• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
My taky jsme dost venku jen s máme problémy udržet Lucinku v kočárku.Nemůžu ji udržetsedět.My jdeme na 10měsíční 11.5.Ale my jsme hölky mrňavý.Ale už taky docela dobře papkáme hlavně to co není pro ní.
Na kafčo rádi zajdseme stačí se jen domluvit :slight_smile: .
2. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak je Lucince, doufám, že nemarodíte?
My jsme byli včera v zoo a byla to paráda, Neli byla nadšená ze zvířátek, jela tramvajkou a moc se jí to líbilo, pořád chodila a celý den nespala, večer byla tak hotová, že usnula ve 20 a spala do 7.30 ráno :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne jsme zatím zdravý :slight_smile: .Ještě má trochu rýmu ale je to lepší.
To musela být Neli nadšená.A už chodí dobře i venku?Lucka je dnes taky dost unavená tak ji půjdu za chvíli dát spinkat.Alespoň brzy usnou když jsou unavený.Zítra jdeme zase cvičit a to je ráno tak blbě dopoledne spí.My ještě spíme 2x.Ikdyž různě dlouho.
3. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,teda to je změna v počasí co?venku je pěkná zima!
4. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,tak mame 3 zub nahoře v pravo a ten vedle na sebe nenecha dlouho čekat...Jak se pořad mate?My ještě teda nechodime ,zatim si jen stoupa,ale mě to nějak neva ,na svadbu asi bude chodit za ruku ,ale to se pozna
4. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co to má venku znamenat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme se namlsali sluníčka a ted tohle :unamused:
Michal ráno odjel a vrací se až 15. odpo což je šílený, ale nedá se nic dělat :frowning2:
Irčo my máme už 8 zubů a je to fajn, že už pěkně kouše, banán i jablíčko už nemixuju a jí i maso :wink: a s chozením žádný spěch, je to hrozný lítání jí chytat :grinning: navíc jak je malá, tak mě bolej záda, když jdeme za ruku :wink:
4. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda byly jsme do teď venku a hrůza.I zima tam je.Odpledne ji dám spát do postýlky ať s ní už nemusím ven.
To je Marti docela dlouho co bude pryč ale uteče to rychle uvidíš :wink: .
kdy jdete na další krev?
4. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, na krev máme přijít ve středu nebo ve čtvrtek brzy ráno, asi půjdeme ve středu, aby byl výsledek druhý den, jinak by to bylo až v pondělí.
ve čtvrtek jedu s rodičema na chalupu abych tu
nebyla tak dlouho sama :wink: docela se těšim, mamka bude vařit i hlídat, budu lenošit :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zima je teda hnusná, ale má se to vylepšit :wink:
4. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je pravda že v pátek už má být zase docela teplo :slight_smile: .Tak to budeš mít dobrý to si odpočineš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Snad už budete v pořádku.Je Neli dobře ne?Plavat asi nejdete viď?Budete chodit jinam?
Lucka už je taky dobrá :wink: .Zítra jdu ke kadeřnici tak snad to nebudu mít ještě horší :angry: .
4. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
plavat jít můžeme, já to tam musim dohodnout, odmítám platit další kurz, mám tam u nich 3 tisíce a plavaly jsme 4x, takže snad nemůžou myslet vážně, že budou chtít další.no jsem na to zvědavá :unamused:
4. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci jinam líbí se mi tam, ale pokud s ní nebude řeč, tak asi mi nic jiného nezbyde :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky ,to je ale ošklivo co ?a jakpak jste se vyspali všichni?
5. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás je zatím hezky i kouká sluníčko :slight_smile:
noc super, spinkání od 21-7.45 :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko je tady ted taky,ale žadny teplo a fouka vítr..
5. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zatím nevím, ještě jsme nevylezly ven, za oknem to vypadá pěkně, ale na teploměru 5 stupnu....
5. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jen vykoukla z okna a jsme ve stínu..
5. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak snad se to na víkend vylepší,jedeme poprvé na chalupu :wink:
5. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje to bude radosti,no hlasili že ma byt hezky jen k večeru bouřky..
5. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sláva :slight_smile:
už trénujeme s Nelinkou nočník, moc to zatím nejde, jen po spaní se pokaždé vyčůrá, jinak většinou ne...
5. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno.My taky spaly docela dobře i když jedla.No venku fakt nic moc.Byla jsem jen s košem ale docela zima.Až půjdeme ven dám Lucce bundu.To jsou hrozné změny.V neděli seděla na zahradě jen v tričku.
Tak uvidíš jestli se nějak dohodnete ale myslím že spíš ne!Prý to takhle chce každý :wink: .
A o víkendu už by mělo být zase kolem 25st.Tak to jde.
5. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S nočníkem si Lucka zatím jen hraje a sedět na něm nšchce vůbec tak ji zatím nenutím ale holky už nočník používaly v tomhle věku :slight_smile: .
5. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vím, ale zase tolik dětí nemocných není, přijde mi to od nich dost sprostý! no uvidíme, mně ani nejde o ty peníze, spíš mě zaráží její přístup a vůbec, nevyhověla nám ani s tím jiným termínem! Plavání je v Praze asi na 20 místech, tak by si mohli vážit klientů, ale to je to český podnikání, je mi z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky v roce chodila na nočník, asle ted je to jiné s papírovýma plenkama, ale Kačka je měla taky a v 18 měsícch byla bez plen :slight_smile:
přes léto bude chodit bez plenek a snad se to naučí :wink:
5. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt je že tam zase tak narváno nemají aby se mohla chovat takhle.O jiný termín se ani nesnažila :angry: .Tak uvidíš co ti řekne.Možná by to chtělo jít tam osobně.
5. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já to budu řešit zítra :wink:
5. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukala jsem na stránky a je nás tam s vámi 5.Jeden chlapeček přestal chodit a je tam nový chlapeček.
5. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máme na vás čekat na budějáku nebo pojedete v jinou hodinu?
5. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky jsem koukala, nějaký Alex :dizzy_face:
pojedeme s vámi, ve 12 u výtahu, jo? nebo chceš dříve? Neli už nespí dopo, tak jsem zvědavá jak to zvládne a snad na nás bude brát ohled, když jsme tak dlouho nebyly....
5. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem ted pročítala ten řád a je tam, že se nahrazovat musí v daném termínu, no to bude domluva, si na to vezmu Diazepam, abych nezvyšovala hlas :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek