Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
iira
4. čer 2009
ja vim ,taky jsem docela s toho neštastna,rada bych s ni někam chodila,ale ja tady prostě asi chcipnu...mam tady kamaradku,jenže ta je těhu a už ma dite a tak je ted unavena a moc se nevidame ,ta druha zase ma pořad odma nekoho z rodiny a tak jsme tady s malou pořad samy ...jezdim do řičan ke kamaradce,ale taky pořad dojiždet nemužu ...achjo holky,ani nevite jak je to tady strašna otrava...
matru
4. čer 2009
Irčo to věřim, já taky musím mít pořád program, když jsem doma, je to na hlavu a furt jen uklízim :-p
ty bys potřebovala auto, aby sis mohla jezdit, máš řidiřák?
matru
4. čer 2009
jdeme na brusle k Vltavě, tak zatím pa 😉
iira
4. čer 2009
ne nemam ,bojim se v autě ...pa
masacekautor
4. čer 2009
Tak to máme Irčo podobný.Lucka taky doma pořád kňourá a leze po mě.Nic s ní neudělám.Snad je to brzy přejde.Máš to tam trochu stížený na návštěvy atd.My když nic nemáme jdeme alespoň po krámech.Teď Lucka spí tak honem vařím a uklízím jinak jak se zbudí mám smůlu.
matru
5. čer 2009
ahoj holky, to je zas zima co, no fuj 😞 já musim ted ven, musim vyzvednout M. léky na alergii, nic nestíhá, ale vůbec se mi nechce vylézt :-p
masacekautor
5. čer 2009
Ahoj jo jo je to hnus!!!Já byla taky chvíli venku.My jedeme na znakování ale taky se mi nechce 🙂 .Nejlíp by bylo s knížkou v posteli.
matru
5. čer 2009
co plánujete na víkend? já chci jít na ten pochod proti rakovině prsu, tak snad nebude mrznout :-|
masacekautor
5. čer 2009
My jedeme zítra k segře na chajdu a před tím na oběd tak snad alespóň nebude pršet 🙂 .To je fakt chajda kam se jezdí jen když je hezky i když se tam dá zatopit.Dnes jsem byla omrknou kočárky a mám vybráno jen ještě nevím barvu 😞 .Až ho koupím budu shánět sedačku do auta.Už Neli sedí ve směru jízdy?
matru
5. čer 2009
jsi nakonec vybrala? Neli ještě jezfí ve vajíčku, ale už máme vybranou sedačku Maxi cosi 😉
masacekautor
5. čer 2009
Mají velký výběr sedaček.Já bych chtěla ty dvě v jednom.Jak ten vnitřek potom vyndáš a máš ji až do 36kg 😉 .A nechtěla bych moc drahou nejvíc do 5000ticíc.Na dovolenou už pojedeme velkou.
matru
5. čer 2009
a jakej teda kočár?
masacekautor
5. čer 2009
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7093-espiro-city-... Ale nevim barvu.Libi se mi ta oranzova ale pry je cervena.lucka mi neco zmackla a nefunguje mi klavesnice 😞
matru
6. čer 2009
čauky, to byl zas hnusnej den, co ]-(
iira
8. čer 2009
Ahojky co dělate dneska?
matru
8. čer 2009
Ahoj Irčo, já jdu dnes na srazík s holkama tady z koníku a taky už začínám balit 🙂
iira
8. čer 2009
je a jaky srazik?
matru
8. čer 2009
no s holkama z Thomayerky 😉
iira
8. čer 2009
aha .no ja pořad špekuluji jestli mama dneska jet za mladym do prahy protože si vzal auto a nebo byt doma ,ale zase bych nemela v Praze co delat ..
masacekautor
8. čer 2009
Ahojky,hnusně bylo skoro celý víkend.My za chvíli jdeme cvičit a pak jedu pro Gábi na letiště.Hrůza celou noc jsem nespala aby dobře doletěli a dnes mě bolí hlava jako blázen.
iira
8. čer 2009
tak hlavně že je vše v pořadku...
masacekautor
8. čer 2009
Ahojky,tak jak bylo na srazíku?Dnes bylo konečně docela hezky 🙂 .
matru
8. čer 2009
čau, srazík se nakonec nekonal, nějak jsme se na poslední chvíli nedohodly kvůli bacilům.
co Gábi už je doma?
masacekautor
10. čer 2009
Dobré ráno,už máš zbaleno?jestli jdete plavat sejdeme se ve 12h u výtahu?
My dnes vzorně spaly až do 8,05h.A to je u Lucky co říct to bylo poprvé 🙂 🙂
masacekautor
10. čer 2009
Tak jak jste pochodily se zvířátkama?My už jsme doma ale Lúca skoro nespala.Jsem zvědavá na fotky.Myslíš že tam budou už dneska?
matru
10. čer 2009
čau, já jsem koupila poslední zvířata komplet, další už měli jen po jednom.Neli nespala vůbec, ještě jsem s ní byla hodinu na písku, tak doufám, že večer brzy zaleze.A chlor na rymu pomohl, od plavča ani nudle.Fotky budu vyhlížet, nechci vidět sebe v plavkách!
matru
10. čer 2009
joooo a co jsem to slyšela, že plánujete bráchu???????? 🙂 😉 x-) 😃
masacekautor
11. čer 2009
Nic neplánujeme,necháváme to otevřený ale asi bych se nebránila 😉 .
Fotky zatím nebyly,tak snad dneska.Máte už botky do vody?
matru
11. čer 2009
tak to já bych se ted zbláznila 😃 dvě mi bohatě stačí 😉 aspon prozatím x-)
boty nemám, koupíme je tam, tam toho mají spoustu 😉