• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile: jsme doma :wink:
Přejeme vše nej nej nej Janičce jk prvním narozeninkám, hlavně at je zdravá a štastná holčička a má z ní mamka s tatkou jen samou radost :slight_smile:
24. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
balim Kačku na školu v přírodě a vybaluju z víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky .hele tak ja s tim uterkem nevim ma pršet ,navic jsme se dohodli s tatkou že necham zitra malou naočkovat na žloutenku ,tal vam nevim jestli by bylo dobry s ni někde courat...děkujeme za přani ,darečku dostala požehnaně ,je to moje zlatíčko...a jinej den by se vam hodil?teda kromě čtvrtka..
24. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,připojujeme se k přáníčku k naroženinám.Janičce vše nej nej a hlavně hodně zdravíčka.Co dostala za dárečky?My byly dnes celý den plavat ve Žlutých lázních.Bylo to super a Lucka byla moc hodná.
24. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my jsme měli strašnou noc, já jsem do půlnoci žehlila a když jsem si konečně lehla, tak Nelinka byla vzhůru ve 2, ve 4 a v 6 jsme mvstávali, protože Kačka jela vna švp a Míša také odjjížděl...takhle blbou noc nepamatuju, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dneska máme srazík s holkama tady z koníku, tak si zlepším náladu :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak my jsme měli taky špatnou noc. Bylo strašlivý horko v bytě a nemohli jsme spát. Jsme se probouzeli asi 5 x za noc. :frowning2:
Jinak přeju Janičce všechno nejlepší ať má co nejsnazší cestu k dvoum, třem, čtyřem..., atd. rokum života. Přeji Hanka a Lucka.
25. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslim, že jí bylo vedro...a dnes to asi nebude lepší, nechala jsem stažený žaluzky, tak uvidíme.
25. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my děkujieme za přánička.. :slight_smile: dostala velke pískoviště a zatim do něj balonky,kočarek na panenku ,odstrkovadlo ve tvaru pejska,plyšoveho medvídka,rumbakoule-je to tanečnice a vyřadi se s nima jako blazen,bazenek na zahradu,spousty oblečku i s kloboučkem a šatičky na svadbu,ale ty asi změnime tatínkovi se moc nelibí,větrnik na zahradu,autosedačku a dortika floridu a moc ji chutnal...hele ma pršet tak ten sraz nechame asi na přišti tyden snad bude hezky
dneska jsem ji nechala očkovat na žloutenku ,tak mela bebičko jo a ma 74cm a 8,710kg je to drobeček,ale mudra byla spokojena že je pry akorat .. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo, tak to bylo dárečků :dizzy_face: Neli měla taky 8,5 kg a 75 cm to je ok, ted má už 9,4 ted zase víc přibýrá :wink:
25. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych mohla ve čtvrtek odpo, ale má být blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bylo ,vyjimečně mě rodina překvapila,akorat ty šatičky babička nevystihla,mladej řekl že jestli ji je dam že si mě nevezme :grinning: ...my chodime ctvrtky cvičit a oni prave tento tyden hlasi blbe počasi až do víkendu,tak bych to nechala na příšti tyden ,to bude moc i Frionka
25. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prima, jen dej vědět včas. my ted pořád něco máme :wink:
a šaty teda jiný, aby svatba klapla :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo toho se nebojim jen koupime jine no...ok tak se nějak dohodnem pak až budem vedet jak bude
25. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že může mít normální letní šatičky, nemusí to být svatební :wink:
25. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo moje řeč :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, další nic moc noc, jedla ve 2 sa vstala v 6.05!!doufám, že to tak nebude pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak t mi teda spinkame od 20h a spime celou noc,obcas si fnukne ,ale spi dal
26. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,my vstáváme taky dost brzy i když dnes si přispala.Já byla včera s holkama a Lucka jim až do 23h zlobila se spaním.Budila se.Oni to asi vycítí nebo co.Dnes má být poslední den pěkně tak vyrážíme do Žlutých lázní.Je to tam hezký pro děti ale voda studená.
26. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
příští týden bychom taky ve čtvrtek mohly !
26. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si řikala jestli nakonec nemame dneska přijet do Prahy ,ale bojim se že by nas pak chytll někde dešt a auto mame doma...ja ve čtvrtek nemužu chodime cvičit ,ale ve středu 3 jedem na budejarnu k zubaři s malou a to by se vam nehodilo se pak po obede nekde sejit?
26. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme s Martinou obě plavání ve středu.A co úterý?Asi to bude problém se domluvit,každá máme nějaké ativity.
26. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no nějak to udelame ,mame čas a vy to plavčo mate od kdy?my teda stejně musime ve stredu na budejarnu,neb mala je objednana k zubaři stejně
26. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Irčo, my plaveme od 13, ale pak se dlouho sušíme a svačíme a já pak většinou ještě trajdám po městě, na kafčo apod, zrovna na zítra to máme domluvené...nám by se hodil nejvíce ten čtvrtek
26. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zítra 12 u výtahu :wink:
26. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,ve 12h tam budeme.Vůbec nevím jak mám Lucku obléknout.Včera chodila nahatá a dnes mi to přijde na bundu.
27. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja bych musela ve čtvrtek zrušit cvičeni a to se mi moc nechce ,utery by nemel byt problem a tu stredu stejne na budejarnu jedu tak uvidime
27. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dám body a mikinu a kdyžtak deku
Irčo nic neruš, dohodneme se jindy :wink:
my máme zítra dopo to vítání, půjde s námi babička, protože nikdo jiný tu není nebo nemůže, tak jí pak pozvu k nám na odpo na prochajdu.
27. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jasný dohodneme se na jindy :slight_smile: a stejně má být ošklivo.to byl liják v noci co?
No jo vy už se jdete vítat.jsem zvědavá kdy půjdeme my :grinning: .
27. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vy se mate ,nam ho tady nedelaji a Říčany nas nevzali ,že pry je to nakladne a sami maji hodně děti ..
27. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim, že o nic nepřijdete, mně se tam moc nechce, protože Neli je hrozně divoká, nevydrží sedět ani minutu, kdyby byla mimčo, tak by to bylo v pohodě :wink:
27. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek