• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Tak hlavně že jste si to užily.Tak ta naše je lepší?A budete chodit dál tady nebo skončíte?
11. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
musime pokračovat, jinak nemůžeme nahrazovat...pokud bude už zdravá, bude to dobrý, jinak uvidim, ale je s ní hrozná domluva!
Ta naše nevim jestli je lepší, ale je to organizované, dneska to byl bordel, ale dělali jsme pěkný věci :slight_smile: třeba chodili po těch plavacích čtvercích a pouštěla nám veliký bublání :dizzy_face: to bylo něco pro Neli :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko jak jste se vyspinkali?
12. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo, my krásně od 20.15-7.45 :dizzy_face: ovšem ve dne včera spala jen 20 minut po obědě, neusnula ani po plavču, sice ležela hodinu v kočáru v klidu, ale nespala.Dneska jdeme s Kačkou na vypalování bradavice na noz, tak snad to nebude moc bolet.
12. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,my taky docela dobrý i když vstávme brzy 6.15h.Neboj,vypalování nebolí teď na tom byla moje Kačka taky.Až třeba druhý den to cítila když chodila.Já za chvíli jedu do Běchovic a marek bude hlídat tak snad mu to tu Lucka neprobrečí.
12. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, určitě bude hodná, já taky když jí někdo hlídá mívám strach a nakonec je beze mě hodnější než se mnou :wink:
12. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my taky vstavame kolem pul 7,ale dneska už zase spinka tak uvidime jak ji to dlouho vydrží a jinak se daří ?
12. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám dobře :dizzy_face: a co vy, kdy přijedete na kafčo?
12. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn a už jste teda zdraví?...no ja řikala mašačkovi že se stači dohodnout a ja přijedu ,ted je teda hnusně ale když nebude pršet tak je mi to jedno.
12. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, my už jsme v pořádku, nic nám nenašli, tak jsem ráda :slight_smile:
tento týden už nic nestíháme, ale ten další kromě středy kdykoliv :wink:
12. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je bezva ,hlavně že už je to dobre...no ja nemužu uterky a čtvrtky.Měla bych ještě jet ke kamaradce mam u ni fontanu na čokoladu na svadbu a nějake drobnosti,strašně to utika a už je to za 2 měsice a ja nemam jestě boty k šatum.Nějak se dohodnem a přijela bych ,ale pokud by ponděli bylo dobry tak bych snad mohla...
12. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak se ještě domluvíme :wink:
12. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně ..
12. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy je ta svatba, já to vždycky zapomenu :wink:
12. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
10.7. no blíži se to a ja zjištuji že spousty drobnosti ani neznam,ale kamaradka mi dost pomaha tak snad to bude vše ok
12. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nemusí být vždycky všechno, zrovna minulý týden o tom bylo v sama doma, že třeba únos nevěsty není úplně dobrý a může zkazit svatbu, to zvládnete :wink:
12. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vše nebude to je jasny ,a co se tyka unosu tak ten taky ne,nikdy bych to nechtěla a ted ani ne kvuli Janě ,bych měla strach že bude plakat...
12. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, vy tam vlastně budete mít malou :slight_smile: tak to by se jí určitě nelíbilo...a malá už má šatičky?
12. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně ,šatičky ještě ne ,mamka řikala že ji koupi,ale ja nechci nic honosneho ,stejně se pak asi převlikne aby mohla blbnout v teplačkach na zemi ,bude to na zahradě tak by šatičky zničila a oni dneska se daji sehnat i u větnamce pěkny..
12. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenka byla jako tříletá za družičku sestřenici a měla šaty z půjčovny, které byly úplně stejné jako ty co měla nevěsta, bylo to hezký, měla košíček s rýží a květy z růží a házela to :slight_smile: dokonce tu mám ještě krásný svatební botky, ale jsou na 3 letý dítě, to by Janičce byly velký.
12. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nas mine Janička je ještě mala a tak je to zbytečne,i tak se teším ,však ja si ji nějak vyfintim aby byla krasna...ale ona j ei tak :wink:
12. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :slight_smile: a kde máte hostinu?
12. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousek od obřadu ,je to vlastně jako přes ulici ,je to restaurace čajovna,ale oni maji takovou super zahradku s altankama tak tam ,takže venku, jen doufam že nebude pršet ,sice by jsme byly schovany ale děti asi pod střechou neudržime
12. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v červenci by mohlo být hezky :wink: a když ne, tak vám aspon naprší štěstí :wink:
12. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se vdávala 6.11 a bylo krásně sluníčko, to jsme nikdo nečekali :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime jak to bude..
12. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Marti, v kolik se sejdeme zítra ,jako vždy 12 u výtahu?
12. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Marti, už ti to funguje?
14. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak konečně zase fungujeme :slight_smile: .Tak jaký jste měly dnes den?
14. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, dneska dobrý, byly jsme celé odpo u Radečka :slight_smile: ted jsem koupala a budu žehlit, protože zítra mi tu Míša vybalí obr kufr špinavýho prádla, tak abych stíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra večer jdeme do divadla a na večeři, těšim se jako blázen, že chvíli vypadnu :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek