• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Počasí nic moc nebylo co?Byli jste venku nebo doma?Taky bych potřebovala žehlit ale dnes už jsem líná a nechce se mi.
Tak to ti věřím že se zítra těšíš,Tak si to večer pořádně užij a odpočiň si od dětí.
14. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku jsme byli asi 20 minut, ale pak začalo foukat a byla zima, tak jsme byli u nich doma.Mimina si hezky hrála a holky taky. :slight_smile: já už mám vyžehlený 2 pračky, Neli spí takže pohodička. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda dnes Lucka zase vstávala v 5.30.Hrůza!!!!Já se vůbec nemůžu probrat.Začínám být dost nevyspalá :frowning2: .Dnes půjdu spát ve 20h s Luckou :wink:
15. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no Neli se zase dnes ve 3 vzbudila najídlo, ale během minuty znova spala a vstávala v 7, což je na ní taky celkem brzy.
15. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám dnes přišla konečně pozvánka na vítání občánků na 28.5. :slight_smile:
a dopo jsme byly na bruslích u Vltavy a bylo to fajn :wink: takže chci chodit aspo 2x týdně :wink:
15. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to si teda pospíšili že se jdete vítat tak pozdě.A půjdete tam?Nás ještě nezvali,ale prý se musíš přihlásit aby tě pozvali jo?
Jáké bylo divadlo?Kde a na čem jste byli :astonished: ?Jak to zvládla Neli-tvůj odchod?
16. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pozvou vás sami, nemuíš se nikde hlásit.Je to se zpožděním, protože tam byla rekonstrukce, tak myslím, že půjdete tak za měsíc, dělají toho ted víc :wink:
Divadlo super, Neli byla u babičky úplně v pohodě.Byli jsme v činoherním klubu na komedii Vodní družstvo,hrál tam Nárožný naprosto dokonale, smála jsem se jako blázen.Pak jsme byli v mexický restauraci na super papáníčku, dala jsem si 2 alko koktejly :grinning:
Neli jsme si vyzvedli ve 23.30, v autě se probudila, ale neřvala, doma dostala Bebu(kojit jsem si netroufla) a spala do 8.30 :dizzy_face:
takže to bylo moc prima, Kačka zůstala spát u babičky a jedou dnes na Karlštejn, my jdeme na nákupy letního oblečení a po obědě nějaká procházka :wink:
co vy?
16. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My tu dnes měli rodinnou oslavu.Bylo tady 15lidí a 5psů.Bylo to docela dobrý jen škoda že jsme nemohli sedět venku :frowning2: .Lucka z těch hodně lidí byla vykulená.Ale šlo to moc protivná nebyla :wink: .
Kde jste byli v mexický?Nám moc chutná v mexický pod Petřínem.Jmenuje se to Cantina.Super :slight_smile: :slight_smile:.
My měli jet zítra na závody motorek do Řevnic ale nechce se mi s Luckou.Co bych tam dělala když nevydrží sedět v kočárku.Tak musíme zvolit náhradní program.
16. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak mě ten zitřek nevysel a úřijet nemužu ,dohodnem se na jindy ..
17. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak dnes budeme mít nádherně!Nakonec pojede marek na motorky s kamarádem a já jdu s kamarádkou a dětma.Ani vařit dnes nemusím mám vařeno od včera tak budu mít pohodovou neděli :slight_smile: .
17. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mi dneska taky využili že je hezky a vyrazily koupit mě boty k šatum.Tak je mam doma a zase o starost méně...vypada to že v utery pojedu do Prahy něco vyřizovat ,jak jste na tom s časem,že by jsme se viděli?
17. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
teda včera bylo krásně, byli jsme celé odpo na bruslích a ještě ted mě bolej nohy.Dnes jsem chtěla jít nahrazovat plavčo,m ale není vůbec místo, štve mě to, protože jiný den už nemáme čas. Irčo já bohužel zítra nemůžu, už mám něco dohodnuté, sned příště :wink:
Nelinka dnes spal od 20.45- 8.30 je to paráda, akorát včera nechtěla vůbec jíst, jenom pila, ale dnes už snídala, tak snad to bylo tím teplem.
18. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je skoda,ale co nadelam tak snasd se dohodnem na jindy a už to vyjde....
18. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych mohla příští týden kromě středy, to plaveme...Kačka bude celý týden na škole v přírodě, tak budu mít volněji :wink:
18. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičce se blížej narozeninky, už máte vybraný dortík?
18. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak dnes bylo zase pěkně co?My byly s kamarádkou na Kavčích horách na procházce :wink: .Daly jsme si tam pivo a děti lezly po trávě.Pak jsme šly na Buděják do hraček.Sháněla pro kluka figurky zvířátek.To je hrozný jedna figurka stojí kolem 100kč :frowning2: .Tak koupila jen psa,krávu,ovečku a prasátko.Já sháněla neoprenový fusak na lahev aby vydržela být teplá.Nesehnala jsem ho.My tak v úterý nemůžeme tak snad příště.Je potřeba se domluvit trochu dopředu.My teď máme skoro každý den něco naplánované :slight_smile: .
18. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky byly celé odpo venku, bylo hezky, akorát je hrůza jak musim za Neli furt lítat a navíc se vrhá na psy tak mám strach, aby jí nějaký nekousnul :unamused: zítra mámelítání, ráno jdeme na rovnátka, pak oběd s kámoškou, potom si švagrová vezme Káču a půjdou do kina a já pojedu ke svojí babičce(Neli prababičce) protože jsem tam od Vánoc nebyla.
Ve středu plavčo,m ve čtvrtek mám srazík s holkama tady z koníku a odpo pak pojedeme na chalupu, Míša si vzal v pátek volno, jupí :dizzy_face:
dneska jsem chtěla nahrazovat plavání, půl hodiny se tam nedalo dovolat a když se mi to konečně povedlo, tak mi řekla, že nemá ani jedno místo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak že jsou furt všichni nemocný, fakt mě vytáčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my to máme taky teď nějak nabitý ale alespoň se nenudíme i když s luckou jsou to někdy malinko nervy když má svoji kňouravou.Dnes jsme byly u kamarádky na Ohradě.Je to u nich prima má kluka 5let a teď roční holčičku.Doma mají dětský ráj.V obýváku bazének s míčkama,domeček,skákací hrad.Zkrátka žijí dětma a vše pro děti.Už se do bytu nevejdou tak ho prodali a koncem června se stěhují do baráčku za Prahou.
Tak to budete mít prima že jedete ven už ve čtvrtek :slight_smile: .Kolik vás přijde na srazík?
Zítra má být krásně tak bude plavání prima.Budete zase ve 12h u výtahu?Píšu raději dřív kdybych zase večer nefungovala.
19. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky napište kdy by se vam to hodilo?My jdeme v ponděli na ročni prohlidku a čtvrtky chodime cvičit..jinak mame už volno,o pondeli se jedna jen přišti tyden...jo narozky už to pomalu chystam...
19. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahoj, ve 12 u výtahu platí :wink:
20. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,jakou jste měly noc?My teď máme nové stavy?Lucka se zničeho nic začne vztekat a zlobit.Nic nezabírá tak musím počkat až to přejde samo.
21. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic si z toho nedělej, Nelinka je taky hrozně vzteklá, když něco nesmí, vždyt jsi to včera viděla, jak se vztekala :unamused:
noc dobrá, ale jedla ve 4 a pak spala do půl 8.
už balim na víkend, vůbec mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. My máme taky nějaké období vzteku. Balení to je hrůza, to mě taky neba. A vždy něco zapomenu. Jdeme plavat tak se mějte. :slight_smile: :wink:
21. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh Frionko, dlouho ses neukázala :wink:
užijte si plavčo, my byly včera :slight_smile: dělali jsme pokus, co udělá dítě když spadne do vody, naštěstí nám všechny vyplavali :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byli jsme se kouknout na lehké golfky ale žádný nemá vše co bych chtěla tak jsme nic nevybrali.
21. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Odpoledne jdu posedět s holkama na tak doufám že Lucka bude hodná aby všechny neodradila v hlídání :wink: .
A co ty jaký byl srazík?
21. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ho přesunuly na pondělí :wink:
mrkni na www.eshopbaby.cz tam mají spoustu golfek :wink:
21. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my frčíme na chalupu, mějte se a pěkný víkend všem :wink:
budu až v pondělí :wink:
21. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky ,ktery den by se vam hodilo že bych přijela do Prahy ?
22. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já bych mohla třeba v úterý.Tak počkáme kdy se to bude hodit Martě.A kdy ba se to hodilo tobě?
22. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek