• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
ja vim ,taky jsem docela s toho neštastna,rada bych s ni někam chodila,ale ja tady prostě asi chcipnu...mam tady kamaradku,jenže ta je těhu a už ma dite a tak je ted unavena a moc se nevidame ,ta druha zase ma pořad odma nekoho z rodiny a tak jsme tady s malou pořad samy ...jezdim do řičan ke kamaradce,ale taky pořad dojiždet nemužu ...achjo holky,ani nevite jak je to tady strašna otrava...
4. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo to věřim, já taky musím mít pořád program, když jsem doma, je to na hlavu a furt jen uklízim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty bys potřebovala auto, aby sis mohla jezdit, máš řidiřák?
4. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme na brusle k Vltavě, tak zatím pa :wink:
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemam ,bojim se v autě ...pa
4. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máme Irčo podobný.Lucka taky doma pořád kňourá a leze po mě.Nic s ní neudělám.Snad je to brzy přejde.Máš to tam trochu stížený na návštěvy atd.My když nic nemáme jdeme alespoň po krámech.Teď Lucka spí tak honem vařím a uklízím jinak jak se zbudí mám smůlu.
4. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je zas zima co, no fuj :frowning2: já musim ted ven, musim vyzvednout M. léky na alergii, nic nestíhá, ale vůbec se mi nechce vylézt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj jo jo je to hnus!!!Já byla taky chvíli venku.My jedeme na znakování ale taky se mi nechce :slight_smile: .Nejlíp by bylo s knížkou v posteli.
5. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
co plánujete na víkend? já chci jít na ten pochod proti rakovině prsu, tak snad nebude mrznout :unamused:
5. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jedeme zítra k segře na chajdu a před tím na oběd tak snad alespóň nebude pršet :slight_smile: .To je fakt chajda kam se jezdí jen když je hezky i když se tam dá zatopit.Dnes jsem byla omrknou kočárky a mám vybráno jen ještě nevím barvu :frowning2: .Až ho koupím budu shánět sedačku do auta.Už Neli sedí ve směru jízdy?
5. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi nakonec vybrala? Neli ještě jezfí ve vajíčku, ale už máme vybranou sedačku Maxi cosi :wink:
5. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mají velký výběr sedaček.Já bych chtěla ty dvě v jednom.Jak ten vnitřek potom vyndáš a máš ji až do 36kg :wink: .A nechtěla bych moc drahou nejvíc do 5000ticíc.Na dovolenou už pojedeme velkou.
5. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej teda kočár?
5. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7093-espiro-city-2009 Ale nevim barvu.Libi se mi ta oranzova ale pry je cervena.lucka mi neco zmackla a nefunguje mi klavesnice :frowning2:
5. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, to byl zas hnusnej den, co :angry:
6. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky co dělate dneska?
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo, já jdu dnes na srazík s holkama tady z koníku a taky už začínám balit :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je a jaky srazik?
8. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s holkama z Thomayerky :wink:
8. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha .no ja pořad špekuluji jestli mama dneska jet za mladym do prahy protože si vzal auto a nebo byt doma ,ale zase bych nemela v Praze co delat ..
8. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,hnusně bylo skoro celý víkend.My za chvíli jdeme cvičit a pak jedu pro Gábi na letiště.Hrůza celou noc jsem nespala aby dobře doletěli a dnes mě bolí hlava jako blázen.
8. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně že je vše v pořadku...
8. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak jak bylo na srazíku?Dnes bylo konečně docela hezky :slight_smile: .
8. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, srazík se nakonec nekonal, nějak jsme se na poslední chvíli nedohodly kvůli bacilům.
co Gábi už je doma?
8. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,už máš zbaleno?jestli jdete plavat sejdeme se ve 12h u výtahu?
My dnes vzorně spaly až do 8,05h.A to je u Lucky co říct to bylo poprvé :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak jste pochodily se zvířátkama?My už jsme doma ale Lúca skoro nespala.Jsem zvědavá na fotky.Myslíš že tam budou už dneska?
10. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, já jsem koupila poslední zvířata komplet, další už měli jen po jednom.Neli nespala vůbec, ještě jsem s ní byla hodinu na písku, tak doufám, že večer brzy zaleze.A chlor na rymu pomohl, od plavča ani nudle.Fotky budu vyhlížet, nechci vidět sebe v plavkách!
10. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a co jsem to slyšela, že plánujete bráchu???????? :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :grinning:
10. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic neplánujeme,necháváme to otevřený ale asi bych se nebránila :wink: .
Fotky zatím nebyly,tak snad dneska.Máte už botky do vody?
11. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych se ted zbláznila :grinning: dvě mi bohatě stačí :wink: aspon prozatím :dizzy_face:
boty nemám, koupíme je tam, tam toho mají spoustu :wink:
11. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek