• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
a ještě řešim co na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny ale tak zase budete mit hezkou pamatku
jo Jana je taky šidlo ,a jak jste na tom s chodzenim?Už ti mala běha?
27. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo Nelinka lítá jako drak, už 2 měsíce, je to strašný, lítám za ní jako blázen
27. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to mi nechodime,jen si stoupa
27. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to přijde, neboj, zatím si užívej klid a trénuj rychlé běhání :grinning:
27. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja nespěcham mě to neva že nechodi,až to přujde tak to bude ,ja jsem takhle spokojena :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Marti, kam jsi zmizela? já myslela, že čekáš nahoře :astonished:
27. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem tam čekala ale Lúca křičela tak jsem s ní venku jezdila a asi jste mi proběhly.Když jsem se šla podívat dolů tak už jste tam nebyly :unamused: .A šla jsi nakonec domů nebo na kafčo?
27. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, že mě ukecala na pizzerii, dokonce jsme i jedly, Nelinku jsme přikryly dekou, tak byla čistá :slight_smile:
ty jo, ale byla klika, že jsem jí chytla, jinak ani nedomýšlím :angry: pěkně dostala a myslim, že si to bude pamatovat, že se v židli hezky sedí, ted mi snědla půl jabka a celou frutapuru, tak už se nezlobim :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsi viděla fotky, jsou pěkný :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No pád by to byl ošklivý.Mě úplně zamrazilo.Ještě že jsi ji chytla.To bylo štěstí.Nesmíš to tak prožívat že je špinavá já bych někdy musela jet kanálem. :frowning2:.Někdy je potřeba jim dát na prdelku :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby si to pamatovaly.
jo jo fotky jsou pěkný už je mám i stažený.
27. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla jak prase, ale když to uschlo tak to šlo, navíc byla pod dekou...u nás to funguje, dostala za to, že lezla na okno a od té doby už to nedělá, i takový mrnous se dá vychovávat, to je dobře.Ale příště radši krmim v kočáru.
27. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo je to jistější :grinning: .
27. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem koukala na fotečky a pěkný.Vypadá to že jste si to užily a i počasí jste měli pěkný co :grinning: ?
Já zase vybírám kočárek.Marek jel s Gábi na letiště.Jedou do Egypta tak jim to docela zavidím :wink: .
Lucík má docela pěknou rýmu :frowning2: tak snad ji zvládneme do příštího plavání.
27. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to se mají, my jedeme už za 2 týdny, se těšim jako blázen
27. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at je Lucinka brzy v pořádku, za týden rýmu zvládnete :wink:
27. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko,tak jak jste spaly?U nás noc hrozná.Lucka měla velkou rýmu a navíc nechtěla být ve své postýlce a každou chvíli brečela.Já nemohla taky spát a asi podvědomě čekala na sms od Gábi že dobře doletěli.A protože přišla až ve 4.45 tak jsem skoro nespala.
28. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u jnás noc dobrá, spala až po 21do 2 pak jedla vstávala v půl 7 no žádná sláva ani hrůza
Gábi se má, za chvíli už se budou cachtat v moříčku :wink:
my jdeme na to vítání, tady zkoušim modely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíte odsávat?
28. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my jsme spali krasně ,jen v 5h se ji neco zdalo a fnukala,ale ted spi zase a pak dame obídek a šup do Řičan za kamaradkou a na cvičo
28. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No odsávat moc nemusíme protože ji to teče z nosu samo.Ještě takovou rýmu neměla tak neví zda i přes to odsávat.Má úplně červený očička tak myslím že nespala díky té rýmě.Asi ji není dobře ale protivná dnes není.
Tak jsem zvědavá co vám dají za dary MČ.Hlavně aby vám to už nebylo malý :grinning: .
Na jaké cvičení Irčo chodíte?
28. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly na tom vítání, mile mě to překvapilo, moc hezky to tam zrekonstruovali, zpívaly děti za školky, dostali jsme plyšáka tučnaka, knížku, pamětní list, domino, pastelky, lízátko a já růži...jediný probléím byl, když Neli měla chvíli sedět než pronesli uvítací řeč, tak nechtěla, pištěla no ostuda, pak nám řekli, že je můžeme nechat chodit, tak jsem jí pustila a byl klid, to tam chodila a smála se, na závěr bylo focení,ale fotky budou až za týden...odpo se chystáme na brusle, pokud nebude lejt, přijede Martina s Radečkem :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste toho dostaly docela dost.A hezký věci?Tak co byly jste bruslit?Protože mám pocit že celý odpoledne lilo :angry: .My jeli na nákup a byli jsme se podívat na kočárky.Tak ten co jsem chtěla omrknout tak neměli :frowning2: .Musím ho ale nejdřív vidět než ho koupím.Lucka má šílenou rýmu.Teče ji z očí i z nosu ale kupodivu není protivná :slight_smile: .Jen špqatně spí v noci.
28. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,teda venku je pěkná zima.Byla jsem ráno na rehabilitaci a docela jsem se klepala.
Rýmu máme trochu lepší.Noc byla dobrá :slight_smile: Lucinka spala od 21h do 6.30h.A ani moc nefuněla.Je to otravný,stále vysáváme :angry: .
29. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak bruslit jsme včera byly, strašně jsme zmokly, stály jsme půl hodiny někde pod mostem, přišla jsem domu mokrá až na prádlo, Neli byla v pohodě, měla bundu, deku a pláštěnku.
Noc u nás dobrá, ale zase v 6.05 vstávala-strašný :unamused:
tak fajn, že je Lucince líp, rýma je otravná.
Dneska jdeme do Prahy na food festival, tak nejim, aby se do mě hodně vešlo :grinning: a tam se nacpu dobrůtkama :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se dobře najezte a ať zase nezmoknete.My budeme dnes doma vůbec nikam se mi v tomhle počasí nechce.Jen odpoledne přijde ségra.
29. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
se obávám, že zmokneme, ale je to i zítra tak když bude jo blbě tak půjdeme zítra
29. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jste vyrazily?Já chtěla jít ven a akorát začalo lejt jak z konve.Tak spíme v postýlce ale alespoň se z té rýmy rychleji dostane.O víkendu má být taky ošklivo.My jedeme do Tábora tak nám to až tak moc nevadí.
29. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsme nešli, plánujeme vyrazit kolem čtvrté, ale jestli bude lejt, tak na to kašlu.
my jedeme zítra do Krkonoš ke kámošovi na chalupu, budeme tam spát, má sněžit, tak beru pytel a zimní bundu.
29. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mi sedime zase doma....dpufam že příšti tyden bude hezky abych mohla přijet ,už mě to doma nebaví :frowning2:
29. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek