• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
byli jsme u zubaře a dobrý, máme razítko a zase v prosinci :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uvidíme třeba to ani nepůjde :wink: .
Taky budeme muset jít pro razítko :slight_smile: .Nám teď roste horní zub a je dnes hodně ukňouraná :frowning2: .Ani jíst nechce a dudlík taky ne.Snad bude brzy venku :angry: .
11. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, se zubama je trápení celej život, tak snad brzy vyleze a budete mít pokoj.
já už jsem nachystaná a lenošim, protože holky jsou s babičkou celé odpo venku, je tu božský ticho!! :dizzy_face:
11. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máš prima :wink: .Už se připravuj na dovču.Budu na vás myslet :slight_smile: jak se máte suprově.
My byly u kamarádky na Ohradě ale jak říkám Lucka byla taková rozmrzelá :confounded: .Ale koukala jsem ji do pusiny a už ho má skoro proříznutý :grinning: .
11. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Marti šťastnou cestu a ať se vám dovča vydaří :slight_smile: :slight_smile: .
12. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak konečně nás pozvali na vítání občánků 23.6.
Lucinka má šílenou rýmu-už zase asi se ji vrátila.Navíc jsem ji dnes opařila nožku/nárt/tak mě ji bylo chudinky tak líto :slight_smile: .Teď už sice spinká ale každou chvíli bečí.Nemůže dýchyt a asi ji pálí i ta noha.Jsem ale kus blba :angry: :angry: .
A co vy?
13. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda tady se nic neděje :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak kde litate ?jakpak se daří vam i mrnatum?
18. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dobrý až na to že chodíme každý druhý den na převaz.A co ty?
18. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sem občas kouknu a pořád žádná nová zpráva :angry: .Marti za chvíli se budete vracet tak se těším jak budeš popisovat vaši dovolenou :slight_smile: .
My na plavání teď dvakrát nebudeme.Ještě nám to doktorka na chirurgii nedovolila :angry: .Sice už má nožku dobrou dnes první den bez obvazu ale chlor by nám prý nedělal dobře.Hlavně že už můžeme alespoň do vany :wink: .
22. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalimera :dizzy_face: jsaem zpátky, no kokám, že tu bylo mrtvo.
Chudák Lucík, tak at má nožku brzy dobrou, čím se opařila?
plavčo je dnes poslední, ne? my asi půjdeme, musíme se ukázat jak jsme opálené :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,potřebuji tip..co si mame nechat zahrat na svatbě?Nechceme klasicky pochod ale něco jineho a na gratulace vubec nevime co si nechat zahat,myslela jsem že by jsme tam dali něco netradičniho..hodte něco do placu.. :wink:
24. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak jste se měly holky?To jste se vrátily do hnusného počasí co?Jo jo plavání je poslední a my bohužel ještě nemůžeme :slight_smile: .
24. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....
25. čer 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo já si teda nic jiného než svatební pochod neumim představit, to na svatbu prostě patří, ale je to na vás, jak se rozhodnete :wink:
Marti, plavčo bylo fajn, už se dá nahrazovat jen v pondělí a úterý, já se dohodla s Markétou, že můžu přijít v pondělí :slight_smile:
co nožka, kam chodíte na převazy?
25. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Noha už v pohodě.Už jsme skončily i s převazy.Chodily jsme do Roškotový polikliniky.Teď už to jen mažu aby se jí vyloupnul stroupek.Nahrazovat nic nebudu protože nemáme kdy.V sobotu jdeme na chatu a pak do Chorvatska.Jak vlastně bylo na dovče?Co let jak Neli vydržela?Líbilo se jí moře?Kdy zase někam jedete?
Irčo já měla Maláska taky jsem nechtěla klasický pochod.Oni vám nabídnou spoustu hudy uvidíš!
25. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, že už je to vyléčený :slight_smile:
dovča super, hrozně jsme si to užili, Neli byla hodná, cestu zvládla a ani moc nezlobila, v letadle víc než půlku prospala, už hledám dovču na příští rok nebo možná ještě něco na září :wink:
25. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlavně že se vám líbilo a užily jste si to :slight_smile: koukala jsi na fotky z plavání?pěkný viď?
25. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, fotky jsem viděla, jsou fajn, hlavně ty podvodní :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak se máte holky?
26. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky! Jak se vede? U nás celkem dobře. Ve čtvrtek jsme úspěšně zakončili plavání. Lucinka se potápí jako fík. No a ještě nevím jestli bueme pokračovat. Jinak mi nechce večer spát to je řevu :frowning2: . Achich. Je k neutaháááánnnnnnnnnnííííííííííííííííííí. Ty děti se rychle dobíjej. :grinning:
27. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u náa plavčo také skončilo, ještě v pondělí máme jedno nahrazování a jsme přihlášený do dalšího kurzu od září :slight_smile:
jinak jsem celý den strávila nad prádlem, ale už to mám, tak sláva.Byl to šok po 2 týdnech válení :grinning:
27. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak u nás je to se spaním naštěstí naopak.Lucka začala spát celou noc a ráno se třeba dnes vzbudila v 8.30 což jsem neznala.Ale zase se spaním přes den to je horší.Někdy spí už jen jednou.
28. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spíme jen jednou už dávno :wink: a noce jsou taky bezva, spí v kuse i 10 hodin :slight_smile: dneska vstávala v 9, ale šla spát pozdě až kolem 22, je ještě rozhozená z dovolené.
Marti, kdy vy jedete?
28. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no halo halo, tady je ale mrtvo :wink:
29. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak se naštěstí se to trochu spravilo. Probouzí se v noci jednou a pak vstáváme kolem sedmé hodinky. A přes den spí tak jednou, dvakrát. No taky už je starší.... :wink:
29. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrozný bude, až nebudou spát ve dne vůbec...u nás máme zase strašný problém s usínáním, na dovče chodila moc pozdě a ted si zvykla a do 22 vůbec nemůže zabrat, sice pak spí ráno dlouho, ale musíme to změnit.
29. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jedeme 10.7.Z cesty mám docela hrúzu ale snad to zvládneme.A kdy vy jedete na prázdniny?
29. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka jede v pátek do Chorvatska a já budu na chalupě střídavě u našich a u tchyně.Možná ještě koncem léta někam vyrazíme, ale Michal chce spíš na hory na kola než znova k moři, no uvidíme, co se naskytne.
29. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek