• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Poslouchala jsem že na horách napadl sníh.Tak ať tam nenastydnete.Příští týden moc hezky být ještě nemá.Stále to vypadá na zimu.Já snad zase vytáhnu bundu pro Lucku.
30. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek holky,jaký jste měly víkend?Počasí nic moc!
31. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, víkend byl prima, počasí blbý, ale i tak jsme si to užili.Dnes se vrací Kačka, odpo jí půjdeme naproti k autobusu.
1. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem dětičkám krásný den dětí a hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
co Lucík, už je ok?
1. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je děkujeme! Lucinka dostala od táty kraťásky s tričíčkem. Tak už se těšíme až bude opravdu teplo, aby jsme to mohli vyzkoušet. Nechtěli by jste se sejít ve středu ve 14.00hod. na Vyšehradě?
A jak se máte Matru? My teprve teď lezeme po bytě a jsme pěkně divoký. Pořád mě Lucka pronásleduje. :wink:
1. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frionko, na Vyšehrad bych šla velmi ráda, ale zrovna středy chodíme plavat.Ale můžeme se dohodnout na jiný den :wink:
1. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes bylo docela pěkně tak jsme byly skoro celé odpoledne v Krčáku.Na Vyšehradě je prima.Ale taky půjdeme klidně někdy jindy :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k.
:slight_smile:
1. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se dohodneme třeba na příští týden, já bych mohla v pondělí odpoledne...
1. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě by se spíš hodilo úterý ale zkusila bych si to přehodit.Tak dejte vědět dopředu kdy.
Lucka má rýmu stále,a ještě trochu chraptí.Já jsem taky docela nastydlá. tak uvidím jestli vůbec půjdeme plavat.Má být zase hnusně :frowning2: .
1. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se jí to teda drží, ale to je tím počasím, na plavčo se klidně vykašlete, vždyt sama víš, že vám nic neuteče :wink:
já už v úterý něco mám, ve středu plavem a čtvrtek už budu balit, letíme totiž v pátek dopoledne.
1. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jestli nebude v pohodě tak s ní nepůjdu.Přesně jak říkáš o nic nepřijdeme jen má být focení.Ale asi jen venku,pod vodou asi ne :wink: .
Teda vy se máte že už letíte :slight_smile: :slight_smile: !!
2. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, vlastně je focení, to jsem zapomněla, ale tak nějaký fotky už máme a já jdu dnes ke kadeřnici, takže se mi zítra pod vodu chtít nebude.A teplotu Lucinka nemá?
jo jo, už se nám to blíží, včera zase spadlo letadlo,ale na to holt nesmím myslet :frowning2: a netěšim se teda na balení, už to trochu chystám, včera jsem si balila lékárničku :wink: ještě potřebuju jedny plavky, ale asi si je koupim až tam :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak ted spíte? Nelinka ještě spí :dizzy_face:
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak je?Nějak mi blbne net tak jsem tady nemohla byt ,zitra jedu na budejarnu s malou k tomu zubaři tak snad bude vše ok.a jak je u vas?
2. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně včera ráno blbnul kuň, byl strašně pomalej, ale pak už to bylo dobrý...já jsem objednala Nelinku k zubaři na příští čtvrtek a jsem na to zvědavá, jestli vůbec otevře na doktorku pusu
2. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ještě se má zítra platit záloha na září!Dnes už je Lucka dobrá.Teplotu neměla ani na začátku ale rýmu měla docela velkou.Tak uvidím zítra ráno jaká bude ale asi spíš půjdeme.
Balení není tak hrozný jako to vybalování potom.Ale těš se do teplíčka a že si odpočineš :slight_smile: .
My spíme teď docela dpbře ale stále se alespoň jednou v noci budí.Snad jen jednou spala celou noc až do rána.
My máme jen dva zuby tak k zubaři se ještě nechystáme.I když kamarádky kluk měl 1zub a šli ho ukázat :wink: :wink: .
2. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud půjdete, tak zase ve 12 u výtahu :wink:
já bych zubaře taky neřešila, ale potřebujeme razítko do průkazky, první musí být v roce, takže budete muset taky :wink:
2. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,Lucka je v pohodě takže plavat jdeme.Tak ve 12h u výtahu.Nezapomeň na zálohu.My asi pojedeme dřív z domova protože ji ještě dám spát.
A půjdeě s Neli k dětský zubařce nebo ke svojí?
3. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to dnes platit nebudu, ještě nevím co bude :wink:
Neli vzala naše zubařka, chodíme tam všichni, sice už nový pacienty nebere, ale když je to v rodině tak jo, jdeme tam ve čtvrtek všichni jako stádo :grinning:
3. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je fakt že je to dost dopředu. A je pravda že kdo ví co bude v září.
Tak pa a ve 12h u výtahu.
3. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, navíc už jsme pokročilí, takže nehrozí že by naše místo zabral někdo nový, ten by musel do začátečníků...a vůbec nám to ani neřekli, je to jen na tom papíru...
pustila jsem se do gruntování kuchyně, protože nám bude někdo zalejvat kytky, tak aby se nezhrozili bordelu :grinning: snad to stiihnu, uvařeno mám, tak snad jo :wink:
3. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak bylo na srazíku?Co Neli byla hodná?
3. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, srazík dobrej, byly jsme přímo v tý restauraci na Louce dole, je to tam veliký, takže měla prostor na lítání, takže byla hodná, navíc jí furt někdo choval.Ale šly jsme kolem 18 domů, já toho mám po plavču vždycky dost.V noci Neli mezi 2-3 řvala, měla vodu v uchu, pak jsem našla mokro na polštáři,takže ted dospává.Dopo jdeme na brusle a odpo budeme čekat na Míšu.Včera mi řekl, že musí jet i příští týden, což je debilní, bude balit na poslední chvíli, ale jinak to prý nejde, asi by to tam bez něj spadlo :angry:
4. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak je?
4. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Irčo, u nás vše v pohodě. A co vy?
4. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u zubaře jsme dopadli dobře :slight_smile: prošli jsme se na budejarně ,pokecala jsem v praci ,Jana byla spokojena vzala jsem ji teplaky a tak lezla po kancelářich a byla strašně spokojena,ona je fakt velmi společenska
4. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to si budou s Neli rozumět, ta je společenská až moc a taky všude vleze, otočim se a je pryč :grinning:
4. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to sranda,doma mi huči a fnuka i když si s ni hraju ,ale když nekde jsme tak je vesela
4. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi se nudí :grinning: a chce společnost :wink:
4. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek