Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
masacekautor
11. kvě 2009
Tak hlavně že jste si to užily.Tak ta naše je lepší?A budete chodit dál tady nebo skončíte?
matru
11. kvě 2009
musime pokračovat, jinak nemůžeme nahrazovat...pokud bude už zdravá, bude to dobrý, jinak uvidim, ale je s ní hrozná domluva!
Ta naše nevim jestli je lepší, ale je to organizované, dneska to byl bordel, ale dělali jsme pěkný věci 🙂 třeba chodili po těch plavacích čtvercích a pouštěla nám veliký bublání x-) to bylo něco pro Neli x-)
iira
12. kvě 2009
dobre ranko jak jste se vyspinkali?
matru
12. kvě 2009
Ahoj Irčo, my krásně od 20.15-7.45 x-) ovšem ve dne včera spala jen 20 minut po obědě, neusnula ani po plavču, sice ležela hodinu v kočáru v klidu, ale nespala.Dneska jdeme s Kačkou na vypalování bradavice na noz, tak snad to nebude moc bolet.
masacekautor
12. kvě 2009
Ahojky,my taky docela dobrý i když vstávme brzy 6.15h.Neboj,vypalování nebolí teď na tom byla moje Kačka taky.Až třeba druhý den to cítila když chodila.Já za chvíli jedu do Běchovic a marek bude hlídat tak snad mu to tu Lucka neprobrečí.
matru
12. kvě 2009
neboj, určitě bude hodná, já taky když jí někdo hlídá mívám strach a nakonec je beze mě hodnější než se mnou 😉
iira
12. kvě 2009
jo my taky vstavame kolem pul 7,ale dneska už zase spinka tak uvidime jak ji to dlouho vydrží a jinak se daří ?
matru
12. kvě 2009
nám dobře x-) a co vy, kdy přijedete na kafčo?
iira
12. kvě 2009
tak to je fajn a už jste teda zdraví?...no ja řikala mašačkovi že se stači dohodnout a ja přijedu ,ted je teda hnusně ale když nebude pršet tak je mi to jedno.
matru
12. kvě 2009
jo, my už jsme v pořádku, nic nám nenašli, tak jsem ráda 🙂
tento týden už nic nestíháme, ale ten další kromě středy kdykoliv 😉
iira
12. kvě 2009
tak to je bezva ,hlavně že už je to dobre...no ja nemužu uterky a čtvrtky.Měla bych ještě jet ke kamaradce mam u ni fontanu na čokoladu na svadbu a nějake drobnosti,strašně to utika a už je to za 2 měsice a ja nemam jestě boty k šatum.Nějak se dohodnem a přijela bych ,ale pokud by ponděli bylo dobry tak bych snad mohla...
matru
12. kvě 2009
ok, tak se ještě domluvíme 😉
iira
12. kvě 2009
jasně ..
matru
12. kvě 2009
kdy je ta svatba, já to vždycky zapomenu 😉
iira
12. kvě 2009
10.7. no blíži se to a ja zjištuji že spousty drobnosti ani neznam,ale kamaradka mi dost pomaha tak snad to bude vše ok
matru
12. kvě 2009
tak nemusí být vždycky všechno, zrovna minulý týden o tom bylo v sama doma, že třeba únos nevěsty není úplně dobrý a může zkazit svatbu, to zvládnete 😉
iira
12. kvě 2009
taky vše nebude to je jasny ,a co se tyka unosu tak ten taky ne,nikdy bych to nechtěla a ted ani ne kvuli Janě ,bych měla strach že bude plakat...
matru
12. kvě 2009
no to jo, vy tam vlastně budete mít malou 🙂 tak to by se jí určitě nelíbilo...a malá už má šatičky?
iira
12. kvě 2009
no jasně ,šatičky ještě ne ,mamka řikala že ji koupi,ale ja nechci nic honosneho ,stejně se pak asi převlikne aby mohla blbnout v teplačkach na zemi ,bude to na zahradě tak by šatičky zničila a oni dneska se daji sehnat i u větnamce pěkny..
matru
12. kvě 2009
Kačenka byla jako tříletá za družičku sestřenici a měla šaty z půjčovny, které byly úplně stejné jako ty co měla nevěsta, bylo to hezký, měla košíček s rýží a květy z růží a házela to 🙂 dokonce tu mám ještě krásný svatební botky, ale jsou na 3 letý dítě, to by Janičce byly velký.
iira
12. kvě 2009
no to nas mine Janička je ještě mala a tak je to zbytečne,i tak se teším ,však ja si ji nějak vyfintim aby byla krasna...ale ona j ei tak 😉
matru
12. kvě 2009
to jo 🙂 a kde máte hostinu?
iira
12. kvě 2009
kousek od obřadu ,je to vlastně jako přes ulici ,je to restaurace čajovna,ale oni maji takovou super zahradku s altankama tak tam ,takže venku, jen doufam že nebude pršet ,sice by jsme byly schovany ale děti asi pod střechou neudržime
matru
12. kvě 2009
tak v červenci by mohlo být hezky 😉 a když ne, tak vám aspon naprší štěstí 😉
matru
12. kvě 2009
já se vdávala 6.11 a bylo krásně sluníčko, to jsme nikdo nečekali 🙂
iira
12. kvě 2009
no uvidime jak to bude..
matru
12. kvě 2009
ahoj holky 🙂
Marti, v kolik se sejdeme zítra ,jako vždy 12 u výtahu?
matru
14. kvě 2009
Dobré ránko 🙂
Marti, už ti to funguje?
masacekautor
14. kvě 2009
Ahojky,tak konečně zase fungujeme 🙂 .Tak jaký jste měly dnes den?
matru
14. kvě 2009
Čauky, dneska dobrý, byly jsme celé odpo u Radečka 🙂 ted jsem koupala a budu žehlit, protože zítra mi tu Míša vybalí obr kufr špinavýho prádla, tak abych stíhala :-p
zítra večer jdeme do divadla a na večeři, těšim se jako blázen, že chvíli vypadnu x-)