• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Jo jo ve 12h u výtahu stačí.My snad zvládneme spát před tím :wink:a pak jedu autobusem.
Určitě to zvládnete nic tak zásadního se tam nedělo co by Neli neuměla.My spíme stále 2x ale občas nám to nevyjde.I když Lucka je ještě prťavka ta by spát měla ještě 2x.
5. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co to znamená v daném ternímu?Že ti dopředu určí dny kdy budeš nahrazovat?Ale to je blbost nemůže vědět kdo kdy nepřijde :confounded: .
5. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo si dej pár panáků a bude ti to i k smíchu :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se špatně vyjádřila, v daném kurzu, takže v podstatě když už začal další, tak se nedá nahradit předešlý :unamused: ale když marodila celou dobu tak nevim :unamused: štve mě, že musim řešit takový blbiny, no uvidíme zítra :wink: opít se půjdeme potom :grinning: :grinning: :grinning: na vítězství nebo porážku :grinning: :grinning: :grinning: protože pod vlivem se do bazénu nesmí, to tam taky píšou :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uvidíš zítra :wink: :wink: .Tak zítra ve 12h.
5. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jakou jste měly noc?My jsme se moc nevyspaly.Lucinka se dost budila a ráno vstávala v 5.30h.Ani si nepamatuju kolikrát jsemk ní vstávala :angry: .
6. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , u nás noc výborná, akorát jsme musely brzy vstávat, byly jsme na krvi.Neli váží 9100, mám radost :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak u nas se taky hezky spalo a ted mala spi zase,ale to je jen tak na 20minut ...hezka vaha ja jsem moc zvedava na Janu až pujdem na prohlidku,ale zda se mi že 9kg mame taky
6. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme doma, Neli nakonec usnula před barákem a ještě spí, tak se jdu najíst :wink:
6. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Nelinka spala skoro do 18, to chci vidět, v kolik půjde spát, já teda stejně musim balit, takže budu min. do půlnoci vzhůru.
6. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda to si schrupla šmudla.Asi ji to plavání pěkně unavilo.Lucka spala jen do 15.30h.A teď už spinká takže je klídeček.Ale zase ráno brzy vstává :dizzy_face: .Tak pěkně zabal ať něco nezapomeneš :grinning: .
6. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se máš, že už máš klid...ale Nelinka už zívá, tak snad už taky brzy usne...já už mám sbalené oblečení, boty a kosmetiku, ted už jen jídlo a hotovo,na ráno si nechám jen luxování a zalévání kytek a v poledne vyrazíme, koukala jsem na počasí a vypadá to slibně, hurá :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jak jste spinkaly? My hezky, Neli usnula v půl desáté a vstávala před chvílí, ted si hraje a já jdu žehlit.Sbaleno už mám, snad jsem nic nezapomněla. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme spaly docela dobře i když se budila na jídlo.Ale vstávala až v 6.45 a to je fakt dobrý.Teď jedeme s Kačkou k zubařce.Tak hlavně ať máte pěkné počasí a užijete si to :grinning: :slight_smile: .
7. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy si taky užijte víkend :slight_smile:
v pondělí odpo budeme nahrazovat plavčo i s Radečkem, Kačka s Pétou půjdou s námi tak budou nadšený :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo to je přesně tam kam půjdeme.Už v úterý!Tak si užijte na chatě a v pondělí si pěkně zaplavejte.To budete mít prima :slight_smile: .
7. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme doma, bylo to super :dizzy_face: co vy?
10. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My docela dobrý jen Lucinka měla ukňouraný víkend.Sice jsme stále někde byli ale měla jsem z ní trochu nervíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
10. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,tak je fajn že jste ok ,Jana je tady suprova tak jsem rada....
10. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A někde jste nebo jste doma?Jak jsi daleko se svatebními přípravami?
10. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měly víkend úžasnej, Nelinka byla zlatá, hrála si venku celý den a večer usnula v 19 a spala do 8,úžasný! Měla jsem strach co s ní udělá jiný prostředí a bylo to lepší než doma.Akorát byla stále jako čuně, od písku a hlíny, všechno zkoumala :grinning: jsem odpočinutá jak nikdy :wink:
10. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře že jsi si odpočinula :slight_smile: .Nelinka už se umí zabavit to Lúca ještě neumí.
Že je špinavá je jen maličkost,hlavně že si vyhrála a byla spokojená :wink: .
10. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se dočkáš a už brzy :wink:
nechceš jít v úterý na brusle k Vltavě? potřebuju se trochu hýbat :wink:
10. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bohužel nemůžu :unamused: Já jdu v úterý na ten seminář o znakování.Jestli to bude dobrý tak snad stihnu do prázdnin i ty kurzy.
Zítra si pěkně zaplavte!!My půjdeme cvičit,na rehabilitaci nemůžu nemám hlídání tak snad příště.
10. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem zvědavá, jak se ti to bude líbit a hlavně pak Lucince, zatím tomu fakt moc nevěřím, ale až vás uvidim, taK třeba změnim názor :wink:
plavat jdeme od 15.15 tak snad to bude dobrý, Kačenka se těší, že nás konečně uvidí :slight_smile:
Neli ještě spí tak jdu rychle jíst :wink:
11. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dnes po dlouhé době spaly dobře ale je to tím že Marek není doma a Já usnula s Luckou vedle sebe.Jak jsem měla dost místa tak mě ani nebudila jak se mlela.Po dlouhé době jsem se docela dobře vyspala :slight_smile: .
11. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře.Tak si hezky zacvičte,já musim na nákup ale je tam hnusně, ani se mi nechce vylézt :unamused:
11. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme už holky veliký.Lucka má 70cm a 8,6kg.to je docela dobrý už moc nepřibírá.Za měsíc jen 2o dkg.K zubům můžeme mít průjem.Má prý dásně celý nateklý tak by měl brzy vylézt další :slight_smile: .I když nebylo počasí nic moc tak jsem venku jezdila 2hod.Lucka spola jak andílek.
11. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máte krásný míry, už nás skoro máte :wink: zuby vylezou a bude pokoj, nechápu, co má dásen společnýho se střevem, ale když to říká doktor :slight_smile:
na plavču dobrý, byla jiná plavčice a bylo nás tam hodně, takže hrozný hukot, ve výřivce před námi několik hlučných tatínků, ale Nelinka byla nadšená, dělali jsme jiný věci než s tou naší, ale ta naše to má lépe zorganizované :wink: tak ještě musíme 4 náhrady....
11. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek