propracovat k počítači :grinning:
Zítra taky jedeme k rodičům na obídek, máme je v Praze, takže žádnej velkej výlet :wink:
27. říj 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo to já znám :slight_smile: tak si písneme zítra večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zatím čau já jdu koupat
27. říj 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak si to zítra užjte :slight_smile: pa
27. říj 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak my jsme doma-přežraní, jako vždy od rodičů :grinning: jinak ale super příjemné odpo, akorát jsme nebyli venku, protože lilo, Nelince to ani nevadilo, pořád jí někdo choval, tak byla spokojená :slight_smile:
28. říj 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,my se taky vrátili malinko přejedený.ale odpočinutý protože rodiče jezdili 3hodiny venku.Dneska je pěkně hnusně tak asi ven ani nepůjdeme.Jen dojdeme na nákup.Už jsem objevila pro Lucinku cvičení ale teď se mi nechce aby něco nechytila když začínají chřipky.
29. říj 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, je teda hnusně, taky jdeme max. na nákup.Večer jsem se objednala na masáž, tak doufám, že manžel dorazí, abych nemusela tahat holky sebou...
29. říj 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si masáž užij a odpočiň si.Já taky občas chodila na Budějárnu když tam paní začínala ani nevím jestki to tam ještě je/za Albertem/.Kam chodíš ty,a často?Já jdu zatím v pátek jen ke kadeřnici.Půjdu nakrátko.Jsem z těch vlasů nervozní.Mám je přerostlý a Lucka je používá jako madla a za chvíli bych byla plešatá.
29. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na Kačerov, ještě jsem tam nebyla, je to přes kámošku, jdeme k tý masérce domů, ona má taky mimčo...snad to bude příjemný, já mám se zádama a hlavně s krkem hrozný problémy, asi z práce :frowning2:
29. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem byla na chirurgii ukázat ty ouška Lucky.Myslím že se jí to nehojí.Zase mě odmítla napsat ten framikoin.Je to k...a :angry: .Myslíš že mi ho napíše dětský doktor?
29. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jaká byla masáž?
29. říj 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek